Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @glogol  pre mna je panel predny velmi dolezity... rada vidim, kolko zostava casu, aj cas jednotlivych programov, ja si plne zabudovanu ani neviem predstavit bez panela 🙂 , je to podla mna dost velka vyhoda 🙂
    @atlaska  on nie, ale manzelke ma podať info 😃

• @katrin21 pise ze jemu staci info o zostavajucom case a manzelke je to jedno.
    Mne je v noci sumafuk ako dlho mycka bude umyvat, co umyje o druhej ci tretej nadranom ma netrapi. Cez den ide minimalne a tiez je to jedno,ak viem ze pojde este 35min neurychlim to.

• @atlaska  ja v noci neumyvam nikdy, mne sa umyvacka sama nevypne, doumyva a svieti, musim stlacit tlacitko vypnutia a okrem toho, ja predchadzam hrdzaveniu pribora tym, ze ju po umyti hned otvaram 🙂 takkze ja v noci nikdy neumyvam 🙂 preto pre mna je ten cas super vediet 🙂. jasne,ze to neurychlim, ale aspon viem, kedy ju ist otvorit 🙂

• Sponzor fóra
  • Moja sa vypne a pipa ked skonci.
    Add hrdzavenie priborov, za 2,5 roka nezhrdzavelo nic a to umyvam denne,vikend aj 2x cez den. Priborove noze chytili na ruckach nieco ako hrdzu,ale ked som to umyla hubkou na riad a utrela zmizlo to. Netusim co to je a len na ruckach nozov, lyzice,vidicky nic. Je to sada 65ks /119eur.

• @glogol  pre mna je ten predny panel dolezity, ale to je len vec osobneho postoja, dovody su pre mna take ako pisala @katrin21
    z cisto dizajnoveho hladiska moze viest plne zabudovana, avsak to je pre mna menej podstatne

• Ano je to vec vyhovovanosti, ja som mala plnezabudovanu, presla som na zabudovanu s panelom /vraj protiotlackovy nerez 😃 / a som rada ze som menila kuchynu a mam zas plnezabudovanu. Jednoduchsie ovladanie zhora a cisty neocapkany panel.

• @atlaska  no, to mas stastie 🙂 ale vacsina ludi s tym hrdzavenim problem ma..... hoci je pribor do UMR vhodny.. takze radsej predchadzam.. mam rozne sady priborov ktore su v obehu a sem tam sa hrzdza objavila, sice isla utrieť dole, ale tak ked to robim takto, nie je nic 🙂 takze radsej, chapes 😉 😉
    Ocapkany panel nejako nevnimam, neviem.... aj rura ma panel , pride mi to ako rovnake, nemam s tym problem 🙂

• @katrin21 tento pribor je super a dnes som nasla k nemu dalsie kusy co sa daju doobjednat, lebo u nas male lyzicky a vidlicky miznu nevieme kam.
    Ruru nechytam mokrou rukou a nic nestlacam,amm tam vysuvne otocne gombiky,ale mycka bola zapackana vkuse. na neotlackove nerezy neverim, u nikoho som taky nenasla ci Miele, ci AEG, ci siemens vsetko je ocapkane.

• ja ani umyvacku nechytam mokrou rukou... nemam to nejako extra zacapkane.... co ja viem... je tam ta rukoväť, chytame to za to, takze mimo packy nejako ani asi nie su.. 🙂 Je to matny nerez 🙂

• Dievčatá kupovali ste niektorá UMR cez net ,ale CZ ja viem SK nie je problém so zárukou najbližší servis k bydlisku bla,bla ďakujem za názor. 😎 😎

• @marta2610  Marti, ja myslim, ze je to jedno, sme v EU, takze ak kupis bosch v cechach, mal by ju opravit servis boschu kdekolvek.........ale vlastnu skusenost nemam🙂

• chcem sa opytat....ak budete vediet....ked kupim UMR volne stojacu zmesti sa teoreticky pod pracovnu doku v kuchynskej linke alebo musi sa pracovna doska dat pravdepodobne tiez prec?

• @mita9  My sme mali starú dosku tak sme ju dali preč,potom M namontoval UMR a potom dal novú dosku.Ale ak sa pýtaš či UMR len tak vsunieš pod dosku tak to ti nepoviem,moc som asi nepomohla,či? 😎

• @mita9  myslim, ze taka UMR sa vola podstavna, dava sa normalne dole horny kryt, mala by si to mat u tej UMR napisane. Takze pracovna doska zostava.

• Ahoj dievčence! Chystám sa kúpiť umývačku riadu. Je to prvá umývačka. Prečítala som rôzne rady od Vás a bola
    by som Vám vďačná, keby ste mi poradili. Vybrala som si vstavanú umývačku - bez predného panela, mám
    na ňu cca 700 EUR. Moje typy na základe vašich užitočných rád a skúseností:
    1. Bosch SMV58N70EU
    2. Bosch SMV 59U00EU
    Budem rada ak napíšete, porovnáte,prípadne poradíte /rada by som však značku Bosch, Siemens/.
    Zatiaľ ďakujem.

• Sponzor fóra
  • @anabat  Kuk na Heureka.sk Bosch SMV 69 T 60 -776 Eura.

• @anabat  z tych dvoch jednoznacne druhu!!!! ma rychly program a len 44dB......prva ma turbospeed, to ani nerozmyslaj 😉

• Dievčatá v Ok y elektrospotrebiče majú v Akcii Bosch SMI 59 M 05 za 364 E!!!!!!!!!!!!! plus doprava 27.50 E to jest 391,50 E!!!!!!Ja buď vami kuk aj do predajne ? E tam stojí,samozrejme ak je vo vašom meste a keby že si ju idete zobrať a netreba dopravu neni o čom.Ako viete je s predným panelom vstavaná za mňa AAAAAAAANNNNNNOOOOOO!!!!!!!

• Ešte som zabudla nájdete to na Heureka.sk 😎

• @stanulka76  chcem sa spytat pri prvom pouziti umyvacky treba do zasobnika na sol naliat 1 liter vody a potom naplnit solou. Aspon tak to pise v navode. Ak vsak pouzijem tablety 3v1 nemusim to tak urobit? vdaka

• @maj_ka5  Pri 1 použití daj soľ podľa návodu,nalej leštidlo,daj tabletku 3 in 1 až potom umývaj,bez soli!!!!!!!zničíš UMR,potom ak ti zasvieti,že chýba soľ už len dosyp!!!!!!cca každé 3-4 mesiace záleží ako často umývaš,akú máš tvrdú vodu a aj ako respektíve máš nastavené.Leštidlo tak isto už len dolievaš. 😃

• @marta2610  nejako som z toho navodu neveda vyjst, lebo raz sa pise, ze tak, a potom, ze mozem pouzivat funkciu multitablet

• @maj_ka5  Potom ten multitablet to ja nemám to ti napíše niekto čo to má,ale čo som písala čo spravíš 1 krát to je OK 😎

• ahojte. neviete niekto poradit daku dobru umyvacku ale 45cm co by mala suplik na pribor a cena asi max500e 🙂

• @marta2610  citam ze sa celkom vyznas co povies na tuto,co jej chyba? 🙂 dakujem http://sk.luxusni-elektro.eu/bosch-smv48m10eu/

• @mima1  Chcem volne stojacu?alebo plne zabudovatelnú?Bielu,antikor,baby píšte aspoň toto,cena!!!!!!!!!!!!Dám si heureka.sk a mne vyšlo Siemens SF 55 M553 489 E.Ešte zadaj kritéria potom kukneme.Nemôžeš ísť do 60 cm ?Kuk na môj príspevok o 12.57 hod. 😎

• @monika_123  Super výber,tak isto kuk na môj príspevok o 12.57 hod.Nie je možnosť dať s predným panelom?Nenormálna cena,taká ešte nebola.

• @marta2610 je to pre kamosku. ja mam. chce plne vstavanu cena do 500. znacka okrem whirpool je jedno

• @mima1  Daj si do googla príklad umývačka Siemens a ono ti to vyhodí druhy,ja čo som našla:Siemens SR 26T 891 - 529 E,Bosch SPV 58 M 00 EU- 441 E.Však vyberte 2 druhy a dajte do pléna,my sa na to kuk. 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame služby pre harmonizáciu priestorov. Tvorbu dekorácií, maľovanie obrazov na mieru a stien špeciálnou technikou.
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
    Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
    Články od našich partnerov
    Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy
    Nebojte sa veľkého formátu!
    Surfista Heidar: 22° – perfektný moment na relax
    Archív článkov od partnerov