Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@aldream Ja mám UMR cca 18 mes,ale V.Speed som použila 1 krát.V.Speed môže byť doba trvania skrátená o cca 20 až 50 %,ale sa zvýši spotreba vody a energie.Preto ja tu píšem dookola UMR musí mať rýchly program. :-D :-D :-D :-D A ktorú no to je ťažké?To musíš rozhodnúť sama. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@nanika :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@aldream ja som napriklad variospeed este nepouzila a ani sa nechystam (mozno len zo zvedavosti) ;-) ... odradza ma to, ze to zvysi spotrebu, a ked chcem umyt rychlo, dam rychly program a ked dam iny program, tak viem, ze preto, ze casu mam dost........raz som vyuzila polovicnu napln, aj ked bola mycka plna a super.......ono to v podstate len vyhodi jeden oplach (tym skrati asi o 20min) a bolo to pekne umyte ako vzdy a este aj usetrilo ;-) ........mozno ze prvykrat vyskusas vsetko, no postupne budes stale dookola fungovat na dvoch troch programoch a viac ti nebude treba :-) ...uz som videla mycku co mala 11programov:-)........my mame 5 a tych dvoch mi je luto, ze sa ani neprebehnu:-) ...rozmyslam, preco sa program eco vola ekonomicky, ked trva skoro 3 hodiny ]-( ]-( ....ved aj cas su peniaze, ci? :-D
Odpovedať
@stanulka76 lebo inde na nizsiej teplote, ale dlhsie umyva, tak usetris energiu na zohriatie vody na vyssiu teplotu... Takmer porovnatelne so 70 stupnovym...
Odpovedať
@stanulka76 ako pise nanika eco-znamena pri nizsej teplote Ti umyje riad rovnako dobre akoby si mala nastavenu nejaku vyssiu teplotu,u ktorej sa spotrebuje ale viac KWh
Odpovedať
@stanulka76 ved to,ze ja hladam UMR len s par programami,cim jednoduchsia tym lepsia....cim je tam toho viac,tym skor mozme cakat,ze sa aj nieco pokazi
Odpovedať
Profilova fotka
@aldream zober hlavne taku, co ma rychly program!!!:-) bez neho budes nadavat:( ..... vies co by som spravila ja? zobrala bosch, lebo nerada riskujem ;-) verim, ze sa spravne rozhodnes!!! drzim palce ... s tym ecom som chcela tolko, ze pisu ze ma 50stp, 10l vody a elektrika pod 1 kW lenze cas 3h.....a pri rychlom pisu, ze telota 45, 10l vody, pod 1kW a LEN 29min:-) a naozaj to umyje super..........rozdiel 5stup a je tam este jeden eco intensive a pisu, ze teplota 45stp, 12-15l , 1,05-1,1 kWh a 125-135min ]-( ... no na co je tento program???
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 @marta2610 baby, ja ho pouzivam casto , lebo niekedy fakt nemoze tak dlho cakat a ked mam tam aj nieco mastnejsie, tak by mi a 45st rychly program asi dobre neumyl, tak vtedy skracujem ten 65stupnovy :) ale jasne, ze to zvysuje spotrebu o trochu, podla mna to zase ale až taka tragedia nebude :) .. ako sa hovori, ked musis, tak musis :-D :-D :-D :-D Ale zase myslela som ako budem vyuzivať 1/2 napln a to som asi 2x za dva roky pouzila.. Suhlasim, ze rychly program je aj u mna podmienkou, ak niekto kupuje UMR :)
Odpovedať
Dáva sa naznámosť,že Billa má od 19.9 Akciu Jar kapsule 1 ks 0,143 e či je to málo,alebo? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 kolko kusove a celkova cena balenia je aka?
Odpovedať
@marta2610 tak v metre su aj za 12 centov :) Ale akakolvek cena na jarove kapsule do 15 centov je podla mna ok :)
Odpovedať
@katrin21 Takže presne 70 ks cena 9.99e.To znamená ks 0.143 e. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marta2610 tak to je dobra cena :) to su v vankusiky?
Odpovedať
@katrin21 Ano to sú vankúšiky čo ich tu vychvalujeme.Presne píšu Jar kapsule a nafotené sú citron,veľmi odporúčam keď som s nimi umyla janskú misu ako nová. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 OK, skusim pre zmenu kupit aj tie , budem striedat, hoci na W 5 nedam dopustit, ale ked su v akcii tak skusim kupit :)
Odpovedať
ja mam balik jar vankusikov na vinove pohare, ale sa mi vlhkom zlepili v tom sacku ]-(
Odpovedať
@atlaska nestastne skladovanie vo vlhku? Mama mava tie jarove vankusiky permanentne otvorene a mne sa tiez zadari, ale mam ich v skrinke. Zatial nenavlhli, ale tiez mi napadlo, ze vzhladom na formu, ako su stavane, to moze byt zvlhnute raz dva :(
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, zvlhlo? no teda... to je nem prijemne. takze zase bod pre tablety..ale aj tak si chcem tie jarove aspon raz kupiť ;-)
Odpovedať
Ja ich mam v supliku kde je sm.kos, a teda aj sifon, bud enjaky praskol a zvlhli-vsetky su proste zlepene v sebe a ked nejaku vyberam vacsinou mi prasne v ruke.
Odpovedať
@atlaska Ja ich hneď ako kúpim tak ich prekladám do škatule od iných značiek a žiadny problém a to ich mám na poličke WC. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mavam tablety pod umyvadlom ... nemam pocit, ze by tam bolo vlhko, ale ktovie, snad prežiju :-D
Odpovedať
MM-to znamená môj manžel skratka,mi povedal že nie že navlhli pretože keby navlhli že vraj by splesniveli,ale že to sa práve teplom zlepili?????Keď som si to prečítala hneď som išla skontrolovať škatuľu :-D :-D :-D kde ich mám cca 1 mesiac a bez problémov.Podľa mňa predsa boli extrémne teplá,ktoré tomu zlepeniu dopomohlo.Takže asi ďalšie ponaučenie skladovať nie na moc teplom mieste,respektíve hneď míňať hlavne v lete.Či?Prosím o váš názor.
Odpovedať
@katrin21 Ešte som zabudla,ja mám 2 dcéry takže keď je nejaká Akcia tak si to dáme : 3,to znamená Marta zaplatí,ale nie vždy sem tam a potom to rozdelím na 3 časti.Je to výhoda hlavne keď je niečo nové keď to len skúšame čo a ako.A od dnes je tiež Akcia Lidl všimli ste si tam,že majú 2 druhy na čistenie UMR ?Má niekto skúsenosť s obidvomi druhmi?Čo je lepšie napíšte,ďakujem.
Odpovedať
@marta2610 mam oba, na naozaj riadne vycistenie UMR davam tekuty, na take prebehnutie davam ten sypky, pisu, ze je to taktiez na mastnotu, ako aj kamen.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 hej, skor asi tym teplom... ktovie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 aj my sme dnes kupili obidvoje....ten v tych sackoch sa dava kde? tam ako vypadne tabletka? a mozem to pustit na 70tku? :-) to zas bude maturita :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dost casto terz davaju reklamu na jar platinum.........ake su? vraj aj umyvacku odmastnuju...ale v obchoch som ich este nevidela :-(
Odpovedať
@stanulka76 predava sa, ale byva drahsia, ako klasicke jar kapsle, tak som ju este nekupila, som tak troska setrilka ;-) :-D Ale predavat, sa predavaju :)
Odpovedať
@stanulka76 a ano, presne, ako si napisala, na 70 stupnovy a do davkovaca.
Odpovedať
@marta2610 chvílu som tu nebola. kuchyna je už viac menej hotová a v piatok večer sme púštali prvý krát UMR. ak sa menýlim, tak to s tebou máme rovnakú boschku. zaschnutý 2-3dnový riad sme skúsili na intenzive eco 45 a lidlácke all in one tabletky a super. jednodnový riad púštam už len na ten rýchly program a spokojná. ale naberačky mi otočil prúd vody, že mi tam zostala voda, neviem kam ich dat. môžu do UMR aj drevené varešky? aj ja som kúpila čistič UMR v lidli dnes, ale len ten prášok. tú flaštičku som nebrala, lebo neviem, že kam ju mám dat, ked nemám košík na príbor, ale šuplík. kam teda s flaštičkou??? @nanika velmi pekne dakujem tebe i ostatným, že ste ma kecli na 60cm, nakolko som povodne chcela 45cm. a takáto zabudovaná je ozaj krajšia myslím.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?