Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@luxel este jedna otazka, kde si kupovala tie hrnce? su made in čo?
Odpovedať
Profilova fotka
No, tiež podozrievam do hýbanie sa riadov počas umývania. Včera večer som si teda povedala, že musím prísť tomu na koreň veci a tak som riskla ešte jeden hrniec, bez škrabancov a to som si ho ešte nafotila pred tým, aby som si bola istá :-D Tento hrniec bol dokonca tenší a ľahší ako tie na foto poškodené. Ráno som s malou dušičkou otvorila sušičku a hrniec celý, ako bol a krásne sa leskol. Ale to som dala iba jeden hrniec do UMR a okolo neho menšie veci. Tak fakt je možné to obíjanie. Alebo že už bola na hrnci menšia škoda, ktorú som si nevšimla a v UMR sa dokonala. A značku hrncov, to nezistím, na hrnci nepíše, iba nejaké M. Kupovala som ich v norme.
Odpovedať
ahojte, chcela by som sa spýtať, rýchly program je bez sušenia? Nemám ešte UMR, tak sa v tom tak nevyznám. To je len ked potrebujem rýchlo umyť čerstvo zašpinené riady? Ked chcem, aby bol aj vysušený riad, musím pustiť nejaký iný normálny alebo ten napríklad eco program? A to je vysušené kedy, hned ako skončí program, môžem otvoriť a riady sú aj suché alebo treba čakať nejakú dobu po skončení programu a potom otvoriť? A ešte jedna otázka, pri UMR 45ke je asi zbytočná funkcia 1/2? Aké máte skúsenosti? Málo 45tiek ju má, ale myslím, že je asi fakt zbytočná, pretože 45ku skôr zaplním ako 60tku. DAKUJEM za odpovede, ste zlaté:-)
Odpovedať
@katrin21 Žeby Made in čin čo?
Odpovedať
@jaja2613 ano, rychly program je bez susenia, ostatne programy ti vysusia, aj ked ono stane sa, ze nie vsetko je dokonale ususene, takze ja po skonceni zvyknem este nechat UMR otvorenu chvilku a az potom vykladam.. A v hrncekoch zvykne ostavat voda, lebo niektore maju to dno s takou priehlbinou. Preto treba vykladat najprv spodny kosik, potom horny ;-) Na 45-ke je polovicna napln blbost.. Zaplnis ju hned.. My sme teraz vymenili 45-ku za 60-ku a vychadza mi to tak, ze 45-ku som zapinala 1 az 2x za den, teraz 60-ku zapinam raz za den, alebo kazdy druhy den..
Odpovedať
Profilova fotka
@luxel ver tomu, ze je na vine to obíjanie... smalt je krehky :( mozes dat aj hrnce vedla seba, aby sa dotykali, ale musia byt tak postavene, aby boli pevne zafixovane , ani mm sa nesmu dat pohybať.... a bude po probleme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja2613 rychly program ma aj susenie normalne podla mna.. neviem, nevsimla som si, zeby riad bol mokry, ale tak ja nevykladam riad hned. ,tak neviem...ale krasne uschne :) :) Aj ja po umyti otvaram mycku :) Pri 45 je asi polovicny program fakt nanic :)
Odpovedať
@akvi @katrin21 Dakujem za skúsenosti:-)
Odpovedať
Ahojte, pozerala som leták z Lidl-u a vidím, že sú tam tablety W5 v akcii. Máte skúsenosti? My máme umývačku od Vianoc a zatiaľ som do nej dávala len tablety z DM a som celkom spokojná. Ďakujem za info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stanki hej, su v akcii?? a od kedy ? musim is ist nakupi, ja pouzivam len tablety 3v1 a som nadmieru spokojna :) aj sol od nich :) Mala som aj jarove vankusiky 3v1, ale nevidim vobec rozdiel, takze zostavam verna W5 :)
Odpovedať
@katrin21 Áno, teraz je leták - Akcia lesk a na 5 strane sú tablety za 3,99 €, tak nakúpim aj ja. :-)
Odpovedať
@katrin21 Od pondelka 25. 2. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ešte kto ich tak nepozná je tam 40 ks to znamená 1 ks 0,10 E teda skoro zadarmo.Ja som s nimi tiež spokojná. 8-) 8-) Do UMR sú tam 2 rôzne čističe ,prosím kto už vyskúšal obe ku ktorému sa prikláňaš,ďakujem.
Odpovedať
cistice neviem ake su v letaku ale W5 sme mali oba. Aj tie sacky aj tu nadobku z tekutinou. Podla mna ta nadobka je o nieco lepsia a mam pocit ze skor precisti toho viac. Nemozem vsak hovorit ze by tie vankusiky umyvacku nevycistili a neodmastili ale pri tej flasticke som mal pocit ze viac veci aj pod filtrom a podobne bolo lepsie vycistenych.
Odpovedať
tiez som minule kupovala tie W5 tablety za 3,99 a pritom nebola ziadna akcia, tak potom neviem
Odpovedať
@andrejo Ďakujem,ale mne sa raz stalo že obsah teda trochu mi ostalo vo fľaštičke.
Odpovedať
@marta2610 ja som to vylieval a bola tam skor voda ako obsah tej flasticky .. no ale fulter to asi precisti lepsie .. momwntalne ale mame tie vrecka a tie tym padom pouzivam raz za mesiac pripadne dva.hlavne podla toho ake mastne veci sa davali umyvat.
Odpovedať
@mirkamilos Takže Miele má jemný,ľahký 50 c,neviem či má rýchly?SN 65 mo 37 za tú cenu cca 710 E nemá zásuvku?!SN 65no88 nemá rýchly,ale má Turbo Speed!!!
Odpovedať
@mirkamilos Kuk na Heureka.sk tam je za 741 E Siemens SN 66 U 95 EU má 39 db,neviem či je nejaká UMR s takým to číslom super.Je to nová rada UMR povedala by som skoro medzi poslednými.Želám dobré rozhodnutie.
Odpovedať
Opakovane sa stretávam,že program jemný?Vedel by ho niekto popísať?To asi nie je rýchly,aký je v tom rozdiel?Ďakujem. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 turbospeed je co ?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
je lepsia ta priborova zasuvka hore ,alebo ani nie ?neviem uz
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkamilos turbospeed je blbost. je tu o tom vela pisane, par stran dozadu....
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkamilos a jednoznacne priborova zasuvka je super ! mas dole potom usetrene miesto an viac tanierov ., alebo hrniec navyse :) a lepsie sa s tym aj robí
Odpovedať
@mirkamilos Kuk na s.202 11.07 hod.Nanika o tom píše,za mňa T..Speed nieeeeeee.U mňa musí mať UMR príb.zásuvku,rýchly program,málo žerie a pije!!!!!!
Odpovedať
ahojte, chcela by som sa spýtať, používate umývačku aj na umývanie pohárov na zaváranie? Ak má pohár etiketu, čo to s tým spraví, neskončí to niekde vo filtri? Dakujem.
Odpovedať
a keby som ich umyla na rýchly, tak do rána by mali byť suché, nie? Potrebujem ich úplne suché, manžel do nich naberá med. Doteraz som musela vždy ráno poriadne vyutierať, aby tam nebola ani kvapka vody, inak by sa mohol med pokaziť, takto by som pustila umr a ráno môže veselo naberať:-)
Odpovedať
@jaja2613 Ono sa to odlepí,ale nie všetko ked máš čas namoč ich niekde na cca 1-2 hod aby sa to odlepilo áno a daj večer,v noci na rýchly malo by to byť do rána suché.Ak máš možnosť ja ked my doumýva UMR otvorím dokorán na cca 5 min,potom zavriem a nechám doschnúť samozrejme ked ti to čas dovolí. :-D
Odpovedať
Pardon ked mi doumýva UMR. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?