Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@jana86 Este sme ju nekupili, ale sme pre nu rozhodnuti. Budeme kupovat asi tak v novembri, zaciatkom decembra, podla toho, ako pojdu prace na byte.
Odpovedať
Profilova fotka
@jerino ahoj, mate umyvacku bosch smv 48m10? ste spokojni?
Odpovedať
@marta2610 Zdravim. je to niejaky automaticky program podla znecistenia riadu - sa spusti minutaz. Umyvalo to cca hodinu. Myčka je elektrolux pomerne nova. Kapsuly som skusala: somat, finis, jar. Moze ostavat pena pretoze je kratky program? Naco ho potom vymysleli?! :-|
Odpovedať
@avelyna Kúp si z Lidlu prach do UMR ja dávam 1 lyžicu!nie lyžičku!vyskúšaj ja som s ním spokojná.Môže to byť aj tým krátkym programom,ale aj UMR,pretože ja používam jar citron a žiaden problém,ale ako som písala ja na RP používam bud gel,alebo prášok a dávkujem si ho podľa znečistenia riadu,to sa časom naučíš. 8-)
Odpovedať
Aha... Dakujem za radu, vyskusam.
Odpovedať
@marta2610 Dakujem pekne. Vyskusam
Odpovedať
@petynka824 Cena?
Odpovedať
@bambulka26 250 E
Odpovedať
Ahojte, prosim Vas nemate niekto skusenost s touto umyvackou Beko DSFS 6831? http://www.nay.sk/beko-dsfs-6831/d-30... Dakujem, budem vdacna za kazdu informaciu :-)
Odpovedať
@macka141414 ahoj,prečo chceš práve značku Beko? tu ti ju asi veľmi neodporučíme, neviem či sa nájde niekto... A nie je ani nejaká najlacnejšia... Taktiež je len 45cm, čo veľmi zváž, ak sa ti akokoľvek dá niekde vsunúť 60cm, tak jednoznačne 60tku :-)
Odpovedať
@katrin21 Oplach sa pouziva kvazi na namacanie-napr na obed robis pecene maso a dusenu kapustu a mas to pripalene a zaschnute,ale umyvat budes az rano lebo nemas plnu UMR,tak spustis na vecer iba oplach a rano doplnis a spustis bezny program.... @avelyna ostava pokial davkuje vela lestidla-zvacsa problem co som sa dozvedel,ze napr davkovanie mas nastavene na 4 zo 6 stupnov a das all in one tabletu,kde uz je vsetko....my mame na UMR tlacitko All in one a vtedy to upravuje dako davkovanie a aj program. @marta2610 my ked sme prvy tyzden davali 24 min program,tak nam ostavalo troska z tabletky
Odpovedať
@mcdog Dakujem za reakciu. To tlacidlo All in one pouzivam stale pri kombin. tabletach, aj lestidlo som stiahla na 2, a ono to peni po skonceni aj tak. Skusim este "prasok na mytie" ked to bude penit, tak neviem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mcdog ja mám RP 29 min a ako píšem len gel,alebo prach z Lidla,ja nemám žiadne tlačitko all in one,ja mám od výroby nastavené leštidlo aj soľ a bez problémov. 8-)
Odpovedať
@jana86 ahoj ano kupili sme ju ,ale ešte nieje zapojena ,dokončujeme kuchynu ,tak ešte sme nemali priležitosť vyskušať ju ,ale dufam že bude dobra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jerino tak ja som si ju uz tiez dnes objednala, dufam ze budem spokojna :D
Odpovedať
Profilova fotka
@jana86 budes istotne :), ja ju mam a este len ju zabiehavam a som spokojna s vyberom
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 dobry den, neviete mi poradit, hladame umyvacku riadu, najlepsie zn. Bosch a 60cm sirka, ale s hlbkou max. 55cm. Neviete ci take existuju?
Odpovedať
@jana86 my máme a spokojnosť :-)
Odpovedať
@mackaa141414 Ja mam umyvacku riadu Beko, podobná ako tvoj typ, akurat vstavana a som s nou nad mieru spokojna. Umyje aj hrnce a panvice a ked je zapnuta, ani ju nie je pocut.
Odpovedať
@tulky Ahoj,tu sa nevyká takže pravdu povediac s takouto požiadavkou som sa nestretla,pravdaže cm nepustia našla som aj Electrolux-ky aj Siemens SN 64m030 Za 409 E,ale zbytočne tu budeme tápať napíš voľne stojaca?biela,strieborná?alebo plne integrovaná,alebo s predným panelom?cenový strop? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 cenovy strop do 500EUR, je jedno ci volnestojaca (strieborna) alebo s prednym panelom.... Nam v klasickej 60cm hlbke brani ventil na radiatore 8-( . Keby nie toho, hned mam vybratu. A ta Siemenska je v pohode? myslim funkciami
Odpovedať
@tulky Voľne stojacu zasunieš pod prac.dosku,s predným panelom-vidno iba predný panel a musí sa na ňu nalepiť totožný korpus aký máš na linke?!Kuk na heureka.sk tam si to kuk,lebo????To je dôležité lebo sa nepohneme. 8-)
Odpovedať
@tulky Ešte napíš či máš spojenú obyv-kuchyňu kvôli hlučnosti,ked pozeráš UMR máš tam napísané,že chýba vám dôležitý detail?Tu by som ti radila napíš Bosch Home,alebo Siemens home.sk či cz to nájdeš požiadaj výrobcu či by ti nezaslali druhy UMR s 55 cm,lebo oni to tam niekedy píšu na.........aby si ju nemala problém nakoniec tam dať,ono trošku s tým možno bude problém lebo s 55 ich nie je veľa,ale ako píšem treba sa s tým pohrať,lebo voľne stojace majú hlbku väčšinou 60 ešte kuk na Bosch SGV 46m13 stojí 359 E,ale energie papá dalo by sa povedať dosť,potom Bosch SMV 53n40 stojí 537 E,potom to treba zúžiť na 2-3 a sa opýtať dievčat máte takú,ste s ňou spokojné?bla,bla . 8-)
Odpovedať
Ahojte poprosim Vas konkretne dievcata o radu,ale mozte aj ine odpovedat.Budem vdacna :-) Poradte mi prosim UMR Boschku alebo Siemens s vrchnou zasuvkou na pribory,cena do 430 eur...spotreba do 0,95 kwh...co som mala 1 vyhliadnutu uz ju nikto nema v e-shop ponuke...hmmmmmmmmm :-| @katrin21 @marta2610 @nanika
Odpovedať
@madana Baby píšte!Voľne stojaca?plne integrovaná?s predným panelom? 8-)
Odpovedať
ahojte, co by ste povedali na tuto umyvacku: http://www.andreashop.sk/internetovy-... - potrebujeme kupit do novej kuchyne, pricom by sme chceli zaplatit max 300eur. Vacsia ako 45cm tiez nemoze byt, pre nedostatok miesta. Dakujem.
Odpovedať
my mame bosh 60cm, plne integrovanu. ma poistku proti preteceniu,takze velke plus. do 400 sme za nu davali min rok,teraz to moze byt aj menej. ci maju 45cm,neviem,ale staci pohladat :-) plne integrovanu som chcela ja,lebo sa mi viac hodi do nasej kuchyne. skrinky s vysokym leskom,takze asi by to nevyzeralo najlepsie. ale pri inom povrchu moze byt aj predny panel :-)
Odpovedať
@karolnovak nie je tam udaná spotreba a db, tak ťažko posúdiť. To sú dosť dôležité parametre. A pouvažuj, či by si rovno nezobral(a) radšej aj tak hneď 60cm a niekde to popchať.Určite neoľutuješ :-)
Odpovedať
@marta2610 plne integrovana samozrejme,vstavana..bez predneho panela :-) -UMR Bosch alebo Siemens s vrchnou zasuvkou na pribory,cena do 430 eur...spotreba do 0,95 kwh/ 10 l..... -mala som vyhliadnutu tuto:http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siemens-sn-66l080/....naposledy stala 426 eur........ale uz ju neponuka ziaden intern.obchod =-)
Odpovedať
Koxcky, hlasim obed - svieckova na smotane, kacacia polievka-vyvar - muz pustil mycku s tabletou zabalenou v plastovom vrecusku :-D vsetko okrem poharov krasne umyte :-D Je mi jsne,ze nejaka mastnota poostavala vo filtroch a trubkach,ale ak nahodou vam dojdu tablety,ci pprasok,kludne umyte bez kym kupite.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?