Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@katrin21 Ehm,jasne zasuvku som myslela. A ta 'moja' prva nema v popise pribory spominane. Cize tam bude zasuvka ci ta kvazi nadobka na pribory na stojaka? :-N
Odpovedať
Uz som na compe, tak som pogooglila, ma zasuvky ;-)
Odpovedať
@luly13 Nie to sú koše,do ktorých nakladáš riad to znamená,že ich môžeš akoby dať vyššie,nižšie môžeš s nimi proste manipulovať,nie sú fixné.Počkaj na ........,alebo jej napíš maila kde ju objednala,lebo cena čo si dala link už je 442,50 E asi ide ako teplé rožky po našej reklame tak ju už stihli o dosť zdvihnúť čo môžu byť radi,že ide na odbyt ach jaj........ :-p
Odpovedať
@marta2610 dakujem :), uz som objednala za 373e
Odpovedať
@luly13 Som rada,že sa ti to za takú cenu podarilo. :-D Povedz manželovi,priateľovi??,že si ušetrila cca 70 E čo si môžeš za to kúpiť? :-D
Odpovedať
@cibulik tu stvrtu mam objednanu aj ja len z inej stranky
Odpovedať
Profilova fotka
@lauretta ja som isla nakoniec do 60 a absolutne nelutujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 @egreska1 kocky vratim sa k tej hlucnosti, som si to precitala par stran dozadu...........katka ty mas tuto umyvacku http://www.bosch-home.com/cz/SMI68M05... a ma 44db........mozno preto ju nepocujes, a egreska ma pravdu v tom, ze hadice nemaju nic spolocne s tym, ako sa umyvacka sprava vo vnutri, ako spliecha voda o dvere a dno hrncov, ako to klepka a huci........napustanie a vypustanie je otazka par sekund, to by som ozelela, to mi az tak nevadi.........velmi to zalezi od toho ako je riad poukladany, vtedy to klepka, a ze ma voda z ramien taku silu?.........aspon dobre umyje:) a nestava sa zeby neoplachla a zeby zostala nejaka spina alebo prasok (aj pri rychlom programe) ......... obcas sa stane, ze riad poukladame na 1* a vtedy nic neklepka, no mycku pocut, a to su tie decibely.........mame 46db a ja ju pocujem aj ked ostatni clenovia rodiny, ze ju nepocut:) asi mam dost citlivy sluch a naivne som si predstavovala ze to pojde tichucko ako notebook:) ale tiez sme prisli s martuskou nato, ze zabudovane pocut viac ako volne stojace ....ale uz sme si zvykli a radsej nez obcas poklepka a pohuci ako umyvat riad rucne:) ......je to jedna z naj veci ake clovek vymyslel!!!!:)
Odpovedať
@katrin21 katrin21 ja mam 44bD a napojeny odpad zvlast a mozem ti povedat, ze nepocujem vobec nic ziadny zvuk emoticon musim dat ucho na nu zboku, aby som vobec nieco pocula a aj to len hadam nejaky zvuk emoticon 25. nov 2010 o 09:16 • už býva v dome • Odpovedz • Páči sa mi to • Pošli IP • strč.85 Katrin, tak vyriešené :-) Tvoja má 44db, tak asi preto tichšia :-)
Odpovedať
@stanulka76 riešim, potom dám vedieť :-) viem ako ide tá tvoja, lebo tak aj moja. a na 100% to nemá nič s odpadom. počula som už 2ks- 46db a úplne tichučke :-) zvuk - sila 3db je ako keď máš napr 43db a 46db- je raz taký hluk.
Odpovedať
@liat No čo nového ako to pokračuje už je to OK,či?
Odpovedať
@marta2610 dakujem :-) manzel sa potesil, no vysantilavom sa zas niekde inde. ;-) Teraz budem chodit po rady ohladom pripravkou :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luly13 ????????vysanttilavom??
Odpovedať
@luly13 jáj asi to má byť vyšantila som sa zas.......a ohľadom prípravkov len sa pýtaj na to sme tu. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 prave volal mm,ten prasok tam nie je, to precistil, ale vytiahol riad a na niektorom zostali znova tie biele flaky. tvrdi ze to bude z tej vody tvrdej, a mame najsilnejsie tusim H7 to je tak ja uz neviem
Odpovedať
ahojte. viete mi prosím poradiť či je v pohode táto umývačka? Whirlpool ADG 8793 A++ PC TR FD trošku sa bojím značky Whirlpool, nie je v poslednej dobe moc chválená. ale pri tejto umývačke sa mi pozdávajú parametre. druhým favoritom je: Bosch ActiveWater SMV 48M10EU. Ktorú by ste mi viac odporučili? ďakujem
Odpovedať
Ludia, otazocka... Budem mat kuchynu na 16cm nozickach ale nechcem sokel a zakryt nohy.. Ako bude vypadat umyvacka riadu, ked sa dava na zem? Nebude to vypadat blbo? Momentalne si to neviem predstavit.... chcem vstavanu umyvacku a predny panel bude z kuchynskej linky.
Odpovedať
@liat ešte leštidlo, dala si?
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 ano dala som. mozno este stale tam zostalo z toho sajrajtu
Odpovedať
@liat aj si ho prestavila na vyšší stupeň? malo by to byť ok, ak áno. Umývačka umýva riad krásne, tak dúfam, že čoskoro sa ti to vyčistí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 myslim, ze moja ma 48 , alebo 46, nie 44 , ale to je jedno :)
Odpovedať
@liat Prosím ťa stále si nenapísala,že čo si tam vlastne dala?!
Odpovedať
@sarah00 Tá Bosch SMV48M10 je OK. 8-)
Odpovedať
@liat Či píšeš,že prášok to si tam dala Lidl prášok do UMR?
Odpovedať
@marta2610 pisala niekde vyssie, ze prasok 3v1. to bude trvat este zopar umyti,kym zacne naplno tiect len lestidlo. Z neho ide totiz len par kvapiek do oplachu.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ano moja :-( ale je to vycistene. nie je tam ani smietka, vsetko je doplnene ako ma byt, aj sol, aj lestidlo, uz sa to lepsi, uz neboli take bodky, my mame inak ohromne tvrdu vodu :-(
Odpovedať
@liat aku tvrdu vodu mate? Uvidis az pojde len ciste lestidlo do oplachu, bude riad OK.
Odpovedať
@sarah00 Ešte ma napadlo ak je to aktuálne luly 10.jún 9.52 hod.dala link kuk ten prvý,to by mala byť veľmi dobrá UMR aj neskutočne dobrá cena,však napíš jej maila nech ti poradí,že kde si ju objednala pár strán dozadu sme ju tu dosť preberali kuk na to. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@igigi no pokial sa daju nozky na umyvacke dat do rovnakej vysky ako budu skrinky, tak ok:) ........ inak by to vyzeralo asi fakt divne:)
Odpovedať
@marta2610 Ďakujem za radu. pozriem dozadu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?