Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Tak ja som mala tiež z toho nervy.Keď som volala servis.technikovi,kvôli zapojeniu plynovej varnej dosky a pýtala som sa kolko to bude stáť tak povedal,že to nieje nič zložité,to bude trvať chvíľočku....takže cena len 30 eur.No nech sa na mňa nikto nehnevá,ale 30eur za 10 min roboty...fakt neviem načo som chodila na vysokú...
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@danulkaja no na vysku sme chodili preto, aby sme vedeli, ze je nam nanic a zarobit sa da aj pri zapajani spotrebicov...sup kablik do elektriky :-)
Odpovedať
Ja si pamatam, ked sme pred 4 rokmi robili linku, ze nam vstavanu ruru a varnu dosku nahodil nas elektrikar a zohnal nam razitka do knizky z original servisu. Nic nas to nestalo, teda aspon priamo nie. Takze asi na rovnakom principe tahaju prachy aj kvoli vstavanej mycke. My sme tiez na mycku mysleli uz pri novej kuchyni, nechali si 60 cm skrinku volnu, ze ked nas bude viac, budeme uvazovat. Mame tam aj vodu, aj odpad, aj elektriku. Takze ozaj 5 minut na nahodenie. Inak, vdaka za vase potvrdenie, ze ste to ani vy takto neriesili. Nasla som este na bosch stranke zarucne podmienky. A su tam sice veci citovane z Vyhl.718, ale nic sa podla mna netyka tohto pripadu. A hned na uvod je veta, ze sa odporuca, aby montaz vykonal autorizovany servis. Este ze je to iba odporucanie. Aj ked obchodnici vedia dobre namotat. Prachy su prachy. :-) @stanulka76 A mikrovlnku ste mali vstavanu?
Odpovedať
Profilova fotka
@tasha12 ano, mikrovlnka je vstavana a tie dvierka boli myslim par mm nasikmo, zle sa otvarali ..... ked sme kupovali spotrebice, nik nam nedal nejake razitka do zarucnej knizky :-( povedali, ze na to, aby prisiel servisak dnes staci mat doklad o kupe (aby vedeli kedy prejdu dva roky:) a robia gratis)
Odpovedať
ahojte :) chceme si kúpiť novú umývačku riadu, uvažujeme nad radou siemens sn 26 t napr. : http://www.datart.sk/Umyvacka-riadu-S... , máte s ňou niekto skúsenosti? alebo odporučili by ste nám niečo iné??? :-p
Odpovedať
@marek55 Keď na ňu máte prečo nie,ale ja by som si ešte dala heureka.sk a tam máš tiež dobré napr.: všetky sú Siemens:SN 25m883-437 e.SN 26m896-543 e.SN 25m887-479 e,všetky majú zásuvku na príbor aj rýchly program,ale to záleží čo od nej očakávate.Ešte by som poradila trošku dozadu prečítať.Dievčatá tiež poradia.Želám dobrý výber. :-D :-D :-D Pamätáte sa bavili sme kedysi,že pod 600 e nekúpite UMR so zásuvkou na príbor a aha ho,riadne to ide dole. 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marek55 @marta2610 podla mna je taka draha, lebo ma len 40db hlucnost, wau, cim nizsa hlucnost, tym viac e ... ale ma napr. 9L spotrebu, co je dost na tie koruny a siemens ....... hlavne aby mala zasuvku, rychly program, nemylit si to s turbospeed 20!!! a nizku hlucnost (ak je kuchyna spojena s obyvackou) ...tak ako hovoris marti, vsetko ide dole, teraz zlacnuju zasuvku, casom budu aj decibely :-)
Odpovedať
@marta2610 ďakujem za rady, vyzerá že kúpime SN 26m896-543 e a takmer 300€máme ušetrené 8-) @stanulka76 hlučnosť má síce 40dB, čo je len o 4 menej ako pri: SN 26m896-543 e a čo sa týka spotreby vody, myslím si, že 2,5 litra vody viacej na deň, pri našich takmer 20m3 mesačne je zanedbatelné a myslím si, že by mala umyť ten riad kvalitnejšie :-D
Odpovedať
@marek55 Moja Bosch SMS 58m98 má 46 db a poviem vám,že ju skoro vôbec nepočuť.My sme ju dali už do staršej kuch.linky ,odpad sme dali do umývadlového odpadu takže akurát vtedy ju trochu počuť,ale ked napúšťa kukám či vôbec ide viem to podľa hodín ktoré mi nabehnú napr.2,40 hod.Moja je výherca 2011 v D-teste,ale ako som už x krát písala umýva veľmi pekne,je tichá ale mi chýba rýchly program,takže aspoň niekomu poradím.Ja sama viem nemala som sa čoho chytiť pri výbere,myslím si že niektoré dievčatá by si tú ktorú už znova nekúpili.Sama som sa nachytala T.speed 20 min.program ešte lepší ako rýchly 29 min!!!!!!!!!!!!Chyba,no čo už a preto želám budúcim užívateľom UMR,aby sa správne rozhodli píšem to dookola nenáhlite sa nie je to na rok. :-p :-p :-p
Odpovedať
@marek55 Dievčatá prosím kuk aj vy či sa nemýlim.Túto čo si vybral marek SN 26m896 má dobré parametre,ale?Má jemný 40 stup. program-to je aký?A niekde píšu,že má rýchly 45 stup.a niekde,že T.speed?Aký z týchto vlastne má?
Odpovedať
Ja by som potrebovala radu Bosch,alebo Siemens sporák admin pardon za vstup,prosím dievčatá na akú stránku respektíve kde a koho sa opýtať?Oni nemajú dobré iba UMR,ale aj sporáky.Prosím poradiť do IP ďakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby, ked davate polovicnu napln, polite tablety?
Odpovedať
Profilova fotka
@marek55 :) vy mate 20m3 vody mesacne??? uf:) ta mycka, ktoru si si vbral je fajn, len aj ja rozmyslam nad tym rychlym programom.....podla mna ho nema :( , ma turbospeed :( a ten jemny je skor na veeelmi malo znecisteny riad, skor pohare ...neviem, ja by som este hladala inu @atlaska to urcite nie, teda ja nedelim :) a polovicnu napln pouzivame casto, tu ide len o to, ze skrati program o jeden oplach a to je 20min (pri nasej umr) a polovicnu napln pri rychlom programe dat nemozes ..... takze neboj, rozpusti a umyje krasne @marta2610 marti, chod na stranku boschu alebo siemensu a hladaj sporaky a ked najdes nejaky fajn, tak googli cenu :) ja som to tak robila
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska nie :) celu davam
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ja mam sporak BOSCH.. kupovany cez andreashop.... ale ma moc blizko seba horaky, na to pozor, zrovna tento to tak ma.. mam 5 horákovy... ale ty chces asi skor elektricky.... ja mam plynovy
Odpovedať
@atlaska Dávam ho málokedy,ale keď tak dávam prášok Lidl do UMR,alebo Somat gel toto používam aj vtedy keď sa mi zdá,že riad nie je tak zašpinený dám podľa uváženia.Ja som s výsledkom spokojná.Niekto tu písal gel nič moc,ale za mňa super. :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 @stanulka76 baby ďakujem za rady, teda ešte nad tými umývačkami porozmýšlame, ten rýchli program pravdepobne ani potrebovať nebudeme, keďže ju bude zapínať na noc :) a Stanka tých 20 m3 máme mesačne ako trojčlenná rodina,..... manželka so synom sa každý deň kúpu ]-(
Odpovedať
@katrin21 Ja chcem plyn 4 horáky a spodok elektrika.Práveže sú 2 Bosch a 2 siemens a robia si asi srandu na nete,jeden deň napíšu informácie v utorok,v utorok ho stiahnu atď no proste horor.Písala som aj tu všetko treba objednať nechať si časovú rezervu týka sa to aj UMR a nie sa potom naháňať.U mňa je to o to horšie,že zať spraví podlahu a keď už bude na to sporák nový 60 cm.Takže tak.A idú vianoce a bordel to nie,ja milujem vianoce. :-D :-D :-D
Odpovedať
@marek55 Čas,elektrika,Eurá ????????!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 aky spodok elektrika??? nechapem.. jaaaj, ty chces echt sporak, nie varnu dosku?? ze hore plyna a dole rura? no. tak tam bacha hlavne na velkost plechu !!!!!!! aby sa ti zmestil velky plech, podla toho musis vyberať nie podla znacky..
Odpovedať
@katrin21 Presne sporák,však trúba píšu 67 l tak aký problém s plechom?Však tam v ňom budú plechy.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no, 67l bude OK :) to by mala byt XXL v pohode ˇ:) OK :)
Odpovedať
a čo poviete na umyvačku Whirlpool ADG 6240 FD uz som dost googlila a tato sa mi zatial celkom paci, hlavne spotreba vody a cena.
Odpovedať
@ajuska86 Kuk na Electrolux ESL 67070 R
Odpovedať
@marta2610 no Martus, ono nie je automatika, ze mas pri rure aj plechy... To si treba pred kupou overit. Ja som na gel nepocula nic zle, ale kupuje to minimum ludi a nema kto poreferovat. Tablety sa nepolia, tak, ako pisala Marta, bud to celu tabletu, alebo ak bude pouzivany polovicny program castejsie, tak dokupit na tento pripad prasok, alebo gel. Lestidlo podla potreby.
Odpovedať
Dik baby, tak ma to napadlo, lebo zacalo mi svietit lestidlo, tak som otvorila tablety co som kupila v tej akcii 200ks/16eur. Podla navodu som vypinala lestidlo, a udreli mi programy do oci a ma napadlo kolko tablety dat ak pojde polovicny napln, u nas chodi vtedy ked odchadzame niekam na par dni, mycka nieje plna a treba ju umyt /rucne odmietam/ mam trocha prasku co mi ostalo, ale prepinat hore-dole lestidlo odmietam.
Odpovedať
@atlaska Ja čo mám Bosch ja nič neprepínam.Proste ho tam stále mám a ona si cucne koľko potrebuje.Samozrejme keď tam nie je takisto aj soľ zasvieti a doplním.Ja neviem presne ? stojí leštidlo v Lidli,ale mne cca na 2 týždne vydrží ani nie 1 deci,takže to nie je až tak drahá záležitosť.
Odpovedať
@nanika Bosch aj Siemens má plechy.Ty si mala už gel?Ako som písala za mňa super.
Odpovedať
@marta2610 lenze musis jej dat vediet ze si dala tabletu aj s lestidlom, inak tam bude vela lestidla a pohare sa dokazia zasa. Asi UMR sama nevie aku tabletu ci prasok si tam prave dala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?