Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Dievčatá včera som robila kačku v takom hlinenom ťažkom pekáči a som to teraz len tak v teplej vode opláchla,samozrejme je to také mastné a preto sa pýtam umývate takéto niečo v UMR?Ďakujem. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 Marti, ak je to celoglazovane, tak ano, umyla by som to v UMR. Ak to je hlinene bez glazury, alebo len z casti, tak radsej v rukach, aby sa to nenapilo v UMR vody :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,mate niekto skusenost s UMR Siemens SX65M086EU ? Vopred dakujem :-)
Odpovedať
@cechvo podla parametrov je uplne v pohode :) Len mam pocit, ze nema rychly program, nieco sa mi mari, ze @marta2610 spominala, ze turbospeed 20 minut nie je rychlym programom a treba UMR vopred nahrievat.
Odpovedať
Profilova fotka
pri 20 je tam pisane ze je to pri 60 stupnoch umyvane,tak hadam by to malo byt ok,ci? http://www.siemens-home.com/sk/porovn...
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 urcite by som to tam nedavala, ako pisala nanika, napilo by sa to tych cistiacich hnusob a potom by si v tom piekla, brr, to nie. umyť pekne v rukach :)
Odpovedať
@cechvo TurboSpeed 20 min. – obzvlášť rychlý program mytí s jednorázovým rozehřátím Spotřebič se jednorázově rozehřeje (cca 25 min.), poté se myčka naloží a může proběhnout po sobě více rychlých mycích cyklů (každý 20 min). kopirujem a musim utekat po vybavovackach, dufam, ze sa z toho vysomaris, pa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika hm,toto som sa nedocital,ale cital som o variospeed..a to by malo zarucit 50% skratenie casu a energii.....
Odpovedať
@cechvo pozor, neplet si to, variospeed setri len cas a pridava energie, nie je to o setreni, len casu :) A kazda ti tu z fora napise, ze bez rychleho programu by uz UMR nechceli, taku ma napriklad Marta 2610 a hromzi, ze jej ten rychly program chyba. U Bosch a Siemens je rychly program aj nazvovo "rychly".
Odpovedať
@nanika OK díky. :-D :-D :-D @katrin21
Odpovedať
@cechvo Kukni:Bosch SMI 53M75 tá ma super parametre cena cca od 501 e plne integrovaná,Bosch SMV 48M10 .Dievčatá poznajú môj názor ja by som UMR bez rýchleho programu a bez zásuvky na príbor v tejto dobe ked technika pokročila nekupovala,trocha sa s tým pohraj nie je to na rok. :-D :-D A veľmi preferovaná je čo má Stanulka.Záleží či musí byť plne integrovaná,alebo s viditeľným panelom,ktorý mne príde ako výhoda pretože keď človek potrebuje niečo čo je práve v UMR aspoň vidí kedy skončí.Teraz sú už dizajnovo tak spravené,že podľa mňa absolútne nenarúšajú vzhľad kuchyne,práve naopak,ale to už je na tebe.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám túto a som nadmieru spokojná http://www.najnakup.sk/Porovnaj_volne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jamimi Aj ja mám túto,ale veľmi mi chýba rýchly program.Ináč spokojnosť veľká.
Odpovedať
Profilova fotka
posledny tyzden ideme kazdy den na polovicnej naplni (experiment)........kedze ten riad nie je az tak spinavy, tak mu ten minus jeden oplach asi nevadi, lebo umyje krasne a to je mycka plnaaaaa na prasknutie, ako vzdy :-) ........ takze to usetri 20min a neviem kolko L vody ma jeden oplach, no mozno 2-3L ........ to len taka vlastna skusenost ;-) - ak by chcel niekto este viac usetrit :-D pekny den vsetkym!!!
Odpovedať
@stanulka76 Aj tebe krásny víkend.Aj nám všetkým . :-D 8-) :-D 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 hmmm ale ved ten turbospeed sa celkom dá aj ked to predhrievanie :-|
Odpovedať
@jamimi To využívam iba keď umývam totalitnú stenu,rozumej poháre.Mne to pripadá ako pri páse nahrej,nalož,vylož.Mne vyhovuje postupne nakladať UMR a nie takto.Pár krát už sme tu viaceré upozorňovali,že turbospeed nie je rýchly program ja sama som sa takto pomýlila,preto tu píšem dookola UMR bez rýchleho programu NIEEEEEEEEEEEE.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 mne to nevadí naložím UMR večer a pustím je mi jedno kolko umýva :-D takže ten turbospeed som použila tuším len raz :-)
Odpovedať
ahojte, takisto uvažujeme nad kúpou UMR, potrebujeme však vstavanú, máme na ňu vyhradené miesto v kuchyni, prívod atď ... poradíte? Sme trojčlenná rodina, tak na aké parametre mám prihliadať. Ďakujem ;-)
Odpovedať
@cubatour kolko riadu mate cez tyzden a vikend?
Odpovedať
hm no tak bežne, neviem to takto odhadnúť. Klasicky raňajky, obed, keď je cez deň doma manžel tak je tých riadov viac :-D no a večera takisto ... už som aj uvažovala, či si ju mám kúpiť, či to nemám rýchlejšie umyté, keď si to umyjem sama, ale to je blbý názor viem :-D
Odpovedať
@cubatour skus sa prirovnat ku mne. Cez tyzden, sme piati, ja zostavam doma s dcerkou. Takze ranajky vsetci, obed, ako kedy, niekedy sa mi podari navarit aspon na dva dni, bez toho, aby mi to muz zjedol. Olovrant vsetci, vecera vsetci, ale teply mavame povacsinou len ten obed, ak mam vybavovacky, ani ten. Takze v takomto rezime dokazem ist na UMR raz za dva dni. Vikend: prepac, ze to musim takto napisat, ale "zerie" sa od rana do vecera, nikdy nemame jedno jedlo dva dni, takze oba dni varim, plus kolac, potom ideme raz za den. V pripade oslav ide UMR 2x-3x denne. Samozrejme, uz koncim rodicovsku, pojdem aj ja do prace a mala do skolky, ale aj tak predpokladam, ze pojde raz za dva dni. Podoba sa to cca na vas? U nas je zvykom, mat svoj pohar a menit ho, ked je upackany, asi raz denne, ak sa pije mlieko, v rukach sa umyje, alebo ide do UMR. Kavu pijem aj 3-4x, ale z jedneho, max dvoch hrncekov. Odporucam ist pozriet UMR na zivo a predstavit si, ako tam mas nalozeny riad, dole sa zmestia dva vacsie hrnce, taniere asi z celeho dna plus nejaka miska, hore skor pohare, misky z vlociek a tak. Ak si aspon cez vikend schopna naplnit velku 60 cm UMR, tak malu nekupuj.
Odpovedať
Nanika, ďakujem, no my sme len traja, takže toľko riadu asi nemávame, aj keď tie víkendy by som sa kľudne porovnala s tebou :-N Ja som nikdy umývačku nepoužívala, ani naši ju nemajú, preto takto vyzvedám názory na ňu. Zas kým sa mi nazbierajú riady v umývačke, aby sa ju oplatilo naplniť.... fuuha no neviem, teraz ..
Odpovedať
@cubatour netrap sa, treba teda 60 cm, aby si nemusela cez vikend umyvat 2x a funkciu "polovicnu napln" a bude to v pohode. Teraz treba info, ci plne zabudovanu, alebo ciastocne, cize s displejom z vonku a max sumu.
Odpovedať
@nanika Presne tak už sme to tu viackrát preberali 60 cm OK do 45 neviem či dáš väčší hrniec a spotreba skoro rovnaká moje dcéry majú rodinu a tiež sú iba 3 a keď to porovnali s kamoškami sú radi,že majú 60 .Ono viaceré sme tu písali ono keď máš UMR tak radšej varíš,pečieš a už sa netrápiš zase tie riady,kto to bude umývať si pamätám ako všetci v nedeľu najedení do prasknutia oddychovali na gauči a ja zase pri drese.Dievčatá ktoré váhate či kúpiť?!Rozmýšľajte akú kúpiť,pretože potom si poviete ako ja toľké roky bez UMR??!!!!Myslím si,ale asi to viem že už nikto z nás čo ju má už by bez nej nebol.Prádlo perieme v práčke nie v potoku. :-D :-D :-D Ono nikdy to tak v rukách neumyjeme,ale to sa stále opakujem.Želám dobrý výber. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 Martuska, to mne? Nepomylila si sa? :)
Odpovedať
@nanika tebe iba prvá veta,ostatné cubatour,alebo ostatným :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 @nanika dakujem vam velmi pekne, budeme pozerat teda po tej 60, necham si poradit. A marti, nie si prva, ktora mi hovori, ze ak raz kupim UMR neolutujem ;-) tesiiim
Odpovedať
@cubatour Máš sa na čo tešiť,už len správne vybrať. :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 az teraz som si vsimla, ze s tou kackou to bola ucinena provokacia :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?