Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
:-) :-) :-) Chcem sa Vas dievcata opytat,riesim umyvacku riadu :-) :-) :-) ....teda stale neviem ,ktoru si vybrat...Neviem sa rozhodnut medzi tymito dvoma...ktoru odporucate,hlavne tie,ktore mate aspon jednu z nich,ako ste spokojnéé??kupili by ste si ju znova?? ...viem,ze Bosch je BOSCH,ale tak aj s BEKO osobne nemam zle skusenosti,mam len tie najlepsie ,podla mna je to fajn znacka,za rozumnu cenu...Uz studujem tieto umyvacky moooc dlhoooo,no stale som sa definitivne este nerozhodla.Budem vdacna za rady... Kto máte tuto umyvacku riadu : http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... alebo: http://umyvacky-riadu.heureka.sk/beko... ktoru poradite???vdaka:-)
Odpovedať
@stanulka76 dievcence musite konkretne musite pisat-potom vznikaju nedorozumenia ako teraz :)
Odpovedať
No a nakoniec zistíš,že tie hrnce nie sú čierne,ale modré :-D :-D :-D Tu si myslím,že nie sú nedorozumenia,ale výmena názorov :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 pre mna nedorozumenia,pretoze nerozumiem zenskej reci ohladom kuchyne :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@bublifukk to nie je nedorozumenie ale telepatia:-)
Odpovedať
@bublifukk Bez urážky :-D :-D :-D tak sem pošli ženu. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aldream ony su si dost podobne:-) dokonca ta beko ma nizsiu hlucnost.......ani cena nie je velmi rozdielna, no musis sa rozhodnut asi len podla znacky.....ja mam bosch tak by som sla do nej, no ani ta beko nemusi byt zla.....skus najst viac recenzii a potom daj na svoj pocit!!.:-)
Odpovedať
@marta2610 ale nie vsak ja som chapavy aj varit-piect viem,len tie vase urcite vyrazy su pre mna tabu :)
Odpovedať
@bublifukk A žena čo robí umýva riad? :-D :-D :-D To môj M uvarí kávu,čaj,vajcia naposledy /dúfam/ varil tak,že behali po šporáku. :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 sedi z vylozenymi nozkami :)
Odpovedať
@stanulka76 vdaka ,recenzie som o nich citala, teda o obidvoch...ale vies ako to je,recenzie od 2 ,3ludi...hm...... ;-) tazko dat len na ne ]-(
Odpovedať
@aldream Bosch je bosch 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@aldream Ešte kukni Electrolux ESL 67040 R od 344 e oproti Bosch tej tvojej prvej:Má 7 progr,Aqua Stop,sveteľný lúč 10 l vody.Niektoré dievčatá ich majú napíšte prosím názor,nenáhli sa chvíľku sa s tým pohraj ,myslím si že EL.......sú tiež dobré hlavne keď E-uráče nepustia.Boschka má iba 4 programy a nie som si istá,ale asi nemá Aqua Stop 13 l vody takže? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@aldream Ešte kukni Electrolux ESL 67040 R od 344 e oproti Bosch tej tvojej prvej:Má 7 progr,Aqua Stop,sveteľný lúč 10 l vody.Niektoré dievčatá ich majú napíšte prosím názor,nenáhli sa chvíľku sa s tým pohraj ,myslím si že EL.......sú tiež dobré hlavne keď E-uráče nepustia.Boschka má iba 4 programy 13 l vody takže? 8-) 8-) 8-) @marta2610 Pardon Aqua Stop Bosch má.
Odpovedať
Profilova fotka
@bublifukk veru, tak , ako baby pisu, aj ja som zrazu zistila, ze ta zvonku cierna mala panvicka je , vlastne bola, povodne modrá :-D :-D :-D a teraz je modra zase, odkedy sa umyva v umyvacke :-D Inak, dobre ze manzelke pomahas :) palec hore :) aj ja mam doma muza, co mi pomaha, je to super :)
Odpovedať
@aldream "aspon jednu z nich", to je tak krasne napisane :) Mysis, ze ma niekto tych umyvaciek viac? :)
Odpovedať
@marta2610 Hrozne, uz som ta nakazila Electroluxom, ked kasa nepusti? Martus, posielam ti imaginarnu bonbonieru :)
Odpovedať
@bublifukk ono treba napisat, ked nerozumies, co piseme, to nie je hanba predsa :) A za pomoc manzelke ti davam prstek hore, palec, palec :)
Odpovedať
@nanika dik, ale asi ta umyvacka poleti ...
Odpovedať
@kriloter no, pokial k tej UMR mas taky "vrely" vztah, ako ja, tak prajem vela zdaru :( Vies co ma este napadlo, co tak vyskusat gel, ten nebude praskovat :)
Odpovedať
@nanika vdaka za vsetko.keby nieco ozvem sa znova po radu :)
Odpovedať
@nanika no zaujimaju ma nazory hlavne ludi,ktorí pouzivaju, bud jeden alebo druhy typ UMR...no zatial len kazdy prehlasuje BOSCHka je naj ale vseob,nevyjadruju sa ku konkretnemu modelu,na ktory sa ja pytam.... :-.
Odpovedať
@aldream ono sa netreba cudovat, lebo vacsina, co tu prispieva do fora tu Bosch nejaku fakt doma ma a kazdy povacsinou odporuca, to, s cim ma skusenost :) Ja mam Fagor a poviem ti pravdu, ze keby som mohla, tak by som ju s takym teatrom rada vyprevadila z dveri, zeby to aj do vyrobneho zavodu FAGOR bolo pocut :) Martus ti dobre napisala, bosch, siemens, electrolux. Nebudeme ti tu radit nieco, co tu fakt nikto nema. Mas podla vsetkeho uz toho vela nastudovaneho o UMR, bude tebe sluzit, ty sa s nou budes roky bud vypomahat, alebo zrat nervy a ty sama vies, akou sumou mozes zatazit rodinnu kasu. Vyber je na tebe :)
Odpovedať
@aldream pozrela som ich, su takmer identicke, neviem, co ti na to napisat, parametrovo su ok :)
Odpovedať
@marta2610 juuuj moja ja sa s tymito umyvackami hram cca 3 mes.,ale poviem Ti prestava ma to pomaly ,ale iste bavit =-) ano aj s touto ELektrolux-kou som to porovnavala,u nej mi vsak chyba pre zmenu Variospeed a plno inych funkcii,ktore naopak ta "moja Bosch" má, a má samozrejme aj Aquastop ;-)
Odpovedať
@nanika a co mam vegetariansku ediciu co nezerie prasky ani tablety len gel? hej more ... svokra ma takmer taku istu a ta umyva krasne s hocicim ...
Odpovedať
@kriloter ked klumprt, tak klumprt, tak prinajhorsom predaj na suciastky :) Niekto tu tento tyzden nahanal programator na indesit, mozno sa zide aj z Beka loooooooool Ja viem ]-( aj mna by to hnevalo, bude aj lepsie. A ako, odporucas? Aldream sa pyta na Beko, ci ma kupit :) 8-)
Odpovedať
@nanika no to co mam v kuchyni veru nie, ale to co ma v kuchyni svokra jednoznacne :-) ... tak si vyber :-)
Odpovedať
@kriloter no, u svokri je trava vzdy zelensia :)
Odpovedať
@kriloter No tak zadaj súradnice a aldream si ju príde zobrať k tvojej svokre či? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?