Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska no sikovny!!!! ako usetril, parada :)
Odpovedať
@madana Ja som si zadala Siemens SN 66l080 a mi napísalo,že ju predáva Najnákup.sk za 423 E,ale za mňa Bosch SMV 48m10 495 E,ale to už je na tebe želám dobrý výber 8-)Mne sa zdá,že ktosi si kúpil tú SN 66l080 bola za cca 382 E a že nebola spokojná s akosťou umývania.
Odpovedať
@atlaska To jedna moja kamoška piekla kurča a vo vnútri vnútornosti tiež v plastovom vrecúšku,no jej manžel veru nadšený nebol,čo už :-D :-D ,ale nemôžeš povedať že manžel sa nesnaží :-D
Odpovedať
My sme mali Gorenje a slúžila 15 rokov. Vymenili sme ju, lebo sme vymenili celú kuchyňu a tú pôvodnú som kompletne darovala aj so spotrebičmi. Paradoxne, kým sme boli väčšia rodina, teda deti boli ešte doma, sme mali malú myčku- 45 cm, teraz som ju vymenila za XXL značky Electrolux a som veľmi spokojná.
Odpovedať
Dievčatá, niečo k tomu Turbo speed - ja mám BOSCH SMS 58N68 EU. Funguje to presne ako rýchly program. Takže nemusí sa najskôr nahriať bez riadu, ale môže. Ja vložím riad, a pustím turbo speed. Najskôr ide program predohrev a keď skončí - podľa symboliky čo bliká, spustím štart. Výhoda je, že tam ešte môžem niečo vložiť. Nevýhoda, že po skončení mi svieti stále 0:00 a musím ju vypnúť sama. Dobrý pri tomto programe je gél. Je písané, že ak sa pred ohrevom naloží riad, tak program trvá dlhšie, ale som to skúšala a rozdiel tam vôbec nebol Inak neviem inak prečo sa volá Turbo speed "20" keď trvá tak cca 25-30 min + predohrev - ale podľa mňa v pohode.
Odpovedať
@dadikaz To je síce naozaj nie až tak zlý program, keď to takto funguje. Len koľko elektriky odoberie takýto program, aký je rozdiel a či je oproti rýchlemu, to by ma zaujímalo.
Odpovedať
@junovka Ja mam doma wirpuulkuu adp 820 mame ju uz 8 rokov a bez problemov. Aj ked obcas signal-porucha staci ju odtiahnut a narovnat-ci cca 3 roky-vymenit privodnu+odpadovu hadicu. Raz za 3 mesiace 0,1 L octu a hodinovy program do prazdnej mycky a vycistit filter a je ako nova. Ak vam robi cmuhy alebo neumyva ako ma skuste obcas aj silnejsi program ako pouzivate. Inak ak new mycku tak odporucam co najmenej elektroniky a funkcii.
Odpovedať
15 rokov sme mali malú (45 cm) .Gorenje a bola som spokojná. Paradoxne, v čase, keď boli deti doma, čiže nás bolo viac. Teraz, menili sme kuchyňu a vybrala som si myčku XXL Electrolux a som zatiaľ veľmi spokojná. Na umývanie používam jeden jediný program 30 minutový a namiesto tabletiek výhradne gel 2 v 1.
Odpovedať
@egreska1 ....no ten rozdiel by aj mňa zaujímal :-) či to napokon nebude to isté len inak nazvané :-)
Odpovedať
@ all :) Inak by ma zaujimalo aku ma UMR spotrebu pri tych super programoch:)Osobne nechapem zmysel rychleho programu v beznej domacnosti.
Odpovedať
@mcdog RP podľa mňa šetrí čas ,ono sa stane že niečo potrebuješ mať rýchlo umyté.Ja na RP umývam:veci z chladničky,hned po obede taniere,misky,nie mastné hrnce!Odkapávač na riad,veci z kúpelne mám na vani akoby cez ňu poličku na mydlo,šampon,za mňa UMR musí mať RP,ja ho použijem cca 2-3 krát za týždeň.Niekto písal,že nemá predoplach,ktorý mne by vôbec nechýbal tak použijem RP.Ja som kvôli RP vymenila 2 ročnú UMR mala som obidve Bosch SMS 58M98 a mám SMS 69U42 a som veľmi spokojná. 8-)
Odpovedať
Dievčatá Mall.sk má Akciu,no nekúp to!!!Jar vankúšiky lemon 182 ks plus 20 ks grátis?! platinum za 23,99E to znamená ks stojí 0.118E teda ani nie 0.12 E za ks,písala som v Žiline je otvorená predajňa kúsok od starého Tesca kde si tovar vyzdvihneš a vôbec neplatíš za dopravu.Jar vankušíky ako píšu aj iné dievčatá prevoňajú UMR,proste za mňa áno.Tu je dobre ked sa dáte 2 dokopy,cena super. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 Aky cas?Riad umyva UMR-cize je jedno ci 20 minut alebo 160.....pri RP treba aj tak este susit a pri ECO uz je v case aj susenie.My vytiahneme po 160 minutach uplne suchy riad.Pri 24 min alebo 60 min treba nechat este riad 30 minut doschnut. Je jasne,ze pokial mas navstevu,kde podavas dake vinko,chlebicky atd,tak pustis RP.Ale ako tak pozorujem,tak vacsina pouziva RP a stale....
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím poradte, či isť do tejto umyvačky.? Bude naša prva,nemam skusenosti. Hladam šírku 60, plne integrovanu, bez predného panela, za dobru cenu :-) . Okolo 300 euro. Tato je aj tichšia ako ostatné. http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
my sa tiez chstame kupit a viacej ludi mi poradilo siemens alebo bosch ze tie su zarucene dobre :)
Odpovedať
@hviezda22 Za mňa papá veľa energie účinnosť umývania A,ja by som si došetrila do 400 E,ono niekto tu písal,že za málo peňazí málo muziky,potom tu píšu neumýva bla,bla.Dobre by bolo keby sa ozval niekto kto ju má.Prečítať si recenzie aj na cz,alebo daj si Heureka.sk a tam kuk. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 dakujem pekne za odpoved. Hm, tak idem hladať dalej:o), ideal keby mi niekto napisal, tuto a tuto kup, ta je super :-D , trebars aj 350 a možno by sme oželeli aj viac. Ono my kupujeme komplet všetko nové do domu, všetky spotrebiče, takže rada ušetrím kde sa da, ale keby to malo byť na ukor kvality, tak asi teda trošku priplatím :-) ;-)
Odpovedať
@hviezda22 Za mňa Bosch SMV 48m10 495 E tá je so zásuvkou,alebo bez kuk na Heureka.sk Electrolux ESL od 406 do 429 E,za mňa aby bol rýchly program,menej papá energie však daj si do porovnania.Ono UMR si myslím,že je veľmi dobrý pomocník ona sa ti odmení krásnym čistým riadom. 8-)
Odpovedať
hladam vstavanu umyvacku riadu 45, neviete poradit aku ? mali sme 7r electrolux, spokojnost, pokazila sa elektronika, prve celkove pokazenie- a draha oprava--- tak kupime novu... no netusim aku.. manzel spominal Ariston ( ze cenovo tak isto ako Bosch, a 5r zaruka ) , ked som nakukla do Bosch- bola som prekvapena, bola cela taka umela.. electrolux bola pevna, kvalitna, no aj draha... tak neviem...
Odpovedať
@danim Tak isto daj si heureka.sk vyber daj do porovnania,neviem do ? E? môžeš ísť aj hlučnosť? daj sem 3 štyri a dievčatá čo ju majú hádam pridajú názor,Bosch aj Siemens majú tretiu zásuvku na príbor,ale tá cena!!!!!!!Neviete niekto kto vyrába 45 tiež so zásuvkou?Presne ako píšeš treba ísť do obchodu si ich tam pootvárať,porovnať .Želám dobrý výber. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hviezda22 poradim ti tu istu ako @marta2610 mame ju v novom dome, zatial parkrat vyskusana, ale za dobre peniaze vela muziky :))) asi takto by som to napisala. ma vsetko, co podla mna UMR ponukaju a na to aby si ju vyuzila efektivne, tak skutocne ma vsetky predpoklady byt dobrou UMR pri kazdodennom pouziti
Odpovedať
@marta2610 chcela som pocut osobnu skusenost, nie parametre- tie si viem najst na nete. v obchode toho vela neuvidim, kedze 45tky su vsetky na objednavku- v obchode Nay, datart ziadna.
Odpovedať
@danim ja mam 45bosch a nemyslim si ze je cela umela. ved vnutorne kose su kovove akurat ten suplik na pribor mamm z umelej hmoty. pouzivam ju rok a pol a ziadny problem zatial nebol
Odpovedať
@mima1 tie vrtulky boli v obchode z takeho plastu- ako ja hovorim- z kvetu makoveho, mi to prislo..... no ked pozries do electroluxu, uvidis rozdiel ( do nej som pozerala 7r, tak preto ma pohlad do Bosch prekvapil ), jasne, ze cena tych 2 je uplne ina.. skoro 2 nasobna, ale teraz hladam skusenosti s funkcnostou, spolahlivostou... preto sa tu pytam
Odpovedať
ariston nema nikto ? cena cca to iste ako Bosch, no 5r zaruka..
Odpovedať
@danim no ak mam pravdu povedat ja som sa nikdy do inej umyvacky nepozerala ako bosch. a hlavne chcela som suplik na pribor nie kosik. a ked som vyberala spotrebice hladala som len bosch. neporovnavala som ani znacky.
Odpovedať
@mima1 ten suflik sa tam aj mne zdal prakticky, ja tiez teraz nakukla do inych, po tom skus, ze som jednu uz vlastnila, cize mala obkukanu riadne :-)
Odpovedať
@danim mne 45 uplne staci pustam raz za dva dni niekedy aj tri. no ak by mi dole strasil kosik na pribor asi by sa mi to nepacilo. myslim ze zabera miesto zbytocne. mozno ked pojdem do elektra kuknem. aj ked teda vcetky spotrebice som kupovala cez net a v obchode som nebola obzerat
Odpovedať
Baby prosím o pomoc.Mám umývačku Electrolux cca.1rok.Doteraz som s ňou bola spokojná,no v poslednom čase mi nejako zle umýva,najmä poháre.Vyčistila som filter,pustila UM na najsilnejší program s tým čističom z DM,skúsila 2v1,aj samostatne,ale nič nepomahá..poháre sú veľmi zle umyté..Máte s tým niekto skúsenosť?Ďakujem za každý príspevok.
Odpovedať
včera sme kupili v Elek....wor.... umyvačku Bosch s hornou zásuvkou na príbory za velmi dobrú cenu. Ešte nám dali 15 percent zlavu,vraj na výrobky nad 480 Eur. Sa velmi tešíme,dúfam,že príde v pondelok a bude fungovať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?