Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Chcem sa spytat ako vam umyje umyvacka pekac z jánskeho skla po upecenom kurcati lebo mne niekedy ostane spinave ale len kusok pri zahyboch ?
Odpovedať
Profilova fotka
@katka1129 ked umyvam na 70st tak umyje ...
Odpovedať
@katka1129 Ja dávam Auto 45-65 dávam Jar citron vankúšiky a janská misa umytá ako v tej reklame a tiež je to tam predtým pripečené.
Odpovedať
@slabachvila Kukni na Bosch SMI 59M05 498 e. 8-) 8-) 8-) Lepšie meno byť nemohlo?Mne to príde ako s automatom sa baviť
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 už som objednala tú za 350e :-D ale dík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 to tu mycku uz kupim za 500e?? kazdy mesiac 10e dole ]-( kurnik ........ marti v tom mene si zabudla este EU (asi priezvisko) ...... dievca sa celym menom vola SMI59M05EU :-D kraasa!
Odpovedať
@stanulka76 OK,stačí dať aj SK.Moja stála vyše 600 e a dnes je za 460e.Život ide ďalej a TV kedysi stáli majetok a teraz :-D :-D :-D Ozaj ? asi rokov vydrží UMR,respektíve ktoré máte 2,3 po akom čase ste kupovali novú?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 @stanulka76 dievcata kluuud, na mna nemate, pred skoro 3 rokmi, ked sme ju kupovali my , tak stala 670 :-p islo to dole, poriadne..
Odpovedať
@katrin21 :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 to sa dnes neda povedat. Teraz opravar pracky /po roku pouzivania/ ale nebola pokazena nastastie, zbadal moju susicku 11rocnu a zasol ze to bola posledna dobra susicka od AEG aku urobili, ze tieto aj nieco vydrzia, ale ze nove veci su otrasne, nic nevydrzia. Moja prva UMR slapala 8 rokov, potom sme ju vymenili a tu sme mali tiez 8 rokov, nove sme menili koly vymene kuchyne,ci celeho domu, takze realne neviem kolko by este vydrzali. Pracka Elektrolux slapala cca 12? rokov a este fungujeu znamych. UMR druhu som kupovala naraz s kamoskou a tej funguje bez jedinej opravy 10ty rok.
Odpovedať
@atlaska Neviem presne kto to už povedal,ale že vraj tieto spotrebič sú stavané na 2 roky a dovi dopo. :-p :-p :-p :-p neviem či sa pamätáte,ale kedysi už aj po záruke sme dávali všetko opravovať a teraz??Ani si nepamätám kedy sme naposledy dali niečo opraviť.Mne išla práčka Whirp...........12 rokov potom žmýkala a sme si mysleli,že ide okolo Tatra MM povedal,že mi ju opraví?!Nepodarilo sa tak mám novú.Dúfam,ale že Bosch je Bosch predsa to je Nemec?Veď len nech nám UMR vydrží ako tá práčka. :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 podla mna viac ako dva roky vydrzi,ale 12? nato by som nestavila euro. Ja davam opravovat teda veci drhe ako chladnicka,pracka,kavovar......
Odpovedať
Článok sa načítava...
len napisem na margo toho, ako tu niekto pisal ze Bosch cez net je madarsky a polsky....tak ja som dostala navod na pouzitie len v NJ a SJ. (vacsina je v NJ) vyvraciam tuto skutocnost....
Odpovedať
Profilova fotka
poradte baby ktora umyvacka je teda najlepsia,?? a potrebujeme aj kominovy digestor,poradite prosim ?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
BOSCH ActiveWater Eco SMV 69M40EU co poviete na tuto? len neviem kolko litrov spotrebuje nejak som sa nedocitala a samozrejme musi byt stavana radsej x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Siemens SN 64M030 EU alebo tuto?poradte mi prosim?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkamilos jednoznacne tu prvu, Bosch!!!!!!!!!!!! ;-) ma 6,5l spotrebu a hlavne ma zasuvku na pribor, co ta druha nema a spotrebu ma 10l ....... ak sa rozhodujes medzi tymito dvoma tak urcite bosch:) ..... len nema polovicnu naln, ale mozno ti nebude chybat je suprova!!!:)
Odpovedať
@mirkamilos Nesúhlasím ja by som tú Bosch nebrala nemá rýchly program!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tá druhá zase nemá ani zásuvku ako píše stanulka.Kukni na Bosch SMV 48M10 od 556 e,Kukni na Heureka.sk a tam si ich daj do porovnania.Mne sa parametrovo páči stanulkina,prosím daj číslo nechce sa mi to hľadať.Ináč mohli by ste si kuknúť aj pár strán dozadu myslím si,že z toho by ste viaceré vydedukovali čo a ako. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@mirkamilos A ešte k tej prvej kdesi píšu,že má rýchly aj polovičný program?!!!!SMV 69m40 EU.Treba to riadne kuknúť.A ja som myslela tiež dobré parametre Bosch SMI 59m05 cena od 499e. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aky je to rychly program ?,zasuvku na pribor je vyborne ajspotreba tak do 10l by bola najlepsia veru...idem to este pozriet :-o
Odpovedať
@mirkamilos rychly program je "rychly program" podla znacky UMR od 20-40 minut, pracuje s vyssou teplotou a nedostatocne susi, ale v beznej prevadzke je najvyhodnejsi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkamilos u BOSCH je to 29min program na 45st, co v pohode staci na bezne tanierie, pohare a lahko znecistene hrnce ( nie od pudingu a pripecene...) ..ale na bezne pouzitie ho ocenis :) Baby, nestalo sa vam niekedy, ze Jarovy vankusik vam nezobralo? mne uz dvakrat sa stalo, ze sa neotvoril ten otvor.. ja ich pouzivam malokedy, doteraz mozno 6-7x, a teda dnes sa mi druhykrat stalo, ze neotvorilo zasobnik.. tak som musela pustit este raz na kratky program a potvorila som to. Akoby tie zahyby na tom obale nejako zasprajcovali ten otvor , alebo co.. s tabletou sa mi to v zivote za 2 roky pouzivania UMR nestalo a tieto vankusiky uz druhy krat.. asi su moc tučne, alebo moc zavadzaju tie neobrezane casti na konci, alebo co.. neviem..... Ale inak riad bol umyty,len boli pohare matne, proste len to oplachovalo a tak... kedze nebol cistiaci....tak som musela dat ten kratky program .
Odpovedať
@katrin21 Ja ich tiež mám,ale ako vieš ja nemám rýchly program takže používam najviac auto a pri jarových sa mi to nestalo,ale pri tabletkách áno,ale mne sa zdá že mi nezoberie vtedy tabletku keď akože zapracem UMR pri otvore na tabletky. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@mirkamilos Asi si budete myslieť,že mi šiši :-D :-D :-D Teraz som to študovala tá SMV 69m40 eu ozaj nemá rýchly program,ale Turbo Speed 20 min.to je ten čo mám ja a je na..............Takže asi tak.UMR musí mať rýchly program sú to vaše peniaze a čas. :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte chcem sa spýtať kúpili sme UMR - ELECTROLUX ESL 67040 R, mate ju niekto? čo hovoríte?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ale ja som to nemala na rychlom programe, mala som normalne dlhy pusteny,len ked skoncil a zistila som, ze to nevypustilo vankušik, tak som pustila este na kratky a vankusik nechala otvoreny ... aby to umylo a vyleštilo . NO a zapratane som to tam praveze isto nemala, lebo jednak ja tam mam na to taky pristor, kam ta tableta aj vypadne a tentokrat som mala horny kosik poloprazdny ...
Odpovedať
@katrin21 Asi únava stroja?! :-D :-D Toto sa pýtam všetkých.Ja používam najviac program Auto 45-65 na ňom sa mi páči,že skráti umývací čas,potom cca raz mesiac Intenzívny 70 hrnce a aj na prečistenie odmastnenie predsa tá vyššia teplota spraví svoje.Eco 50 -hoci by to mal byť ekonomický to zn.najviac šetriaci program čo sa týka vody aj energie používam veľmi málo.Rýchly ako som písala nemám a mi veľmi chýba.A čo vy ktorý ide u vás pernamentne? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ja 45-65 tiež asi najviac, ale vacsinou aj variou speed dam, lebo nemam kedy 2,30hod cakať :-D a 70tkovy naozaj len pri mastnych panviciach, alebo pekačoch. Veru, eko 50aj ja malo pustam ...
Odpovedať
Profilova fotka
takže ja som dostala umývačku Baumatik bdf 66 w je super zatiaľ som spokojná len môj manžel ma trochu sneistil vraj tablety sú drahšie ako je úspora na vode a elektrine príklad keď jedna tab. výde 0,10 centa zato je asi 90 litrov vody tak som trochu zmätená tak aký máte názor
Odpovedať
Čo riešiš keď si ju dostala :-D :-D :-D Myslím si,že viaceré napíšeme,že za pohodlnosť,čas a bezkonkurenčné umytie riadu to stojí za to. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?