Akú umývačku riadu preferujete?

5. nov 202011001
  • @mamusia ide ti to umyt,napriklad octom?

• @igigi  tak ten isty system,nam drzi umyvacku suflik,pod nim je este doska,Tebe by na tento system pracovna drzala...najdi dosku,namontuj nozicky a aby bola umyvacka pevne pridrzana z kazdej strany inou skrinkou a zvrchu prac.doskou.
    @marta2610  praveze zbytky jedla umyje normalne,len ostanu takto zatecene flaky a hrnce a pribor hentak zajdeny. To posledne je tanier,on je taky akoby od vpdy(?) zateceny a pritom lesticka je nastavena ok,pohare,nie su zatecene napr.

• @atlaska  myslis rucne? Ci to zajdenie vyjde octom? Neskusala som,idem skusit.

• Sponzor fóra
  • @marta2610  a ide o to,ze v starej u,yvacke sa mi s tymto istym riadom 4roky nic nedialo......

• v 101 drogerii maju akciu na jar platinumˇall in one, kto chcete tusim 9,90 je tam 50ks 🙂 vychadza 0,19E kus...
     a tiez klasicku jar all in one za 7,49 alebo tak nejako a ta vychadza dokonca len 0,13E kus 🙂

• pohare ma uplne vylestene? Aj ked su naraz s takto posodenym riadom v mycke? To je potom zahada,preco to robi len na tanieroch a pribororch, to potom bude uz psokodeny ten riad.
    Vacsinou sa toto stane so sklom, ze sa nenavratne znici flakmi.@mamusia

• @atlaska  tak skusila som jarou najprv,to nic a octom to zislo dole teda 🤔

• @mamusia sol sol sol, nasypala si do nadrzky? octom si "umyla" vapennate usadeniy z tvrdej vody. Ako dlho uz ycku pouzivas?

• @atlaska  tak minimalne flakate su aj pohare,ale nic hrozneho,oproti tomuto...

• @atlaska  nasypala,novu,dovrchu,dokym vodu nevytlacilo

• @atlaska  5mesiacov asi.

• @mamusia a aj si nastavila sol v programatore? Zvys davkovanie.

• @atlaska  hej,na 5ku,teraz som to na 7 prehodila,ze skusim nabuduce

• @atlaska  tak som teraz umyla len plech,2misy sklenene,tanier,miska,salka a misy sklenene super,uplne leskle,bez flakov,no tanier,miska,teda taky riad keramicky nic moc,tak isto stecene,ako som davala foto,sol uz je na maximum...tak neviem 😐

• @mamusia  Prečítala som si Tvoje príspevky o probléme s myčkou 😞 Vieš presne podľa stupnice akú máš tvrdosť vody, zistila si si to? Máš podľa toho aj nastavený odber soli? Ak máš tvrdú vodu a soľ si nemala v umr už päť mesiacov, tak je pravdepodobne už ... Ale ak máš vodu úplne najmäkšiu , tak je to chyba umr a treba ju reklamovať.
    Ja mám vodu najmäkšiu aká len môže byť a predsa mi bolo odporučené mať tam aj soľ a nastavené na minimum. Tiež mám siemens.

• Sponzor fóra
  • @egreska1  dakujem,neviem aku tvrdu vodu mame,musim to presne zistit.

• @taylor71  zdravim, pozeram ze sa rozumies danej problematike tak sa skusim spytat. Chcela by som tuto umyvacku http://www.datart.sk/Umyvacka-riadu-BEKO-DSFS-6831.html ktora udava rozmery s45 h57 a v85 problem je ze mam miesto na vysku max 81cm a na hlbku tych 57. Myslis ze je sanca ze ked odmontujem horny dekel ze by som ju mohla znizit o 4cm? Povodne som mala vybranu boschku ale ta ma hlbku 60cm a to nemam sancu tam dat, zacinam byt mierne zufala ci existuje nieco co by sa tam zmestilo 😞

• ip

• Poradte mi prosim, ktoru z tychto dvoch UMR si mam kupit ? BOSCH SMI53M75EU, alebo SMI59M25EU Nevim sa rozodnut

• @anjelik73  Smi 53m75 nemá zásuvku za mňa nieeeeee.!SMI 59M25 tá je super ešte ti vrátia 40E,kuk ešte na SMI 59M05 tá je od 425E.Daj si Heureka.sk daj do porovnania 😎

• Ahojte, ma tu niekto tuto UMR- Bosch SMS58N02EU ?
    Ak ano, ste s nou spokojni? Velmi slino nad nou rozmyslam....co poradite, bude dobra? Bosch mam pracku a velka spoko 🙂

• @slavkapo  Píšu to ako .....v jednom biela,v inom obchode nerez,akej farby chceš,baby treba dávať linky,za mňa nie nemá zásuvku má košík,v tejto cene so zásuvkou bez problémov kúpiš.

• @slavkapo  Tak je biela. Pardon,mala by mať zásuvku na príbor.Kuk na Bosch home-com.sk riadne si to prever.

• @marta2610  Tu UMR som videla nazivo v electroworlde, má na príbor takú tú časť hore pod vrchom, nic iné. Tomu sa hovorí zásuvka, tak? UMR pozerám prvýkrát, svokra má takú co má dole košík. Chápem dobre slovo košík a zásuvka?

• @slavkapo  Ano chápeš dobre,aspoň si videla rozdiel.UMR má takzvanú 3-tiu zásuvku hore.

• @mamusia  Tak ako si dopadla?Kde bola chyba?

• @marta2610  Funkciovo sa ti zda dobra? Ak mate funkciu 1/2 naplne a vyuzivate ju, je riad dobre umyty?

• @marta2610  tak po par dnoch zacalo same umyvat....asi to bola ta sol a trvalo chvilu,kym sa dostala do obehu predpokladam,ale teraz vyzera ten riad ako cisto novy 😛 😬

• @slavkapo  Pýtaš sa na Smi 59m25 či Smi 59m05,polovičnú náplň -ak máte menej riadu môžete prepnúť na Polovičné naloženie,pritom sa ušetrí voda,energie a čas,na umývanie použiť menšie množstvo čistica teda za mňa gel,alebo prášok do UMR z Lidla,ja tento program som použila iba 2 krát,bez neho sa s kludom zaobídem,ale bez R.programu nie.

• @slavkapo  Asi mám trošku guláš,ty sa pýtaš na SMS 58n02 je biela , a ak má zásuvku je to dobrý výber,baby dávajte link. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Články od našich partnerov
    Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
    Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
    Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
    Archív článkov od partnerov