Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Ono sa človek môže pomýliť,ale nemám rada dezinformácie.
Odpovedať
Profilova fotka
@tapetypatindesign kravina.. kamoska, je aj tu na MS, reklamovala digestor a v pohode.. prisiel ujo pozrel a povedal, co s tym... a vyriesene.... ziadny problem ani cez net :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tapetypatindesign no daj taku, co nema pouzivanie tabliet, daj priklad :)
Odpovedať
Profilova fotka
Lenže to sa netýka všetkých výrobcov kľudne si to viete preveriť
Odpovedať
Profilova fotka
@tapetypatindesign no ved ako som povedala, daj priklad.. nie do vetra hovorit...
Odpovedať
Profilova fotka
O internetový predaj sa konkrétne jednalo pri spotrebičoch značky Fagor a to si môžete preveriť že je to pravda. Pretože oni dokonca ponúkajú záruku 2+2 roky ale to len v prípade kúpy v kamennom obchode. Samozrejme aj NAY alebo Datart majú internetový obchod a dá sa od nich normálne kúpiť ale majú aj kamenné predajne a preto majú zaručený servis...
Odpovedať
Profilova fotka
@tapetypatindesign ja hovorim o tych tabletach... ze daj priklad, ktora UMR neberie tablety.. ak taku najdes :-p
Odpovedať
Profilova fotka
BEKO DIN 1536 Extra nech sa páči jedna z nich....nie všetky majú totiž gombíky na prepínanie tabliet a prášku....
Odpovedať
Profilova fotka
@tapetypatindesign no myslim, ze ani nasa nema gombik na prepinanie a normalne funguje a je to BOSCH :) ja pouzivam len tablety, tak ani som ziadny gombik nehladala :) a tie co ma, su na ine veci, tak pochybujem... podla mna uz sa pocita s tym, ze prasky vytlacili tablety :) http://umyvacky-riadu.heureka.sk/beko... ale ta co si dala, tablety berie :) vid specifikaciu
Odpovedať
@katrin21 Nerieš píše a nevie o čom.
Odpovedať
@tapetypatindesign zarucny aj pozarucny servis poskytuje hadam kazda znacka na SK. A je jedno ci z kamenej predajne alebo e-shop. Kludne si to over a nepis bludy prosim ta. zaruka 2 roky je zo zakona, nikto by si nedovolil to nedodrzat. 2+2 je nadstandart, ale ver tomu ze aj ked kupim fagor cez net tak ho do 2 rokov vyreklamujem hocikde.
Odpovedať
Profilova fotka
@nanyy suhlasim s martuskou, ja som chcela predny panel koli tomu, aby som vedela aky je zostatkovy cas, sice ked skonci nepipne, len zhasne, no to vobec nevadi...........vravis 400e, tak to potom elektrolux, ale ktory typ konkretne to sa neodvazim odporucat, lebo nemam vyskusane.......ale je tu na fore aj par myciek tejto znacky, tak az budes mat cas skus par stran do zadu preluskat (mne to velmi pomohlo, ja som presla celu diskusiu :-D ) drzim palce!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@manilla ok tak to skús...sme v kontakte s obchodný zástupcom a hovorím len to čo povedal nám....
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.prva.sk/detail/bosch-sgv-4... rozhodla som sa pre túto.. čo na ňu hovoríte?? aj ju tu niekto má? dík =-)
Odpovedať
mne bola z kazdej strany odporucana umyvacka znacky BOSCH - su sice drahsie, ale velmi kvalitne. Pouzivame ju od maja, a sme s nou velmi spokojny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slabachvila nema zasuvku na pribor, ma dost velku spotrebu vody asi a len 4 programy, nevidim tam, ci ma rychly program... Ale zase vramci ceny je to isto dobra umyvacka... lebo inak by bola drahsia, keby mala zasuvku a pod. ...aj tak by som asi ale chcela viac programov..
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ahoj, ja som chcela do 500e a bosch mi tam vychádzala cenovo prijatelne už iba táto http://www.mall.sk/eco-umyvacky/bosch... na andreashop za 577e ale ked som ich porovnávala spotreba vody - 13 a 10l programy - také isté tá drahšia má zásuvku a je v nich rozdiel -az 233 € tak teraz neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pockaj, idem popozerať aj ja nieco :) obavam sa, že tie plne integrovane su asi drahsie..
Odpovedať
Profilova fotka
@slabachvila no, ale ta ma celkovo lepsie parametre, aj spotrebu, aj programy, :) a ma zasuvku,u mna by vyhrala isto ta :) chcela si do 500e, da sa kupit za 560, co nie je az take prekrocenie limitu :) a zasuvka je na nezaplatenie... http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... ma programov 5, je lacnejsia ale nema zasuvku..ale ma aspon viac programov
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 tá čo ma 5programov- Bosch SGV 46M13 ved to je tá istá, nie?? http://www.prva.sk/detail/bosch-sgv-4... či? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, ano , sorry :-D vlastne ano, to je ta co si dala ty prvu.. tak len to som nasla.. Brala by som tu co si dala ako druhu.. SGV 48 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ale ja by som sa asi aj tak priklonila k tej lacnejšej variante.. je až taká hrozná? lebo ak mi napíšeš, že by si ju nechcela ani zadarmo tak ju nekúpim, ale ak je obstojná tak asi radšej lacnejšiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@slabachvila no ja by som nechcela umyvacku bez zasuvky.... co ti poviem, u mna to bola podmienka... jednoznacna... a tiež programy.... ale tak rozhodnut sa musis ty :) zla isto nebude ani ta druha, ved je to BOSCH, ale aby ti potom nechybal nejaky program...lebo niekde pisu, ze ma 4, niekde 5 .tak som z toho jelen :-d Ale recenzie ma OK :) ALe zase kukam, ze ta 48 ma aj nastavitelny horny kos, co je tiež super vec , hlavne ked tam chces obcas narvať vysoke veci...... nuz, ale je to na tebe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 DAKUJEM ti za info x-) pekný dník
Odpovedať
dnes som objednala umyvacku, (tu smi59m05) zajtra bude doma. dakujem baby za pomoc pri vybere @katrin21 @marta2610 dam vediet ako som spokojna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla urcite budes :)
Odpovedať
baby skusim este raz opytat mozno ste ma prehliadli :-) neviete preco mi umyvacka umyje uplne vsetko ok a napr najdem jeden tanier alebo dve lyzicky spinave? nieje to ns jednom programe a nie vzdy to urobi.
Odpovedať
Profilova fotka
@mima1 mne sa to stane jedine ked mi ukladaju pribor, alebo taniese moji zvysní clenovia domacnosti ( kocur to nie je :-D, ten by aj vylízal do čista :-D) no a pribor sa vlastne dotyka a nepreplachne ho voda... vacsinou vidlicka mi tak zostane..lebo oni to tam hádžu kade tade.. vacsinou to ukladam aposuvam, ale niekedy nemam síl :-D, ale to su vynimky skor, ked sa to stane. NO a to iste teniere.. mame 2 rozne sady v obehu a ked sa nedaju z jednej sady pri seba rovnake, tak inak to seba zapadaju ( maju ine kraje ohnute akoby) a obcas ten predny prtlači sa akoby na ten za nim.. takže aj toto sa snazim elimimovať ukladanim rovnakych vedla seba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla dobre si spravila ;-) tiez ju mame
Odpovedať
@manilla Veľmi dobrý výber 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?