Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ano, ano, pytam sa na tuto http://www.mall.sk/volne-stojace-umyv... je biela, cenovo sa mi tiez pozdava, tu pol naplne vyuzijeme hlavne cez tyzden, ked sa doma vari málo, kedže sa všetci 4 stravujeme v práci...
Odpovedať
Profilova fotka
@slavkapo skor ako polovicnu napln fakt vyuzijes ten rychly program, suhlasim s martou.. my napr. cez pracovny tyžden pustame umyvacku raz za 2-3 dni a pohoda.. pockame kym sa naplni :) ale ta umyvacka nema zasuvku na pribor :( ma len vario koš na pribory v spodnom koši ked priplatis 40E tak mozes mat uz UMR so zasuvkou. nie je o com :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 videla som ju v obchode a mala len to hore, dole nebolo nic, este mi aj predavac vytiahol von tu zasuvku pod vrchom...takze nemusim priplatit za polovicnu napln, dala by sa potom kupit aj lacnejsia, bolo mi povedane, ze tie drahsie maju navyse prave pol.napln a nastavitelne vnutro, napr. na vysoke hrnce a umyju viac suprav, kedze dole nie je kosik, ale hore zasuvka...
Odpovedať
ahojte, co si myslite o BOSCH SMV48M10EU? Pripadne aku v tejto cene by ste odporucili? Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gorelle my ju mame a som spokojna.
Odpovedať
@slavkapo No kuk som to na Bosch home com.sk a má podľa nich zásuvku na príbor!Katrin kuk na to aj ty.Potom som našla na tejto stránke aj Bosch SMS 58N82,má totožné programy,ale píšu,že má rýchly .program aj T.speed čo je podľa mňa ......lebo ja som nevidela , aby boli tieto 2 programy v jednej UMR ešte som to kuk lupou a ona má rýchly aj predumytie,takže čoho sa máme držať ked ešte na takej stránke píšu....... ja si myslím,že by sa im toto nemalo stávať!!!!!!!!!!!!! :-(nezabudnite Bosch posiela 40 E tomu kto im pošle,že si kúpil UMR,ale neviem či je to na všetky,alebo iba niektoré!
Odpovedať
Profilova fotka
@slavkapo ja mam hore zasuvku a je aj nastavitelne vnutri, ten horny kos sa da nastavit v 3 polohach a stoji len o 40-50 E viac ako ta, co mas vybratu, takze :) a ma aj polovicny program, aj vsetko... :-) Ale si si ista ze si videla presne tamtú v obchode? lebo v popise fakt nepisu o priborovej zasuvke... ale ked ju marta inde nasla, tak asi to je len chyba v popise :) takze OK
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 tu mycku mi predajca predviedol, ma aj ten nastavitelny kos na 3 polohy, aj hore zasuvku, polku naplne, tak nerozumiem preco ine je na webe...ja som si ju tam nazivo obzrela a do mobilu som si odfotila tabulku hore co na nej mali s cislom modelu, lebo reku to si nezapamatam...zeby boli v obchode dali zlu tabulku hore?
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 pls, posles mi link na tvoju?
Odpovedať
Profilova fotka
@slavkapo to je ta SMI59m05EU , ja mam starsi model, kde je to este pod cislom SMI68M05EU tusim, ale ten sa uz prestal predavať a nahradili ho tymto a ma ju tu viacero bab a su spokojne http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc...
Odpovedať
@slavkapo Prosím ťa ty píšeš o voľne stojacej,potom o integrovanej s predným panelom?!Tak napíš či ti je to jedno,alebo čo?To musíš mať na to kuch.linku,respektíve dvierka nachystané,či?
Odpovedať
Zdravim. Rozhodujeme sa medzi 3 UMR Bosch SMV53L50EU, stara znama Bosch SMV48M10EU a AEG Favorit 55000VI0P. Na boschke 48m10 sa nam paci ten suflik na pribor. Neviem co si este vsimat. Vdaka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marta2610 Stale pisem o jednej jedinej http://www.mall.sk/volne-stojace-umyv... ta je volne stojaca, biela, inu som nikdy nespominala ;-( Aka integrovana s predným panelom???? Nerozumiem ti...
Odpovedať
@slavkapo Ked má 3-tiu zásuvku na príbor tak je to veľmi dobrý výber,Katrin ti dala link na svoju čo si od nej chcela tak to ma pomýlilo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@metodej84 zasuvka na pribor je super vec :) a potom este programy treba pozerať, ostatne parametre uz byvaju velmi podobne :)
Odpovedať
@metodej84 za mňa Bosch SMV 48M10,Bosch dáva za kúpu UMR naspäť 40 E,ale či na všetky alebo iba niektoré?!platí to do konca februára. :-)
Odpovedať
@marta2610 Iba na niektore typy spotrebicov to plati - uz som to pozeral. Skoda ze ta cena sa stale drzi :-) asi vedia preco... Su aj umyvacky ktore premietaju cas na zem ak su plne zabudovatelne? Neviem ci to pisem zrozumitelne.. ;-)
Odpovedať
@metodej84 Ano sú také,bývajú Electrolux-ky,ale aj Bosch-ky.
Odpovedať
@metodej84 a možno aj iné značky daj si Heureka.sk a trošku študuj. :-)
Odpovedať
@slavkapo Tak ako si dopadla,objednala si ju či?
Odpovedať
recenzia -- Beko DFN 6833 B a aspon zatial ziadna staznost :))) uplne vyhovuje
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ahoj, nie, obavam sa nezrovnalosti ohladom kosa a zasuvky...vcera som bola v inom elektre, kde mali super boschku alebo bola nerezova, na nej bol katalog myciek na toto obdobie, ta mala v popise aj kos aj zasuvku, zasuvka tam bola a kos predavac normalne hladal, ze kde je :-) pozeram ze viaceri v tom maju chaos...
Odpovedať
Profilova fotka
@slavkapo no na koš sa vykasli, dolezite je, ze ma hlavne tu zasuvku !!!! kos ti uz nikdy chybat nebude, ked bude zasuvka . HOrsie by bolo, keby bol koš, ale zasuvka nie :) ;-) ;-) ;-) ;-) Pre istotu mozes este napisať priamo do Boschu :)
Odpovedať
@slavkapo Presne ako píše katrin napíš do Boschu a over si to!Však píše,že chce zásuvku!A nemôže byť nerez lebo kamoška má nerez,vlastne aj ja som mala a tam s tou zásuvkou som si istá,či?
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 asi to presne tak urobim, kos mi netreba, len aby mycka mala zasuvku aj naozaj, nie len v popise :-)
Odpovedať
@slavkapo Kuk na Heureka.sk tam je Siemens 25m289 za 459 E,doprava zadara a tiež ti dajú naspäť 40 E,takže cena 419 E super,je biela. Kamoška má SN ale nerez a je veľmi spokojná,niektoré dievčatá ju už presne túto kupovali,napíšte ako ste s ňou spokojné?táto SN je výhoda,že ma 1/2 náplne aj intenzívna zona je tam už som niekde hore o tom písala,tak isto pokukaj to z prava,zľava lebo to píšu ako sa im chce,ale podľa mňa na 99% má zásuvku,je dobre ked si dáš do googla presný názov UMR a ti to vyhodí kde a za ?E ju majú.
Odpovedať
@slavkapo Ešte kuk aj na SN 25M287
Odpovedať
@slavkapo s tymi kosmi,zasuvkami som mala aj ja problem,chaoticky to niekde popisuju tak co som si vybrala ja,pozrela som si ju priamo na webe bosch a tam je podrobny popis co obsahuje,ake programy atd...
Odpovedať
Profilova fotka
@majulcek veru, mna raz zmiatlo, ze v popise bolo " priehradka na pribor" a to clovek nevedel, ci to je zasuvka, ci kosik ??? :( odvtedy overujem na viacerych strankach popisy v takom pripade.
Odpovedať
@katrin21 no s tou priehradkou som zazila aj ja :-D ale tak urcite je lepsie sama si overit ako sa spoliehat na reci nejakeho zaskoleneho predajcu ktory nema ani sajnu co hovori(tym nehadzem vsetkych do jedneho vreca)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?