Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubkam ahoj Lubka......no my sme s nou velmi spokojni, ja by som ju za taku cenu kupila znova:) kazdy den umyva a boli dni ked aj 2x, nechapem kde sa ten riad berie:) ........ ak chces nieco konkretne, kludne sa pytaj, ale to bude asi az ked ju budes mat uz doma:) @maj_ka5 tak to je super cena, rozmyslam ci tu je teta drogerka.......ale tiez maju tie iste finish v akcii aj v kauflande a cena jedne je 1,19e .....co je celkom rozdiel, chcela som ist kupit, no asi navstivim tu tetu:) .....a ide o finish quantum???? inak sestra kupuje len tie, som ju nahovorila aj na jarove, no nespokojna, tak spat ku finish......no ten mi bez akcii pride drahy:-(
Odpovedať
@stanulka76 nie je to finish quantum, ale finish all in 1, videla som letak z teta drogerie a bolo tam, ze finish tablety 56 ks all in 1 za 9,99 cize 0,18ks. Tak reku sa pojdem kuknut. A pridem do predajne a tam bolo, ze finish all in 1 za 12,59 za 84 ks. Mali aj lepsiu akciu, ale z tej uz nemali, bolo 114 ks za 12,59. Tak neviem ci len "nasa" mala akciu, ale aj ostatne, kazdopadne sa aspon oplati ist pozriet. :-)
Odpovedať
@stanulka76 videla som aj v tescu letaku, ze dnes tiez zacina akcia na tabletky finish, ale oni maju v ponuke len 56 ks za 10,39 - cize 0,19 za ks. Tiez ide o tabletky all in 1. Dnes som pustila UMR s tymi finish tabletkami tak uvidim, ze ako bude. Inac k UMR som mala 2 tabletky ale finis quatum a s tymi som bola velmi spokojna. Prave pozeram na krabici, ze rozdiel medzi nimi je akurat v tom, ze all in 1 oproti quantum je bez obalu a nema aj taky neuveritelny lesk.
Odpovedať
Profilova fotka
@maj_ka5 ved to, ze tie quantum su lepsie, lebo maju ten lesk, uz to tu raz niekto pisal, ale preco sa to potom vola all in 1:).....urcite napis ako umyje:)
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 ďakujem a som rada, že si spokojná, budem dúfam i ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 dala som si sledovanie na heureka, tak uvidím, či nastane nejaká zmena v cene, ked nie, objednám z datartu @kaktusik007 no mne ešte nemajú čo odnášať :-) ale doprava zadarmo sa neodmieta
Odpovedať
Profilova fotka
@lubkam ni elen doprava, aj instalaciaa :) akurat musis mat ventil a odpad spravenz, co je logicke...
Odpovedať
@stanulka76 prave doumyvala, umyla v pohode, ale oproti tomu quatum, ktore som pouzila pri prvom pouziti, tak ten lesk chybal. Vyskusam este v priebehu tyzdna raz, lebo mam pocit, ze mam nastavene prilis velke mnozstvo lestidla, lebo na hrncoch ostavaju take biele flaky, tak ci aj to nahodou nemalo vplyv.
Odpovedať
Tak za mňa milé dievčatá finish all in one už nikdy. Kúpila som si to veľké balenie 84ks a mne sa vôbec neosvedčili ]-( Pred nimi som mala finish ale tie clasic, tie boli super, krásne umyli riad aj dvojdńový, potom som si kúpila jar platinium-spokojnosť, mala som aj finish quantum40ks- spokojnosť, ale tie all in one sa mne osobne vôbec nepáčia použila som 20ks následne za sebou a vždy som mala pocit, že riad nieje dokonale umytý :-( tak som sa rozhodla, že budem používať len všetko osobitne ( to sa mi zdá najdokonalejšie) a sem tam prihodím platinium alebo quantum kvôli filtru v umr :)
Odpovedať
@simik22 mame od leta beko DFN 6632 A++, 60 cm, ale je biela volne stojaca (mame ju zabudovanu v linke), myslim ze stala cca 250 - 280 EUR, bez suflika na pribor - velka spokojnost, frci kazdy den, bez problemov. Na ceskej heureke ju velmi chvalili, tak sme skusili a zatial super (a za tu cenu ;) )
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik007 ešte nemam skrinku zmenenú, musím počkať na kuch. štúdio ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak v tom kauflande maju zlacneny ten finish quantum, 0,19e/1ks....60ks, dufam, ze zajtra este budu mat:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stanulka76 Mall.sk má zase?!zľavy a platinium stojí 1 ks 0.15 E porovnajte ich niekto s Finsh,ďakujem. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 dnes som kupila ten finish quantum v kauflande, 0,185e/1ks .......ja to velmi porovnat s jar.vankusikmi neviem, lebo to quantum som mala len dve pri kupe........ale sestra pouziva len tie, a raz som ju nahovorila na platinum a svagor povedal, ze uz nikdy viac, ze oni idu spat k finishu:) .......ale ja naozaj rozdiel nevidim, ani ked dam W5, ale teraz porovnam a podam hlasenie:)
Odpovedať
@stanulka76 Budeš spokojná, quantum sú naozaj skvelé, krásny, čistý, lesklý riadik. Ale aj ja nevidím po skúšaní rôznych rozdiel medzi kvalitnými obyčajnými 1v1 a takýmito multi drahšímy. Ja som si teraz kúpila obyčajné z DM za 3,99 eur -60ks, kupila som ich dokonca za 2,99 v akcii a som maximálne spokojná, dokonca neviem či aj najviac spokojná. Aj príbor je dokonale čistý a lesklý. Akurát vidím výhodu , že takéto odmasťujú aj filter, čo nie je na škodu :)
Odpovedať
@egreska1 To by 1 tabletka stála 0.05 E,prosím ked bude v Akcii treba napísať hlásenie,ďakujem :-D :-D Býva vôbec leták z DM na tabletky do UMR? 8-)
Odpovedať
@marta2610 áno presne tak až neuveriteľné. To bola tá akcia, že kupón na karte DM 25bodov / 25% na výrobok, tak som to využila na tieto tablety. Používam ich asi tak 2 týždne vkuse a naozaj maximálna spokojnosť, samozrejme leštidlo aj soľ osobitne. Budem podávať hlásenie o zistených akciách, a výhodných nákupoch :)
Odpovedať
@egreska1 Tak teda díky šéfe,to mi tu pripadá :-D :-D :-D ako za totáča,ked som bola na MD boli sme taká skupinka cca 8 žien na dvore ked priviezli mäso,banány,ryby ....tak kto to zistil všetkým išiel zazvoniť vtedy sme ani nechyrovali o UMR,počítačoch ale poviem vám boli to pekné časy,ja som tu asi služobne staršia :-D :-D :-D ,netrúfam si povedať žeby najstaršia? :-D :-D to mi pripomenulo včerajšie MDŽ kedysi sme naň frflali,teraz mi chýba. :-p :-p :-p Takže,aby že-nám dobre bolo a k tomu nám pomáha aj UMR.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-D @egreska1 a ako sa volaju tie z DM?
Odpovedať
@stanulka76 Krabička má základ biely, tablety sú zeleno-biele 60ks. A je na nich Denk mit, Geschirr-Reiniger fur Spulmaschinen. Poznávacie znamenie: Na tanierikoch na obale je meno Adrian :-) Naozaj ma nesmierne prekvapili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 vyskusam ale asi az o tri mesiace, taka zasoba v sufliku :-D ...a ked su to tabletky bez soli a lestidla, tak mam prestavovat nastavenia soli a lestidla na vyssi odber? dufam, ze nic nepobabrem :-D a Adriana si zapamatam :-D
Odpovedať
@stanulka76 Podľa mňa my máme také inteligentné UMR,že to oni vedia,či?Dnes ráno som bola v T cu a bola tam taká 19 ročná čo rozdávala Jar citron dala mi 1 a ja :Mám tu aj mangela tak mi dala aj druhý ks.Potom zase jedna pani Somat gel nejaký nový druh,tak mám zase vzorku,spomínali sme ho tu za mňa áno,aj ked za dve fľašky cca 16 E sa mi zdá dosť,ale ako som písala naposledy som si kupovala Jar citron aj platinium tak trochu domíňam staré zásoby. 8-) 8-)Daj si DM ono by ti malo vyhodiť ktoré výrobky predávajú aj ked ja som si všimla,že oni majú respektíve nemajú reklamu,žeby dobré sa samo predávalo?)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-D Marti na druhykrat ber celu rodinu a otocte to aspon 3x, bude vzoriek na mesiac:)
Odpovedať
@stanulka76 Nebol čas MM išiel so synom do Skalice do školy,ale nabudúce?! :-D :-D Však toto keď je to zadara.Akurát UMR ide na Jar s Jarovým vankúšikom,už len nejaký Jaro mi tu chýba. :-D :-D Vidíš nabudúce si zoberiem parochňu prezlečiem sa na hajzl.a pojme ho naspäť.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-D :-D
Odpovedať
@stanulka76 My tu na juhu máme vodu mäkkú. Pri tabletkách bez soli mám nastavený odber na č.2 pričom najviac je č.7. leštidlo mám na č.4, najviac je č.6. Takto mi to vyhovuje , riad je pekne lesklý aj suchý, keďže na schnutie má vplyv aj dávka leštidla. Ak máte vodu strednú al. tvrdú tak by som pridala soľ aj leštidlo. :-) Pekný večer :)
Odpovedať
@lubkam Aku myvacku riadu kupujete? Aj ja rozmyslam....:-)
Odpovedať
prosim vas , pri rychlom programe vam neostava na riade plno tej chemie z tabliet? moja znama ma elektrolux a preto ani rychly program velmi nepouziva, pri normalnom jej to lepsie...ja uvazujem nad boshkou
Odpovedať
@felicita2 Ja som 2 ročnú Boschku vymenila kvôli chýbajucemu rýchlemu programu za Boshku s rýchlym programom.Ja mám 29 min.rýchly program a ked tak porozmýšlaš 29 min.a cca 2 hod. je časový rozdiel.Ja na rýchly program používam iba prášok do UMR,buď kúpený v Lidli,alebo teraz mám nový a som s ním spokojná Spin pekne vonia ? E stál to neviem lebo to bolo komplet -prášok,hrubo zrnná soľ,leštidlo.Vyskúšam na rýchly program dať Jar citron či to rozpustí?Prosím čo vy používate na rýchly?Ono rýchly program je 45 ° takže nielenže tá tabletka sa nemá kedy rozpustiť ešte aj teplota je nižšia.Kedysi sme tu spomínali,že niektoré tabletky nie sú vhodné na rýchly,či?Ja ked miniem prášok si kúpim Somat gel,niektoré dievčatá písali že nie sú s ním spokojné,ale on je síce dosť drahý počkám na Akciu ale sa mi na ňom páči,že si sama určím podľa znečisteného riadu? ho nalejem.
Odpovedať
@marta2610 no ono na rychly program zrejme staci len polovica tej tablety a sol, lestidlo - treba stale inac neumyje dobre - podla skusenosti mojej kamosky, ale aj tak pri tom rychlom riad vyzera pekne cisty, ale ked prejdes mokrym prstom po skle, tak vtedy vidiet, ze by to chcelo este niejake oplachnutie, ze tam tie pripravky na riade este ostali. Tak nevieme ci to je tou myckou, alebo celkovo rychlym programom. Ono mozes dat, este znovu to preplachnutie, ale to je uz zase dalsi program, dalsie energie, cas....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?