Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@bibi23 ja davam aj drevene varesky raz za cas a žiju v pohode :) naberacky davam tam, kam sialky, ale tak, aby ich neprevratilo,, najlepsie niecim oprieť :)
Odpovedať
bibi 23,nie ja mám Boch SMS 58M98 EU a nemám rýchly program ja mám voľne stojacu.Ja dávam aj drevené varechy a potom šup do krbu.Pomaly si vymieňam za umelohmotné.Ved oni nestoja majetok.UMR netreba šetriť len to do nej nandaj nech si zamaká,nešetri ju samozrejme v rámci možnosti. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zase nedam dopustit na drevene varechy, umelohmotne odmietam zatial, nnemam dobry poocit z akejkolvek umeliny a vysokej teploty, nikdy nevieme, co naozaj v tom plaste je, že jo..Drevo je drevo :)
Odpovedať
@bibi23 tu flasku s cisticom postavis do spodneho kosa, proste ju zapries medzi tie tycky na taniere. A ako, vyuzijes 60 cm, ci to bola blbost?
Odpovedať
@nanika myslím, že 60 je tak akurát, lebo vpohode vojdu dole 2 hrnce 5litrové a ešte aj taniere som k tomu pridala a hore misky i hrnčeky a príborový šuplík. ked sa nenaplní, tak pustím po dvoch dnoch, ale hrnce z varenia by do 45cm nevošli.
Odpovedať
@marta2610 tak ju má tu niekto iný, lebo som to odtialto odkukala - bosch SMI59M05EU
Odpovedať
@katrin21 tiež umelohmotné varešky nechcem, lebo drevo je snád "zdravšie". stejne je pár vecí, čo treba umyt v ruke, tak aj varešky budem rúčo. ;-) aj strúhadlo som tam nedávala, musím kuknut, či predávajú aj nerez tie stojanové štvorhranné rajbadlá.
Odpovedať
@bibi23 ja mam ikeacke struhadlo a ok, ako nove :)
Odpovedať
@nanika do ikei sa zrovna nechystám, je to pre mna daleko, ale kuknem nejaké nové. inak čo sa stane, ked tam dám to čo tam nepatrí, teda asi to "plechové" strúhadlo. ked sa ono zničí, tak by mi to tak nevadilo, ale čo ostatný riad, čo bude v UMR spolu s tým a čo samotná UMR ?
Odpovedať
@bibi23 nic, len ti to zhrdzavie...
Odpovedať
@nanika teda zhrdzavie len tá nevhodná vec. tak to asi vyskúšam, ked ho najbližšie zašpiním.
Odpovedať
@bibi23 ano. Tak mne zhrdzavel struhak, aj ked som struhala jablka, tak ta UMR nie je az taky problem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bibi23 ja ju mam bibi:)
Odpovedať
@stanulka76 tak som sa pomýlila vo vlastníčke, ale viem, že ju tu niekto má a vychvaloval ju, tak si to ty. máme ju namontovanú len od piatku večera, tak bola pustená len 3x. zatial sme spokojný, snád dlho vydrží a uvidíme aj ako to zdvihne účet za elektriku.
Odpovedať
Profilova fotka
@bibi23 ja myslim, ze nijako podstatne :-) a vodu mame nizsiu aj ked boli oslavujuce mesiace!!! je to super vec, hlavne ze netreba umyvat rucne a 3x denne ]-( uvidis budes s nou spokojna.......my ideme najcastejsie na rychlom a sem tam to auto a raz za dva tyzdne 70tku a to je vsetko, eco sme mali len raz, je prilis dlhe:-( a ten intensive 45 ani raz (ked som si porovnala vsetky programy, tak ma vyssiu spotrebu) , variospeed ani raz, ale laka ma:-) a polovicnu napln raz, to bolo super ...drevene veci nedavame ani hlinik a inak len to, co sa uz nezmesti:-) ... tesim sa na tvoje skusenosti s nou:)
Odpovedať
@stanulka76 ešte som neštudovala, že spotrebu vody a elektriky na jednotlivých programoch a ani čas, lebo ešte je robota s kuchynou, kedže máme novú a ešte stále neni uplne nakomplet. teda prekladám poličky a tak a doladujeme drobnosti. ale ten rýchli asi bude stačit a občas ten 70st., hlavne nech prepláchne trošku trubky. ;-)
Odpovedať
@bibi23 Dievčatá,ale keď to tam nandáme zoberieme si kávu k PC 8-) 8-) 8-) to je iná pohodička a ešte ak si pamätáte kým sme prišli k hrncom voda studená,hrnce polomastné.Teraz riad ako z tej reklamy nádhera a keď to trošku zle umyje šup naspäť a je to.A nezabúdajte aj čas sú penáze.Ja ju mám cca 18 mes.a keď si predstavím,že som riad ručne umývala cca od 15 rokov to znamená 35 rokov no už ďakujem neprosím staaaaaaaaaaaačilo.Ono na dobré sa ľahko zvyká.Takže dievčatá doumývania. :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 u nás si teda UMR kupoval hlavne manžel, bo on riad umýval častejšie ako ja. teraz umývat bude UMR a ja by som mohla zvládnut zvyšok :-D . inak vysvetlenie prečo manžel, ja mám dost problémy s chrbticou. ale to je jedno, hlavne, že už hu máme.
Odpovedať
Konecne som dominala prach, co som mala este Finish a chvala bohu, idem teraz na jarovych vankusoch a Fairy. Lebo uz ma ta moja UMR riadne stvala. Takze u mna sa prasok z DM, Lidl, ani Finish neosvedcili a vraciam sa k tabletam. Ked tu zasa zacnem bluznit, ze kupim prasok, prosim, Martuska, tresni mi jednu prosim imaginarne, nech sa spamatam, dakujem za pozornost :) @marta2610
Odpovedať
@nanika Hlavne,že to dobre umýva.Ja som nikomu nestrelila dobrých 20 rokov :-D :-D :-D a tebe?Určite nie.Ja keď ma niečo na......... tak tresnem dverami,že skoro pánty vyletia. :-D
Odpovedať
@nanika tak som skusil vsetko mozne, menit nastavenie soli, lestidla, programy ... teraz som skusil zas jarove vankusiky ... furt je to plus minus to iste ...
Odpovedať
@nanika este pridavam foto, aj ked sa mi to nepodarilo dobre nafotit, ale da sa to vidiet ...
Odpovedať
Profilova fotka
@kriloter to ti takto nechava pohare umyvacka? a ručne to ide umyť, alebo to nejde uz dole?
Odpovedať
@katrin21 jo takto ... umyt to ide samozrejme ... na tomto pohari to bolo hlavne zvonku ...
Odpovedať
Profilova fotka
@kriloter Preto sa pytam, lebo mne sa take raz tiež stalo.... neviem, cim to bolo.... akoby sa nalepilo nieco z tablety na ten pohar a nedobre sa to umylo.... Vyhodnotila som to tak, ze asi som to oprela o nieco , co sa dotykalo a branilo to umytiu a preto tam take ciastocky, akoby z tablety rozpustenej zostali nalepene zapečene.... Viac sa mi to uz neobjavilo... Tiez to bolo hlavne zvonku, preto so to takto vykoumala, ze to bude pricina :)
Odpovedať
ahojte teraz je v lidli akcia na cistice do umyvaciek, ktory je dobry? v letaku som nasla ale 3 druhy. dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ma niekto skusenosti so znackou BECO ??? vopred dakujem :-)
Odpovedať
@luciferova ja som videla dva, ake tri, popis, ci som slepa, ci co 8-) @cechvo ma ju @kriloter :)
Odpovedať
@kriloter ahoj. Rozmyslam, co ti napisat. Najprv pripajam obsa mailu, ktory som obdrzala od BEKO: Pri vypnutej umývačke zatlačte a držte zatlačené tlačidlo pre výber programu. Stále držte a súčasne zapnite umývačku hlavným vypínačom. Na displeji sa zobrazí aktuálne nastavená tvrdosť vody (napr. r2). Tlačidlom odloženého štartu meníte nastavenie tvrdosti vody. Tlačidlom ŠTART/PAUZA uložíte nastavený parameter do pamäte umývačky. To je vsetko, poslali mi to vcera, prepac, ze som ti to sem hned nepripla.
Odpovedať
@kriloter podla fotky mi to pride ako - neprecistena UMR, spinave sitko, nespravne nalozeny riad, zablokovana stredna vrtula, co je pod vrchnym suflikom, ale neviem, ci niecim zo spodneho suflika, alebo sa pri umyvani jednoducho netoci. Ja by som bud kontaktovala servis, alebo sa na to vykaslala a kupila novu. Neviem ti na toto uz fakt nic poradit, mrzi ma to :(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?