Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Já si tam už volala. Bosch nemá a Siemens právě ty od 25tis nahoru. A ikdyž se ta nejlevnější dá koupit za 20tis, nemá ani příborovou zásuvku... Takže ji nechci.
Odpovedať
potrebujes XXL mycku, myslim ze prave Siemens take robi, Kuppersbusch ma taku urcite plnevstavanu, ale jasne cenovo su vyssie. Ja kebyze niesom taky drobec a mala by som vysoku linku sla by som do XXLmycky urcite, viac tam napraces. @elaaa
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska Nj, jenže dát za myčku místo 13tis. 25tis je sakra rozdíl!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem se rozhodla, že bud si nechám zvýšit sokl, nebo se smířím s páskem. Chci se zeptat ještě na prášek do myčky. Vím, že si chválíte Lídl, tak jsem se tam dnes dívala. Měli od W5 tablety 3v1, prášek 3v1, sůl a leštidlo. Co z toho využíváte nejraději? Mají i samostatný prášek k tomu leštidlu a soli?
Odpovedať
Profilova fotka
Prebehla som par stran tejto temy, ale je tu toho uz tak vela :-N Ak ma niekto čas, prosim, poradte mi, vidim, ze su tu viacere odborničky :-) Hladam umyvačku: - plne zabudovana (skryty panel) - sirka 60 cm - cena do 500 € (najlepšie aj menej :-D) - aby mala polovicnu napln (doteraz som to nemala na umyvačke a niekedy by sa mi zislo umyt napr. len horny kôs) Inak nemam prefereovane vlastnosti, funkcie, chcem len aby dobre umyvala a bola to značka s čo najmenšou poruchovostou. Ale to asi kazdy :-N Co som prečitala, tak kladne sa tu hodnotia Bosch a Siemens, ine značky ani nemam pozerat? Napr. Elektrolux? Na heureke som nasla tieto napr. tieto dve Bosch http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... tuto Siemens http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... Zdaju sa mi takmer rovnake, je niečo, na čo si mam dat pozor? Vopred velmi pekne dakujem x-)
Odpovedať
@millada tá prvá dosť báb ju tu má,ale teraz nedávno ktosi písal.že nie je spokojná s ňou škoda že niektorá ktorá ju tiež má nenapísala názor na ňu,kuk na Siemens SN 66 L081 minulý týždeň stála 403 E, teraz cca 450 E,treba počkať,dať si do googla a ono ti ukáže kde a za ? E ju majú.Dievčatá vedia,že ja som kvôli chýbajúcemu rýchlemu programu vymenila UMR mala som obidve sú Bosch SMS 58M98 a mám SMS 69U42,u mňa teda bod č.1 rýchly program,zásuvka na príbor,píšeš že chceš polovičnú náplň,podľa mňa rýchly program 29 min.ho úplne nahradí,ja niekedy hneď po obede naložím UMR a taniere,ale aj príbor,misky umyje bez problémov,ja mám funkciu int.zona môžete umývať znečistené hrnce a panvice v spodnom koši spolu s normálne znečisteným riadom v hornom koši,ostrekovací tlak v spodnom koši bude silnejší,teplota umývania bude vyššia a hrnce aj panvice ozaj paráda.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 , jeeej, dakujem velmi pekne za rady x-) Ta Siemens vyzera fakt super a aj cena je dobra :-) Neviem, prečo som si ju nevsimla =-) Takze ten rychly program odporučas? Ešte sa chcem spytat, čo je technologia EasyLock? :-N Tu ma tiez v popise. Ale tu intenz. zonu nema. To mi ale nevadi :-) A ešte taka otazka, ze prečo su lepšie zasuvky na pribor než košiky? Lebo to som sa len dočitala, ze je to lepšie, osobne s tym nemam skusenost, mala som košik (nastokla som tam pribor). No a posledna otazka. Ze ine značky umývačiek nie su take dobre? Alebo priblizne porovnatelne s Bosch a Siemens. V čom su tieto značky lepšie oproti inym? Kvalitou umyvania, spotrebou, nižšou poruchovostou....? Ešte raz vdaka :-)
Odpovedať
@millada RP určite!E.Lock by malo znamenať ľahko zatvoriť?!Moje deti majú košík ja zásuvku na príbor,všimni si na obrázku ako dávaš lyžičky,vidličky,nože ostrým dole bla,bla a do košíka máš to akoby v jednom trse a niekedy sa stane,že ti to poriadne neumyje ,moje deti majú košík a veľmi sa im páči moja zásuvka,že je to lepšie a ešte dávaš na spodok UMR košík,pri zásuvke ti to odpadá a miesto košíka dáš vysoký hrniec takže UMR akoby viac naladuješ,ja preferujem čo používam, netvrdím že iné značky sú neni dobré ale ako píšem skúsenosť,kamoške som poradila Siemens voľne stojacu a šlape tiež ako hodinky takže preto,však počkaj možno ti niekto odporučí inú značku,ale ja Bosch a Siemens :-)
Odpovedať
@millada kuk na Renesancia.sk ,403 E,píšu že D- 5 E:Dievčatá nemáte ju niektorá?ako ste s ňou spokojné?kúpili by ste si ju znovu?ďakujem.SN 66L081.
Odpovedať
@marta2610 Na tu Siemens SN 66L081 je nemozne najst manual. Na slovenskej ani ceskej stranke siemens ju dokonca nemaju vobec uvedenu, nachadza sa len na nemeckej verzii stranky. Neviem ako to teda bude so zarucnymi opravami na Slovensku :( Ale podla popisu ma rychly program aj zasuvku na pribory: http://www.siemens-home.de/produktsuc...
Odpovedať
@voodoo keď ti to predá slovenský inter.obchod tak záruka je určite,ako som písala kuk na renesancia.sk tam je a ešte som našla tiež tam SN 66L080 za 435E,treba napísať Siemens home com.sk a sa ich opýtať.
Odpovedať
@marta2610 Samozrejme, za zaruku je zodpovedny predajca. Pokial to ale nie je vyrobok urceny na nas trh, tak zmluvny servis pre SR nemusi tuto zaruku akceptovat a v praxi to znamena, ze umyvacku budete musiet vymontovat, dopravit danemu e-shopu (v pripade renesancia.sk do LC, vidte obchodne podmienky) a cakat 30 dni, kym opravu vyriesi. A ak s tym bude problem, tak natahovacky cez SOI... To su nevyhody tzv. sediviek. Inak ten model vyzera fajn.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@voodoo SN 66L081 má aj Talkive.sk,treba zavolať v danom meste kto kde býva a sa opýtať servisákov na zár.servis UMR a treba sa to spýtať aj v internetovom obchode kde ju idete kupovať ,ked idete kupovať UMR treba ju prelúskať z prava do ľava,kuk aj na české fora,škoda viem že aj túto ktosi kupoval a nenapíše na ňu názor,treba čítať aj trošku dozadu toto píšem všeobecne,veľa dievčat kupovalo Bosch SMV 48M10 a hore vyššie ktosi na ňu písal,že je nespokojný to ja nemôžem ovplyvniť,preto moja otázka koľko krát znie kúpili by ste si ju znovu?ja som za taký zlatý stred ono UMR nie je na rok a po práčke je to u mňa nepostrádateľný spotrebič. :-)
Odpovedať
@astor73 ahoj, umývačku sme už vyskúšali, je dosť tichučká, riad čistý, dala som tam aj hrnce, ale nie veľmi ušpinené, zásuvka na príbory je super, zmestí sa do nej všetkého akosi veľa, asi budem musieť dokúpiť ešte jednu sadu tanierov :-).. pri montáži si dajte pozor na odtokovú hadicu, je v nej zátka, čo si u nás nikto nevšimol a ani by to nikoho nenapadlo, tak mi vyhadzovalo chybu... zatiaľ som skúšala len jeden program, uvidím, čo ďalšie :-)
Odpovedať
@zzaazzaa ty máš Siemens SN 66L081, však? takže doporučuješ? myslela som si, že bude hlučná keďže má 46 db, ktosi tu písal, že pod 44 db nebude kupovať kôli hlučnosti, preto som trochu váhala...
Odpovedať
@zzaazzaa prosím ťa ty máš rýchly aj intenzívne rýchly?aký je minutový rozdiel,a aký je vlastne medzi nimi rozdiel,ďakujem. :-)
Odpovedať
@marta2610 ono servisaci Ti umyvacku opravia ovsek akonahle oskenuju kod a zistia ze nie je povodom na SK trh musis opravu aj obhliadku platit. To sa hlavne tyka umyvaciek ktore su v niektorych E-shopoch vyrazne lacnejsie ako inde. Vsetko je OK az do chvile akejkolvek poruchy. To ale mnoho ludi neriesi podstatna je cena.NA modely urcene na ine trhy sa velakrat nevztahuje ani predlzena zaruka!!!
Odpovedať
@ohmm ale ako má zákazník zistiť,že tá ktorá spoločnosť cez internet nedáva záruku?Ďakujem.
Odpovedať
@marta2610 je to bohuzial na ludoch co povedia zakaznikovi, v prvom rade nvyrazne nizsia cena je podozriva, zakaznik vzdy moze kontaktovat vyhradneho dovozcu a informovat sa ci ta a ta firma je ich partner a dany produkt ci podlieha zarucnym podmienkam danej znacky na Sk.
Odpovedať
@ohmm vďaka za cenné info,takže podľa mňa takých ozaj overených firiem cez internet by sa človek nemal báť,či?nikto tu ešte nepísal žeby mal problém so záručným servisom.
Odpovedať
@marta2610 ak sa nic nepokazi niet co riesit.osobne som si zobral Umyvacku v kamenom obchode, drahsie ako cez e-shop no mam istotu ze mam 5 rocnu zaruku a ak sa nieco deje predajca i ked nemusi tak s tym skor pomoze ako e-shop. uz to tu bolo napisane v pripade ze sa nieco deje s vyrobkom musis ho zabalit poslat na vlastne naklady do e-shopu a az potom sa zacina nieco diat s tym , je na to 30 dni. No a pokazit sa moze cokolvek.
Odpovedať
@ohmm keď sa niečo pokazí nielen UMR si dostal knižku kde je napísané podľa bydliska príklad:Žilina a tam kuk na adresy a tel..čísla kde môžeš zavolať a dohodnúť sa so servisákom kedy príde,či?podľa mňa záručný servis nerieši predajňa,prosím opravte ma ak sa mýlim,hlavne čo sa týka UMR,samozrejme ak máš to šťastie a servisák zistí,že záruka ti platí.
Odpovedať
@marta2610 neviem ešte, neskúšala som zatiaľ, zajtra to preskúmam :-)
Odpovedať
@astor73 zatial som spokojná, dnes som ju naplnila koľko sa do nej vošlo :-)... všetko čisté, suché, akurát poriadne prihoretý hrniec mi umyla čiastočne, to bol pokus, ale je tam aj intenzívny program na hrnce 70 stupňov, tak nabudúce vyskúšam.. hlučnosť super a máloktoré majú pod 46, čo som študovala, tuším whirlpool majú menej, ale tie tu moc baby neodporúčajú... je teraz aj na najtovar.sk za 377.90 plus doprava, myslím, že za takú cenu je to dobrá značka a má všetko, čo treba... nemá polovičnú náplň, čo som najskôr uvažovala či áno alebo nie, ale potom som si uvedomila, že aj na pračke som ju za neviem koľko rokov použila asi raz... a od včera poobedia do dnešného poobedia nebol vôbec problém ju naplniť :-)
Odpovedať
@zzaazzaa prihorené hrnce ani panvicu z praženice ti UMR neumyje,ja to nechám pred tým odmočiť,v návode by si mala mať napísané ? min.trvá program,ďakujem.
Odpovedať
@marta2610 ano jasne riesi ti servis. ta kamenna predajna ak su tam pododovi ludia je len plus vedia povedat a adoporucit aj servisaka popripade trochu dopomoct:)
Odpovedať
@marta2610 je tam intenzívny program, to je 70 stupňový na hrnce a veľmi ušpinený riad, trvá vyše tri hodiny myslím a intenzívny rýchly je na mierne ušpinený riad, ten trvá 45 minút
Odpovedať
ahojte strecháči. chceme kúpiť umývačku a po prečítaní si recenzií sme sa rozhodli pre značku bosch. vybrala som túto http://www.andreashop.sk/internetovy-... neviete mi poradiť či je dobrá? dakujem
Odpovedať
@delilah1 kuk hore vyššie sme písali o nej SN 66L081 cca 400e,tá tvoja 54db!!!!!!!!!!!!!!!!!a veľa žerie energie!!!nemá zásuvku!opýtaj sa zzaazzaa na ňu .
Odpovedať
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... čo hovoríte na túto ? v iných fôrach ju vychvalujú ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?