Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Inak som 2-násobne šťastná z mojej UMR. Nielen že konečne ju mám a dobre umýva, ale aj som aj vyhrala od Bosch 40,- Eur naspäť aj s promo balíčkom a to len vďaka mojej malej 6-ročnej dcérke, ktorá sleduje reklamy :-) ja by som ani niečo také nepostrehla, ale ona za mnou prišla, keď nás počula s manželom debatovať a vraví mi: "Mami, ak chceš umývačku, tak si kúp Božku, lebo tie sú najlepšie a dajú ti aj 40 Euriek naspäť" ...ostali sme sa na ňu dívať a spýtali sa jej odkiaľ to má........vraj "...v telke vraveli, že sú najlepšie a povedali, že mi môžeš kúpiť aj ten bicyklík konečne" ....no nekup to :-) ......inak som tomu neverila a posielala som súťažný formulár až skoro ku koncu súťaže. A včera ma poštárka prekvapila ;-) No nemám zlaté dieťa? :-o :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dadikaz tak neviem, je tu lidl, tesco, dm, 101 drogeria .... podla mna sa da zohnať všetko... aj teraz je velka zlava v tescu, 45 % zlavy...
Odpovedať
Profilova fotka
@dadikaz tak neviem, je tu lidl, tesco, dm, 101 drogeria .... podla mna sa da zohnať všetko... aj teraz je velka zlava v tescu, 45 % zlavy...
Odpovedať
Kocky tak ja uz mam siemensku zapojenu.teraz som zapla prvykrat prazdnu na rychly program.tak ste to tu tusim radili.este sa vas spytam blbu otazku.ked som nastavila lestidlo a sol a potom vypnem on/off,zostanu mi tam tie hodnoty stale nastavene,ze?pytam sa pre istotu
Odpovedať
Ahoj dievčata nechce sa mi to tu čitať cele forum ,chcela by som vedieť či ste sa zhodli na nejakej UMR ,ktora je naozaj doobra a po porade v tomto fore ste si ju aj kupili a ste spokojne ,rozmyšlam tiež nad Bosh-kou , ale može byť kludne aj ina,nikdy som UMR nemala vobec neviem čo obzerať či čas alebo kolko miesta v nej ma byť?ak možte niektora poradiť že ktora je fajn budem rada obzrela by som .DAKUJEM DAKUJEM pekny den všetkym :-)
Odpovedať
Baby pomoc,pri vypustani mi nahlasilo chybu ze nieco s odpodom atd.mozem teraz tu umyvacku otvorit alebo sa na mna vyleje voda?
Odpovedať
@marta2610 @egreska1 @luly13 neviete mi poradit?prispevok vyssie.dakujem
Odpovedať
@deximix no aj u nás.....ale nič nie je samostatne.....teda len v Lidli, ale ten máme momentálne zatvorený, lebo nám ho vraj skrášlujú :-D
Odpovedať
@babula fuha, tak to netusim....
Odpovedať
Tak nam stale nevypusta vodu a nevieme preco.sifon ok,odpadova hadica ok.yz som zufala.
Odpovedať
Môžeš otvoriť a vyber vodu s nejakou handrou, aj pod sitkom. Vypni z elektriky samozrejme najprv. Aké číslo chyby ti vypisuje? @babula
Odpovedať
@egreska1 tak chyba odstranena.vcera sme odstranili ochrannu krytku v novom sifone a dnes mi servisak do telefonu povedal ze v odpadovej hadici je este jedna krytka a sup a ide to...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak hlásim príchod z D 8-) bola som v Tunise preto odo mňa nebola žiadna odpoveď :-D Hore vyššie pýtaš radu na UMR prosím napíš šírka,farba,voľne stojaca alebo plne zabudovateľná,cenový strop lebo by sme tu písali dookola @jerino
Odpovedať
ahojte, chcela by som sa opýtať, zaváraninové poháre s etiketami umývate v UMR? Ja ich dávam do horného koša, kde je slabší prúd vody, v spodnom koši umývam bez etikiet, tam je silnejší prúd vody. Minule som dala omylom s etiketou aj do spodného a normálne mi zmizla. Tak som kúsky našla pod sitkom, myslela som, že pod sitko sa etiketa nedostane a predsa. Aké máte skúsenosti? dakujem
Odpovedať
@marta2610 ahoj vobec sa nevyznam v umr pretože ako som už napisala nemam zo žiadnou skusenosť :-S ,farba može byť klasicka biela,alebo strieborna, bude zabudovana, kuchynu ešte len ideme dať urobiť na mieru. velkosť taka aby sa tam zmestilo viac riadu to su 60-tky?, a nemam ani predstavu aka je vyhodna cena na internete je ich teda spusta ,ale chcela by som od vas poradiť aby nebola hlučna a aby dobre umyvala a aby bola cenovo pristupna.Je tu naozaj velmi dlha diskusia o UMR ,ale naozaj nemam čas cele čitať ,preto ak date nejaky tip obzriem a kym kupime chcela by som mať nejaku predstavu čo možno ano a čo určite nie. Dakujem za Vaš čas :-) a ešte jedna taka otazočka , existuje nejaky riad ktory by sa nemal prať v umr? :-) diky
Odpovedať
@jerino Kuk na čo dala link obidva Katrin 21 , 27.jun 14.10 SMI 59 m 05 a potom 27.júna 17.48 hod.
Odpovedať
Dakujem ,tato by mohla byť pojdeme ju obzrieť :-)
Odpovedať
@jerino Ale tam máš 2 UMR.
Odpovedať
Dievčatá viaceré ste kupovali UMR Siemens SN 66 L 080 za dalo by sa povedať veľmi dobrú cenu,písali ste že máte problém s návodom?Čo na ňu hovoríte?Splňa vaše predstavy?Ďakujem. 8-)
Odpovedať
@marta2610 pači sa mi ta SMS60M18EU je to bosch ,ešte ale obzriem aj ine
Odpovedať
@jerino Tá je OK,ale musíš vedieť ako som písala či voľne stojacu to je táto,alebo plne zabudovateľnú aby ju nebolo vôbec vidieť,či s predným panelom to sú 3 druhy typov.Chválim za 60 cm šírku.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 mimo temy, ale kde v Tunise si bola? my sme boli 2x v Mahdii, nezabudnutelne more a vsetko.. ostatne casti sa nam tak nepozdavali , vraj v Mahdii je najkrajsie more , o com svedci aj to, ze sme sa aj vratili na to iste miesto, len do ineho hotela ( Mahdia palace) , hned by som tam sla znova :)
Odpovedať
Profilova fotka
MOja mama má značku Siemens a funguje bez jedinej opravy už 15 rokov! Ja som mala pred 6 rokmi wirpool a po roku sa pookazilo tesnenie okolo trisiek. Po presťahovaní do rodinného domu sme si kúpili Bosch SMS 53L18EU. Som s ňou veľmi spokojná. Kupovali sme ju cez internet, najskôr sme ju pozreli priamo v predajniach. cena na internete bola o 150€ nižšia ako v predajni! Odporúčam.
Odpovedať
@marta2610 zatial nemam predstavu aka by mala byť s tychto troch druhov typov ...je v tom aj nejaky iny vyznam ako len design?
Odpovedať
@jerino Dobre by bolo kuk do Datart,alebo Nay,alebo........tam sa opýtaj obsluhy a porovnaj,pootváraj.Ono nepostrehla som to bude úplne nová kuch.alebo prerábka?Hlavne prispôsobiť vodu,odpad atď.
Odpovedať
Profilova fotka
marta2610 prosím ťa potrebujem poradiť. chcem plne vstavanú UMR od BOSCH SMV 69U70EU teda táto mi vyovuje spotrebou, hlučnostou, horný košik a rýchle umytie.ale cena. Uvažujem aj o SMV 69M40EU tam je obstojná cena. Iba mi nieje jasné či má rýchle umytie?? Čo je lepšie? zobrať ten novší tip, alebo je hluposť tolko investovať. :-| Ďakujem
Odpovedať
@klara78 Ked máš na ňu Bosch SMV 69u 70 kúp si ju veľmi dobrá ja mám podobnú akurát nemám osvetlenie.Tá druhá za mňa niiiiee má T.Speed,dievčatá vedia ja kde je T.Speed program na ..........Kuk ešte Heureka.sk Bosch SMV 48m10 stojí 525 E možno ked sa s tým pohráš nájdeš lacnejšiu.A ešte hore som písala o Siemens SN 66 l 080.Však kuk a sa ozvi,želám dobré rozhodnutie. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no prečitala som si celu túto tému. a prešla som všetky boschy :) a už som zmagorená. chcem ju kúpiť tak o mesiac tak ešte uvidím. mám poznačenú aj tú SMV48m10eu ale je tam hlučnosť 46 a myslela som že bude lepšie hladať aspon 44 lebo máme kuchyň prepojenú s obyvačkou. Nad Siemensom som nejak nuvažovala, muž mi povedal prečo nechcem Electrolux ked máme všetko ostatné.. ale ked počujem samú chválu na Bosch UMR :)
Odpovedať
@marta2610 ano to bude uplne nova kuchyna ,preto obzeram tie myčky,bola som aj v obchode ale zatial len tak zbežne ,budeme toho kupovať viac ,,,šak poobzeram ešte, DAKUJEM za Vaš čas :-)
Odpovedať
@klara78 Ja mám teraz Bosch SMS 69 U 42 EU 40 db skoro vôbec nepočuť,mala som Bosch SMS 58 M 98 EU 46 db a tiež ju bolo málo počuť,za mňa 46 db v pohode,ktosi tu ale písal,že má 46 db a problém až to reklamovala,ale ako uspela ani srnky netušia.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?