Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 17€...asi lacnejsie nenajdem..
Odpovedať
@mita9 Kuptotu.cz píše.že dávajú poukážku na 350 Kč alebo Levné elektro?Však im napíš.že čo s tým že by si si objednala,ale?!I tak ťa bude stáť 449 E myslím si že cena výborná. 8-)
Odpovedať
@marta2610 To je výborná cena, moja stojí 416eur a nemá zásuvku a 46db, táto má dokonca 44db pozerám, super cena. :-)
Odpovedať
@marta2610 ano cez nich uvazujem to objednat- kuptotu.cz ....
Odpovedať
@mita9 Ako píšem bude ťa stáť 449 E na SK začína cena bez Dopravy 456?!Je to voľne stojaca,vieš?
Odpovedať
Ahojte.vedel by mi niekto prosim vas poradit,ci existuje taky typ umyvacky ako ja potrebujem...ide o vstavanu o sirke 45cm alebo 55cm(taku som ani nenasla) ale vyska dierok,ktore by sa otvarali nesmie byt vacsia ako 64 cm, cize keby mala viditelny panel,tak ten aby zostaval pevne na svojom mieste a otvrala sa az pod nim. miesto na otvorenie dvierok nemam totizto vacsie ako 65 cm. chceme to dat na miesto kde bola mraznicka.dakujem za kazdu radu...
Odpovedať
@babula Tak takú som ešte nevidela aby sa otvarala iba ta časť pod panelom. To taká asi ani neexistuje. Podľa mňa by si si mala najprv zmerať výšku priestoru kde chceš vopchať tú umývačku. Keďže tie rozdiely vo výškach až také niesú podľa mňa by ti tam mala pasovať každá jedna. A ten predný panel tam musí byť?? V tvojom prípade by bolo asi ideálnejšie mať plne integrovanú a nato si dáš dvierka. Najprv odmeraj rozmery priestoru kde ju chceš dať a napíš, určite ti tu poradíme a vyberieme tu najideálnejšiu.
Odpovedať
@evikuke ja ti rozumiem. mne do priestoru vojde v pohode aj na sirku aj hlbku aj vysku.ale ked sa tie dvierka otvaraju tak sa musia sklopit uplne cele a ja tam ma priestor iba 65 cm (potom tam mam z boku skrinku a viac ich neotvorim) a ja co som pozerala umyvacky tak dvierka su vysoke 70 a to ich nevyklopim uplne
Odpovedať
@babula ah tak teraz som tomu už úplne pochopila. No ale tak to ti asi veľmi nepomôžem lebo aspoň na SVK som takú umávačku s inými dvierkami nevidela. Aj keď existujú také menšie stolovú umývačky ale to je podľa mňa horšie ako aj keď nemáš umývačku. Tam sa ti sotva zmestia nejaké taniere a poháre a viac nič. Ale predsa keď ten riad nadkladáš do umývačky tak teoreticky by to aj šlo len by si tie dvierka nemohla otvoriť celkom a pri nakladaní riadu by si si musela držať kôš aby sa ti neskĺzol do umývačky. Naši známy mali tiež taký problém ako máš ty, a tiež nakoniec práčku dali do kuchyne a umývačku do kupeľni, aj keď oni mali kúpeľnu hneď pri kuchyni. No podľa mňa je to asi najhoršie riešenie s riadom behať po celom dome. A nedali by si ti skrinky na kuch. linke nejako popresúvaš alebo preložiť??
Odpovedať
@evikuke ja mam praveze kuchynsky kut a vyuzite kazde miesto a linku na mieru a mame vstavnu chladnicku s mraznickou a chceli sme teraz kupit samostatnu chladnicku a pod nu dat umyvacku a stale si neviem predstavit ci musim ju otvorit uplne ale ako by som inak vytiahla spodny kos?...
Odpovedať
@evikuke ale este to musim pomerat,lebo teraz som prisla na to ze ja meriam tu vzdialenost 64 od zavretych drevenych dvierok na mraznicke ale ked budem tu umyvacku vyklapat tak by som mala odmerat vzdialenost od otvorenej umyvacky (teda tej spodnej steny)a to ked zmeram tak mi to vychadza presne 70 tak hadam by som tam nejaku vtrepala. nevies ci su vsetky dvierka 70 cm vysoke?dakujem za radu. a 55cm sirka asi neexistuje,ze?...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,viete mi poradit umyvacku s vrchnou zasuvkou na pribor, 60tku a plne vstavanu,ze celu prednu stenu mozem dat vo farbe linky a do 400e? Dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mamusiaDaj si Heureka.sk takáto je iba jedna Bosch SMV 48M10 - 532 E,alebo ale to je iba s predným panelom SMI 59 M05 _490 E,z týchto povedala by som je najmenší výber.
Odpovedať
@marta2610 prosim ta a vedela by si mi odpovedat este aky je teoreticky rozdiel medzi umyvackami co vysli cca min. rok ci maju nejake extra dobre vylepsia a pod.....oproti tej siemens? a 10l spotreba vody nie je to dost? usetrime aj tak?
Odpovedať
@mita9 Jasné,že ked je niečo nové tak si to priplatíš,ako som ti ja písala tiež mám skoro najnovšiu cena teraz od 789E keby sme to tiež kukli Siemens-ky obidve SN 26 T 898 1000E,SN 26 U 893 960 E,ale sú obidve antikor ako som písala ja mám bielu takú ty chceš.Ked porovnámčo som mala a mám tak nová má všetko ako by som to ked otvoríš dvierka na UMR tak tlačítka sú na hrane dverí,daj si He....sk a zväčši si obrázok tam to uvidíš.A spotreba 10 L super,ono aby ťa nemýlilo niekde píšu 6,5l ale len Turbospeed.A kuk na stránku tam píšu,že ? minieš vody.Daj si doma 10 l vody do dresu a kuk ako to umylo,čo som ti ja podľa mňa za tú cenu veľmi dobrá,dievčatá ste na rade raďte aj vy.
Odpovedať
@babula tak ja som odmerala teraz svoje dvierka na umývačke. Ja mám Electrolux a keď ich otvorím tak vzdialenosť od dvierok kuchynskej linky a dvierok umývačky je 63 cm tak to ti potom vychádza tak akurát. Ak by si mala ten rozmer aj trochu menší ako sú tie dvierka tak ten 1-2 cm to ti až tak prekážat nebudú v otváraní dvierok, nebudeš mať dvierka otvorené úplne ale trochu budú nadvihnute.Tak vyskúšaj ešte pomerať tých 63-65 cm a uvidíš či ti to tam vojde. Ale podľa mňa môžeš už pozerať nejaké umývačky, zmestí sa ti to tam :D :-)
Odpovedať
@marta2610 http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... manzel este objavil tuto co na nu hovoris prosim ta?
Odpovedať
@mita9 táto má turbospeed,nemá rýchly, takže radšej nie =-)
Odpovedať
@mita9 Súhlas s egreskou,za mňa určite nie.Tebe vrta tých 6.5l spotreba vody.A ako som písala to je iba pri Turbospeed,program ktorý trvá 20 min.
Odpovedať
@mita9 na spotrebu 6,5l sa úplne vykašli, to nie je ani podstatné. 10l je fantastická spotreba, keď už dôležitejší parameter je spotreba elektriky. Tá čo ti našla martuš je fakt skvelá o cene ani nehovorím, Db aj programy výborné, hneď by som ju brala, ale nemôžem :-( moja má iba cca7mesiacov :-)
Odpovedať
Píšu,že odhadovaná spotreba za rok je 2200 L.Prosím ?E stojí cm3 vody nemám tu muža on má vodu na starosť.
Odpovedať
@marta2610 cena za 1m3 = 1000l vody cca 2eurá???
Odpovedať
@egreska1 @marta2610 idem objednaaat x-) ja sa taaaaaaaaaaaaaaaaaak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim x-) x-) x-) x-) ..uz ziadne umyvanie riaduuuu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 mm,skoda :-| a ine maju potom ten predny panel biely,ci strieborny? Ja som moc chcela,ze by to bolo jednoliate a ta vrchna zasuvka si velmi paci
Odpovedať
@mita9 Ktorú? 8-)
Odpovedať
@mamusia Asi som to zle napísala Bosch SMV 48 M 10 za 532 E splňa tvoje podmienky okrem ceny.Kuk na Electrolux ESL 67070 R,zadaj si tiež Heureka.sk a tam ich nájdeš.
Odpovedať
@liat Objednala si ju nakoniec? ako to dopadlo?
Odpovedať
@mamusia http://najtovar.sk/domace-spotrebice/... táto je fajn, možno ju kúpila aj liat , ale neviem, možno napíše :-)
Odpovedať
@egreska1 Vlastne sme ju tu minule preberali,cena super.Napíšte liat internú poštu,či ju má a tak.
Odpovedať
@evikuke prosim ta este raz to je aka vzdialenost?lebo som to nepochopila.mas vstavanu umyvacku?a kolko su celkovo vysoke dvierka?dakujem pekne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?