Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ano, pisala som tam...citam recenzie na ten obchod, vela ludi pise o absencii slov. manualov, bohvie odkial to vozia, ked to ma taku cenu...
Odpovedať
@slavkapo Žeby Poľsko?To sa musíš ty rozhodnúť,hlavne ked budeš volať opýtaj sa či na UMR je napísané po slovensky.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 este ma zarazila jedna vec, ale nikde na ziadnom webe, iba na najtovar.sk ma ta UMR za nazvom este slovo INOX....zeby to bol daky oblb?
Odpovedať
@slavkapo Inox je nerez,ale čo a ako to je?
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata mam k vam velku prosbu (teda moj krsny:))....potrebuje poradit, kupili mycku, volne stojacu, chceli ju dat pod pracovnu dosku, dali prec ten vrchny plech a "vyskocilo" im nieco take sive, plastove (na obrazku) a nevedia co to je, teraz to tam trci a nevedia ci to ma nejaku funkciu a co s tym..........poznate to niekto? dakujeme za kazdu radu a zelam pekny vecer:)
Odpovedať
chcelo by to fofo celej alebo casti dosky. moze to byt prichytka toho flisu co tam je,teda my sme mali zvrchu ram a v nom normalne flis sivej farby,take ako stara deka to bolo. @stanulka76
Odpovedať
@stanulka76 Len tápem, nie je to detská poistka?
Odpovedať
@stanulka76 je to poistka detská kuk na návod :-)
Odpovedať
@slavkapo Tak čo si objednala?A kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 dnes som pisala do obchodu, na vsetko co som chcela vediet, som dostala ok odpoved, teraz vecer ju vsak z obchodu stiahli...idem ju teda objednat z prva.sk...prave na tom pracujem, dufam, ze bude vsetko ok...
Odpovedať
Baby, ako co najefektivnejsie ukladat riad do umyvacky riadu? nemate nejaky obrazok k tomu? Hladam, ale nemozem nic najst :-( Umyvacku pouzivam len par dni, mala som voci nej predsudky, ale teda po odskusani tiez nic moc, hoci sa snazim na to pozerat pozitivne. Zda sa mi nepohodlne ukladanie riadov - dvierka si musim otvorit az po zem aby som mohla vysunut kose a stale mam pocit, ze tam neviem napchat dostatok riadu. Nemyslim tym ze by bola mala (mam 45 cm, ale toto naozaj nie je problem, sme len dvaja a vacsiu som v ziadnom pripade nechcela), ale ze skor stale tapam v tom ako to tam spravne poukladat. Take zdlhave mi to cele pripada, ukladanie, prekladanie, potom dlhy program, zas vykladanie ked je to hotove... No cakala som vacsi zazrak po tom ako to kazdy chvali.
Odpovedať
@zuzx Ja naopak si myslím,ale ten výsledok!Kuk na str.309 -13.jan Katrin dala foto,dalo by sa povedať že to je naplnené na maximum. 8-)A aký máš najkratší program ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 dakujem, no mne to pripada take otravne, to kym tam naukladam, tak to mam aj 2x umyte rucne. Neviem aky mam najkratsi program, ale mam tam ten intenzivny 2 h a davam eko 3 hodiny. Citala som aj a vela ludi hovori ze clovek pohare nikdy neumyje tak ako umyvacka, ale teda tiez ziaden zazrak, su ciste, ale ved to sa ocakava a teda pri vsetkej skromnosti, tie pohare tak isto poumyvam aj ja a za ovela kratsi cas. Ja som asi divna, vela veci co inym pripada super pre mna nie je dost dobrych :-D
Odpovedať
a co prekladdas? ja tam supem veci uz automaticky, taniere maju svoje miesto,pohare tiez,panvice,hrnce, aj pribory,ci vrechy, kym zaplnim prvy rad tanierov ani kos nevysuvam,naco. ja pustam na noc,nech si umyva aj 5 hodin ak chce a rano mam ciste. Sme 4ria,mycku mam uz tretiu rucne neumyvam skoro nic,ak tak noz na krajanie.@zuzx jasne ze umyjes za krasti cas-urcite nie za kratsi ako vlozis dnu ci vyberes, ale drahsie, musis utierat, umyt hned inak ti to obschne, spinis utierku,ruky,nacakas okolo drezu..... ale ak dvaja pracujete a nevaris denne asi mas aj minimum riadu.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska ja ju naplnim a dam to na pol hodinu, zapipa herecka pootvorim ju a para to pekne vysusi necham to tam dalsiu pol hodku a rovno odkladam vsetko na miesto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 jeej dik Marti!!!:) a co s tym? to tam bude teraz takto trcat?
Odpovedať
@stanulka76 Tú poistku čo vidím na obrázku zasuň smerom dozadu skúste pomaly,aby ste to nezlomili.
Odpovedať
@marta2610 @stanulka76 ja by som povytiahla mycku a zasunula to a potom opatrne zasa mycku zasunula.
Odpovedať
@atlaska ja som to spravila ako píšem,bez problémov však nech pomaly skúšajú.
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 to je detská poistka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Super,ľudkovia, tí, ktorí máte UMR a svoje skúsenosti, napísali by ste mi pls, čo si mám ísť kúpiť, aby som mala všetko keď myčka dorazí :-) čakám niečo také napríklad, že sol Finish, tablety jar, lestidlo lidl :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte som zabudla, mám možnosť objednať drogeriu do myčky aj z dedry, ak by ste odporúčali...o technické veci sa postará manžel, to už nám švagor poradil, ale čo na mytie netuším...
Odpovedať
@slavkapo ja soľ aj leštidlo aj prášok do UMR-to je na RP,pretože to je 29 min program, tabletka sa nemá dávať a vlastne sa nemá kedy ani rozpustiť a tiež z lidla tabletky 3in1 ale najradšej mám Jar vankúšiky citronové.
Odpovedať
ahojte,idem kupovať myčku mám aj vybranú len neviem či má predumytie a polovičnú náplň,je to siemens sn 25m883eu viete mi niekto poradiť?dakujem :-.
Odpovedať
@dagmarienka Dobrý výber,včera tu bol link o testoch UMR a táto Siemens vyhrala prvé čo sa týka umytia,spotreby však kuk na to.Ja mám predumytie a použila som ho pár krát,rýchly program ho nahradí.Polovičnú náplň asi nemá.Kuk na Heureka.sk alebo Siemens home-com a tam by si mala mať presne napísané čo má-nemá táto UMR.
Odpovedať
Profilova fotka
@dagmarienka na ofic.webe siemensu sa pri tomto modele nespomina ani predumytie,ani polovicna napln, ani cena tomu nezodpoveda, s polovicnou naplnou idu cenovo vyssie UMR...akurat som si teraz vyberala UMR, a polovicnu napln som tiez chcela, tu co som si ja vybrala ma aj polku aj predumytie aj vario speed plus. http://www.bosch-home.com/sk/spotrebi...
Odpovedať
@dagmarienka Kuk ešte to je na Heureka.sk SN 25M289EU,tá má 1/2 náplne.Ešte musí byť biela,či nerez?
Odpovedať
@marta2610 Ahojky! No,vybrali sme túto BOSCH SPS 69T42EU. Verím,že dobre,uf.Drahá je fest.
Odpovedať
@penelopa Tak len nech dobre umýva. :-)
Odpovedať
@penelopa Veľmi dobrý výber,nezabudni sa potom zaregistrovať a späť bude 40 E aspoň čosi!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?