Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja2613 my sme to tusim mali aj v navode, ved nic sa nestane ked ju pustis naprazdno, ci? :) radsej tak urob :)
Odpovedať
@egreska1 @katrin21 Dakujem baby za vaše skúsenosti:-) pustím to teda na prvýkrát naprázdno. Ešte sa chcem opýtať, v návode je písané, ked tam prvýkrát dávam soľ, tak predtým treba napustiť tú nádržku vodou. To tam potom lejem soľ do tej vody, neviem si to predstaviť, to tá voda potom bude vytekať do umr ked tam budem liať soľ? asi áno, viem možno sa pýtam blbosti:-)))) ale je to moja prvá umr, tak neviem. A katrin potom ked necháš tie dvierka otvorené, para vyjde, tak v pohode potom dosuší riad ked umr zavrieš po cca 10min.? Ja mám príbory Sandrik, neviem či sú vhodné do umr, dúfam, že áno:-) tak ešte raz dakujem za skúsenosti:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja2613 vyskusaj uvidis :) ano ty vlastne vytlacis tou solou vodu :) uvidis, ze to ide v pohode :) tiez som sa toho bala,ale nic to nie je :) Para pekne odide, riad uschne :)
Odpovedať
@jaja2613 kludne možeš aj tie príbory aj ja ich mám a su krásne lesklé
Odpovedať
@marica888 @katrin21 dakujem:-)
Odpovedať
Takže som ]-( :-( Moja 5mesačná siemenska sa pokazila! Prosím o radu, ak niekto mal takýto problém. Dnes keď som ju chcela zapnúť a dať na pol. program, kontrolka pol. programu sa ani nerosvietila a umr sa nerozbehla, len po chvíli tak vrčala a ani neukazuje žiadne číslo poruchy. Mal niekto už takýto problém? Ďakujem za odpovede.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 5mesacna siemenska???? ]-( ]-( :-( :-( tak to by ma ... nam sa minule stalo, ze nereagovalo ziadne tlacitko a mycka musela ist na predvolenom programe, ktory sa rozsvietil ako prvy......uz ma napadalo vsetko mozne, ci nahodou detska poistka ci co, ale to by neslo zapnut ani start.......no na druhy den vsetko ok........len sme jej dali cas a sli sme na nu pomaly:) tak skus viackrat a ked nie, tak opravar :-( ]-( drzim palce!!! neboj to sa vyriesi:)
Odpovedať
@stanulka76 Treba hoci čo nielen UMR vytiahnuť z elektr.zásuvky a pustiť nanovo. 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 @stanulka76 Takže mi to nedalo,(našťastie) skúšala som kadečo z elektriky vytiahnuť nič, znova som zapla a nič. =-) Zresetovala som celý program, zapla na novo nový program a našťastie všetko funguje ako má :-) :-) :-) Pravdepodobne som rýchlo stlačila to tlačítko s pol. programom spolu s hlavným programom a ono sa to celé asi nejako zablokovalo. Našťastie iba to, takže ma siemensička nesklamala :) a ja som sa znova po nedelňajšom obede mohla pekne :-)
Odpovedať
@egreska1 Teším sa s tebou. 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 :-D :-D tak to ty si presne nas pripad!!! rychlo sme na nu sli:):) nestihla reagovat na dva tlacidla naraz, presne sme davali polovicny....... ale sme si vydychli, ked nakoniec vsetko ok, ze???:) som rada..........ja uz som si vravela, ze to len ja mozem mat taku smolu, ze ani nie rok a fuc:(
Odpovedať
@stanulka76 Veru aj ja som si vydýchla :-) , ale mi už nebolo všetko jedno, keď iba vrčala =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@egreska1 To je hrozné manžel vrčí a aby toho nebolo dosť ešte aj UMR: :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, máme umývačku whirlpool a používame ju v dome od nasťahovania vkuse 4 roky, a to je dosť vyťažená kedže sme rodinka s dvoma malými deťmi. Je super, umýva perfektne, riady lesklé a suché, maximálna spokiojnosť...niekto však túto značku nechváli, no my sme mali šťastie a sme spokojní...ja by som vedela písať story o vysávačoch, tie sme v dome vystriedali už 4 a to boli všetko dobré značky a drahé vysávače so super recenziami :-|
Odpovedať
@marta2610 No však, keď som sa pochválila, že som si ju sama samučičká opravila, tak som dostala odpoveď: veď si si ju sama aj pokazila :-D
Odpovedať
@anndrea No ono je to určite aj o šťastí na aký kus umr natrafíš. Kto ho montoval a tak...Aj v osvedčených značkách sa nájde nejaký ten nepodarok, a zase naopak. (ako vo všetkom :) Tak vysávače to som ešte snáď ani nepočula, to muselo byť tiež zaujímavé =-)
Odpovedať
Ahojte, chcela by som sa opýtať, zabudovali sme UMR, máme plne integrovanú, a tesnenie na umr to čo je hore, až tak dokonale neprilieha k pracovnej doske, chceli by sme tam ešte nejaké pridať. Ak by sme dali umr ešte vyššie, myslím nastavením nožičiek, tak už by boli dvierka umr vyššie ako ostatné skrinky, máme úplne integrovanú umr, takže tam by to bolo vidieť, vyzeralo by to asi dosť blbo, aj teraz to máme o malilinký kúsok vyššie už ako ostatné skrinky, ale vôbec to nie je vidno, len keby sme to dali ešte vyššie aby sa to tesnenie lepšie prisalo zospodu na pracovnú dosku, tak to by už bolo vidno. Ešte tam mám aj taký plech na ochranu pred parou, ale to tesnenie trápi hlavne môjho manžela:-)) aby sa neodula potom pracovná doska od prípadnej pary, ale to som čítala v návode, že sa má otvoriť dokorán, nie pootvoriť, ked čerstvo otváram po doumývaní, aby nešla para do tej dosky. Ako to máte vy? dakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, potrebovala by som poradiť. Prerábame kuchyňu, ideme dať aj umývačku. O kvalite ne-kvalite Ikea-ckej a Decodom-ackej kuchyne som sa už načítala dosť. chcela by som zabudovateľnú ale v Ikei majú iba dvierka na umývačku v rozmeroch 60cm ale mne sa do kuchyne taka nevmesti. potrebujem 45ku. Myslíte, že by sa to dalo upraviť tak, aby to sedelo na 45ku? že by to stolár orezal? Ale ako by to vyzeralo? A viete mi niekto povedať ako sa upevňujú dvierka na umývačku? Napadla ma ešte možnosť, že by som samostatne stojacu umývačku iba "šupla" pod pracovnú dosku do priestoru medzi skrinky. Ale to sa mi moc neľúbi. Máte to tak niekto?
Odpovedať
@ivanarobert Na s.242 máš foto UMR voľne stojacej . 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne velkonocne sviatky vsetkym!!!.........malo vody, vela pohody, no hlavne ich vsetci prezite v zdraviiii!!!..........chcela som zazelat este vela slnka a tepla, no to asi nepomoze:-(
Odpovedať
@stanulka76 Ďakujem pekne aj ja sa pripájam a ešte veľa darčekov všetkým :-D :-D :-D som tak rozmýšľaľa,že poviem M aby doniesol z povala stromček povešáme tam V.vajíčka a bude to 2 in 1 ,pozdravujem vás.A nech nám to umýva. 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby poraďte, už som myslela, že mám umývačku vybranú, ale po prečítaní niekoľkých stránok tejto diskusie som si všimla, že tá "moja" má funkciu turbospeed, čo je zle. Rozhodnutá som pre Boschku, preferujem zásuvku na príbory, rýchly program a pomerene nízku spotrebu vody a energie. Našla som túto: http://www.levneelektro.cz/p556680-ve... čo na ňu hovoríte? Vďaka za každý názor a radu, príp. iný model ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na oficiálnej stránke Boschu sa uvádza, že tento model SMV59U10EU má program turbospeed a napr.na Andreashope alebo na levneelektro sa uvazda rychly program. Tak ja uz fakt neviem čomu veriť a ako kúpiť správne...
Odpovedať
@yvulienka Presne ako píšeš na of.stránke Bosch-home.sk sa píše,že má T.Speed a tomu by som verila.A keď máš pochybnosti by som napísala priamo im mail.Teraz niekedy čítam,že niektorá UMR má predpranie!!!!!!!!!???????Treba písať cenový strop.Kuk na Heureka.sk Bosch SMV 48M10 536 E.Dievčatá teraz som čítala,že UMR má intenzívny 45 C to je rýchly?či?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ďakujem, túto som nenašla. Píšem si ju do zoznamu :-) mám tu ešte jednu SMV 69U70EU, len tá cena :-| 25tis. Kč :-( neviem, čo by mi povedal manžel, keď mám už digestor za takú cenu vybratý :-S a v podstate tá čo si ty napísala má všetky programy, ktoré sú potrebné :-) ale tá drahšia má nižšiu spotrebu, tak ja fakt neviem....
Odpovedať
@yvulienka ved si vyrataj ci sa ti na nizsia spotreba vrati.ked pozrem tie umyvacky neviem ci pozeram dobre ceny - 970E a 730E? spotreba 0,67kWh - za rok 244kWh 0,93kWh - za rok 339 kW rozdiel za rok 95kWh a rozdiel v cene 240EUR. U nas stoji kWh - 0,12EUR takze rocne by som usetrila s tou drahsou 11,50EUR = navratnost 20rokov.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska a to si ešte spotrebu vody nepočítala :-) ale cena tej druhej je oveľa nižšia,kukala som stojí cca 13tis.Kč a to je rozdiel 11-12tis kč (cca 430€). :-( za tú cenu môžem mať aj 2 :-( drahšia má síce viac funkcií,ale ktovie či by som ich všetky využívala...
Odpovedať
@yvulienka vodu nie, tu mam prepocitanu davno, ci mycka minie 30 alebo 10litrov navratnost v nedohladne. Ja som cenu mrkla narychlo na heureke.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska takže asi rozhodnuté :-) ušetrím 400€ hneď ;-) ďakujem! :-)
Odpovedať
@yvulienka Keďže to bude asi do nového domu zameraj sa na hlučnosť ak máš spojenú kuchyňu s obyvačkou.A ked to budeš kupovať v Čechách kuk na Heureka.cz oni aj majú oveľa väčší výber.Pozri aj Siemens. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?