Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@akvi A ja čítam,že mala by si prísť zajtra,alebo v pondelok. :-D :-D :-D CCa hodinu dozadu sme začali vypratávať kuchyňu,čosi sme dali do obyv.čosi je vonku,hlavne že tam na to neprší a UMR nikde,povedali,že príde v stredu a zatial ništ,no ale podlaha bude sobota-nedela hotová tak hádam príde i tak UMR bude skoro na konci linky no však uvidíme.
Odpovedať
ahojte,neviete mi poradit, mam novu Boschku SMV 48 m10eu , a mam taky problem, uz som umyvala trikrat a ked doumyva citim taky este od novoty, alebo taky umelinovy smrad...neviete, cim to mozem odstranit? alebo to zmizne same? mali sme predtym tiez boschku a takto to nesmrdelo, tak neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata tu to zije!!!:) par dni sa tu clovek neukaze a veru ma co citat!!!:) Marti tesim sa z tej podlahy a budem este viac, ked pofotis az bude komplet hotova kuchyna (posli na maila) to s tou spotrebou a usporou a ci sa mi to vrati alebo nie.........ja si osobne myslim, ze nikdy!! je to skor taky psychologicky efekt, doma si povieme, od kedy mame mycku, ze spotreba vody klesla skoro o polovicu, waaaaau, no elektrika stupla, a ked pripocitam vsetky tie tabletky a pod :-( ..........mycka je hlavne na usetrenie casu, ruk a ked si pozriem tie priesvitne pohare a tie hrnce ako nove, tak mam taku radost:) ........ my skoro vobec nepouzivame mikrosku, tak som kupila tu najlecnejsiu, aby sa zaplnila ta diera:) a usetrene peniaze som dala do mycky ..... ano chcela som dobru znacku, aj ked bola drahsia, aby mala zasuvku, lebo je to naozaj dobra vec........u nas ide UMR kazdy den a to myslim vazne a je plna na prasknutie, neviem si predstavit 45tku a ani kosik miesto hrnca.......ja som si tuto diskusiu precita uplne celu a ked som citala prispevky o zlom umyti riadu o takom a takom probleme:-( ....... tak som naozaj rada, ze som dala na dievcata a mam doma to, co mam:)
Odpovedať
Profilova fotka
@tica umyvacka super vyber:) co tak citam, tak len tuto na MS ju mame asi 12:) @jaja2613 vela myciek ma samocistiace sitka ..... ak das dole hrubu spinu z riadu, co aj tak robis, tak sa nemas co bat:) my sme sitko kontrolovali raz, po pol roku a nic na nom nebolo ...ozaj dievcata, v 101drogerke su zlacnene jarove vankusiky
Odpovedať
Nikde som tu nečítala, ale priznávam nemám prečítané všetko. Odkedy mám umývačku, stalo sa pre mňa varenie aj koníčkom. Dovtedy som priamo neznášala varenie, bola som skutočne nervózna a podráždená. Odkedy sme ju kúpili nemám problém vyvárať všelijaké maškrty aj v netradičnom čase:) Toto je pre mńa ako najväčší bonus, keďze v našej domácnosti sa musí variť skoro každý deň :) Je to neodceniteľný pomocník a ešte keď je kvalitnej značky, čiže spracovania a veci stým súvisiace :) Taktiež spotreba vody určite niekoľkonásobne menšia.
Odpovedať
@egreska1 Presne ako píšeš,že varenie hrou :-D :-D :-D áno písali to tu viaceré už neriešia zase tolko riadov bude?!Ono ako píšete,,čas,chrbtica,rozne ekzémy,ale to mi nikto nevyvráti riad je určite čistejší a o tom to je,jasné,že za kvalitu sa platí. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@stanulka76 No ale vyrátaj ? E stojí ks,aby sme vedeli či sa to oplatí,ďakujem. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 oni to uz vyratali, takze opisem:-) ..... jarove 54ks/9,69e cize 0,179e/ks a platinum je drahsie, je tam len 40ks, takze 0,242e/ks ....... myslim, ze ked je akcia v nejakom hypermarkete, tak su este lacnejsie, mozno pockam, mozno kupim, zatial mame lidl, tak nech sup da este niekto nejaku akciu ;-)
Odpovedať
tak dievcata, mozem povedat, ze ta Siemnens-ka je super, aj ten suflik je ozaj dobra vec, som si to nevedela predstavit, ale teda narvala som do nej ozaj vsetko, ked sme mali 45-ku, tak som vela umyvala v rukach, bo sa to tam nezmestilo.. Som zatial spokojna, normalne sa vytesujem z nej a za tu cenu... Este raz diky @marta2610 ! :-) Som sa trochu bala dodania, ale MALL mna zatial nikdy nesklamal, objednavala som tam nejake Lego a drobnosti a vzdy vsetko prislo rychlo a bez problemov. Aj teraz ma milo prekvapili, v stredu objednane, v piatok uz doma :-) Aj prepravna spolocnost bola ok, doslova nas donutili rozbalit ju a skontrolovat, aby sme sa vyhli problemom.. Uz len dufam, ze bude taka spolahliva, ako ta Bosch-ka, co sme mali doteraz.. Klop klop :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte prosím poradte čo by mala mať umyvačka riadu akú zákl. výbavu dnes musím objednať a netuším akú . Viem že je dobrá tá zásuvka a aby mala umývanie 70st. Viem že chcem vstavanú a 60ku. prosím poradte dik
Odpovedať
Profilova fotka
baby našla som túto Siemens SN64M030 cena 412€ hm? čo vy na to? dik za info
Odpovedať
@debbie Je výborná, má všetko čo umývačka môže mať, výborná značka kt. jej predurčuje dlhú životnosť, má polovičný program, má rýchly program, dobrú spotrebu vody a elektriny. Ak však nemáš finančný strop, nájdi presne takúto so šuflíkom,( ja ho síce nemám, mám presne tuto istú ale nie vstavanú) ale dievčatá si ho chvália, ušetria miesto v dolnom rade kde je kôš na príbory. Cena však bude isto vyššia, cena tejto je skvelá .) Taktiež si daj pozor na hlučnosť ja mám tiež 46db a viac by som nechcela, nie je hlučná ide super, ale toto je asi taký strop, podľa mojich skúseností.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@debbie Ešte pozri aj Boschky , tie sú úplne rovnaké ako Siemensky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 dakujem pekne.....
Odpovedať
@debbie podla mojich skusenosti nie je potrebne, aby mala umyvacka nejak vela programov. Ja vyuzivam len rychly a eco.. Ten 70 stupnovy som v zivote nezapla :-D Ja som dokonca nikdy nepouzila ani ten variospeed. ved ked uz zapinam na ten eco, tak som si vedoma toho, ze to bude trvat dlho. Ak potrebujem rychlo, tak davam na kratky.. Zasuvku na pribor som doteraz nemala, ale je to fakt vyborna vec, nezavadzia ti kosik v spodnom kosi, takze tam das o hrniec viac, co je pre mna "lenivu gazdinku" :-D super..
Odpovedať
@akvi Píšeš,že som nepoužila 70 st.?A hrnce na akom umývaš?ja len na 70.Mall.sk je výborný inter.obchod.A ked porovnáš so šuflíkom a bez hoci si to písala je to rozdiel,pravda.Rado sa stalo,pánbožko mi to vynahradil na deťoch,mám 4 aj ked posledné dvojčatá chlapčatá boli 2in1 :-D :-D budú mať 24.2 25 rokov,teraz malujeme prerábame kuchyňu ako som písala UMR zatial nikde?!Budúci víkend oslava,zase si oddýchnem?! :-D :-D Ale potom už nejaký víkend Welnes.
Odpovedať
@debbie Kuk na Bosch SMV48m10 stojí ale 547 E. 8-)
Odpovedať
@debbie Ešte som zabudla musí byť plne vstavaná nemôže byť s predným panelom?
Odpovedať
akvi píše,že nepoužila 70 program ako ste na tom dievčatá vy?používate ho,alebo nie?Respektíve dajte poradie príklad:1 najviac používam auto 2 eco,3 - 70 stupňový podľa mňa tento program je dobrý aj na to,že predsa trošku viac prečistí UMR,či? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 to už je dosť pre mna hranica bola do 400€ takže tu čo som našla bol taký naj výber cena...vybavenosť
Odpovedať
Ja používam väčšinou eco, potom 70st a rýchly. Sem tam oplach. Vario speed nikdy a niekedy 1/2.
Odpovedať
viete mi niektorá poradiť, ktorá UMR je lepšia: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_vstav... alebo http://www.najnakup.sk/Porovnaj_vstav... Všade majú väčšinou tú 40e00, ale tá 50e00 by mala byť vyššia rada, nie? DAKUJEM
Odpovedať
@jaja2613 Tá 50E..........má nižšiu spotrebu,z tých dvoch je lepšia.
Odpovedať
@jaja2613 50, má aj menej db a to o dosť až o 4db.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 u nas ide vacsinou rychly a rychly a rychly :-D a ked je vela spinavych, mastnych hrncov, tak 70tka.......eco skoro vobec, prilis dlhe:-( a ked uz, tak s polovicnym programom, aspon 20min usetri :-D a tiez par L vody ...... na umyvacke naozaj stacia 3, max 4 programy.........raz som videla u mycky 11!!! tak ako sa poznam, pol hodky by som stravila len vyberanim a rozhodovanim, ktory dam:) ........ mycka musi mat jednoznacne rychly!!! ...a variospeed sme pouzili raz..........naco zvysovat spotrebu
Odpovedať
@stanulka76 No áno Eco mi vôbec neskráti umývanie ide poctivo 3 hod.v kuse,ale už názov ECO to by malo byť aj ekonomické,či?Píšu,že tento program minie najmenej vody a elektriky.Zato auto program na začiatku mi napíše,že 2,40 hod.ale mám to umyté cca za 1,40 až 1,55 hod.Ono ja ked studujem trochu tie UMR si myslím,že dôležitý je Aquasenzor-je to optickým meracím zariadením sa meria zakalenie vody a tým pádom možno čistú vodu použiť na dalšie umývanie a týmto spôsobom sa zníži spotr.vody o 3-6 litrov.Jasné,že niekto namietne však voda cm3 je lacná,ale liter k litru......... 8-) 8-)
Odpovedať
Pre mňa je v podstate najdôležitejšie to, že umývam o 8.00 večer, veľakrát zapnem aj pozdejšie, keď už máme nočný prúd, čo je v podstate o polovicu lacnejšie a ani mi nevadí keď to ide 3hodiny, lebo ráno mám poumývané :) Cez deň samozrejme ide krátky program.
Odpovedať
@egreska1 Veď toto rýchly program,preto ja stále píšem dookola ked UMR tak rýchly musí byť.A nočný prúd od 22.00 hod.si myslím,že je super vec. 8-) 8-)
Odpovedať
@pralinka25 prosí,m ťa aky program najčastejšie použivaš ?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 trochu tomu nerozumiem, ECO by malo byt najekonomickejsie, pise sa ze 0,93kWh a ked ide3hodiny, tak 0,93x3? to by bol najeko ten rychly program, lebo nejde ani hodinu.......alebo sa to meria a rata nejako inak? zena :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?