Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 pisala som vyssie,ze dvierka este nemame namontovane. @babula ako fest ma to stve! Najme to,ze zas budem v rukach musiet umyvat a opletacky okolo uz ani nevravim 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@babula to nemoze mat s tym suvis =-) aj keby davam bez,nie? Prvykrat som zabudla a teraz som dala ocot doplna,tak neviem,ci tam musi ist normalne lestidlo len? No skusim aj s tym asi :-N nechce sa mi ju vracat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tu je foto konecne :-N
Odpovedať
@mamusia urcite je to tym,teraz to citam v mojom navode,ked je riad mokry- priciny: ziadne alebo velmi malo lestidla bol zvoleny program bez susenia zle ulozeny riad pouzity kombinovany prostriedok nema dobru susiacu silu riad bol vybraty skoro a nebol dosuseny pouzite eko lestidlo ma zly vykon susenia takze ocot ti to nevysusi si myslim
Odpovedať
Profilova fotka
@babula ok,skusim s lestidlom este,no som chcela pouzivat ocot,nevadi,este mi zostalo z minula lestidla dost.
Odpovedať
@mamusia no to je brutal mokre,to je lestidlom podla mna
Odpovedať
@mamusia skus a daj vediet...dufam,ze to bude ok...
Odpovedať
Profilova fotka
@babula a este som nedavala sol,aj tym to moze byt? =-) bo ked mas 3v1, tak by som teoretickyuz nic ine nemusela davat,nie?
Odpovedať
@mamusia musis aj tak,podla toho co som sa docitala atd.to vsetko moze mat na to vplyv
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 a ja čítam že ano... tak ja neviem ak sa dnes nerozhodnem tak žiadna nebude.... :-|
Odpovedať
Ja neviem,ale kto kázal respektíve poradil do UMR ocot?!Ten dávam do práčky,konvice.Píšeš,že som nedala soľ,dievčatá treba čítať trošku návody čo mám robiť pred spustením UMR ako prvé.Ak nedáš soľ môže sa ti neviem to presne napísať čo,ale servisák to zistí a vôbec sa ti nevzťahuje na to záruka môžeš ju vyhodiť.Tabletky môžu byť aj 10 in 1,treba naliať vodu cca 1 l potom nasypať soľ cca 1.5kg,naliať leštidlo,dať tabletku a ideeeeeeeššššš.
Odpovedať
Profilova fotka
@mamusia ja mam sol stale v UMR, lebo hoci pouzivam 3v1, voda je tvda a ono si tu sol po troske berie, ale vydrzi mi dlhoooo . aj vyse pol roka.... preco tam preboha davas ocot?? to ti kto poradil? lestidlo ma svoj vyznam a octom ho nenahradis....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@deximix http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... ziadny rychly program ta umyvacka nema !!!!!! ten sa oznacuje 45st a trva 30minut !!! ty si to nemyl s trubo speed 20min, lebo to nie je klasicky rychly program !!! vies co je turbospeed za hovadina? Ze nahrievas hodinu PRAZDNU umyvacku, cize z nej vsetko musis vyhodit von (!), potom tam das na 20min program co chces umyt.... HOVADINA AKO MRAKY! ja ti chcem dobre :) par stran dozadu sa to tu riesilo, je to nanic ! Takto musis mat popisane programy: počet programov 5 : intenzívny 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, INSM 45 °C ( sklo), rýchly 45 °C 2 špeciálne funkcie: VarioSpeed ( skratenie casu umyvania programu na polovicu) , polovičná náplň Takze vyberaj podla toho...... to je moja UMR http://www.e-spotrebice.sk/vstavane/8...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 my nemame tvrdu vodu,mame kvalitnu so studne. Ocot nie je chemicky a kedze nasa rodina je zalozena na viac prirodnych produktoch,to preto,mam kopec kamosiek a aj v starej sme pouzivali ocot a bolo to ok. Na vylestenie,nie vysusenie.
Odpovedať
Profilova fotka
@mamusia aj nasi maju kvalitnu zo studne a tvrda je ako šlak :.-D ale sol tam mat proste musis... je to prve spustenie umyvacky podmienka... @deximix pozrela som vsetky mozne Siemensky na nete... ziadna nema rychly program.. vsetky len ten sprosty Turbospeed.. takze musis si vybrat... bude sa vzdas rychleho programu a budes pouzivat bezne programy, ktore trvaju aj vyse 2hod( 2,20, 2,30 a pod..) a das is vario speed a bude trvar potom tak 1,15h ale zvysi sa ti spotreba, alebo si vyberies inu znacku ako Siemens.. napr. Bosch....
Odpovedať
Profilova fotka
a čo tak bosch sms 58n68 ?
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ? tam by možno i cena bola lepšia, neviem v nay ju maju za 561 tak neviem... ale z eshopu kupovať nechcem, kamoš má riaden obchod ale má aj eshop a ked mám daky problém tak to rieši on osobne a hned... proste okamžitý servis, telku nám dal napr o 200 eur lacnejšie ako v internetovom obchode, takže sa da dohodnuť....
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix ved aj ta ma TURBO SPEED :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix kupila by som tuto a nevymyslala.. cena je super !!! a podla popisu by mala mat aj hore priehradku na pribory... niekto tu ma kontakt priamo a BOSCH, tam by ti napisali presne :) http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc...
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.google.sk/imgres?q=bosch+s... aha, tak ona je kombinovana :) ma aj hore nalavo na pribory priehradku a zvysok das dole :ˇ)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ale ma aj vario speed- to nie je to isté ako 45? už som z toho domotaná celá.... ... čas beži a nechcem lutovať.... sušičku som si vyberala rok!
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix citas vobec co som ti napisala? hore v prispevku pisem, ze VARIO SPEED skracuje kazdy program na polovicny cas pri zvysenej spotrebe ale.... cize napr. program co trva 2,20h ti skrati na 1,10h -- chapes? to je proste funkcia, ktora kazdy program skrati / okrem kratkeho, ten uz kratky je/ ... 45 st co pisu ako setrny program - to je program na ochranu skla, to ked umyvas len pohare. a ten co pisu ako RYCHLY program 45st, tak to je kratky program, ktory ta mal zaujimať :)
Odpovedať
Profilova fotka
takto to vyzera ( to sklo moze byt 40ST, ako ktory program) to kde je pohar a sialka, vlavo stredne, to je znacka rychleho programu, trva 29min.
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 oki dolky, len vela info naraz a asi by som si to mala zapisovať čo všetko je doležité
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 to je ktorý typ?
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix ten BOSCH, co som dala link.... Siemens nema kratke programy akoby a ma blby TURBO speed.... ktory je nanic.... teda u tych lacnejsich Siemensiek je to tak...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 si mi poslala vela linkov..... sms60?
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix ja som ti dala len dva :) na jednom je moja umvycka a na druhom ( a tretom) je ta, co si ty mala ako druhu na tvojich linkoch a to je ta SMS60m18Eu
Odpovedať
Profilova fotka
ale horný výsuv na príbory nemaš? či? sa na mna nehnevaaaaaj .... som nejak turbo speed rozrušená
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?