Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@marta2610 urcite to bola chyba manzela, mal to zavarit on a nezneuzivat zenstiny :)
Odpovedať
@nanika :-D :-D :-D Aj tak sa dá.
Odpovedať
Dáva sa naznámosť,že v drogérii Teta majú do UMR tabletkyPower 60 ks 4,19 e t.zn.1 ks 0,07 e myslím super cena.Má ich niekto?Prosím podať hlásenie,ďakujem. :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 all in one? A tie jarove platinum tu niekto skusal, ci su lepsie ako bezne jarove?
Odpovedať
@nanika Pýtaš sa či sú oné? :-D :-D :-D Respektíve ? oné?odpoviem zajtra MM tu vedľa spí nemôžem svietiť. :-D :-D :-D
Odpovedať
@nanika Takže majú aj 5 v 1,ale 25 ks 3,29 e 1 ks 0,13 e. 8-) 8-) 8-) Majú aj somat citronovú voňačku do UMR krásne to vonia,ale škoda že len cca 2-3 týždne. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@nanika dakujem za odpoved....no uvidime ked to bude namontovane...mozno budem stuplovat drez o 106 :)
Odpovedať
co vsetko davate do mycky? aj napr. take drevené dosky na krajanie, alebo umelohmotné kelimky na skladovanie? dik
Odpovedať
@77temperance ja dávam všetko, aj lopáriky, aj umelohnotné dózy.
Odpovedať
@77temperance vsetko, okrem sucasti z ponorneho mixera, ktore su vyslovene do nej nevhodne z dovodu poskodenia mechaniky. Davam tam aj tegliky z jogurtov na separaciu, kedze najprv plasty skladujem v dome v pracovni a potom ich az presypam, nepotrebujem plesen a hejna much. Drevene dosky nepouzivam, okrem tej na cesto a ta sa mi tam fakt nezmesti :)
Odpovedať
Profilova fotka
my tam nedavame len pribory, co maju drevenu rucku - odlupila sa z toho farba :-(... (umelohmotnu ano, krasne to vycisti, to co bolo "zazrate" :-) ) a nic z hliniku, to sa tiez pise v navode, tak sme radsej ani neskusali, co sa stane :-D
Odpovedať
Ja vsetko, drevene dosky nemam, na cesto mam zulovu prac. dosku,alebo silikonku niekedy vytiahnem,ale zula je uplne OK. Hlinikove tiez nemame nic. Noze by sa nemali davat lebo sa tupia, ale moj muz je fanatik do brusenia nozov, kazdy mesiac ich prebehne bruskou,prave mam zalepeny palec :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja nedávam do UMR-tefl.plechy na mufiny,z mixéru metličky,drevenné dosky dávam keď sa rosypú pôjdu do krbu,ale si 8-) 8-) 8-) povinne kupujem umelohmotné.
Odpovedať
ludia a na com krajate chlieb/zeleninu, ked nemate lopariky?
Odpovedať
@luciferova mam umelohmotne, alebo silikonove, neviem, je to rozhodne umelina. Ja mam tie dosky drevene zafixovane, ako sa tam tie kusocky potravin zazieraju, mozno je to zvratena predstava, ale naozaj mam dreveny lopar len taky ten velky na valkanie cesta a ine na nom ani nerobim. Hlinikove veci v UMR scerneju, takze pozor na to, ja som tam nieco take umyla a letelo...
Odpovedať
@briluxina môžem vedieť ktorú umývačku máte od electroluxu, chceme mať spotrebiče zn. elecktorlux a neviem sa rozhodnúť pre ktorú. ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@klv Ahoj my berieme tuto - ELECTROLUX ESI 66065 XR
Odpovedať
dik za rady ;-)
Odpovedať
@nanika praveze drevo je antibakterialne, na umeline sa viac mnozia bakterie ako na dreve ;-)
Odpovedať
@77temperance ja nepouzivam UMR este ani mesiac, ale zo zaciatku som sa bala davat noze, struhak na mrkvu a spol, metlicky z mixeru, varechy napr....tak som to umyvala rucne...no ale velice rychlo ma to preslo...a okrem drevenych loparikov davam uplne vsetko....a jedna teflonova panvica sa mi zda ze sa do nej urobili nejake krateriky, tak som ju vyhodila, ale to bola uz viac ako rocna z mobelixu, tak mi to nebolo luto a kupila som si vcera za 2,22e dalsiu:) Na pribore sa mi zo zaciatku tvorili male skvrny hrdzave, ale uz som na to dosla, ze hned po doumyvani treba na chvilku otvorit, len co sa vypari para a potom ju privrem este (nie uplne zavret)...aspon na 15 min a potom vyberam...nehala som uz aj do rana privretu a bol v umyvacke taky pach(aj ked bolo vlastne vsetko ciste), tak to uz nebudem nechavat tak dlho vnutri...inak cez den mavam UMR privretu...
Odpovedať
@luciferova suhlasim, mne sa uplne priecia umele dosky na krajanie, sa mi zdaju stale smradlave...najlepsie su zevraj z bambusu...
Odpovedať
Profilova fotka
normalne sme v soku.......uz par hrncov, po par umytiach, mame tak ciste ako ked sme ich kupovali :-D ...som si myslela, ze ta zazrata spalenina tam bude uz navzdy a to suchatka dreli o 106 ]-( .........zlata umyvacka, ako sme mohli bez nej tak dlho fungovat ;-)
Odpovedať
@stanulka76 To mi vravela kamoška,že si mysleli že majú čierne hrnce a tak isto po pár umytí v UMR zistili,že sú modré. :-D :-D :-D :-D Aj ja to vravím,že toľké roky bez UMR?????!!!!!!!Môžeš to drhnúť ) v ruke koľko chceš výsledný efekt cca 60%?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcem sa opytat maju vase umyvacky detsku poistku? Paci sa mi Bosch SMI53M75 ale nepise sa tam nic o detskej poistke. Ked mate na umyvacke detsku poistku, tak co je to za umyvacku a typ? Nemam cas prezerat vsetky znacky ci to maju alebo nie, dakujeeem
Odpovedať
@renatkas Reni, zasadna otazka znie, kolko ma tvoje dieta, alebo deti rokov? Je, alebo su technicky zrucnejsie?
Odpovedať
Profilova fotka
@renatkais ta tvoja ma .....mechanická detská poistka proti otvoreniu dvierok, elektronická blokácia tlačidiel ......to bude asi ono :-) ....trocha som si ju presla, preco chces prave tuto? skus si ju porovnat s SMI59M05 su skoro identicke, co sa tyka programov a spotreby, aj tej detskej poistky, len tato ma o 2decibely vacsiu hlucnost, no ma PRIBOROVU ZASUVKU (skvela vec), tak by som tie decibely ozelela a tiez lepsiu variabilitu kosov.... a co je este podstatnejsie, tak som ju na nete nasla o desiatky eur lacnejsiu!!!......ja jej nechcem robit reklamu, no boschky mam prejdene skoro vsetky ;-) ...nerozumiem preco je ta 59tka lacnejsia ked ma priborovu zasuvku a ta druha len priehradku na pribor ...a tiez z vlastnej skusenosti na nu nemozem povedat jedno krive slovo :-D :-D :-D ... ale v ziadnom pripade ti ju nechcem "vnucovat", lebo bude zle a povies na mna ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 necham si poradit, ja som umyvacku este nemala tak neviem. A aky je rozdiel medzi priborovou zasuvkou a kosom na pribor? Ten kos na pribor ma moja mama, ale taku zasuvku som este nevidela, neubera to priestor v umyvacke? A ma to aj nejaky odlozeny start?
Odpovedať
@stanulka76 Prosím ťa aký je rozdiel medzi príborovou zásuvkou a priehradkou na príbor?Som rada.že sa stotožňuješ s mojim názorom na zásuvku na príbor-presná definícia. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@renatkas Veľký treba ísť do nejakého väčšieho obchodu a si ich obidve aj takú aj makú a porovnať.A stotožňujem sa so Stanulkou SMI 59............dobrááááááááá. 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@renatkas ...reni, ja si skor myslim, ze ten kos na pribor ubera priestor v umyvacke, miesto neho mozes dat hrniec navyse a do tej zasuvky sa ti zmesti aj mensia naberacka a vareska atd.........ako povedala martuska, treba to vidiet nazivo........skusim najst nejaky obrazok a dat ho sem.........a obe tie umyvacky maju aj odlozeny start, ja som to ale este nevyskusala :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?