Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 @evelyin dakujem baby, mam asi vybrate umyvacka http://www.andreashop.sk/internetovy-... rura http://www.andreashop.sk/internetovy-... varna doska http://www.andreashop.sk/internetovy-... mikrovlnka http://www.andreashop.sk/internetovy-... dúfam a verím,že sme dobre vybrali...
Odpovedať
@veroni0608 Tak to je dobre,baby ja ked budem velká tak si kúpim parnú rúru. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 na začiatok budeme skromné :) mne sa tá parná tiež pozdáva...
Odpovedať
@veroni0608 mikrovlnku aj ruru co si si vybrala, mam tez v uzkom vybere. ;-) Vyzeraju obe faaakt dobre. :-) Chladnicku uz mas vybratu tiez? Budes mat vstavanu?
Odpovedať
Dnes má predávajúca od hobosch,údajne nie je až taká super ako je prezentovaná.,že nemá v horej polici ramienko na umývanie len sprchu a preto umytie nebude dokonalé-je to tak? Pevne verím,že len chcela ponúknuť svoju alternatívu.
Odpovedať
Ohovárala.
Odpovedať
nejako mi štrajkuje klávesnica...odhovárala :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelopa uuuuplne blbost, umyva uplne krasne, aj v hornom kosi :)
Odpovedať
@penelopa A čo je to hobosch?Tiež preklep?Daj ktorú ti núkala? :-)Mne sa tiež stalo,že ma nahovárala na nejakú inú značku,preto radím nenáhlite sa preštudujte recenzie,študovať to na viacerých stránkach bla,bla nie je to vec dúfam na rok-dva.Ja som si dnes skoro po cca mesiaci objednala LG-parnú práčku na 8 kg.MM bude mať radosť ešte o tom nevie,však pomaličky mu to naservírujem aj ked ja som mu hovorila medzi rečou,že kúpime novú,ako som kdesi písala na hornom plášti sa tvorí pleseň brrrrrrrrr,teraz budem mať televízorovú.
Odpovedať
Hej hej preklep hahahah....bosch AEG elektrolux.Ty presne neviem.
Odpovedať
@katrin21 Ide o 45cm umývačky,verím,že to tak nie je :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, chcem sa opytat ... Tie co ste uz menili mycky, mate pocit, ze tie nove lepsie funguju? Ja mam cca 10 rocnu mycku a uvazujem nad novou, len neviem ci to ma vyznam menit =-) Inac je to Whirlpool a zatial sme s nou nemali velke problemy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam tretiu a okrem spotreby rozdiel nevidim. @lenka_21
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam BOSCHku a po 10 rokov mi dosluzila.. ale s manzelom sme kupili opat bosku za 300e a mame vystarane na dalsich 10 rokov min.. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska to som si myslela a tak som zatial kupila susicku na pradlo :-D Tetuska v obchode ma presviedcala na novu pracku, vraj ked mam starsiu tak horsie perie a aj preto ludia zvyknu vymienat =-) Nuz neviem, tiez ma 10 rocnu Whirlpool 6 zmysel a funguje Ok... :-.
Odpovedať
No lepšie fungujú?!Podľa mňa ???ono na spotrebu energií sa tak neprihliadalo ako teraz samé AAAAAA písali sme o tom voda by nebola taký problém predsa m3 vody toľko nestojí,na druhej strane je rozdiel či bývaš v dome,alebo v byte.Hlavne vývoj ide dopredu.Čo píšete,že máte cca 10 ročné UMR ? programov máte aká je spotreba?Môžte to porovnať s terajšími?.Čo v obchodoch vravia,že vraj tie spotrebiče A plus neviem koľko ,že to je len taký oblb,že vraj?!Škoda,že tu nemáme niekoho kto by nám vyrátal,že UMR s 2 Ačkami minie toľko a s 1 áčkom? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pls poradte. Co si myslite o teto umývačke riadu http://www.andreashop.sk/internetovy-... Zvazujem jej kupu, nakolko ma malu spotrebu vody, realiivne nizku hlucnost ... ale je to starsi model .. citam, že vela z Vas odporuca Boshku, tak rada by som pocula Vas nazor aj na umývacku mnou vybratu. Kupili by ste si ju?Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Som zvedavy na odpovede.. :-D :-. mne osobne tam nevyhovuje ten 40c kratky program.je to malo.
Odpovedať
@marta2610 mycky maju spotrebu uvedenu, nie vsetky A+ maju rovnaku spotrebu. A uricite 10r mycka ma vyssiu spotrebu ako dnesne mycky. Treba si vyratat za ako dlho sa investovana suma vrati. Ja na moje mycky nepamatam ake mali spotreby. Ale susicka viem ze mala v papieroch 3,65kw, kupovali sme novu ma 1,65, je este vyssia trieda sos potrebou 1,45,ale vyratala som si ze cenovy rozdiel sa mi neoplati, nevrati sa mi na spotrebe. Takze aj na to treba pozerat. Ci sa vyssia cena mycky s nizsou spotrebou vyplati. Programovv som mala na vsetkych kopu a aj tak vyzivala len 3. A na 90% aj teraz ideme na ECO programe.
Odpovedať
@taylor71 Ja mám Bosch rýchly 45
Odpovedať
@evelyin Kuk na Heureka.sk tam píšu,že pri tejto UMR dávajú naspäť 40 E, myslím že treba skúsiť a čo máš ju už doma,či?Ja som si objednala práčku od Prvá.sk a za 24 hod.bola doma to bola ale rýchlosť tomu sa povie služby vodič s mojim synom mi ju peši vyniesli na 1 poschodie,mám vytúženú parnú a pranie to už je o inom,mám na 8kg 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 aha jasne. mam zanusi, mne sa staava ze niekedy take prihorete musim docistit. pouzivam tablety jar platinum. inak som spokojna s umyvanim len som nevedela ako to ukladat. a hore mam davat len pohare? pouzivam program eco 50.
Odpovedať
@lucyka1 Ano také prihorené,alebo panvice z vajec ja trošku nechám odmočiť,potom trošku odtoto až potom dám do UMR,a hrnce, misky ked sa ti zmestia aj do vrchného koša daj,jedine vtedy nie ak máš program intenzívna zona -je perfektná pre zmiešanú náplň.Môžete umývať viac znečistené hrnce a panvice v spodnom koši spolu s normálne znečisteným riadom v hornom koši,tlak v spodnom koši bude silnejší.Myslím si,že je to dobrá funkcia,ale nemá ho každá UMR,ja ho mám.Dievčatá v Mall.sk je vynikajúca cena na citron vankúšiky ks 0.13 E,je v akcii Platinium ale tá cena?!za mňa citron krásne prevonia UMR paráda,už som písala u nás v ŽA si objednáš cez net a osobne si ich vyzdvihneš takže žiadna doprava sa neplatí! 8-)
Odpovedať
k
Odpovedať
Profilova fotka
@tiny_petka ahoj,ako si dopadla nakoniec s tou UMR? Aj nasa tak nejak umyva a najme hrnce a pribor su hrozne,cele flakate,uz som skusila asi vsetko...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,co mate Siemens SN660L80 umyva vam pekne? Bo mne hrozne! Neviem,kde je chyba,uz som vyskusala,aj calgon gel, tablety z Lidla,DM, slhe,kratke programy,malo nalozena...no najme hrnce a pribor mam hrozny,uplne flakaty,zajdeny..... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@mamusia Stale to tak umyva a taktež som skusila všetko ;((( Skusim sem ešte hodiť foto čo na to skusenejší a ked tak volam opravara
Odpovedať
Profilova fotka
@tiny_petka my mame nasu asi 5 mes a za ten cas mam pocit,ze ten pribor a hrnce sa uplne znicili 8-( este som dnes kupila feel eco, sol a prasok,ze skusim vsetko zvlast dat,nie celu tabletu,ci gel.
Odpovedať
Profilova fotka
@mamusia Ja pouzivam len gel (tablety mi nevyhovovali), sol a lestidlo.. No na poharoch mi ostavau flaky ako od spiny co bola na riadoch - a to so este urobila pokus a dala som viacmenej cisty riad... Umyvacku som vydrhla predtym a stale, používam najdlhší program a teplotu 70 stupnov.. JJ mne sa znicili drahe panvice na indukciu ;( treba umyvat v rukach ;/
Odpovedať
Profilova fotka
Ak zostavaju flaky na priboroch a hrncoch znamena bud davkujete vela lestidla,alebo sa pribor je nalepeny jeden na druhom vtedy vzikaju flaky akoby hrdzave.neviem ci vasa mycka podporuje tabl.alebo gel 3v1.ak nie tak to nepouzivajte.ak podporuje treba vynechat lestidlo.davkovanie soli v tomto pripade umr zablokuje.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?