Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@teodorcingel Ja by som umývačku tejto značky mala v kuchyni iba v tom prípade k by som ju dostala ako darček :-D Nemám síce osobné skúsenosti ale v rodine sa už objavili, síce s chladničkou, ale negatívne. Skús si obzrieť Bosch, Siemens, Electrolux :-)
Odpovedať
Dievčatá našla som na nete Magnetický odvápňovač pre práčky a UMR,ktorý zabraňuje tvorbe vod.kameňa a tým predlžuje životnosť spotrebiča,montuje sa na prívodnú hadicu.By som vás chcela poprosiť kto to má a ak má čo na to hovoríte?Kúpili by ste si to znova,alebo je to ...........Ďakujem za názor a váš čas. 8-) 8-)
Odpovedať
@daniela15 Ešte kuk na Heureka.sk až teraz som našla je aj Bosch SPV 58 M00 EU od 433 E.Je aj na Pricemania.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, potrebovala by som poradit. Pocula som ze dobre umyvacky su Bosh a siemens ake mate pls skusenosti? Viete poradit aj nejaky typ s ktoru mate odskusanu a ste spokojne. Dakujem Nikol
Odpovedať
@nikol.l Napíš chcem volne stojacu alebo plne integrovanú alebo s predným panelom 45-60 cm do XX E.Ono s týmito Bosch,alebo Siemens nič nepokazíš. 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 zabudla som dodat ze zabudovanu a asi plne inegrovanu 60cm a tak do 550e , ponukali nam tuto http://www.whirlpool.sk/adg-8793-a2pl... ale zevraj whirpoolky nie su dobre tak neviem potrebujem skor poradit :-)
Odpovedať
@nikol.l Na strane 245 16.3.2013 23.30 hod. 8-) 8-) je odpoveď aj pre teba.
Odpovedať
@marta2610 ešte sme nekúpili, kupovať sa podľa posledných inormácii bude tak do mesiaca, takže ďakujem za ďalší typ
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 dakujem uz som to pozrela takze takato by mala byt fajn http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 a co este tato? http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
@nikol.l Ak ti nebude chýbať zásuvka na príbor tak OK,parametre má dobré.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 dakujem za radu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nikol.l Rado sa stalo. 8-)
Odpovedať
@nikol.l Obidve sú skvelé, táto siemenska je o dosť lacnejšia a rozdiel je len v tom že nemá zásuvku na príbor. Ja ju mám len moja nie je vstavaná a som veľmi spokojná. Ak máš finančný strop a nemáš prioritu zásuvku (zváž), tak neváhaj, lebo cena je viac ako skvelá :)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 dakujem za info ;-) Prave to porovnavam vsetky pre a proti a fakt tam rozdiel nevidim teda len financni , tak uvidim pre ktoru sa nakoniec rozhodnem :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ak mate aj dobre skusenosti s ostatnymi spotrebicmi budem rada za kazde info vsetko vstavane.
Odpovedať
Profilova fotka
Predbezne pozeram : digestor :Elica circus chladnicka: whirpool art 920 A+ el. truba: hotpoint Luce FK 1039 plynova doska hotpoint Tq640 dres : manhattan alebo bianco
Odpovedať
@nikol.l Tú zásuvku som písala, že zváž, lebo kto má si chváli,iste je to skvelá vec, kt. ušetrí miesto, tak je to na tebe :) Ja som tiež nebola ochotná priplatiť viac ako100euri len zato že je tam zásuvka, keby bol však menší rozdiel tak by som do toho išla, ale nie za tie prachy :-| a pravdu povediac mi ani nechýba, ako dôležitejší faktor je kvalita umr, ako umýva, db. a koľko rôčkov bude umývať bez poruchy. Chladničku whirpool radšej asi ani nekupuj,( skúsenosť síce dávna ale skúsenosť) obzri nejaké boschky a siemensky, sama som mala veľké patálie s chladničkou asi tak rok, som sa naťahovala so servisom, nakoniec úspešne, ale tie nervy.... výber chladničky je tiež dôležitý, keďže je v zástrčke v jednom kuse :) Uprednostni radšej overenú značku a čím jednoduchšia , bez zbytočných veľa funkcií, tým lepšie. Mne sa neosvedčili chladničky s no frostom. Vrátila som aj electrolux aj bosch. Teraz mám bosch bez nofrostu a maximálna spokojnosť:)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 riešila som chladničku pred mesiacom :-S nakoniec som sa rozhodla pre electrolux EN3401AOX bez nofrostu...bez ventilátoru...len by som chcela vedieť, prečo nie s no frostom....dˇakujem za názor :)
Odpovedať
@macika78 egreska1 @jansemi Možnože pomôžem mojou skúsenosťou. S kombinovanou chladničkou sme sa naťahovali skoro rok.Veľmi som chcela so systémom no frost. Tak sme kupili Electroluxku s no frost. Bolo to hrozné, vŕzgala,škrípala a vkuse strieľala, no horor. Volali sme servis, povedal že je to normálne pri no frostových, ale keď som vnej z vnútornej strany našla diery z výroby, tak samozrejme chladnička išla späť.Následne som si vybrala Boschku s no frostom. Bolo to to isté, nemohli sme spávať akurát nestrieľala ako tá predtým, lenže tie zvuky, no ďalšia katastrofa.Našťastie som natrafila na slušný servis, kt. už má skúsenosti s no frostom a umožnili mi chladničku vrátiť. Na odporúčanie odborníkov v tejto oblasti, som si vybrala chladničku bez no frostu a zbytočnej elektroniky. Teraz máme Boschku Kgv36vw30 s 39db. už rok a sme spokojní aj napriek tomu, že dva krát do roka musím mrazničku rozmraziť manuálne.Toto bola moja skúsenosť, už som bola zúfala, myslela som si že dám späť starú 9ročnú Boschku aj keď nám už bol malý mrazák :) 16. feb o 19:05 • už býva v dome • Odpovedz • Pošli IP •
Odpovedať
@egreska1 Ahoj, neviem, ako na to.
Odpovedať
ahojte, tak blizi sa doba, kedy nasa boschka bude zapojena a budem ju chciet vyskusat :) treba urobit nejake prvotne opatrenia pred spustenim? diki
Odpovedať
Profilova fotka
@stary_byt prvy krat sa ma pustit naprazdno, na navyssiu teplotu :) sol uz pridaj predtym, plny zasobnik :) inak nic :ˇ)
Odpovedať
@katrin21 Ja som pridala aj leštidlo,ja viem že 1 krát ho tam netreba,ale.A ešte ako píšeš vodu aj soľ.
Odpovedať
@jansemi Ahoj, si veľmi milá(ý) :)
Odpovedať
@stary_byt Ja som tiež pridávala soľ aj leštidlo hneď pred prvým použitím. Prajem bezporuchový dlhý chod :-)
Odpovedať
Ahojte, už mám aj ja doma umr, ešte nazapojenú, naozaj treba prvýkrát naprázdno? Tak sa mi zdá, že niektoré tu už písali, že ani netreba, tak neviem. A ak áno, tak bez tablety, len s tou soľou a prípadne leštidlom? Inak už mám kúpené soľ aj leštidlo W5 a tablety somat soda efekt, boli v akcii v tescu, tak som kúpila, kus vyšiel 0,11eur, to je dobrá cena? Myslím, že asi áno, podľa toho, čo som tu čítala. Máte s nimi dobré skúsenosti? Na rýchly rozmýšľam kúpiť prášok, alebo dám polku tablety, uvidím, ako mi to bude vyhovovať.
Odpovedať
a ešte sa opýtam, nehrdzavejú vám príbory, kamoška mi odporučila práve somat tablety, že po tom jej nehrdzaveli, ale to je asi aj tým aký máme príbor
Odpovedať
@jaja2613 Takže, daj do umr soľ aj leštidlo podľa návodu a nastav podľa tvrdosti tvojej vody. Keď budeš dávať leštidlo tak dávaj pozor aby ti nepotieklo po dvierkach, lebo by to potom veľmi penilo a umr by zastala ( vlastná skúsenosť) Prvý krát spusti na najvyššiu teplotu aby ti ju pekne prečistilo zvnútra.Už sa nepamätám, ale asi som prvý krát nedala tabletu, len tak naprázdno.Na krátky program buď polovicu tablety al. nejaký gél, to tu používa asi väčšina.Mne sa neosvedčil ani prášok calgonit ani finisch all in 1. Tie ostatné finisch sa mi páčia. Ale to poskúšaš sama, kt. ti budú vyhovovať najviac. najprv kupuj malé balenia aby si vyskúšala kt. vyhovujú aj tvojej umr aj tebe :) Tie somat som ja ešte nemala, ale isto nie sú zlé.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja2613 treba po doumyvani nechat hned otvorene dvierka, aspon 5-10minut, alebo aj viac a potom zavriet :) para vyjde, vlhkost klesne a nebudu hrdzaviet :) jo a musia byt do UMR vhodne , samozrejme....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?