Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@lisian Kuk na Heureka.sk tam uvidíš rozdiel.To zn.plne integrovaná,alebo s predným panelom?Cenový strop? :-)
Odpovedať
@marta2610 cenovy strop,,,tym som myslela tu strednu cestu :). zasa nepotrebujem top, na to nemame rozpocet, ale nechcem zasa nechcem uplne setrit, ak to nie je dobre pri tom ci onom. preto hladam radu v tomto. a ten predny panel...to znamena, ze zo zabudovanej je vidiet displej, alebo moze byt skryty v skrinke?
Odpovedať
@lisian áno buď ju nebude vôbec vidno,alebo s predným panelom?kolo 500E,či?Keď si ideš dať spraviť linku tak to musíš pred tým stolárovi povedať.
Odpovedať
@lisian Kuk na Bosch SMV 48m10,alebo Bosch SMI 59m25,dievčatá ju majú však nech napíšu,či sú spokojné,daj si Bosch home.com daj si ich do porovnania. :-)
Odpovedať
@lisian my mame bosch smv48m10eu, sme velmi spokojni. Ma aj polovicnu napln. kupili sme ju za 530€. je plne vstavana
Odpovedať
@andrejocka55 zdravím ja ju mám tiež objednanu a zaujímalo by ma či sa dá vrchná zásuvka (nie ta na príbore) posunuť nižšie. Ďakujem :-)
Odpovedať
@ramka2 je tam výškovo nastaviteľný kôš pomocou......kuk píšu o tom na Heureka.sk
Odpovedať
@ramka2 ako pise marta2610 su tam take plastove koliky a pomocou nich sa to da vyskovo nastavit
Odpovedať
@andrejocka55 Díky, lebo na predajni mi to nevedeli ukázať :-| budem doma skúšať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana030 ahoj, môžem sa opýtať ako si spokojná s tou Bosch SMS53L18 EU? Mám záujem ju kúpiť, tak chcem sa poradiť, čítala som, že ju máš aj ty.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby , prosím Vás, chcela by som poradiť, rozhodujem sa medzi Siemens SN 25M883 EU a medzi BOSCH SMS 53L18 EU, sú skoro rovnaké,ale rozhodnúť sa neviem. ďakujem za každú radu.
Odpovedať
@oktavia Za mňa SN 25M883,lebo je na 14 súprav,je víťaz testu,má zásuvku na príbor!!!! Bosch je na 12 súprav,nemá zásuvku na príbor!! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@oktavia ahoj, ja som s ňou spokojná, síce má kôš na príbor, ale mne to nevadí, cena vyhrala... :-D kupovala som ju v datar...za máličko, v cene som mala dopravu, vynesenie aj montáž, pre mňa max. spokojnosť...dúfam, že sa rozhodneš správne a potom daj vedieť.... :-) ja nedám za spotrebiče kopec eur, veď ti to vydrží max. 4 roky a kupuješ znovu, lebo taký je bohužiaľ marketing :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana030 veď práve, že cenu má super a všetky funkcie ako simens, až na ten príborový košík. Určite asi tá Boscha, je viac ako 100 € lacnejšia .
Odpovedať
ahojte baby, čítam tu Vaše debaty... idem kupovať umývačku riadu, vstavanú, 60-tku a rozhodujem sa medzi Bosch SMV 53L50 EU a Siemens SN 66L081 EU... máte nejaké skúsenosti s nimi alebo ak sa vyznáte v umývačkách, ktorá by bola lepšia?... mám chaos v milión funkciách, ktoré majú, nehovoriac o košoch a zásuvkách na príbory :-)... ďakujem a ocením aj Vaše tipy :-)
Odpovedať
@zzaazzaa za mňa SN 66l081
Odpovedať
@andrejocka55 tento typ Boshky pozeram aj ja, ta hlucnost 46dB je fakt v pohode? budem mat spojenu kuchynu s obyvkou, potrebujem plne integrovanu 60cm, strop 500eur.
Odpovedať
@bjanka00 mame spojenu kuchynu s obyvackou, vacsinou pustame umyvacku v noci, takze ju nepocujeme, ale cez den ked ju pustim, deti lietaju,tak o nej ani neviem. Je dobre, ze ma svetelny bod na zem.
Odpovedať
Profilova fotka
@zzaazzaa mi mame tu boschku od vcera ale vyskusanu zatial nie.
Odpovedať
@marta2610 Máš s ňou aj skúsenosti alebo je to len tip? Parametre majú dosť podobné, našla som aj na nete recenziu jedného pána, ktorý si ju kúpil a bol milo prekvapený, že má aj zásuvku na príbory, ktorá v popise ani nebola uvedená. Aj cenovo sú na rovnakej úrovni, niečo vyše 400 eur, čo mi príde slušná suma :-)
Odpovedať
@zzaazzaa nie nemám ju,aj ja som čítala tú recenziu,však počkaj či niekto na ňu niečo nenapíše,ináč čítaj hore vyššie dosť dievčat má Bosch SMV 48m10,ale tá je o dosť drahšia.
Odpovedať
Zdravím, vie mi niekto povedať, aký je rozdiel medzi Bosch SMV 53L50 a Bosch SMV 48M10 ? Jediné čo som postrehol je rozdiel v počte obedových súprav a ďalší je 100 eur v cene. Vďaka.
Odpovedať
@patrick207 Bosch SMV 48M10 má navyše zásuvku na príbor aj hlavicu na umývanie plechov a ako píšeš je aj rozdiel 2 súprav,a nakoľko nemáš zásuvku,ale má košík na príbor zase o 1 hrniec menej,hoci Bosch SMV 53L50 je tiež dobrý výber,ale za mňa Bosch SMV 48M10,UMR sa dúfam nekupuje na rok,ale rozhodnutie je len a len na tebe.Kuk na Heureka.sk
Odpovedať
ja mam Bosch 48M10EU zatiaľ len krátko, ale som spokojná pekne umyje aj hrnce. Dúfam, že bude dlho slúžiť. Dievčatá ďakujem za pomoc pri výbere :-)
Odpovedať
@marta2610 vďaka, už mám jasnejší obraz.
Odpovedať
Chcem vstavanú do už existujúcej linky. Na základe vaších referencií chcem nejakú Bosch, 60 cm. Zdajú sa mi tie umývačky hlbšie, ako moja linka. Máte niekto skúsenosť so zabudovaním do už existujúcej linky?
Odpovedať
Profilova fotka
@oli18 vonkajší rozmer sa nemení.na to je norma.ale vnutorny ano.tieto nove maju o cca 10l objemu viac oznacuju sa xxl.aspon moja aeg.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, poradíte taky prosím? Byla jsme rozhodnutá pro Bosch 48M10, ale ještě jsme byla upozorněna na Bosch SMV 69N40 / BOSCH SMV 69M40.Hraje tam rozdíl písmenek M a N rozdíl? A v čem je největší výhoda té druhé, že je o tolik dražší? Díky.
Odpovedať
@oli18 píšeš,že chceš vstavanú máš pripravené na to dvierka?totožné ako na kuch.linke?a ešte fin.strop?a plne vstavanú,či s predným panelom?
Odpovedať
@marta2610 Dvierka ešte nemám, ale šírka môže byť aj 80 cm, čo u umývačiek nebýva. Dvierka mi vyrobia podľa rozmeru umývačky. Hĺbka mojej linky je 56,5 cm bez hrúbky dvierok 1,5 cm. Fin. strop 450,- E, s predným panelom. Nenašla som ideálnu stránku, kde by som porovnala všetky parametre.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?