Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@jansemi Nerozumiem upustím a strčím ju pod prac,dosku?!To zn.že dám 45 voľne stojacu bielu,alebo nerez?!Respektíve môžem si vybrať akú vlastne dám?!Kuk na môj príspevok 9.54hod.vynikajúca cena,baby píšte zretetelne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 kukni levneelektro.cz
Odpovedať
@ajca123 To elektro vidím,že dosť odporúčaš nie je problém s reklamáciu?Mne by napr.vadilo,že na UMR je český jazyk,či?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja mam Bosh zabudovanu v kuchynskej linke a sice som sa trocha bala ci to nebude zbytocnost,tak si teraz neviem predstavit zivot bez nej
Odpovedať
@marta2610 Nedá sa lebo bude dosť do priestoru a vstavaná musí byť zároveň za linkou mi idú,,rúry" k radiátoru tak to má veľmi brzdí.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ja tuto stránku odporúčam lebo oni jediní mi vedia zabezpečiť myčku do pár dni a nie ako tu sprosti na SK.... Naša rodina je veľká a preto naháňam súrne myčku..
Odpovedať
@penelopa A voľne stojaca alebo plne integrovaná tam je rozdiel v hlbke?
Odpovedať
@marta2610 myslím že nie je,ale ak dvierka vytŕčajú to je rozdiel a voľne stojacej to nevadí,ale zabudovanej by to vyzeralo inak a bolo by to ešte o tie dvierka viac do priestoru.
Odpovedať
@marta2610 áno, voľne stojacu bielu, dík
Odpovedať
@jansemi Kuk na Heureka.sk obidve Bosch SPS 53M32 od 356E,,SPS 53M 22od 339E daj si Bosch home com.sk daj si ich do porovnania kuk na to 8-)
Odpovedať
@marta2610 Veľmi pekne ďakujem, idem študovať a rozhodnem sa, čo a ako, ale aspoň viem, z čoho vyberať a čo si všímať.
Odpovedať
@marta2610 Dnes som mala telefonat z nay, ze tato mycka sa uz u nas nevyraba (ta siemenska). Vrrrr! ]-( Plan B bol Beko DSFS 6831 s rovnakymi parametrami ako ta siemens, len bez priboroveho kosika a o 160 eur lacnejsia, ale co citam ako citam, ziadne dobre recenzie nevidim... Hoci od znamych ich mam, na nete citam, ze je katastroficky servis... tak hor sa, do noveho hladania. Ach jaj... =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Co hovorite na Bosch SPS53M32EU? Mate niekto skusenost? Prestavam bazirovat na 10 supravach riadov a A++ energetickej triede...
Odpovedať
@marta2610 Marti, teraz som nasla v starsej konverzacii, ze sa na ten moj vyber pytala @penelopa, preco sa Ti tento typ nepaci? Kvoli chybajucej zasuvke na pribor? Penelopa, ako si sa napokon rozhodla?
Odpovedať
@zuzanka7834 Ono samo o sebe je UMR 45 cm dosť úzka, a ked tam nebude 3 zásuvka na príbor čo zmestíš do spodného koša? ked tam bude košík na príbor?! dievčatá sú to vaše E a je už na vás ako sa rozhodnete ja tu radím aby ste sa dobre rozhodli,píšem to dookola nie je to na rok!Jasné vycálovať za zásuvku na príbor navyše cca 160 E blbosť preto treba hladať,preto píšem daj si Bosch home com.sk!Dobré by bolo keby niekto poradil.hlavne čo majú45 cm,jasné že je dobrá 45 cm UMR ako žiadna.Však skús dať linky 2 UMR a porovnáme ich,nemboj niečo nájdeš.
Odpovedať
@zuzanka7834 A ešte kuk AEG,Electolux
Odpovedať
Profilova fotka
Siemens a Beko by som si nakúpila.... Kamoška ma Siemens a preklinala tie spotrebiče... A po mojom odporúčaní si zabezpečila vsetko od Bosch a je spokojná... Keby Bosch robila myčky s automatik open door hneď by som brala Bosch.... Pokukajte či AEG a electrolux nerobí 45 mycky s automatik open door... Lebo mycka sa po umyti otvorí sama a pekne uschne nádoby... A po rokoch Vám nebude smrdiet z mycky lebo sa bude otvárať... A to som sa o starú starala ako najlepšie som vedela... A aj raz za mesiac poriadne vyčistila.. Ja som nikdy nemala šuplik na pribory ale ked niekto z vás chce lebo ide kupovať veľkú 45ku asi by to bodlo
Odpovedať
Profilova fotka
@ajca123 velku45?? velka je 60tka :) ja osobne dvierka otvaram po doumyvani sama, ale len nachvilku, kym vyjde para, inak je riad normalne suchy, ved je tam susenie .. takze otvorim a po 10-15min,. zavriem :). Automat. otvaranie dvierok mi nechyba, lebo myčku pustam len ked som doma... nemam dobry pocit, aby mi isiel nejaky spotrebic, ked nie som doma, z bezpecnostneho hladiska.. takze toto mi fakt nechyba, aj ked je to dobra vec, nehovorim, ze nie. ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) Sedim nad vyberom umyvacky riadu a potrebujem radu pri vybere. Mam par poziadaviek, ale podla popisu na nete neviem vybrat "tu pravu". Mala by to byt vstavana siemenska 60-tka, s vonkajsim panelom (displejom), vrchnym vysuvnym kosikom na pribory, aqua stop, cena do 700€. Existuje vobec taka? :-| Na stranke siemens som si vybrala niekolko modelov, ale akosi sa nemoze dostat sa k podrobnemu popisu jednotlivych umyvaciek. Budem rada ak ju mate, napisete ci ste spokojni. :-) Zatial vybrate (podla zadaneho parametru vysuvny kos na pribory) : SN 55N585 SN 55L571 SN 54M582 SN 56N596
Odpovedať
Profilova fotka
@evelyin a preco chces Siemens? Bosch je ta ista firma za mensie peniaze :) a lepsie funckie.. pozor na funkciu Turbo Speed, tej sa vyhybaj a hladaj UMR co ma VArio speed.
Odpovedať
@katrin21 lebo umyvacku bosch som mala a umyvala daleko horsie (nie vzdy 100% cisty a hlavne mokry riad vytahovat z umyvacky ma iritovalo najviac) ako svokrina siemenska. Vraj najlepsie umyvacky su siemens (po miele samozrejme - ale to uz nie je moja cenova kategoria :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@evelyin mokry riad? ja nemavam mokry riad... otvarala si umyvacku po doumyvani, aby odisla para? ta moze sposobit dodatočnu vlhkost... Ano, ide to Miele, Siemens, Bosch, ale tie dve su ten isty vyrobca, len Siemens je vyssia rada a cenovo je tiez vyssie.. :)
Odpovedať
@katrin21 nie vzdy som ju otvorila hned, to je pravda.. Kuknem este po bosch , aky je tam cenovy rozdiel. dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evelyin dost velky, aj 200E
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tuto . ja som ju kupovala este za 630E, potom zlacnela, prisli nove modely a tak.. teraz stoji uz vyse roka okolo 500E na nete. http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... inak, neviem, co tí ludia v recenziach pisu, ako jedna, ze jej chyba oplach, ked ta umyvacka má oplach :-D a nic nesmrdi :) treba nechavat umyvacku pootvorenu a hrube vrstvy smotanovych omacok dobre zoškrabať z taniera do smetiaka.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... aj tato je skvela :) ma aj vyskovo nastavitelny horny kos, co je super . hoci mne nejako nechyba, ale je to dobra vec.. a je aj super ticha :)
Odpovedať
Tie 2 čo dala linky Katrin super výber,tá druhá všimnite si riadny rozdiel cenový na SK a ČR.Tú prvú tu má veľa dievčat a sú spokojné,takže záleží od tvojho budilára,písal niekto o Siemens?!!!ja ozaj čítam veľa,ale málokto na ne nadáva,ja mám druhú Bosch SMS 69U42 po skončení a otvorení UMR ma už neovalí para ako v predchádzajúce jBosch SMS 58M98 je to tým,ale čím?!je to nová rada UMR,píšem dookola trošku sa s tým pohrajte je to veľmi dôležitý pomocník . 8-)
Odpovedať
@marta2610 No,teraz potrebujem radu,ktorú? SPS 69T42EU SPS53M32 SPS85M12 Všetko bosch. Ktorú a prečo? Ďakujeeeem. :-)
Odpovedať
@penelopa Môžem z 8-) týchto 3 a hlavne nezáleží cena?
Odpovedať
@penelopa som nad tebou rozmyslala, skutocne chces este vstavanu alebo velku, ked uz kvoli tomu musis nieco menit, robit upravy, co je dalsia investicia. Pretoze, ja chcem kupit sucicku bielizne a dat tu moju stolovu umyvacku bosch na nu. @ajca123 ja by som osobne nechcela, aby sa otvarala, nie vzdy mam cas to hned vybrat. takze ja som za to, pokial tam nie su vonkajsie bakterie, tak je to omnoho bezpecnejsie , ak to prejde tak vysokou teplotou. Pokial ju pouzivate denne, nemala by zosmrdiet. Naozaj ani vo velkych profesionalnych kuchyniach nie je to dovod, aby sa mycka nejako otvarala, pokial sa pouziva denne. Je to jej prostredie, ktore ma svoju "hygienu" netreba do toho zasahavot. Pokial sa nepouziva denne tak to je ine.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?