Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@stanulka76 Orange ktosi písal,že nespokojnosť.Za mňa iba citron.Platinum som ešte neskúšala,ale ktosi písal že OK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 aj reklama pise, ze OK :-D , vraj to mycku aj odmasti.........my zatial ideme na citrone, a dobre ze hovoris marti, pomaranc ani neskusim
Odpovedať
Profilova fotka
@cechvo dobre robis ;-)
Odpovedať
@stanulka76 Čosi sme tu už niekoho podučili,škoda že nás nikto nepozve na Burčiak tam by sme sa o tých UMR porozprávali viacej. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 marti ja by som ta aj pozvala, no pod tatrami burciak akosi nejde :-( ...musis vybrat nieco ine ;-)
Odpovedať
Baby, ale ved je tam len ina aroma a farbivo, tableta ako taka je ta ista :) Ja som pouzivala viac pomarancove, ako citronove a boli uplne rovnake, aj teraz tie fairy co mam, tie su zasa total zelene. Jedine, co som nemala, boli tie platinum. Rozmyslam, na co by som vas ja pozvala, asi na robotu, mam jej dost pre vsetkych :-N :-D
Odpovedať
Baby ja používam len Platinum a spokojnosť, myslím, že teraz sú aj v Kaufe v akcii 40ks balenie za 7,99€
Odpovedať
@nanika Nestraš s robotou. :-D :-D :-D
Odpovedať
@stanulka76 Nevieš čo je dobré. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak hlasim , ze pustam moju lekvárovu BOženku s Jarovym vankusikom :-D ale na vario speed, bo čas je pokrocily a moja vydrž byt v noci hore neistá :-D
Odpovedať
@katrin21 som zvedavá, čo povieš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marianka_21 presne to som vravela, ze tie platinum su teraz v akcii, tak ma to laka, no mame este plny balik citronovych, tak na dva mesiace isto, a mesiac tam uz sedia, tak bojim ze navlhnu a zlepia (som to tu raz citala), tak asi pockam do dalsej akcie:) @katrin21 no co Kati, aky bol "citron"? ja akosi nevidim rozdiel v kvalite umytia, vsetko dobre:) @nanika mas pravdu, vsetko je to rovnake, len primiesaju inu farbu a vonu:) hlavne ze dobre umyju ... s tym pozvanim, este premyslim:-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stanulka76 Ináč dievčatá opravte ma ak sa mýlim.Stanulka východ,Katrin západ,Marta sever a Nanika juh.To znamená východ,západ,sever,juh a v strede UMR :-D :-D :-D @katrin21 @nanika
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-D :-D :-D tak ti si marti vystihla!!!
Odpovedať
@kriloter asi mas BEKO ako tu citam,ze??aky mas ale presne typ ?podla mna tam mas len zle nieco nastavene,nie je mozne ,aby Ti nova UMR neumyvala dobre,a este BEKO,nechce sa mi tomu verit ]-( ........Je to super znacka,aj ked my konzervativni Slovaci sa jej nejako stale bojime x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 @marianka_21 nevidim rozdiel medzi jarou a W5 , umyva rovnako dobre ako W5 :) , teda obe rovnako dobre :) @marta2610
Odpovedať
@aldream 6838, neviem co sa tam da zle nastavit ... nastavovanie soli a lestidla ma uplne minimalny efekt, sol som skusal od r2 po r4 a lestidlo od 2 po 6 ... ale zeby som si vsimol nejaky rozdiel ...
Odpovedať
@kriloter mal by si potom zavolat servisneho technika ;-)
Odpovedať
@aldream keby si si dala tu namahu a precitala par stranok do zadu, tak sme sa tu snazili @kriloter pomoct, kontrolovalo sa vsetko, co by mohlo robit sarapatu a aj tak ta jeho UMR stoji za staru belu :( Ale asi si skusenejsia, tak skus poradit okrem toho servisu, co by este mohlo byt v neporiadku, ked je BEKO taka skvela znacka :)
Odpovedať
@kriloter BEKO 6838 DFN ci DSN???skusim to kuknut
Odpovedať
@aldream BEKO DFN 6838S
Odpovedať
@kriloter pozeram,ze navod je dost chaby oproti napr Bosch UMR :-( nepisu nic ohladom zmakcenia vody atd...
Odpovedať
@aldream zmakcovanie vody mam vyriesene
Odpovedať
@kriloter citala som v kratkosti,co vsetko ste riesili tu na fore s @nanika a netusim naozaj co to moze byt v suvislosti s tym pieskom na poharoch,jedno je vsak iste,ze by som volala toho technika ,ten by to istil,a ked nie,tak reklamacia....ved z takej UMR by ma trafil slak asi =-)
Odpovedať
@kriloter no nasla som toto,ze ak je piesok alebo zrnkovite pozostatky na riade mozu byt upchate dyzy alebo nebodaj blokovane ostrekovacie ramena,prip.zaneseny alebo nedostatocne upevneny filter...hm?
Odpovedať
@aldream ee, skontrolovane
Odpovedať
@aldream ja hovorim, ze vzdy je lepsie - viac hlav, viac rozumu :)
Odpovedať
@kriloter tak potom fakt netusim,to bolo teraz len cisto v teoretickej rovine,treba to zistit aj v praxi a teda zavolat naj servisaka
Odpovedať
@aldream Nakoniec zistí technik,že tam niečo od výroby zabudli strčiť,alebo vystrčiť.
Odpovedať
@marta2610 aj mne to skor pride ako nejaky nepodarok-vyrobna chyba sa tam stala urcite podla mna,neni mozne,ze po vsetkych tych nastaveniach- UMR nefunguje tak ako má fungovat ?!?.....:-| @kriloter
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?