Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Doma mám príborovú zásuvku a teraz na dovolenke bol v umývačke kôš na príbor - jednoznačne ten kôš uberá miesto,doma do spodného koša vpracem oveľa viac vecí,príborová zásuvka bola pre mňa priorita pri výbere umývačky
Odpovedať
@stanulka76 Veľmi dobrá ukážka. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
skor je ta ukazka nepodarena, kedze druha UMR je 45 cm a prva 60 cm, dost to skresluje
Odpovedať
@nanika Mne sa to veru zdalo úzke,ale na druhej strane aspoň si to reálne kuknú aj keď ako píšeš......... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
jej tu vazu co je v nej orchidea mam doma je to sablona mapy Svedska :-) Ja mam tretiu UMR, dve uz velke deti-chalani a nikdy nebol problem, nikdy ich nenapadlo mycku otvarat ci zapinat /druha mycka mala displej spredu/ S tym supliko a kosom-to je otazne, teraz mam suplik a zas ubera to miesto v hornom kosi-vysoke pohare na vino tam nedam a my sme gurmani co sa vina tyka a mame radi tenke vysoke pohare. Zasa kos ubera dole miesto ked mas vela hrncov - tak si vyber ;-) ale ked budem kupovat dalsiu mycku na 90% bude so suplikom a hlavne urcite pojde do vysky nebude stat na zemi. Chcela som tak dat tuto tretiu a nedala a lutujem.
Odpovedať
Ten kosik je cisty blud.. Je огромный. Ako kosicek cervenej ciapocky. Nikdy sa to nenaplni. Vela veci do toho nejde napchat. Navyse ani rucka sa na tom neda sklopit, ze by sa potom na to priklopil hrniec. Ani odmontovat. To musel vymysliet nejaky chlap, urcite nejaky spity inzinier a viem si to predstavit, ako sa pritom skodoradostne chichunal. Uz sme to chceli vyhodit, lenze potom sme zistili, ze niet kam inam tie pribory nahadzat. Keby mi zaplatili, ze vymysli ako to bude co najviac zavadziat, tak by som to urobil tak isto.
Odpovedať
@kanvor jaj boze cele roky boli UMR len s kosikmi a ako sme boli happy ze mame UMR.
Odpovedať
@atlaska jasne, ze svet nespadne, ale casto nieco koli tomu ostane vonku co by este TAM presne zapasovalo. :-) Urcite sa to dalo vymysliet aj lepsie.
Odpovedať
@kanvor Škoda ja keď to odfotím neviem to sem dať,prosím vás kto môžte dajte to sem.Píšeš,že ti zavadzia košík,ja mám príb.zásuvku ja by som tú vrchnú rúčku dala buď odpíliť,alebo flexou,alebo neviem čím by sa to ešte dalo?Tieto košíky tam nemáte pevné?Kedysi keď sme nemali UMR sme používali na príbor taký malý podstavec,alebo ako to nazvať býval biely,alebo hnedý bolo ho dostať kúpiť v kuchynke to myslím to sem dajte fotku,podľa mňa ?Je to menšie,užšie keď máte menej príborov by to stačilo či? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@atlaska No hej,ale by sme si nemali kupovať auto,ale chodiť stále na bicykli. :-D :-D :-D
Odpovedať
ci mas kosik ci zasuvku vzdy nieco ostane co by sa este dalo strcit do mycky-aspon u nas urcite. @kanvor
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kanvor Tak to ja mam nejaku extra UMR, mne sa ten kosik da rozobrat na dve polky a pouzivam len jednu. Dokonca som z neho demontovala ten poklop a pohodicka :) Rucka je taktiez vyberatelna na oboch polovickach, ale mne tam vyhovuje. Myslim, ze to mam v albume. V pripade zaujmu ti tu moju druhu polovicku kosika zo srdca podarujem :) A co to mas za znacku, nech sa poucim :-D
Odpovedať
@atlaska ja som este UMR teda nepustila tak, aby som do nej este aspon dva krat nevliezla a neprihodila zbludily tanier, ci lyzicku, aj ked uz bezala :)
Odpovedať
@nanika Naninka, vidím, že si znalkyňa umývačiek a si veľmi milá, že svojimi názormi a radami pomáhaš nám ostatným ženuškám,aj preto mám toto fórum veľmi rada. Mám aj ja prosbu, potrebujem vstavanú umývačku , ale len 45cm, no bez tej nerezovej časti vpredu a, samozrejme, za prijateľnú cenu. Hľadala som, hľadala, no nejako zatiaľ nenašla. Mám vybraté značky Electrolux, Bosch, Siemens by som brala, no sú dosť drahé, ale v Nay nám predávajúca veľmi chválila značku Beko, vraj mnohí jej kolegovia majú spotrebiče práve tejto značky, ale nejako nemám k tejto značke zatiaľ dôveru. Ak by si mi náhodou vedela na základe skúseností poradiť, budem len rada a vopred ďakujem za ochotu.
Odpovedať
@jansemi prestan, sa hanbim :-D Mas IP
Odpovedať
@jansemi som prekvapená, pretože mne práve predajca v Nay povedal, že Beko sú turecké šmejdy a on by si ich určite nekúpil, vraj majú na ne kopec reklamácii. O týždeň na to sme boli kupovať notes dcére a bol tam iný predavač tak som sa ešte chcela čosi popýtať a ten Beko chválil o dušu, tak si vyber... No ja osobne by som beko nechcela, jednoducho nemám k tejto značke dôveru...
Odpovedať
@nanika aj mne sa dal v AEG rozobert kosik, v Rosiers tusim nie.
Odpovedať
@marta2610 to by nebol problem vystipat to kombinackami, ale je to este v zaruke a v pripade, ze by sa to neopravitelne pokazilo (UMR ako celok) pri vymene by to chceli komlet nazad aj s prislusenstvom a potom by som to neviem kde po internetoch zhanal. Ten kosik viem co myslis, asi tam taky jeden niekde do police hodim. @nanika dik za ponuku, zatial to nehori, ak - tak sa ozvem :-), bosch to je.
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika to mas pravdu, hodila som tam prvy obrazok co som nasla s kosikom......kosik a zasuvka, na porovnanie :-) tu sirku som si v rychlosti nevsimla
Odpovedať
@stanulka76 no, rozhodla som sa, ze ta neukamenujeme. Nemas sa preco ospravedlnovat :)
Odpovedať
Ahojte vedeli by ste mi poradit hladam umyvacku riadu znacka Bosch, plne integrovana, sirka 60cm, nizka spotreba, hlucnost, svetelne oznacenie ukoncenia a cena cca do 350-400 eur. Netusim na co sa mam pozerat nakolko doteraz som umyvacku nemala. Vopred dakujem :-)
Odpovedať
@tinaja Pozri Bosch SGV 46m13 -331 e,Siemens SN 64 M030 426 e. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 dakujem velmi pekne som v tom uplne stratena:)
Odpovedať
@tinaja tie tvoje poziadavky si vzajomne odporuju, nizka spotreba a hlucnost nieco stoji, aj svetelne oznacenie je len u vyssej rady. Ja by som na tvojom mieste nehladala v rodine siemens (bosch), ale isla do aeg-electroluxu. ELECTROLUX ESL 67040 R voda 10l, hlucnost 45 dB, cena od 355 Eur, svetelny signal, programy tu na fore osvedcene.
Odpovedať
@nanika super velmi pekne dakujem pozerala som sa na nu a je super. Kedze nemam umyvacku tak netusim ake parametre by mala splnat a aky program by mi tam mohol chybat. dik :)
Odpovedať
A co tak tato umyvacka???? Mate skusenosti??? ELECTROLUX ESL 67070 R
Odpovedať
@tinaja nech ma rychly program, 70 stupnovy, zide sa aj eco a automatika. aj tu co si hodila, aj ta je ok
Odpovedať
@tinaja ESL 67040 R má predný panel,tá druhá nemá 67070 R. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 to si pozerala cez aku stranku, ja ich vidim obe bezpanelove
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?