Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • Príspevok 23.17 Ak si čítala pár strán DOZADU 😃 😃 😃
    @erivara

• @katrin21  však preto - bosch a siemens jedna rodina 🙂 Ja keď som si vyberala, tak som chcela boschku, lebo mám také aj iné spotrebiče ale siemenska ma vyšla lacnejšie s tými istými parametrami od boschky zhruba o 40euri, tak som si radšej za zvyšné euríčka kúpila peknučké botičky 😃

• @egreska1  Však aj manželka kúpila látku na kravatlu 😃 😃 😃 a zo zvyšku si dala ušiť nohavice.Ja som najskôr chcela kúpiť Siemens bola síce antikor čo ma dievčatá odhovárali nech je to už všetko v bielej aj energie menej nasávala,ale zo dňa na deň zvýšili cenu o 200 E čo už som nebola ochotná zaplatiť.

• Sponzor fóra
  • @marta2610  Tak 200euráčikov, to je už naozaj priveľký rozdiel 🤔 Z toho už by vyšlo nie len na topky ale aj na niečo väčšie 😃

• @marta2610  Dakujem. Uvazujem nad bosch sms54m42, manzel mi ju vie dat do linky pod pracovnu dosku, lebo on vravi, ze je lepsia samostatne stojaca. 🙂

• @katrin21  Dakujem, ste zlate.🙂

• dievčatá zlaté, poraďte, syn potrebuje UMR 45 cm (v mini kuchynke nemá šancu dať väčšiu), nejakú dobrú a pokiaľ je to možné aj so zásuvkou na príbory, plne integrovanú. Viem, že 60 cm UMR zásuvku majú, ale neviem, či aj 45 cm. ďakujem

• ma niektora aj tuto umyvacku?SN 65M037EU...co poviete?

• @baklik  Najskôr mi napíš či má rýchly program?Píšu to tam,aby to asi pochopil ten čo má 2 vysoké školy,či?

• tato sa mi tiez paci Siemens SN66M095EU??co poviete ,,??

• @marta2610  podla mna rychly program nema, ale fakt je to divne popisane, neviem, co bude program Autoflex 😛

• @marta2610  no ved prave preto, ze ja som z toho jelen, som sa pytala teba 😃

• @erivara  Za mňa túto NIE.Má T.speed program bol pre mňa na h........,kvôli tomu som menila UMR.Ja viem,že vždy sa nedá,ale my čo máme volne stojace moje deti majú zabudovateľné a poviem vám je to riadny rozdiel v hlučnosti ono akoby tie zabudov.........odrážali zvuk a je ich riadne počuť.Ja mám volne stojacu a moje deti neveria,že ide až ked kuk na hod.v UMR že odratava čas.Ja som mala 46 a teraz mám 40 db je tichučká mohli by sme pri nej aj spať 😃 😃 Takže za mňa Siemens SN 25M289 od 432 E má všetko čo má mať má pridanú funkciu Intenzivna Zona tú mám aj ja pri tejto druhej a poviem,že je to poznať.To si navolíš program a toto pridáš je to dobré ked máš znečistené panvice a hrnce,ostrekovací tlak v spodnom koši bude silnejší ozaj veľmi dobrá funkcia.Potom Siemens SN 24M283 od 398 E aj tá je dobrá,ale trošku viac žerie a nasáva.Ono je to rozdiel 34 E,ale si myslím že to sa ti časom vráti,však uvidíš podľa budilára.A musí byť biela?Prajem dobré rozhodnutie. 😎 😎

• Sponzor fóra
  • @baklik  Ty chceš plne zabudovateľnú,alebo s predným panelom či?A daj cenový strop E.

• Dievčatá prosím píšte!!!!!!! Chcem takú makkú 45-60 cm bielu,antikoro do 500 E?A tie ktoré viete dajte link!!!Ďakujem. 😎

• @marta2610  to nie je pre mna rozhodujuce, ci predny panel viditelny alebo skryty. cenovy strop je tak 500 eur, samozrejme, cim lacnejsia, tym lepsia. prerabame cely byt a kazde usetrene euro je dobre, chapes 😉
    a tiez si myslim, ze ta s viditelnym prednym panelom je asi lepsie, kedze vidim aj kolko casu ostava do skoncenia programu, co na skrytom paneli nevidim, ci?

• @mirkamilos  Nemá rýchly má T.Speed program na h.......66M095

• @baklik  Za mňa BOSCH SMI 59M05 od 495 E.Daj do googla a vyhladaj naj cenu,alebo Heureka.sk

• @marta2610  ja mam zabudovatelnu a nepocujem ju vobec 🙂

• F55000VI0P a este aj tuto vraj je najlepsia ,,???piste baby prosim

• @daniela15  Siemens SR 66T090 od 528 E mala by mať všetko. 😎

• @marta2610  super, ďakujem, si milá, veľmi si nám pomohla 🙂

• @daniela15  Rado sa stalo kuk na Heureka.sk teraz ju majú Nové farby od 517 E,treba si dávať pozor ? kto chce za dopravu.I tak 45 cm dosť vysoká cena,čo už.želám dobré rozhodnutie. 😎

• @marta2610  Dik. Pozriem sa na tie Siemensky...🙂

• mate niekto tuto značku? HOTPOINT-ARISTON

• @teodorcingel  my plánuje kupit chladnicku Hotpoint-ariston. Táto znacka sa zvacsa pouzíva v restauracia, takže mala by byt kvalitná. 😉

• skúste tuto - Electrolux ESL 65070 - odskúšaná a kvalitná. Má dokonca vnutorné otočné koleso, takže strieda vodu aj zo stredu + hore a dolu. Má farebný indikátor na podlahu (červená- precuje, zelena - ready) 🙂

• @daniela15  Už si objednala,alebo stále hľadáš?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyberte si z ponuky krásnych kobercov do obývačky, spálne alebo detskej izbičky! 🙂
    Ponúkam na predaj drobné nábytkové kovanie - úchytky, pánty, konzoly a iné komponenty pre domácich kutilov.
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Články od našich partnerov
    Odstrihnite sa od zateplenia
    Klasicky nadčasová kúpeľňa
    Keď maľovanie a stierkovanie nie je len o estetike
    Archív článkov od partnerov