Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@patricia To uz je vypredajovy model... Ale aby si si nemyslela, ze si vybrala uplnu capinu :) Programy ok, spotreba by mohla byt nizsia, ale este v norme. Co sa mne nepaci, je dost vysoka hlucnost, som prekvapena, lebo vela electroluxiek tromfne este v nizskej hlucnosti aj drahsie znacky. Co sa tyka vnutorneho objemu, akurat pri tejto to Marta trafila, ale skor omylom, kedze vela electroluxiek ma xxl objem a je este vacsi, ako u Bosch a Siemens, ale tak akurat u tejto to neplati. Inak, ak stoji okolo tych 300 eur, tak cena zodpoveda tomu, co ponuka :) Samozrejme si zasa pripomenieme, ze nie kazdemu kasa pusti na min. 500-600 eur UMR, aby mal priborovu zasuvku, takze sa mozeme bavit o objeme kolko chceme, ale ked kasa nepusti, tak nepusti.
Odpovedať
A pripomenme si aj to, ze uspora par litrov vody sa neprejavi v takej miere, aby zaplatila o stovky eur drahsiu UMR s usporou 6,5 l, alebo aj 10l v porovnani 13l...
Odpovedať
@molly25 práve som si prečítala, že máš takú umývačku, akú sme práve vyhodili (doslovne), boli s ňou len samé problémy, asi rok umývala dobre (to som si len myslela, že umýva dobre, kým som nevyskúšala inú), potom sa začalo všetko kaziť a boli s ňou len samé problémy, ja osobne by som vymenila ten sonett, skúšala som rôzne prípravky, ale tento bol najhorší. Mali sme také problémy ako ty a poskúšali sme všetky možné kombinácie a nastavenia a značky prípravkov. Skús ešte poriadne prečistiť odtokovú hadicu, naša bola na toto citlivá. Teraz sme kúpili boshku a som spokojná.
Odpovedať
Ahojte dievčatá, vyberám UMR a pomaly lúskam túto diskusiu. Môj predbežný výber je táto umývačka: http://www.andreashopsala.sk/internet... Prosím, je to moja prvá UMR, budete také milé a napíšete mi svoj názor na tento výber? Budem vďačná za akékoľvek postrehy. Ďakujem.
Odpovedať
@vanish1 Preto stále preferujem Bosch,Siemens.Ja moju Bosch mám 2 roky a šlape ako hodinky,na začiatku mi ju deti nastavili a odvtedy ideeeeeeeeeeeeeee.Dúfam,že aj pôjde.
Odpovedať
@jajo1 Všetko super,ale nemá zásuvku na príbor.Prosím vás nie je tu niekto kto má zásuvku na príbor?A u kamošky,alebo mamy vie že ju nemá a vedela by to popísať myslím z priestorového hľadiska?
Odpovedať
@marta2610 Zasuvka na pribor je super vec ...
Odpovedať
@pivec Presne tak stále to tu dookola preferujem až si pripadám,že čo ma do toho nech si kúpia čo chcú,ale ja viem koruniek niekde nie je veľa,ale keď si predstavíte že do UMR dáte o 1 veľký hrniec viacej plus menej energií takže kto vlastne viacej ušetrí?!Ale ako píšem kúpte si kto na čo má,já iba radím prečo by som si tú kúpila,alebo nekúpila. 8-)
Odpovedať
@marta2610 my sme sa pre túto značku rozhodli na základe referencií, strašne veľa ľudí si ju chváli. Na baumatic som čítala väčšinou negatívne veci. Škoda, že som sa o to nezaujímala skôr.
Odpovedať
@marta2610 podla mna je to fuk z priestoroveho hladiska, Mala som 2x kosik,teraz mam suplikvsetko 60tky UMR. Z kosika sa horsie vybra pribor, lahsie "hadze"do neho Do suplika sa horsie uklada-treba ho vytahovat a pribor polozit, lepsie sa vybera zo suplika. Priestorovo - ked mam vela poharov od vina,mam elegantne vysoke, siroke-musim suplik vybrat aby sa pomestili,alebo dat nizsie horny kos - takze manipulovat s niecim,lebo suplik zabera zvrchu miesto. Ine je XXL UMR ,ale ta mne bola vysokaaa,kedze mam len jeden velky pult na ostrove a odmietla som tam vyskove rozriely pri mojej vyske 163cm a zulova doska-bol by problem s delenim dosky. Ked je zasa v spodnom supliku kosikje tam o ten kusok menej miesta,ale velky hrniec sa tam zmesti.
Odpovedať
Profilova fotka
@vanish1 no uvidim iste teraz nebudem kupovat novu ked sme ju ani nie pred mesiacov kupili teda dostali darom :D nemala som umyvacku vobec a ani by som nekupila popravde ale svokra ma chcela potesit tak som nevahala vacsia sa mi do kuchyne nezmesti a tato bola aj cenovo prijatelna ...uvidim ako som pisala maju jua aj moje kaosky a su spokojne no mozno len vy ste mali chybny model uvidim no :)a kde si nasla tie recenuie lebo ja som nasla len dobre konkretne na tento druh
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ok dam vediet :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@molly25 jasné, že nebudeš teraz kupovať novú, preto som písala, že skús zmeniť čistiaci prostriedok, mne nevyhovoval ani ten z lidlu a prečistite poriadne odtokovú hadicu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vanish1 mali sme uz zapnutu 7 krat uz treba precistit???sa mi zda skoro uz som nasla dobry sposob tak mam pekny riad uvidim ci sa to pokazi :D
Odpovedať
@nanika no vidis to a nam to umyje aj mastny plech bez problemov. otazka je ci davas spravny program.
Odpovedať
musim sa vam pochvalit. dnes mi dosiel balicek od finishu a 40€ naspat za kupu UMR Bosch. takze bola som medzi prvymi 100 :-) este raz dakujem za rady :-)
Odpovedať
ahojte všetci. viem že je tu 200 strán o umývačkách riadu, ale dajte nejaké tipy pre mňa. sme 4-členná rodina. Varím obedy a večere každý deň, a riad umývam pod tečúcou vodou. Rozmýšľam o umývačke riadu od značky bosch, ktorá by bola v nejakej strednej cenovej hladine do nejakých 600 €. Neviem čo by mala umývačka mať t.j. aké programy, tak mi prosím poraďte a dajte nejaké tipy aspoň na pár kúskov. ďakujeeeem
Odpovedať
@nano10476 Ahoj, ako ste spokojni s tou myckou, ja nad nou tiez uz dllllho rozmyslam, stale som na vazkach. Dakujem
Odpovedať
@andrejo prepac, stratila som nit :)
Odpovedať
@stassa Pozri stranu 223 30.12 13.12 hod. moja odpoveď.
Odpovedať
@molly25 jasne ze nie, staci raz za 3 mesiace :) A odtokovu hadicu iba pri problemoch sposobenymi dlhsou prevadzkou, alebo zlym zapojeni, inak nevidim dovod :)
Odpovedať
http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... a čo poviete na túto?
Odpovedať
http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... ešte túto?
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika takze raz za 3 mesiace tym prostriedkom na cistenie umyvacky ano?aky pouzivas ty??
Odpovedať
@stassa Smi 48m15 je veľmi dobrá,má všetko ?!čo očakávaš od UMR a tá druhá SMV 69m40 nemá rýchly program za mňa nie.Kuk čo som ti písala.Str.223.
Odpovedať
@stassa presne ta druha umyvacka (SMV 69M40eu) sa pozdavala aj mne, tiez som sa tu na nu pytala, ale baby mi ju neodporucaju, lebo nema zrychleny program, iba turbo speed, co znamena, ze vsetok riad musis z umyvacky vybrat, dat ju nahriat, potom ho tam vlozit a za 20 minut je umyty a suchy. lenze je fakt, ze to vyberanie je neprakticke a zaspinis si linku. inak sa mi lubi, ma nizku spotrebu vody a vyhrala 1.miesto v spotrebitelskom teste. tak sa teraz pozeram po nejakej inej. po par precitanych stranach tejto diskusie, viem, ze dolezite kriteria (aspon pre mna) su: 1) zrychleny program, 2) zasuvka na pribor (nie kosik), 3)nizka hlucnost a urcite 4)detske poistky. a samozrejme nie vysoka spotreba vody a elektriny. a mala by byt boschka. Ale pockaj si este na zainteresovanejsie odpovede :-)
Odpovedať
@marta2610 ďakujem, áno čítala som. Mňa pri tej 69M40 láka spotreba vody a 44dB hlučnosť...
Odpovedať
@blondi2 no vidíš presne takú akú píšeš hľadám aj ja... ak niečo nájdeš tak daj info :)
Odpovedať
@molly25 ano, pri dennom pouzivani tak staci. Kludne tym z Lidla, modre flasky po dve balene, byva to, ked je akcia "lesk". Maju aj potom take sacocky, akoby s kyselinou citronovou v plastovej krabicke, ale nezdaju sa mi take dobre, ako ten cistic tekuty. Alebo z DM, alebo aj znackove, len tie su drahsie. Ale zasa je to nieco, co sa nepouziva kazdy mesiac, tak to clovek prezije :) A zasa na tom netreba setrit, lebo keby si len naliala flasu octu, ako sa to robi s prackou, tak mozno ti ju vycisti od kamena, ale nie upchate trubky od masnoty :) Nezabudni pred pouzitim vycistit filtre, inak to nie je ziadna veda :)
Odpovedať
@marianka_21 pozerala som tvoju mycku, co si mi odporucala, ale nedopatrala som sa. nikde ju uz nemaju v ponuke.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?