Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@babula ahoj hlucna mi vobec nepride a to mame kuchynu spojenu s obyvkou. jedine ked odteka voda je pocut a to je chvila. ma to kos na pribor, a zmeriam ti doma, snad nezabudnem
Odpovedať
@liat dakujem.a vy mate ten odpad asi zvlast,nie s umyvadlom,ze?
Odpovedať
a tie ikeacke umyvacky su elektrolux ci whirlpool?
Odpovedať
Profilova fotka
@babula odpad mame vedla umyvadla, nie pod umyvadlom
Odpovedať
@katrin21 No musím to ešte všetko preveriť, ale ani ja nemám odpad do umývadla, vodár pekne sekal do steny :-) a dorábal.
Odpovedať
@liat pozerala som diskusie.predtym ste sa s babami bavili o tejto http://najtovar.sk/domace-spotrebice/.... Teraz vidim ze mas inu len neviem aky je v nich rozdiel
Odpovedať
@babula Tak túto rýchlo ber, lebo zajtra už nebude =-) Je lepšia o tú zásuvku na príbor a cena je neprekonateľná :-) Vybrali sme ju aj pre liat, len potom už nebola :-)
Odpovedať
@egreska1 ale ja v tom popise nevidim ze ma zasuvku.iba na toke.myslis,ze ju bude mat naozaj?
Odpovedať
@babula Na 99,99% ju má. Pred objednaním si to ešte u nich over ,nech to potvrdia, aby si nemala pochybnosti. Ak chceš slušnú umr, vo výhodnej cene,tak táto k nim patrí.
Odpovedať
Profilova fotka
@babula aj ja sa na tu chystam,zale az tak za 2tt,kupujes ju?
Odpovedať
@mamusia a zistovala si ci ma tu zasuvku?
Odpovedať
Takze ma aj zasuvku.takze idem na nu.tesiiiiiiim...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@babula Však tam máte kontakty 0918 232 802 otvor si presne túto ich stránku,aby si vedela presné údaje a jeto.Čo som ja kukala na 99% má zásuvku.
Odpovedať
Profilova fotka
@babula fuha neviem :-D
Odpovedať
@marta2610 uz som vsetko zistila.berem ju z inejstranky tam je o 10eciek drahsia ale to nevadi,
Odpovedať
Profilova fotka
@babula ahoj prosim ta posles mi link aku si ides objednat?lebo tiez teraz vyberam UR a pozeram ze ti ju tu chvalia tak by som sa chcela pozriet aka je to.
Odpovedať
@katinka86 link som dala vcera o 13:00 o pol strany vyssie
Odpovedať
@babula Jasné ono si treba dať do googla presný názov SN..........a ono ti vyhodí kde a za ? E ju majú.Tam potom ešte napíš čo a ako,lebo my sme tu také sudičky :-D
Odpovedať
Dievčatá dnes som kúpila v Tescu Somat gel 2krát 650 ml 7,99 e spolu.Za mňa áno je to 50%,že vraj zľava.Na rýchly,alebo podľa seba uvážiš ako je znečistený riad a podľa toho naleješ.Potom ešte aj Jarové vank.majú v Akcii ale tie mám tak som moc nepozerala,však kto má čas kuk na to a napíš,to si treba vyrátať cenu za ks. 8-)
Odpovedať
ludia, dajte tip na ultra tichucku UMR :-) dakujem :-)
Odpovedať
@katrin21 som tu nasla tvoj prispevok spred 2,5 roka, ze vasa je super ticha... aky model mate? spokojna si?
Odpovedať
@anairda Volne stojaca?plne integrovaná?s predným panelom?farba?cenový strop?. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anairda ja mam tu SMI59 05EU ci aka to je.... ja mam s prednym panelom... ona nema najmenej decibelov, ale napriek tomu je fakt ticha... preto pisem kazdemu, nech sa tych necibelov neboja, aj ked je tam trebars 46-48 :) viac uz nie..
Odpovedať
@marta2610 vstavana, bud plne alebo s prednym panelom. Cenu zatial neriesime, lebo sme v stadiu stavebnom, cize uvidime kolko zostane... Bud bude na stene susediacej so spalnou (tenka priecka) alebo v jednej miestnosti s obyvacou izbou... Tak nech ju je co najmenej pocut. @katrin21 a kolko ma ta vasa? Nech viem porovnavat ;-)
Odpovedať
@anairda naša Siemenska má 44 db je fajn tichá ;-)
Odpovedať
@marianka_21 a model mate aky? ;-)
Odpovedať
@marianka_21 SIEMENS SN66MO95EU
Odpovedať
@anairda
Odpovedať
@anairda Siemens,ale SN66u 095 eu 39 db!!!!!! 812 e,Heureka.skTú čo má marianka 21 za mňa nie má Turbospeed!
Odpovedať
@marta2610 tak ja to považujem len za plus nie za mínus ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?