Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 .....to asi nepatril mne ten príspevok ;-) ale asi pre deximix
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix ja mam horny suflik na pribor samozrejme... a ta SMS60ma tiez, len taky polovicny lavej strane :)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je moja naplnena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej teraz som našla ten tvoj link, predtým som ho prehliadla. ale tvoja je vstavaná... hej. och aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a preco vlastne nechces vstavanu?
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 katka chcem sa ta spytat ..
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 tak este raz... katka chcem sa ta spytat ..sledujem tuto temu len zopar stran....tiez vyberam umyvacku a mam vybratu bosch..je to moja prva..tak sa nevyznam...ale uz dost dlho sa snazim vybrat najlepsie kedze ju budem pouzivat denne.. Bosch SMI 68M35EU chcem vediet tvoj nazor na funciu susenia..
Odpovedať
baby ja mam Siemens SN 66L080EU a podla vysvetlenia aj popisu tam rychly je ale je vstavana
Odpovedať
Profilova fotka
@jarhal dobra volba, nema sice polovicnu napln, ale osobne som to vyuzila raz v zivote, takze ked mas malo, das skor rychly program, ktory na bezne zaspinene sialky , taniere a pribory staci ( nic vyslovene mastne a pripalene) Myslim,ze moze byt, inak ma vsetko :) , aj supernizku hlucnost :) http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc...
Odpovedať
Profilova fotka
@babula http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... ano, predstav si, tato ma vsetko :) tiez nema len polovicny program, ktory obetuje clovek podla mna skor, ako ten rychly :) a ma aj super cenu :)
Odpovedať
@katrin21 a my sme si ju tu pred dvoma tyzdnami objednali asi 4 baby
Odpovedať
@dadikaz Pardon máš pravdu. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby, chcela som sa Vas spytat na nazor na umyvacku BOSCH SMV 69N20 EU, nemate nahodou niektora? Dostala som echo ze bud bosh alebo siemens su dobre. Mali sme vybranu bosh , ale ten typ je momentalne nedostupny tak zhaname iny typ. Dakujem za rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@babula super :)
Odpovedať
@nikol.l Nemá rýchly,za mňa nie.Kuk na Heureka.sk Bosch smv 48m 10 eu,cena od 532 E.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 a potom tento typ : BOSCH SMV 50E90 EU? Chcela som sa spytat nakolko mycku som nikdy nemala ci je dobre do nej viac investovat , alebo je to zbytocne... Kolko cca vydrzi ak sa pouziva denne. dik
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no tu sme mali povodne a momentalne je nedostupna a nechcela som cakat teraz kvoli tomu :-S
Odpovedať
@cibulik @babula @mamusia @katinka86 baby, ani ja nemam navod v zrozumitelnom jazyku( ani cz, aj) prevcerom som volala do smartiku, ze mi poslu na mail, nomdo dnes neprisiel. Uz sa im asi vyhrozim soi- kou ]-( . Nemate nahodou niektora v elektronickej podobe? Na nete som ho nenasla.
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 nooo mam asi 6-7 ročnu kuchynu a nejdem sa s tým zaoberať si na to dať vyrýbať dvierka a ta.... myslím že ked to bude nerez tak to bude pekné aj tak... včetko mám nerez okrem starej chladničky.... inak maju tieto sms boschky podsvietenie ??? či chcem vela :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 a to sa mi len zdá že sú lacnejšie???? myslím vstavané...
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix to neviem, to som specialne nestudovala nejako... to uz musis popozerat.... ale vacsina ludi chce vstavanu, aby ju nebolo vidiet :) S podsvietenim neviem, ja plne integrovanu nemam...... ale ak myslis na normalnom displeyi, tak tam vidno pekne cas aj vsetko....
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 nie myslím ako na sušičke že ked ti dokončí prácu a ty ju otvoríš tak sa ti vo vnutry rozsvieti, niektoré siemens to maju, a mne nevadí že ju bude vidieť, ona bude asi to najkrajšie čo možem mať v kuchyni :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix susicku nemam, tak neviem, ake maju podsvietenie, ak ma nieco svietit vnutri, tak tu nesvieti :)
Odpovedať
Profilova fotka
http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... tu je to vidieť, u mna sa kúpa zajtra nekoná, musíme najpev dať doporiadku tatoša do ktorého nám nabúrali :-( :-( :-( takže najskor o mesiac, tak mám dosť času na rozhodovanie a špekulovanie.... to tu budem ináč otravovať :-D :-D
Odpovedať
Caute baby. Vyberam svoju prvu UR. Potrebujem 60cm plne integrovanu (pod pracovnu dosku, za dvierka skrinky) s ovladacimi prvkami na hornej hrane dveri umyvacky. Asi by mala mat aj suflik na pribor. Cenovy strop je 600 E. Nasla som Bosch SMV48M10 a Siemens SN 66L080. Ktora z nich je podla vas lepsia volba? Alebo je nieco lepsie za tu cenu?
Odpovedať
@bamburka Za tú cenu by som brala SN 66l080,dievčatá si ju tu objednávali bolo by dobre keby napísali či sú s ňou spokojné,lebo cena nenormálne dobrá :-D až rozmýšľam či je OK.
Odpovedať
@nikol.l Pozri si aj ty SN 66 l080,tú čo si Bosch SMV 50e90 na mňa veľa žerie a pije,potom Bosch SMV48m10 má ju Heureka.sk od 532 E a ponúka ju 20 obchodov.To si treba dať do googla názov UMR a ono by ti to malo vyhodiť kde a za ? ju majú.Ale ako píšem kuk vyššie je tam link na 66 l 080.
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix myslim, ze to podsvietenie ma maloktora umyvacka a uprimne povedane, je to len taka imidžova zalezitost, vobec to nehra podla mna rolu, ci to ma , alebo nema.. pre mna nepodstatna vec :) vsetko totiž vysuvavas aj tak von, cele koše, takze nie je dovod svietit vnutri :)
Odpovedať
baby ktore mate Siemens SN 66L080 - ste s nou spokojne? Chyba vam na nej nieco?
Odpovedať
@bamburka este ju nepouzivam, az tak za tyzden...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?