Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@stanusa999 to mas na strankach vsetkych vyrobcov, pisu len o tych vyrobkoch, co sa prave vyrabaju, nie uz len predavaju...
Odpovedať
Profilova fotka
super a ta umývacka bola nutná?
Odpovedať
@adasimka Nerozumiem tvojej otazke, na koho si reagovala?
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj prepaaaaaac bavili sme sa o malých kuchyniach a kanvor mi poslal link na tuto diskusiu kde ma obrazok svojej kuchyne a ja som dala odpovedať a ona sa zjavila niekde inde :D
Odpovedať
@adasimka bola, vsak to bolo na nervy uz s tymi riadmi, nekonecny pribeh, dres maly, odkladaci priestor maly, umyte to nebolo kam davat, nehovoriac o spotrebe vody. Tolko bordelu co narveme do stroja v rukach s 10L vody a 1kWh neumyjeme ani nahodou. Takto sme prisli o 1 odkladaciu skrinku dole, ale vyriesil sa ovela vacsi problem. Inac to nie je komplet, dalsie skrinky a linka pokracuju 3m pri inej stene za dverami. :-) Pocitam, ze do roka sa bude robit kuchyna cela na novo, takze potom to vsetko rozpilim a spalim na dvore.
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa opytat, ked umyvate hrnce na 70stupnov, date tam aj taniere a pohare, alebo by im mohla ta teplota uskodit?...
Odpovedať
@stanulka76 ano, vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika dik nanika, bolo by divne to delit a pustat ju 2x:-)......vies ako z tych hrncov schadza ta pripalena spina?:-) lenze teraz nic z novych hrncov :-p
Odpovedať
@stanulka76 viem, vybielila som si janske sklo, aj plechy, umr skor odmocila, akoby to samostatne dala dole, ja som to potom s hubkou a praskom dokoncila
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika prsne tak
Odpovedať
Joj baby, baby, moje dnesne zistenie, nie kazdy program aj umyje, slak aby to trafil, vraciam sa k starej osvedcenej klasike - 70, auto a eco. Prasok tiez dominam a vraciam sa k jarovym vankusikom. Som trocha v pomykove, ci bol ten riad fakt v poslednej dobe odolne zaspineny, alebo je nieco s umyvackou, ale setriace programy proste na nas riad nie su. Umyvacku som kontrolovala a cistila kedy, dva tyzdne, ci tri su tomu, priebezne kontrolujem sitko. Takze tak.... S praskom som ziadnu usporu nedosiahla, par krat mi zostal zatvrdnuty v priestore na prostriedok umyvaci, umyval tak priemerne a aj tak som ho tam sypala ako diva, plus som musela davat lestidlo. Takze mna vyjdu lacnejsie obycajne jarove vankusiky v akcii, pripadne na striedacku s nejakym malym balenim inych, aby nebolo umyvane stale s jednym prostriedkom, to nerobi dobrotu...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata ake mate skusenosti s odliozenym startom? chceme vyskusat umyvat v noci, nad ranom........postup sme z navodu pochopili, no nic sa tam nepise o tom, ze kedy a ci vobec vybrat aj nejaky program......len zadat cas a hotovo?.....ci to uz ma nejaky predvoleny program, a pouziva len ten?.........ak ste to vyskusali, aky date postup? veeeeeeeeeelmi dakujem za rady!!! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stanulka76 ja by som ti aj poradila, ale ja casovac nemam... Co mas k tomu konkretne v navode? Akoze teoreticky by sa malo nastavit vsetko, ako ked ides umyvat normalne a plus casovac k tomu, treba skust ho nahodit bud pred programom, alebo po programe.
Odpovedať
@stanulka76 logicky mi z toho vychadza, ze najprv vsetko nastavit ohladom programu a nakoniec odlozeny strart, urcite to nefunguje na principe, ze ten od. start uz v sebe nesie jeden program.
Odpovedať
@stanulka76 nastavis program,potom natukas pocet hodin o kolko chces start posunut a stlacis start. v navode to mus byt popisane.
Odpovedať
kocky, kamoka ma konecne UMR a chce pouzivat tablety ci vankusiky,to je jej jedno,len ja pouzivam roky prasok,neviem jej poradit,ktore su tak najlepsie? pisali ste o ochrane skla nieco co pamatam. Ja som kedysi davno pouzivala Finish.
Odpovedať
@atlaska jarove vankusiky, alebo finish qwantum, za tie mozem strcit ruku do ohna, ine su uz o konkretnou uzivatelovi.
Odpovedať
@nanika dik, tych jar.vankusikov je viac druhov nie, vcera mi volala z METRA, ze netusi co zobrat :-D tak jej vravim , ze na prvykrat je to uplne jedno,nech vyskusa. Len vies ako pri kojencovi sa zas dlho do METRA nedostane. Ved ja jej kupim, oto nejde, viem si ju predstavit v akom tam bola strese-mala so svokrou :-D ona po rizikovom tehu konecne mimo domu,nemocnice,jak alenka v risi divov.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska :-) presne tak sme to vcera spravili a fungovalo :-D tie mycky su fakt sikovne... dakujem dievcata!!! @atlaska my pouzivame na striedacku W5 a jarove vankusiky a pri kupe boli v mycke dve tablety finish a vseeeeetko sa mi to zdalo rovnako perfektne ;-)
Odpovedať
@atlaska vsetky su dobre, len napriklad tie platinum su drahsie, ale ak bola v metre, tak moze zobrat aj fairy-jar expert, vsetko je to na jedno kopyto. O tom metre mi nehovor, ja sa tam tiez dostanem raz za rok a nasi byvaju za rohom a pritom ochota "neuveritelna" :( Ja som proste nepochopila, ked som potrebovala malemu kupit mlieko, karta je na mna a mna s babom nepustili, aj ked som ho mala putaneho o seba v nosici :(
Odpovedať
Čauko dievčatá,tak už som doma teším sa na ďaľšiu spoluprácu s vami :-D :-D :-D A aké tabletky?U mňa víťaz jar-citronové,W 5 Lidl,prášok Lidl a pri menšom respektíve menej znečistenom riade Somat-gel dáš koľko uznáš za vhodné od oka.Menej spomíname DM tabletky,ale ja som s nimi tiež bola spokojná. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 Ahoj Martuska nasa :) Hej, aj dm tablety boli v norme, hlavne nech su s ochranou skla...
Odpovedať
@nanika Presne tak. :-D :-D :-D
Odpovedať
poradte my kolko by stala oprava na indesit programator umyvacka riadu
Odpovedať
@patrik16 zavolaj do servisu, taku informaciu ti urcite radi poskytnu. Cena bude za cestu, opravu a material, takze len info, kolko bude stat programator nestaci.
Odpovedať
@patrik16 http://www.avelmak.sk/index.php?lm=10... tu mas ceny programatorov servis priamo u vas http://www.dodoknm.szm.com/
Odpovedať
Ahojte kočky, kedysi som čítala celú diskusiu, ale už si nepamätám, ako sa riešil problém s fľakmi na pohároch. Začali sa robiť aj mne, keď som náhodou cca pre mesiacom kúpila tablety Somat 7, ale sú o ničom.. Teraz som prešla na prášok. Pomôže niečo? Mám siemensku, pravidelne ju čistím tým prostriedkom na umývačky.
Odpovedať
@katelinn flaky su umytelne jarovou vodou, alebo octom, alebo neumytelne?
Odpovedať
@nanika Presne tak,ale je to daň za našu pohodlnosť,alebo nekvalitné sklo?Myslím,že to bude tým sklom.Tu tiež radíme používať tabletky s ochranou skla. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 ten somat vsak myslim tu ochranu skla ma. Aha co k tomu pisu, to je na porazenie: Vysoce účinný čisticí prostředek se soda efektem, který odstraňuje i připálené, velmi odolné skvrny a zanechává nádobí dokonale zbavené nečistot. Funkce soli aktivně váže vodní kámen, a tím zabraňuje vzniku vápenatých usazenin v myčce. Funkce oplachovače zabraňuje vzniku stop po kapkách vody a zajišťuje zářivý lesk. Dlouhodobá ochrana skla chrání sklo před trvalým zakalením (tzv. koroze skla). Délka ochrany skla závisí na typu skla a mycích podmínkách. Aktivátor nízké teploty zajišťuje perfektní výsledek mytí i při nízkých teplotách. Leštidlo pro nerezové nádobí přináší zářivý lesk hrnců, příborů a dalšího nerezového náčiní. Posilovač mycí síly s enzymem power booster, díky němuž si Somat 7 hravě poradí i se zbytky zaschlého jídla bez nutnosti předmývání a předmáčení Ja mam so Somatom zle skusenosti a ja ho vyslovene neodporucam!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?