Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@blondi2 To je niečo s čerpadlom. Neodčerpalo vodu. Dávali ste aj leštidlo?
Odpovedať
@blondi2 Lebo ak trochu kvaplo vedľa stačí aj pár kvapiek, vytvorila sa v umr veľká pena a čerpadlo to nevládalo odčerpať. Ak je to tak, treba manuálne vybrať všetku tú vodu (nejakou handrou a pod) a skús spustiť potom nový program nanovo :-)
Odpovedať
@egreska1 Nie, muz dal len sol, lestidlo nedal. Pytala som sa na to aj na inej stranke a tam mi jedna pani odpisala, aby sme si pozreli nakres, ako ma byt zapojena odtokova hadica. Ze musi byt zdvihnuta vyssie, lebo potom nespravne reaguje hladinovy spinac a nevypusti vodu. Ze ona mala to iste, ked zapojili mycku. Myslim, ze toto bude aj nas problem, lebo co som videla, hadica bola iba polozena na zemi, neumiestnili sme ju vyssie. tak dufam, ze to bude len v tomto. potom dam vediet. a dakujem :-)
Odpovedať
Ano.Hadica musi byt vyssie....myslim,ze podla spravnosti by mala mat aj prelomenie:http://www.modrastrecha.sk/forum/upratovanie/ako-najlepsie-odstranit-zapach-z-umyvacky-riadu/ Je tam obrazok od stastnytatik Malo by to ist cez takyto sifon:http://www.alcaplast.sk/produkty/prehlad-vyrobkov/sifony/prackove-sifony/aps1/ Inak nam UMR nechava vodu na spodku,ale vo filtry.Po spusteni programu si najprv odcerpa staru vodu a potom natiahe novu
Odpovedať
@jan45 @katrin21 @egreska1 @mcdog Tak uz sme na to prisli. Manzel nevytiahol z odpadovej hadice tu plombu (zatku). takze uz je vsetko v poriadku :-)
Odpovedať
@blondi2 Takže klasika :-D :-)
Odpovedať
tak nakoniec sme kúpili túto v planeo elektro bola za 346euro a 7% z ceny sme mohli kúpiť ešte niečo iné. má ju niekto? http://www.nay.sk/sms53l18eu/d-308426...
Odpovedať
@cencula Má ju moja kamoška a je veľmi spokojná. Je to tichá, výborná umývačka :-) o dosť lepšia od mojej ak keď moja bola drahšia :-( Budeš spokojná :-)
Odpovedať
egreska1 dakujem ti velmi pekne potešila si ma
Odpovedať
@cencula ahoj :-) už je odskušaná?aj ja ju už mam objednanu,som zvedava aka bude ;-) ake tablety,gely použivaš...?mam dilemu čo kupit :-| nejaké tipy?
Odpovedať
anuska661 v pondelok príde a tiež neviem aké tabletky a sol mám kúpiť, len mi bolo povedané, že aby som nekupovala calgon, že vraj ten je najhorší na umývačky tak neviem, baby poradte nám - začiatočníkom
Odpovedať
@cencula Kuk na str.297, 27.nov.22.55 hod. 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cencula pouzivam W5 z LIDL, jedny z naj. Vyhrali v nemeckom dTEST casopise nad calgon, finish a podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež vyberal dlho umývačku riadu a nakoniec som vybral túto SIEMENS SN 66V094 EU http://www.levneelektro.cz/default.as... má niekto s ňou alebo s podobnými modelmi od Siemensu skúsenosť?
Odpovedať
zdravím, chcem sa opýtať ak použijem tabletu do umývačky 3 v1 alebo 4 v 1 musím používať súčasne ešte sol a oplachovače či leštidla? vodu máme skôr mäkkšiu. Umývačka Beko din 6830 fx30 ak má niekto. prosím ako vypnem funkciu soli a oplachovačov aby mi svietila kontrolka tabliet.
Odpovedať
@veronika2509 Soľ treba dávať, my máme úplne najmäkšiu vodu a servisák mi odporučil odber soli nastaviť na minimum . Tak to mám tak. :-) Leštidlo nemusíš, ak ti však nebude pekne umýva resp sušiť-leštiť tak ho potom pridáš a uvidíš.
Odpovedať
@egreska1 ďakujem tak dosypem dolejem a uvidím. máte tú istú umývačku alebo inú značku?
Odpovedať
@veronika2509 mam Beko din ale cislo asi ine ako ty, pouzivam multi tablety, kde uz sol je, ale kedze mame tvrdu vodu, mam tam nasypanu aj sol
Odpovedať
@stanica ďakujem pomaličky sa učím :-D
Odpovedať
@veronika2509 Mám inú značku, ale tieto pravidlá platia pre každú rovnako :-)
Odpovedať
@cencula no ahoj :-) už ju maš odskušanu???
Odpovedať
anuska661 super vec len ma ide dožrať ked tam dávam umelé misky - lebo umeleého riadu je strašne vela a nie je to doschnuté a musím utierať. inak som s nou spokojná, väčšinou používam program AUTO na 1,45hod. ale je to super vec, ked si predstaívm, že po riadení umavená ako pes, by som ešte riad umývala a takto som to dala do umývačky a bol pokoj :-)
Odpovedať
@cencula tak super,nam ju ešte neprišli namontovat :-( a aky prostriedok testuješ? ten program AUTO ma len 1,45,ci davaš to vario sped?
Odpovedať
@cencula dávala si dole aj ten vrchny kryt?
Odpovedať
@anuska661 Nám ju neprišli namontovať,nie je to škoda a to na Vianoce budeš umývať v rukách?MM to montoval prvý krát a vôbec s tým nebol problém,však všetko pripravené voda,odpad. :-|
Odpovedať
@marta2610 asi tak, rukami :-) manžel robi :-)
Odpovedať
Už je napojená :-)
Odpovedať
anusla661 áno používam vario speed a vrch dávam dole - ak si sa pýtala, či dávam dole vrch z nádob či ich odokrývam. Sol mám kúpenú v lidli, ale objednala som si aj z dedry, tá vyjde lacnejšie, len mi ešte neprišla tak neviem aká bude a mamina mi kúpla jar kapsule, tak teraz mám tie a ked sa minú tak neviem.
Odpovedať
@cencula nesúhlasím,že soľ v Lidli je drahšia ona má 2 kg a stojí cca vyše eura kto vie presne napíšte a v dedre 3kg 3,59E.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?