Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Ahojte...prosim o radu....chcem kupit umvacku riadu-moju prvu :) Na co sa zamerat?maju totiz rozne funkcie, no nepotrebujem nic extra, teda zbytocne vyhodit peniaze za nieco, co nebudem vyuzivat...napr niektore maju aj to samocistenie...je to podstatne?mam aj konkretny typ,ktory som si vyhliadla BEKO DFN 71045 S mate ju niekto?ste spokojni?velmi by ste mi pomohli, dakujem
Odpovedať
@stanusa999 tazko povedat, ked nenapises, aka ma byt, ci volne stojaca, ciastocne, alebo uplne zabudovana, 45 alebo 60 cm. To je zaklad, od toho sa da dalej odpichnut...
Odpovedať
@nanika no v tom mam jasno, volne stojaca, 60 cm, nerez....a nie moc draha, len tak do 550 eur....a to je normalne, ze niektore aj drahsie maju spotrebu vody 12 litrov a ine aj lacnjesie len 7 litrov?ved to je velky rozdiel....
Odpovedať
@stanusa999 pravdupovediac by som sa pri tej malej spotrebe u takejto znacky bala. Nepytaj sa ma preco :-( Prepac, decka mi zdrhli von, neskor sa ozvem...
Odpovedať
@nanika no super, tak ja uz fakt neviem, na co prihliadat...v minulosti mi ani znacka nezarucila kvalitny vyrobok...ale vraj BEKO su dobre umyvacky, tak ja uz neviem 8-( a teda, aku znacku odporucate?
Odpovedať
Profilova fotka
@stanusa999 ...ja z vlastnej skusenosti BOSCH a pri cene do 550e si ju mozes v pohode dovolit!!! ;-)
Odpovedať
@stanulka76 no vela citam, ze tie BOSCh su najlepsie, idem nieco popozerat, ale uz mi ide hlava z toho vybuchnut :-N
Odpovedať
@stanusa999 zalezi len a len na tebe. Volnestojace byvaju lacnejsie, tak by si sa vedela dostat k slusnej UMR za rozumnu cenu. Ak mas dobru skusenost so znackami ako Beko, nikto ti nehovori, ze ak si taku vyberies, nebude fachcit dobre a roky. Ale ak sa chces opytat, kto ma UMR znacky Beko, Gorenie, Whirlpool atd, tak takych je tu na fore pomenej, aj ked nevylucujem, ze sa ti niekto ozve. Ak by som mala dost peniazkov, isla by som do bosch a siemens. Spotreba do 10 litrov, suflik na pribor. Programy rychly, 70, auto, mozno eco. To je vsetko. Najdolezitejsie su programy a celkova manipulacia s UMR. Spotreba sa ti nema sancu vratit, co sa tyka vody, ale kazdy mame svoje preferencie. Ale ak mas limit 550 eur, tak by som nesla do hore vymenovanych znaciek, je to dostatok peniazkov na kvalitku bosch a siemens, ako ti napisala Stanulka76. Keby si precitala forum, kolko ludi ich tu kritizovalo? Minimum. Ale ako pisem, kazdy mame svoje referencie, pytala si sa, co poradime, tak radime loooooooooooool
Odpovedať
@stanusa999 hlavne to neber tak vazne :) Klumprt moze byt aj Miele a Beko mozes mat 10 rokov :) Vybrat UMR nie je jednoduche, nechaj si to prebehnut hlavou a hlavne chod do obchodu a omacaj si tie UMR, povyberaj suflicky, poobzeraj gombicky :)
Odpovedať
Dakujem, vybrala som si, je to boschka....trochu presiahla financny strop, ale tak snad bude stat za to ;-) http://www.nay.sk/bosch-smu53m75eu/d-... konkretne tuto :)
Odpovedať
@stanusa999 Už si ju objednala? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@stanusa999 Dievca, dufam, ze si neobjednala a cakas na schvalenie. Prilis draha a bez zasuvky na pribor, prosim, ozvi sa, ci si ju uz objednala. Mozes mat tuto s rovnakymi parametrami a lacnejsiu o nieco a hlavne ma zasuvku na pribor. http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... @marta2610 Budes mat dnes cas, ja som si nie ista, ci sa tu dnes budem moc motat, potrebujem nieco vybavit u nasich a neviem, ci sa nedostanem na comp az vecer, diky. Neviem, ci tu, co som v tomto prispevku uviedla je ok, len mi prisla lepsia ako ta bosch od stanusa999
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nanika Presne aj ja som ju našla a ešte Siemens SN 25 m887479 e je skoro totožná s tou tvojou neskutočnénceny obidve,myslím,že za tie prachy by to stálo.Keď niekto hľadá dám si Heureka.sk a tam je to super,že si to dáš do porovnania,chválim stránku veľmi dobrý prehľad.Dnes idem EGypt,teraz ešte grilovačka a večer 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@nanika =-) neobjednala som...no tak vidite, ja som z toho jelen 8-( len viem, ze by som chcela, aby malo tu detsku poistku proti otvoreniu dvierok, lebo mam dve male deti a tiez tu blokaciu tlacidiel....najviac sa nevyznam v tych suflikoch na riad :-x
Odpovedať
@marta2610 neobjednala =-) a vyzera to, ze ani nemam :-N
Odpovedať
@stanusa999 netrap sa, pozri si riadne tu, co som ti hodila naposledy, ma tu dvojitu poistku, ako chces. Sufliky su dobre priborovy, lebo lepsie umyje a mas viac miesta v spodnom kosi, dalej aby bol vrchny kos posuvny, keby sa ti dole nezmestil plech, alebo velky hrniec, len dvihnes vrchny kos. A v spodnom by nemali byt fixne tie trne na taniere na jednej polovicke, aby to bolo viac variabilne.
Odpovedať
@stanusa999 a co nemas? tompasiky, ci zatial stastie na vyber? :) Kazdy sa rozumie niecomu inemu, nie? Ja som pred par tyzdnami zhanala vrtacku, keby mi chalani z MS nepomohli, kupim nejaku katastrofu :) Takze kazdy pomahame v com vieme a ty preto, ze nemas take info a skusenosti, ako ja s Martus a aj cas tu radit s UMR, nemas preco sa citit zle :) Uvidis, vsetko dobre dopadne :-D
Odpovedať
@nanika len som tym myslela, ze som ju neobjednala a zrejme ani nemam objednat...no este sa chcem opytat na tu detsku poistku, ci to je len na to, aby sa dvierka nedali otvorit ked umyvacka nie je zapnuta...lebo ked ide, tak je to automatika, ze sa nedaju otvorit, vsak? :-N no teda v uzsom vybere mam tu od vas a este http://www.nay.sk/siemens/d-302280-c-... . Ma to jeden hacik, potrebujem ju kupit na splatky, preto hladam aj nie hocijake elektro a nie vsade ju maju....najviac mi vyhovuje nay a tam maju tuto druhu, i ked mne sa paci viac ta od vas, len ked v tom nay ju nemajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ]-(
Odpovedať
@stanusa999 od ktorej spolocnosti splatky, aby som vedela, co hladat, uz sme tu jednu taku lovili, pohladame, uvidis :)
Odpovedať
@nanika no, takze som pokrocila a aspon dufam, ze k lepsiemu...vsetky(teraz uz tri :-N ) umyvacky maju v datarte, takze vezmem od nich, maju ich aj na sklade, aj doprava je zadarmo, rozdiel ode prvej po tretiu v mesacnej splatke su 4 erua, takze na to prihliadat nebudem....teraz len vybrat tu spravnu, aj ked laicky si myslim, ze su na jednej urovni....trosku ma mrzi, ze nie je o nich viac popisane na stranke datartu, aby som videla aspon aky taky rozdiel...jedine ze tie prve dve maju 4 teploty, ta tretia 5....ale ake, to na ich stranke nepisu, takze to budem musiet pohladat u inych predajcov...no posielam linky a dakujem dobrym ludom za vyjadrenie, nazor a aku kolvek pomoc a radu, dakujem za vas cas x-) http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem...
Odpovedať
@stanusa999 871 by som nebrala, kedze sa neda zistit, ake ma programy a chyba detska poistka u 887 som niez nezistila programy a presnu specifikaciu. Takze ja by som bud napisala do toho obchodu, nech mi poslu na mail presne udaje k tym UMR, alebo vzala tu 883, ku ktorej tu specifikaciu viem :)
Odpovedať
ahoj chcem sa spytat kam sa dava cistic umyvacky ked nemam priborovy kosik,lebo v navode je udane dat do kosika na pribor no ja mam suflik -mozem to postavit do spodneho kosa hocikde.
Odpovedať
@terkamel ano, mozes ho zasprajcnut medzi tycky tak, aby sa ti neprevrhol
Odpovedať
dakujem za radu :-)
Odpovedať
@terkamel Už som to tu písala keď som nemala UMR tak keď som umyla príbor tak som to dávala do takej umelej hmoty,aby to tam odkvapkalo bývalo to dostať v bielej alebo hnedej farbe v kuchynke.To je na to dobré. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@nanika no hladala som, citala som a mam vybrate....je to ta "883"...dakujem za vas cas,ked ju zamontujeme a nebudem vediet zase, co s nou :-N , tak sa ozvem....dakujem velmi pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stanusa999 ...vzdy ked budes hladat spotrebice konkretnej znacky, tak chod priamo na domovsku stranku, ci uz bosch alebo v tvojom pripade siemens (tak tam sa dozvies pravdive info...ja s popiskami ci uz v nay, datarde, okey...velmi neverim, z vlastnej skusenosti, su matuce ]-( )......a myslim, ze si si vybrala super!! :-) http://www.siemens-home.com/sk/spotre... ...ma vsetko, co ma mat!!
Odpovedať
Profilova fotka
akosi tu stranku nejde otvorit :-( ........ale ked pojdes na www.siemens.sk a najdes umyvacky riadu, tak najdes aj tu svoju ;-)
Odpovedať
@stanulka76 ono to zo stranok bosch a siemens prekopirovava miesto s makcenmi s inymi pismenami a % a preto to zasa nevie pocitac po skoceni na link nacitat, bohuzial
Odpovedať
@stanulka76 ano aj na tejto stranke som si o nej precitala a preto som si ju aj vybrala...skoda, ze tam nemaju popis o vsetkych ich produktoch....vdaka :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?