Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
náš výber spotrebičov čo na nich poviete? umývačka riadu Bosch SMI 59M05 a kedže máme zľavy vo firme na značku whirpool tak sme sa rozhodli pre el. trúbu Whirlpool AKZ 561 IX - neviem na ňu nájsť žiadne hodnotenia tak ak by ju mal niekto tak budem rada za každe info a ešte plyn. varná doska Whirlpool AKT 699 len teraz neviem či mi tie dva whirpool budu farebne ladiť lebo na obrázkoch to vyzerá že každý ma inej farby nerez :-N
Odpovedať
@marta2610 @akvi Tá cena 398,50 za Siemens so zásuvkou je skvelá. Ja som zhruba pred 4mesiacmi kúpila v takejto cene bez zásuvky, síce SN25 čo je o 2Lnižšia spotreba vody-ale to nie je až tak podstatné.Ešte pozri akú má hlučnosť, to je dôležité. Moja SN25 má 46db, viac by som už nechcela.Toto je maximum, nevravím že je hlučná, ale keby som mala úplne spojenú obývačku s kuchyňou tak by mi to vadilo.Inú značku ako Bosch či Siemens by som nekupovala a to najmä keď si mala 45Boschku a bola si spokojná:)
Odpovedať
Akvi beriem späť Bosch SMS 54m42 nemá rýchly nieeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Pardon mne neto,ale jedna stránka Bosch SMS 54 m42 píše rýchly,druhá Turbospeed prosím niekto kuk na to čo je vlastne správne?Keby som ja kúpila takú omylom,že by chýbal propagovaný rýchly no tak neviem. 8-)
Odpovedať
@marta2610 Táto Boschka má programy: 70, auto, eco, intenzívny 45, turbo speed, Má 46db, ale nemá zásuvku. V podstate je to ako moja siemenska.
Odpovedať
nie, jan na SN25 Siemens nemám turbo :)
Odpovedať
@egreska1 nie,jan na ?????Tak už mám z toho mišuge šikovnejšie dajte link,´dakujem.
Odpovedať
Doma mame viac ako rok Bosch, funguje tak ako ma a umyva skvele :-) Co sa tyka toho ci Bosch alebo Siemens to je skoro jedno tieto masinky sa vyrabaju na tej istej linke akurat cena je ina :-D
Odpovedať
Dala som si Bosch Home.sk Takže Bosch SMS 54m42 má Turbospeed,to znamená nemá rýchly,zásuvku na príbor má,ale ja takú nie.
Odpovedať
@marta2610 waw, ta siemenska vyzera byt za tu cenu super.. len akcia je len do 14.2. ma picne, neznasam ked sa musim rozhodovat v strese.. A kukam, ze aj ta Bosch-ka je snad este lepsia, aspon teda parametrami a cena zhruba rovnaka... UMR menim preto, lebo nam je mala :-) 45-ku sme mali v 1-izbovom byte, uz aj vtedy nam bola mala, ale lepsia mala, ako ziadna :-D Teraz v novom dome sme nechali priestor na 60-ku, ale museli sme pockat na nejake looove :-D Inak by som tu Bosch-ku nemenila, som s nou spokojna..
Odpovedať
@marta2610 a aku ma tu zasuvku na pribor?? Vobec tomu nerozumiem a nie je nikde odfotena otvorena..
Odpovedať
@akvi No za tú cenu cca 399 E neni o čom?!Ano píšu,že objednať do 14.2,potom doprava grátis.Píšem o Siemens-biela SN 24m283 EU.Podľa mňa má všetko čo má mať,hoci rozmýšlaš o tej zásuvke na príbor,za mňa áno,ale ty platíš tak ty musíš sa rozhodnúť.Písala som o tej Bosch SMS 54m42 EU,má tiež zásuvku,ale nemá rýchly program ktorý by ti veľmi chýbal,podľa mňa to je môj názor vyber si už ty.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tica UMR výber super.W.......l nemám,neporadím. 8-)Počkaj do víkendu Okay cez víkend bola teraz v zľave za 364 E,prečítaj trošku dozadu.
Odpovedať
@marta2610 teraz neviem, co myslis, ci ten variospeed, alebo ten kratky program? lebo mne by speedy :-D nechybal, nasa Boschka ho ma a ja som ho za tie 4 roky ani raz nepouzila :-D Ja najviac umyvam na tom kratkom programe (45 °C, 33 minut ). Ten dufam ma.. :-) No a som zase tam, kde som nechcela byt..Neviem si vybrat :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
@akvi Ty rozmýšlaš nad tými 2-mi čo som ti napísala?Takže znova Turbospeed je program na h......... to znamená,že tá UMR nemá rýchly program.To je tá Bosch. Siemens má rýchly program.
Odpovedať
@marta2610 Ďakujem umývačku sme už objednali v tej zľave stihli sme to ;-) takže ju už budeme mať koncom týždňa doma
Odpovedať
@tica ? E stála?
Odpovedať
@manilla No ale toto je vec, s ktorou nesúhlasím tak celkom. Každý kúpi, na čo má ? Mal by som v pohode aj na umyvačku za 1000 Eur, ja som zase neni zastanca za vela penazi, malo muziky .. Pri TV je to ale dovolim si tvrdit zase o niečom inom :) Rozdiel napr v obraze, medzi tym za 700 a tym za 1800 moze byt hned ocividny, pridane funkcie, a podobne, mozes hned vyuzit ... Tu ide len o to, ze ked kupis umyvacku, a napr. v mojom pripade ju kompletne zadeklujes, nech je vstavana, tak uz tam nie je ani dizajnovy rozdiel. Skladba programov je zhruba vzdy rovnaka, vzdy ja tam nejaky ten standard, nejaky ten ECO, nejaky na silne znecistenie, nejaky rychli ... Jedine, co sa pri "zaplateni" za lepsiu umyvacku zlepsi, je uspora 5-6-7 Eur ročne a šuflík na príbory ... A to mám ešte v o 2 kilá lacnejšej myčke 5 ročnú záruku :) @katrin21 = ale ja netvrdim, ze suflik na pribor je blbost :D Len z hladiska financneho je podla mna celkom kravina za to zaplatit 200-250 Eur ... Za suflik na pribor ... A co sa tyka tej vzdy plnej mycky. No to tak robi zväčša každý, že ju púšta až plnú ... To je normálne ... Tak by si ju pustila " o niečo skorej" ked by sa naplnila aj s pribornikom ... Ako by ti to uškodilo ? Možno by si mala 10 cyklov ročne navyše, aj to neviem či som neprehnal ... Ja ta neodhovaram, len neviem, hladam stale pridanu hodnotu. Vieme ze je tam suflik, a realna uspora na energiach tak 5-6 Eur za rok ... Je tam ešte niečo, za čo sa oplatí priplácať ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lubk0 ve nijako, ale tablety setrim ani nie tak vodu :-D a hlavne, my cez tyzden naozaj malo riadu zaspinime.. nejake tanieriky a salky a pribory a sem tam nejaka panvica
Odpovedať
Profilova fotka
@lubk0 no predsa ten suflik je na nezaplatenie :-D :-D a nemyslim, ze rozdiel je 200e ... ved sa da kupit uz od 500e so suflikom a to je bezna cena pre umyvacku...od 400e vyssie vacsinou lepsia znacka stoji
Odpovedať
@marta2610 hej, uvazujem o tych dvoch, co si pisala.. Presne toto som potrebovala, aby mi niekto dal tip a je lahsie sa rozhodnut medzi dvoma, ako preluskavat cely net a hladat a aj tak nic nevymyslim, len budem dalej spekulovat.. Dnes asi skocime do Datartu, maju tam tu Bosch-ku, len je za 500, ak by nam ju dali za 400 :-D , tak ju kupim tam, je to praktickejsie, ak by som potrebovala reklamovat ;-) Pocula som, ze to stale tak robia, ze daju cenu z netu, ak je na nete lacnejsia, len 100 ecok je dost, tak neviem, ci to bude pre nich zaujimave.. :-)
Odpovedať
@marta2610 stála 361 eur
Odpovedať
@akvi Tiež sme to tu preberali X krát,pri kúpe UMR som dostala Zoznam serv.stredísk ja som zo ŽA kuknem tam máš napísané mesto,adresa prevádzky,ser.stredisko,web,e-mail,t.číslo.To nie,že UMR zober do tašky?!!! a zanesieš oni prídu za tebou.Ty už po kúpe nemáš nič spoločné s obchodom!!!!!
Odpovedať
@tica Ďakujem,tak to som rada že sa to niekomu podarilo cena veľmi,veľmi dobrá.No vidíte dajú sa Bosch-ky kúpiť pod 400 E.Píšeš,že chceš kúpiť W.....alebo si už kúpila?
Odpovedať
@marta2610 no ok, ked sa pokazi, tak obchod s tym nic nema, ale ak ju donesiem domov, zapnem a nebude fungovat, tak co potom? Alebo ak pride poskriabana? kupujem cez net bezne, ale teda nic "velke" som este nekupovala..
Odpovedať
@akvi Tak či tak aj obchod aj z netu ti ju niekto dovezie,nadrzovku rozbaliť pred šoférom,ale na druhej strane vidíš či nie je poškodený obal,treba na to kuk sú to tvoje E aj čas.No a keby bola poškodená neplať,hned vráť.Mne sa to ešte nestalo.No a keby,keby tak vrátiš tak obchodu tak aj netu.Dievčatá napíšte kto reklamoval kúpené niečo z netu.
Odpovedať
@marta2610 nad w... ešte premýšľame máme tam zľavy vo výškach napr na rúru 100e a varná doska niejakych 50e by sme ušetrili tak premýšľame
Odpovedať
@marta2610 tak sme objednali tu Siemens-ku, som zvedava, aka bude :-) Obehla som vcera este vsetky kamenne obchody, rozdiel v cenach neuveritelny, toto bola ozaj top ponuka..
Odpovedať
@akvi To som rada,to máš šťastie že stále kukám čo nové majú UMR,neboj budeš určite spokojná.To máš pekného Valentína aj ked?..........A kedy ju privezú?Presne ako píšeš ceny neporovnatelné,hlavne že píšu ceny ako v internetovom obchode?! 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 to dufam, ze budem spokojna :-) Mala by prist zajtra, alebo v pondelok.. A dakujem, ze kukas, co je nove.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?