Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 bez panelu. mam skrinku na to, takze uplne skrytu
Odpovedať
@liat http://najtovar.sk/domace-spotrebice/... táto má aj zásuvku na príbor, tá cena je neuveriteľná. mala by mať 46db, programy výborné, 10L spotreba. Normálne neverím. Ešte si ju prever , ak sa pre ňu rozhodneš.
Odpovedať
@marta2610 http://najtovar.sk/domace-spotrebice/... ahoj martuš, čo by si povedala na toto pre liat ?
Odpovedať
@stanulka76 Ahoj, stanulka. Čo by si povedala na toto pre liat? http://najtovar.sk/domace-spotrebice/...
Odpovedať
@egreska1 Na pohľad super,ale žiadna spotreba!!!!!To mi príde ako mačka vo vreci!!!Aj som si dala Siemens home a ništ ešte ju tam nemajú ,ja by som ešte počkala ono neviem či ste si všimli,ale tieto plne integrované nie je až tak veľký výber ono pri nových kuchyniach treba s tým rátať dopredu a pokiaľ je možnosť dať s predným panelom,ale to je iba môj názor niekto so mnou nemusí súhlasiť.Kto má čas kuk aj na CZ.
Odpovedať
@marta2610 Ja som ju pozerala na poľskej stránke a mala by mať 10L a 46db,v podstate taká ako moja len lacnejšia a so zásuvkou, ale tiež neviem tento obchod čo a ako?
Odpovedať
@liat Ja som ju pozerala na poľskej stránke a mala by mať 10L a 46db,v podstate taká ako moja len lacnejšia a so zásuvkou, ale tiež neviem tento obchod čo a ako?
Odpovedať
@egreska1 Keby to bolo tak tak paráda,ale ja by som na tú stránku kde si ju našla poslala maila,či nemôžu poslať technické parametre.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 tak ta vyzera ozaj ze super. nasla som ju aj na mall.sk ale ako volne stojacu. ten najtovar vobec nepoznam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 poslala som im emaila nech napisu parametre
Odpovedať
@liat Veď to, preto sa pýtam aj dievčat. Ten naj tovar ani mne nič nehovorí, ale sidlo majú v Liptovskom Mikuláši, tak by to mohlo byť ok? Len aby parametre sedeli, ak áno tak by to bola skvelá umr za ešte skvelejšiu cenu, aj keď sa tam pripláca za dovoz aj tak by to bolo ok :-) Daj potom vedieť, čo odpísali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 ok dam
Odpovedať
Článok sa načítava...
@egreska1 Ja som si tam cca pred rokom čosi objednala a bola som spokojná. 8-)
Odpovedať
@liat @marta2610 tak by to malo byť ok, pozerala som jej parametre aj na talkive.No tak som ozaj paf z tej ceny tu, lebo aj na talkive je drahšia ale aj tak ešte dobrá cena-tie parametre :-)
Odpovedať
@liat Parametre na Talkive super,ja by som si ju za tú cenu objednala na najtovar ono cena sa niekedy hýbe aj každú hodinu.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 toto mi odpisali: Dobrý deň, Parametre umývačky sú: výška 815,00 mm Šírka 598,00 mm hĺbka 550,00 mm váha 43.00 kapacita súpravy 13 Energetická trieda A ++
Odpovedať
@liat no ale nech napíšu spotreba vody, elektriky, programy a či má tretiu zásuvku na príbory.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 to som im napisala, okrem tej tretej zasuvky
Odpovedať
@egreska1 No hej,ale však na iných to majú popísané.Ono bacha niekedy pri obrázkoch oni použijú aj iný!!! ;-(
Odpovedať
@liat super cena, spotreba ECO 0,92kW vyborna, hlucnost 46dB tiez super.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 Siemens umývačka SN66L080EU je umývačka s 6 programami a 4 teplotami. Load študuje množstvo krvi snímača vloženého do umývačky. Umývačka je tiež vybavená bezpečnostnou przeciwpływowe Aqua Stop, systém zaručuje kompletnú ochranu proti zaplaveniu domov. Špecifikácie: 13 sád riadu Energetická trieda: A + + Spotreba energie v programe Ekonomika 50: 262 kWh / rok 280 pracích cyklov pri pripojení k studenej vode. Spotreba energie zahŕňa STAND-BY funkcie. Spotreba energie v programe Ekonomika 50: 0,92 kWh Spotreba elektrickej energie vo vypnutom stave / doľava na režim: 0,1 W / 0,1 W Spotreba vody v programe Ekonomika 50: 2800 litrov / rok pri 280 cyklov za rok štandard. Spotreba vody v programe Ekonomika 50: 10 l Sušenie výkon: A Hladina hluku: 46 dB (re 1 pW) Programy a funkcie: 6 programov: 70 ° C hrnce, auto 45-65 ° C, Eco 50 ° C, inteligentný intenzívny 45 ° C, rýchly 45 ° C, Predpieranie Dve ďalšie funkcie: intenzívne zóna, Variospeed
Odpovedať
@liat Za tú cenu a funkcie UMR ani neváhaj 8-) 8-) Load študuje množstvo krvi???????!!!!!To je ako čo?A má teda 3 zásuvku,či?
Odpovedať
@liat No ja by som ju hneď aj brala, cena fantastická a na 99,99% má mať aj zásuvku. :-) Daj nám vedieť čo a ako. Má také perametre ako mám aj ja. :-) Síce moja má aj 1/2 náplň, ale to by som v tomto prípade ja oželela, nie je to až taká podstatná funkcia, dôležitejšia je ten rýchly a to má. Pritom moja drahšia a je voľne stojaca :-) Ale ešte by som si dala potvrďiť tú tretiu zásuvku.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 heh uz je o 20 eur drahsia ako vcera :-D
Odpovedať
@liat tak rýchlo konaj :-)
Odpovedať
Ahojte, vidím, že je tu skvelá debata o umývačkách a dozviem sa viac ako u predajcu :-) Prosím Vás poraďte mi nejakú 45-ku asi vstavanú, pevné neviem, či sa dajú len tak zasunúť všetky. Vyberáme z nay, aby sme mali 4. spotrebič za 1/2 ceny. Radili mi Concept, kamarátka Bosch alebo Electrolux, sestra Beco a sused Zanusi .....tak som z toho mimo. Podmienkou je, aby mal Aqua stop, Intenzívne, Eco, sklo, antibact, rýchle a 70°C, možno časovač......čo by ste mi poradili. Ďakujem :-)
Odpovedať
@dadikaz Ujasni si či chceš plne integrovanú,alebo voľne stojacu,ktorá sa dá bez problémov zasunúť pod prac.dosku .
Odpovedať
vstavanú ;-)
Odpovedať
@dadikaz Ešte dôležitý detail máš spojenú obyv.s kuchyňou?a cenový strop?
Odpovedať
nie, nemám spojenú, ale je tam vymurované malé okienko ale je bokom od spotrebičov a strop 400-500 ..........meníme všetko na kompletku po 17. rokoch a fakt nemám prehľad, ďakujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?