Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@atlaska Aha už som si prečítala,takže made in Cina.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!ideme kupovat umyvacku.CO hovorite na tuto elektrolux.Najskor som chcela Bosh ale aby bola naozaj dobra stoji okolo 500-700eur a funkcie horsie ako tato. http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
@to.beruska je dobrá, ale na mňa dosť db, ak máš spojenú kuchyňu s obývkou, radšej by som brala potom túto. Inak je ok., má dobré programy aj spotrebu. http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
@egreska1 Aj ja by som brala radšej túto.
Odpovedať
@to.beruska http://www.andreashop.sk/internetovy-... aj táto je v takej cene približne a parametre skoro ti isté akurát db 46.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak Ti poradim, dlho som si pozerala prispevky co sa tyka umyvaciek aj aku znacku, chcela som nieco lacnejsie ale aj vyhodnejsie na vodu to znamena A++, ale co sa tyka znaciek, vela znaciek sa aj kazi, zalezi ci chces veelku malu, ci vstavanu, nakoniec som si povedala, ide o nase uspory, takze investovala som do znacky BOSH, kazdi ju odporucal, spokojnost nadovsetko...vybrala som si vtstavanu integrovanu a maximum do 650€, ale maximum, mam vybratych asi 5, aj ich oznacenie..takze mozno Ti pomoze moje slova alebo nie, uvidis:)
Odpovedať
@egreska1 jasne neviem nic ved preto stale zohrievam jedlo vonku na ohnisku a periem v potoku. ;-) Pekny den prajem.
Odpovedať
@hop377 Hneď mi to bolo podozrivé :-) Ale neboj nič aspoň to máš všetko BIO :-) Sranda musí byť aj pri dilémach o spotrebičoch, no nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hop377 nie je dolezite co je vyrazene, ale odkial su diely..... potom to moze byt made in... uz som to tu kedysi spominala, ale kedysi som robila v jednej tal. firme, kde sa sila obuv a vsetko , kolmplet vsetko sa vozilo z TAL !!!! jedine nite sa kupovali na SK.... viem to, lebo som robila v administrative tam... a aj toto bola moja praca.... No a na konci bola len slovenska pracovna lacna sila, ktora to dala dokopy a vznikla topanka..a veru aj pečiatka bola MAde in Italy... ale fakt vsetko, koža, podražky, stielky, vsetko bolo dovezene z Talianska.... takze tak... si to uz usiju ruky cinanky pracujucej v tal., firme ( lebo aj to bolo :-D) , alebo slovenky na slovensku, to je jedno :)
Odpovedať
@marta2610 ahoj, ty si mi pred asi mesiacom radila UMR Bosch SMI 59M05. vtedy bola od 495 eur, teraz od 443,70. ale citala som, ze si tu pisala o nejakej Siemens s príborovou zásuvkou s rýchlym programom SN 25 D 880 za 317,70 eur. len ten typ mi na heureke nejde najst. nepomylila si sa nahodou v oznaceni? celkom by ma to zaujimalo. ak je dobra, isla by som hadam aj do nej, kazde usetrene euro k dobru. :)
Odpovedať
@baklik No áno,ale teraz je za 319,45 E ale je to voľne stojaca!!!!!!!strieborná inox-farba.Je na Heureka.sk
Odpovedať
Dievčatá má niekto 45 cm umývačku so zásuvkou na príbor a vedel by ju porovnať ked tam nie je zásuvka na príbor napr.videla som to u kamošky a tak.Potom 45 cm voľne stojacu,alebo plne integrovanú?.Niekomu sa pamätám som radila 45 cm Siemens ako ste s ňou spokojní?Ďakujem pekne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 ano, vdaka. potom som ju nasla, sice nie na heureke, ale inde a zistila som, ze je volne stojaca. tak uz som objednala tu boschku a este som aj vystriehla dopravu zadarmo. :)
Odpovedať
@baklik Tak nech len dobre umýva,som rada,že ty si rada. :-D
Odpovedať
@baklik A kde si nasla tu boschku za taku dobru cenu? Ja este stale hladam a prave by aj boli peniazky...
Odpovedať
@erivara nuz, este vcera som ju kupila za taku cenu na hej.sk. netusim, preco ju mali za taku cenu, dnes uz stoji 509 a este pred necelym tyzdnom, ked som pozerala na heureke, tiez bola najlacnejsia okolo 500 eur. hmm, asi som mala stastie. asi mesiac som sa odhodlavala ku kupe a teraz som veru rada, ze som vcera nezavahala...
Odpovedať
Ahojte, mam na Vas kocky otazku, viem,ze Whirpoolky moc neodporucate aj ja mam vykukanu boschku, ale muz ma od nej odhovara a presviedca ma na tuto whirpoolku ADG6240/1FD a priznam sa, ze ma aj lepsie parametre ako ta moja vykukana bosch SMV 48M 10 EU. uz som s toho zufala, hladame mycku uz asi pol roka. nechcem sa moc unahlit. :-(
Odpovedať
@baklik No to si mala fakt stastie, gratulujem a nech dobre umyva. Potom napis, ako si spokojna.
Odpovedať
@rossoneri Ja by som určite tú Bosch má výborné parametre.
Odpovedať
@rossoneri Ešte daj si Heureka.sk zadaj UMR W...ol a ono ti vyhodí tú tvoju a prečítaj si recenzie.
Odpovedať
@rossoneri Jednoznačne za mňa Boschka, má všetko čo má skvelá umývačka mať.V neposlednom rade má výborné referencie, čiže je predpoklad ,že budeš pekných pár rôčkov spokojná :-) Whirpolku by som nechcela za nič a určite je nás tu väčšina. To už by som radšej kúpila napr. Beko.
Odpovedať
@egreska1 To ja keby,keby tak Electrolux.
Odpovedať
Profilova fotka
prosim vas viete mi poradit, ci je tato umyvacka ok? znizili teraz cenu v andrea shope. pozeram na nu uz dlho http://www.andreashop.sk/internetovy-... dakujem za radu
Odpovedať
@liat No značka ok, len umr nič moc. Vysoká dosť spotreba 15l, a najhoršie je že má 51db, čo je veľmi veľa :-(
Odpovedať
@marta2610 No aj ja radšej, proti electrolux umr nemám nič :-) Beko len ako obraz whirpool :-)
Odpovedať
@liat http://www.andreashop.sk/internetovy-... táto je už lepšia, ale ak máš spojenú obývku s kuchyňou, hľadaj ešte menej db a bolo by fajn keby mala šuflík na príbor. Záleží od toho koľko plánuješ investovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 diky moc. nechcem kupit lacno a potom lutovat. mam spojenu obyvku s kuchynou, takze malo hlucna urcite, plne vstavana, 3 clenna rodina, vtesnat sa do 400 € maximum 450, vies poradit? ja uz som zufala, hladam uz dva mesiace :-|
Odpovedať
@liat http://www.andreashop.sk/internetovy-... Ja má takúto, ale nie vstavnú a som veľmi spokojná. Ale opravujem ja mám ešte aj opláchnutie, taký samostatný program, táto nemá. Nie všetci ho však potrebujú, tak si premysli. Je to napr. na opláchnutie riadu ak je veľmi znečistený. My tu takmer všetky preferujeme bosch a siemens( skúsenosti) a ešte asi electrolux. Takže budeme ti pravdepodobne vyberať iba tieto značky, nakoľko sa osvedčili tu asi najviac. Skúsime ešte pozrieť nejakú s menej db, ale hlavne aby mala rýchly program (nie turbospeed) , do 46db, a 10lspotreba. Ak sa podarí v tejto cene , mohla by byť aj zásuvka na príbor :-) http://www.andreashop.sk/internetovy-... aj táto by snáď mohla byť. ešte ak niečo nájdem , dám link. A určite pomôžu aj dievčatá.
Odpovedať
@liat A má to byť s predným panelom alebo úplne skrytá? Keď je predný panel, tak pekne vidíš čo umr robí, kolko času je zostáva a pod. Väčšina si to chvália ja tiež. Ale niekto chce vyslovene bez panelu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 si skvela, dakujem krasne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?