Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 Kuknem si šikula :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Beco a zatilal spokojnosť pre nás chlapov jednoduché ovládanie jedným tlačidlom zapnem jedna tableta a o viac sa nestarám super..... :-D
Odpovedať
@zrubcok Dobrý den. Já preferuji myčku, kterou koupím, zaplatím, nechám zabudovat a zapomenu, že ji mám. :-D :-D :-D :-D :-D S pozdravem Laďa
Odpovedať
kompaktna stolova bosch, velka spokojnost, riad cistucky, bez skvrn nadherne leskly, pouzivame ekologicke prostriedky feel eco, riad je uplne obnoveny, ako novy. sme velmi spokojni a nadseni
Odpovedať
Ahojte, konečne sme si aj my našetrili na umývačku, hurááá, a chcela by som poprosiť o radu. Chceme vstavanú, 60 cm a s predným panelom ( už máme na to prispôsobenú skrinku v kuchyni ). Cena do 500 eur. Mohli by ste mi nejakú odporučiť, prosím? Ďakujem za každú odpoveď :-)
Odpovedať
Ahojte premýšľam nad umývačkou čo poviete na tieto modely? WHIRLPOOL ADG 8773 A++ FD , WHIRLPOOL ADG 6240/1 FD na čo treba hlavne prihliadať pri kupe myčky? zatial som žiadnu nemala dakujem za odpovede.
Odpovedať
@patricia Za mňa Bosch SMI 59m05,kuk na Heureka.sk 8-)
Odpovedať
@matia35 Treba si prečítať pár strán dozadu.
Odpovedať
Čo znamená studený predoplach? Ako dlho trvá taký program?
Odpovedať
@loulou02811 Je to 15 min.program,to zn.že ti riad predopláchne.Ja som ho použila cca 2-3 krát a to vtedy ked bolo 30 stupňov kvôli tomu lebo som vedela,že riad nebudem hned umývať bez neho by som sa zaobišla,hlavne podľa mňa treba mať rýchly program, 8-)
Odpovedať
@marta2610 Jééj, ďakujem :-) Pozerala som ju, vyzerá byť dobrá aj podľa recenzií. Asi si ju objednáme. Ďakujem ešte raz.
Odpovedať
@penelopa Kuk na Heureka.sk našla som Bosch SPV 58M00 od 412E aj s dopravou.Dievčatá treba to kuk na viacerých stránkach,lebo niekde to píšu tak na..........,že človek ani nevie či kupuje so zásuvkou,alebo?!Ako som písala kuk aj na Bosch home com tam by to malo byť presnejšie vypísané,tie čo môžte a viete dávajte link na porovnanie,želám dobrý výber. 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 No,práve surfujem do noci a fakt niekedy je ten popis o ničom. Moooc ďakujem.
Odpovedať
@penelopa Ešte kuk na heureka.sk tam je Siemens SR 65m080 EU od 406 E,si ich daj do porovnania,alebo vytlač . 8-)
Odpovedať
@matia35 WHIRPOOL nie ... :-o Vyber si inú, neoľutuješ :-)
Odpovedať
Ahojte. Mate niekto 45 cm siroku umyvacku, vari sa u vas kazdy den pre 4 ludi a staci vam tato sirka? Ak ano, poradte prosim konkretny typ stroja :) Dakujem.
Odpovedať
Este aby som nezabudla, hladam volne stojacu umyvacku.
Odpovedať
@zuzanka7834 Ja by som pri 4 radila 60 cm.My sme doma 4-ria a 45 cm ani náhodou,aj ked na druhej strane 45 je lepšia ako žiadna. 8-)Farba?
Odpovedať
@marta2610 biela
Odpovedať
@zuzanka7834 Takže 45 biela,alebo 60 cm? 8-)Do ? E?
Odpovedať
@marta2610 Marti, uz sme si asi vybrali, http://www.nay.sk/siemens-sr26t892eu/... Tak nakoniec sme sa rozhodli pre 45, aby sme nemuseli posuvat skrinku kvoli nej. Radsej ju budem castejsie pustat, ale bude stale plna.
Odpovedať
Zatial sme traja a myslim, ze aj mala mycka je lepsia ako ziadna mycka ;) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim Vas kočky o pomoc. V akej vyske mate urobeny odpad na umyvacku? My mame 40 cm od zeme a zevraj to je malo, ze mi nebude dobre umyvat hrnce, tak neviem. Tych 40 cm, nam urobili chalani, co nam robili aj podlahove kurenie a jeden znamy ked bol u nas, tak povedal, ze je to dost nizko, co vy na to?
Odpovedať
@adamnela no my mame tiez tak dako a uplne v pohode umyva....
Odpovedať
Profilova fotka
@mcdog takze myslis, ze by s tym nemal byt problem, hm? Leo ak to bude treba prerobit, tak este teraz, kym nemame vymalovane...
Odpovedať
@adamnela v navode k nasej pisu minimalne 40 a maximalne 100
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata.........straaaaaaaasne dlho som tu nebola :-) pramalo casu, no teraz uz potrebujem vasu pomoc, umyvacka riadu volne stojaca, 60cm, biela..........poradte a cena do tych 500e
Odpovedať
Profilova fotka
@mcdog ja to praveze v tom navode nemam :(
Odpovedať
@stanulka76 No vitaj moja všetko dobré.Siemens SN 25m289 od 404 E. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ahoj pokladik:) aj tebe vsetko dobre............a neuveris no presne tuto siemensku sme vcera objednali:):) ja somm vedela ze naj odbornik na mycky mi ju potvrdis!:) .... mas aj dobre skusenosti? alebo niekto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?