Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Ďakujem,aby ste boli v obraze nová je tá druhá biela. :-D
Odpovedať
@egreska1 dakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, co hovorite na umyvacku riadu Beko? ake su vase skusenosti? potrebujem nejaku nerezovu, volne stojacu, 60 cm, dakujem
Odpovedať
@simik22 Daj cenový strop.Kuk na Heureka.sk S príborovou zásuvku sú:SN 25m883 EU_462 E,SN 25m887 479 E,bez zásuvky:Bosch SMS 60m18 405 E,SN 25m230 399 E.
Odpovedať
Profilova fotka
@simik22 vraj su celkom dobre tie umyvacky, ale osobnu skusenost nemam....
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 dakujem @marta2610 asi do tych 400 e
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 ahoj, našla som Ťa, že máš umývačku smi59m05, ako si po čase s nou spokojná? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lubkam vela bab tu ma tu umyvacku, ja mam tu istu pod inym cislom trochu( novsi model zmenili cislo, ale inak zmeny nie su) a je dobra :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ďakujem ,ty máš ktorý typ od boshu? hladám vstavanú, 60cm, predný panel nerez
Odpovedať
@lubkam Teraz nie,ale tak 2-3 týždne dozadu dalo Okay elektro Akciu vždy to treba sledovať od piatka obeda za 366 E?Presná cena nájdeš pár strán dozadu.Dievčatá vrátane Stanulka ju majú a veľmi si ju chvália má všetko čo UMR má mať. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubkam mám ju aj ja a som spokojná,doporučujem aj kamarátkam v okolí,ak by si potrebovala niečo vedieť konkrétne kľudne napíš
Odpovedať
Profilova fotka
@lubkam ja mam ten typ na ktory sa pytas, len uz ho nerobia ,lebo o rok po nasej kupe pozmenili jedno cislo a dali ho ako novinku :-D ale je to to co mam ja, len to cislo je tusim 68? alebo tak.... a nie 59 :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby neviem ci niektora pouzivate finish tablety, ale dnes som kupovala v dobrej cene, v tete drogerii 84ks za 12,59, cize 0,15e za kus.
Odpovedať
@maj_ka5 Ja som k novej UMR teraz dostala až 2 ks a bola som spokojná,riad bol vyleštený ako kocúrove......... :-D :-D ,ale neviem či sa mi to zdalo mala som to v dvoch obaloch a dosť blbo sa mi to rozbalovalo.Ja som naučená,že nožničkami roztrihnem a je to. :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 ja som mala tiez 2 tablety finish k umyvacke a bola som tiez velmi spokojna. Tiez tie 2 boli v tych obaloch co spominas, ale dnes co som kupila tak tie su normalne zabalene, nemaju tie obaly, takze pohoda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 fúha, skvelá cena
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 uplne rovnako mi umyju aj W5, tiez som mala tie darčekove Finish a nevidim rozdiel :) @maj_ka5 kazdopadne super akcia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 @lenka34 je teraz na mall za 499, za takú cenu som lepšiu umývačku nenašla, v dnešný deň je to favoriť :-D a ak je fajn umývačka, tak sú to nejaké neznáme internetové obchody, radšej kúpim v overenom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lubkam andreashop Dunajska streda, nie Šala !
Odpovedať
@katrin21 ako som spominala mala som k UMR 2 tablety finish, potom som kupila lidl, ja som tiez s nimi spokojna, ale mam pocit, ze ked boli tie finish, tak sa mi zda, ze pohare sa mi viac leskli, no uvidim.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubkam super cena - ,ja som najprv tiež hľadala na nete ale potom mi u nás v euronicse dali super cenu-vtedy mali akciu že dohodnite si cenu s predajcom,tak som ju brala tam a mala som k tomu finish tabletky,ktoré mi vydržali viac ako pol roka
Odpovedať
Ahojte, dnes mi v jednej kamennej predajni povedali, že ak kúpim napríklad cez internet umývačku bosch určenú pre iný trh ako slovenský, pri prípadnom servise môže byť problém, že sa servisák nedostane k akýmsi schémam elektroniky, lebo ten typ sa k nám nedováža. Na stránke oficiálnej nie je uvedený, a našla som ho na nemeckej alebo poľskej. Nemáte s tým skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja2613 to je klasicky ofajč, lebo internetove obchody im odoberaju zakaznikov.. Napr. my sme k UMR cez andreashop dostali blocek Euronics :) Staci? Su to normalne typy, ktore sa aj bezne predavaju, akurat v kamennej ppredajni stoja bez prehanania aj o 300e viacej :(
Odpovedať
Hlavne,že niekde píšu ceny ako v internetovych........už nevedia ako by nás okefovali.Ja si myslím,že viaceré čo ste si išli kúpiť UMR ste si ju išli obzrieť v reále a cena to tam bola teda iná!!!!!!!Rádovo rozdiel nenormálny.Zajtra osobne zavolám do nejakého servis.strediska a sa na to vyslovene opýtam.
Odpovedať
@lubkam Kuk na Heureka.sk Datart má Dopravu aj inštaláciu grátis.Myslím,že výhodná ponuka. 8-)Ale ak môžeš vydrž do piatku,keby náhodou bola A ako som písala.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Ďakujem, super, datart ma dopravu naozaj zadarmo ;-) počkám do piatku, až tak ma to netlačí, musím počkať na prerabku kuchyne, cca mesiac. čo sa týka okay - v piatok majú nový leták?
Odpovedať
@lubkam Neviem či od piatku,kuk na Heureka.sk tam to dávajú,tiež tam mávajú cenu grátis a môžeš si ju dať doviesť do kamennej predajne najbližšie k bydlisku,ale ked to tam dajú musíš rýchlo objednať lebo minule to tam bolo cca 2-3 hod..ale či to bude aj tento piatok?O pokus to stojí.Mne pr išla UMR 22 dní.
Odpovedať
@jaja2613 Práve som dovolala jednému čo má na starosti záručný aj pozáručný servis Bosch a povedal,že žiaden problém s kúpou UMR z XY národnosti?! :-D toho sa vôbec nemusíme obávať.Ja ked som bola pozerať UMR predavačka mi vravela,že skratka EU je farba. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lubkam ja som umyvacku brala prave cez datart, a spokojnost - prisli, doniesli, vyniesli na 1 poschodie bez vytahu, zobrali staru pokazenu, namontovali novu, a pohoda :) - akurat pri demontazi novej mi dva dni predtym volali ze tu treba aby bola odmontovana a aby bola vyliata voda z nej.... jedina podmienka :) @jaja2613 ja mam v podstate to co chces ty akurat volne stojace... a je fakt jedno ci bosch alebo siemens, je to uplne identicke aj vnutri... pozerala som :)
Odpovedať
@marta2610 Dakujem Marti, si zlatá, ja som tiež volala dnes nezávisle dvom, jeden povedal, že to nie je problém, druhý sa vyjadril, že ak by tie schémy nemal, mohol by byť problém, ale bol ochotný, pozrel mi presne ten typ čo chcem, či to tam má a mal to, takže to je naozaj taký ofajč:-) aby si kamenné predajne udržali zákazníkov. Tak sa nemusím ničoho báť, môžem veselo objednať:-) Aj na oficiálnej stránke bosch som im písala, a tiež povedali, že aj ked umr nie je určená na slovenský trh, má 2-ročnú celoeurópsku záruku, takže tak. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?