Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@bibi78 bibi, ja ti mozem odporucit tu nasu smi59m05eu.......dostanes ju aj pod 600e, ma ju tu par ludi, ma rychly program, 2 eco programy, auto aj 70stupnovy, zasuvku, umyva krasne, tabletku rozpusti aj pri kratkom programe len vravim, ze ja mam asi citlive usi :-D ale nevadi, lebo kuchyna je samostatna aj ked bez dveri @ajkaag pozri toto http://www.bosch-home.com/sk/spotrebi... nie je to tam napisane, no okrem inych to ma nejaky 20min program, ale ci je to rychly to teda netusim :-( ale inak fajna mycka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rossoneri mne by vadilo tych 48decibelov :-( ale v andreashope ju kupis este o 50e lacnejsie nez na mall.sk http://www.bosch-home.com/sk/spotrebi...
Odpovedať
@bibi78 Pretože bola za 421 e na nete,ale vlastne to už nie je aktuálne píšeš,že zabudovateľná. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@ajkaag Daj si do googla Bosch SMV 69m40 eu a ono ti vyhodí kto ju a za ? e predáva aj parametre sú tam a tá tvoja má Turbo Speed to mám ja program o ničom,ale je tam jemný program 40 stupňový já taký nemám dievčatá ktoré ho máte a používate napíšte na čo je vlastne dobrý,ale podľa mňa???????nenahradí toľko ospevovaný rýchly.O tom mojom Turbo S....... sme písali trošku dozadu prečítaj si.
Odpovedať
@ajkaag Pozri si SMV48m10 EU od 562 e má ju Heureka.sk Stanulka má SMI 59 M 05 majú ju od 506 e parametre má výborné,ale vidieť predný panel.Moje dievčatá majú takéto s predným panelom kuchyne majú na mieru a vôbec to nenarúša vzhľad kuchyne,mne osobne sa viac páčia tieto s panelom pretože môžeš sledovať ešte ? min.bude umývať,ale to je na každom z nás čo komu vyhovuje čo si nakoniec vyberie.Prajem dobrý výber. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
jemny program = program na sklo u niektorych UMR zvany, umyva cca na 30 stupnov.
Odpovedať
Predny panel, ake ma kto preferencie, kto si zaklada na vsetkom v linke utajenom, tak jasne, ze plne zabudovatelnu, mne kludne nevadila ani volnestojaca. Ale tak pri tolkych druhoch si snad uz kazdy vyberie :)
Odpovedať
Jsem pro značku AEG.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Tu SMV 48 M 10 som dnes objednal tak som zvedavy. škoda že na internete nemožem tu myčku otvorit a pozret aj na vnutro.ale prešli sme sa zo ženou po obchodoch a taato jej padla do oka :D :D
Odpovedať
@nano10476 Dobrý výber,má dobré parametre kdesi na nete som sa už stretla s tým,že veru bola otvorená a presne si videl vnútro UMR,keď vedia zviditeľnievať dovolenky mohli by aj UMR:
Odpovedať
@stanulka76 ? stupňový máš rýchly program?Viem že trvá 29 min.Ďakujem. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@nanika Ty si taká zbehlá nemáš čas im napísať??????????Keby dali interiér na Ytube,tak sa to píše?Aspoň Bosch a Siemens?.Jasné,že je na každom ktorú si vyberie čo jemu vyhovuje atď,tu my len tak bosorujeme :-D :-D :-D :-D Dnes má moja mama 80 rokov krásny to vek budeme tam 22 dospelých a 6 pravnukov máme to doma a nemá UMR ľudia neviem si to predstaviť na dobré si človek zvykne no idem jej už pomáhať variť. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 http://www.bosch-home.com/cz/spot%C5%...
Odpovedať
http://www.bosch-home.com/cz/mycí-pro... tu su pekne vysvetlene vychytavky - turbospeed atd
Odpovedať
@marta2610 http://www.youtube.com/watch?v=YYvP1l... ospravedlnujem sa, akosi tie stranky z boschu sa nedaju kopirovat, tuto je to iste na tube
Odpovedať
@marta2610 skusit napisat mozem, ale pochybujem, ze to nieco zmeni :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ten rychly ma 45stupnov, 10l vody a trva tych 29min.....uuuuplne staci na bezny riad, aj hrnce umyje, pokial ten zvysok jedla dam dole handrickou, pohare su tak vybliskane, ze ani pri kupe take neboli :-) mam pocit ze sa mi z ruky vysmykne...zajtra vyskusam ten hrncovy na 70stup, zo zvedavosti, ako si poradi s tymi "pripaleninami" na vrchu hrncov potom auto umyva pri teploty 45-60stp a eco je bud 45stp alebo je tam taky ze eco intensive pri 50stp...voda je rozna....zatial vyuzivame len ten rychly, stale dookola.......keby nebol, tak neviem :-( ...mame novu zabavku, kto ulozi riad tak, aby nic neklepkalo :-D zatial sa to podarilo 3x
Odpovedať
Profilova fotka
@nano10476 .......presne ako nasa, uplne rovnake parametre, len bez predneho panela...super!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika nanika to je supeeeeeeer, to video :-) :-) :-) tak uz viem ako sa to vnutry sprava!! inak ten predny panel mne osobne velmi vyhovuje, vidim cas a je to nerozove takze pasuje k ostatnym spotrebicom, skusim pridat fotku ak pojde
Odpovedať
@stanulka76 Máš to veľmi pekné,ďakujem že si to odfotila.Radšej raz vidieť ako 100 krát počuť. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@nanika Ďakujem za linky,niektoré sa nedajú otvoriť. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 Marti, tak to ti potom usiel prispevok pod nimi, v ktorom som sa ospravedlnila a hodila link cez tube :)
Odpovedať
@nanika OK : 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Dobrý večer. Je tu veľa strán na čítanie, ale nemám na to ... Mám taký problém, ktorý by som dúfam mohla zadať sem, aby som neotvárala novú tému. Chcela by som tiež umývačku riadu, ale pri meraní som zistila, že máme "krásne" urobenú kuchynskú linku (už bola v byte - vraj na mieru - keď sme byt kupovali) - na ľavej strane hĺbka skrinky 56 cm a na pravej strane hĺbka 51 cm. Dá sa dať do takéhoto priestoru umývačka riadu? Doteraz sme tam mali takú poličku na vody a zemiaky a pod. a vôbec som si to nevšimla ten rozdiel, kým som nešla zisťovať miery kvôli UMR. Poradíte mi, či je to normálne, alebo sa tam nedá dať UMR. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka1307 ,čo ide šikmo linka či stena? ? ... vstavané maju tak okolo 55cm tak neviem. Ak stena tak rýpacie mechanizmy a zo steny trochu dolu.nič príjemné,ale...!
Odpovedať
@bibi78 ahoj, máme podobné mená. ja som pred týždnom hladala tiež UMR, tak možno si nás zmýlili. inak ešte stále rozmýšlame, či volnestojacu alebo zabudovanú. ja by som brala bielu volnestojacu a šupla ju normálne do linky pod pracovnú dosku, ale ukeciavajú ma, že ked robíme kuchynu, tak radšej zabudovanú si máme dat. stále váham.
Odpovedať
myslím, že my vyberieme medzi týmito troma SIEMENS SN 25M289 EU, BOSCH SMV 48M10 EU, BOSCH SMI 59M05 EU podla toho, či volnestojacu alebo zabudovanú. teda volnestojaca je o dost lacnejšia a je aj o 2dB tichšia. @stanulka76 na všetkých troch je asi ten rýchly 45 rovnaký myslím, teda možno siemens rýchly 45 bude trošku iný. aký je rozdiel medz rýchlym 45 a IntensiveEco 45 °?
Odpovedať
Profilova fotka
@bibi23 bibi, to by som aj ja rada vediet :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bibi23 to je mozne bibi ;-) . ja teda neviem o UMR vela, ale myslim, ze vsetky ECO programy su o tom, ze maju dlhy (pomaly) cyklus, ktory spotrebuvava menej vody. inak vdaka za tipy, pozriem si tie modely. a co sa tyka zabudovanej alebo volne stojacej, ja myslim, ze ked uz idete do novej kuchyne, tak zabudovana vyzera integrovanejsie, jednoducho sa "zlieva" s celou kuchynou.
Odpovedať
@stanulka76 a co hovoris na tuto SMV 48M10EU, alebo este mam v hladaciku aj elektrolux, ale tam neviem cislo. maju ju znamy tak som zvedava co mi na nu povedia, ale ja by som radsej isla do Bosh. aj tak si myslim, ze podla toho, co tu citam, to bude riadna drina vybrat tu spravnu mycku:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?