Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @marta2610  uz som to nasla v katalogu, asi v stredu-stvrtok budem u nasich, tak tam skocim, tak mi prosim silno drz palce, nech ich maju a hned mas referencie z prvej ruky 🙂

• @katrin21 Študujem to s lupou a nič tam také nevidím napísané.Skús si dať Me..o leták od 18.7 a kuk na to.ja som mala zatiaľ Jar-citron a veľká spokojnosť.Ktosi kdesi písal,že orange jar nič moc.A tieto zelené?????ani srnky netušia,ale za tú cenu-no nekúp to.Však kto vie nech napíše. 😃 😃 😃

• @nanika  dík zasa som múdrejšia

• Sponzor fóra
  • @nanika  Dakujem za link stoji za zvazenie... juuuuuuuuj len keby peniazky boli v penazenke skusim sa poradit s chlapom 😉 idem si ju dat rezervovat. Ty by si sla do nej teda?

• @katana11  siemens je dobra znacka, ak je este rok v zaruke, tak nie je o com, vypytaj si od nej cislo typove, nech pozrieme co je zac, mne pride ako 60, ale tak fotka skresluje. A skus este trocha zjednat, za seriozne a rychle jednanie ti mozno cosi da este dole 🙂

• @katana11  ak kliknes priamo na obrazok, otvori ti ju v novom okne a tu fotku si potom mozes priblizitl. Co vidim, je to 60 cm, ma polovicnu napln, vario speed, casovac, auto, eco, 70, 45, predoplach a detsku poistku. Spotrebu ti neviem povedat, kedze neviem cislo. Nema rychly program, ale za tu cenu je fajna 🙂

• @nanika  dikes uz som jej aj pisala tak uvidime, potom budem rada ak mi poradis... inak tu bako UM este neviem stale co to je zac az zajtra... uffff. Ale umyvacka mi uz doma riadne chyba 😢

• @katana11  ja ti verim, budem cakat, ze mi das vediet, citim pri srdiecku take simranie, urcite to dobre dopadne tu cez MK, neboj 🙂

• @nanika  dikes si zlata 😉 😵

• co som pozerala zda sa mi ze je to tato tuto:http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siemens-sr-25m233/

• @katana11  podoba sa, ale nie je to ona, tento link je 45 cm a nema polovicnu napln, ako ta z inzeratu.

• @nanika  juuuuuuuuj neviem to najst ktora by to mohla byt... 😐 a pani mi este neodpisala...

• @nanika http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siemens-sn-25m237/specifikace/#section ja by som povedala, ze je to tato, ak ano, tak rychlo ju ber 🙂 Tak 45 znamena rychly program, spotreba energie a vody je super, nevidim na nej chybicku.

• @katana11  no super, uz pisem sama sebe, uz pomaly koncim na compe, zajtra sa mi urcite ozvi, ako si dopadla, ci je este volna a ktora to presne je 🙂

• Sponzor fóra
  • @stanulka76  ja by som ju brala!!!!!!!!!!!! 😉

• @stanulka76  pozeram, ze nie som sama, co trpim samomluvou 🙂

• @katana11  ahoj, foto nejde, ta z MK sa ti ozvala?

• @nanika  hej ozvala ze mi vecer kukne papiere a povie blizsie popisne... ufff skus kunut na nete pod popisom Beko 3503b ale mne to uz ani v obchode nenaslo len ako inzeraty na predaj

• @katana11  ano, hladali sme velmi podobnym sposobom 🙂 Nechapem, kde ju pan vykopal, ale mal ju zrejme ako vysluhovy model...

Uf, esteze ti nenapisala, ze ju uz nema 🙂

• @nanika  xixi ze vysluhovy model 😃 a to som skoro kupila 😒 nic tak sa dat na tu siemensku? Isla by si do nej teda za tu cenu ano? lebo zlavu uz mi nechce popustit ... 😴 ale este neviem ci je to presne ta co sme obzerali stale mi neodpisala na popisne cislo

• @katana11  ked da typove cislo, ucet k tomu, za 180 eur po roku pouzivania, Siemens, s tymi parametrami, co sme si typli, ze by asi mala mat, je to velmi slusna cena, velmi slusna. Slusna by bola aj s horsimi parametrami 🙂 Ja by som ju zobrala hned, keby bola zabudovatelna, tak by som si ju kludne s tebou vymenila a dala moju fagorku, kedze tato vypada byt 100x lepsia 🙂

• @nanika  juuuuuuuuuuuuuj to som rada za take hodnotenie no kiez by bola uz u mna doma ona sa mi zda ze sa da aj zabudovat po kuchynsku dosku ze sa jej da dat vrchny kryt dole aj ked to nie je ono ale da... ale na to ze mame este staru kuch. linku tak mi to neprekaza ze bude volno stojaca. Dakujem este raz si ma podporila xixxi nedam si ju 😃 😛 OK dam ti vediet ked mi odpise bru noc zatial 😵

• @katana11  ano, tie volne stojace to povacsinou umoznuju, zabudovatelne su zabudovatelne len kvoli tomu, ze umoznuju namontovat panel kuchynskej linky zpredu (aj ked tomu nerozumiem, preco byvaju castokrat drahsie, ako volnestojace a na tie predsa treba viac materialu). Tak drzim prstiky, nech sa uz ozve, snad chce predat, treba ju troska ponahanat, mozno len zabudla, ja mam z deciek uz tiez hlavu ako melon, idem spat aj ja, kym zasa nebude o piatej budicek 🙂

• @katana11  len si to dobre vymeraj, aby ti tam ta umyvacka vosla na hlbku a nevytrcala vpredu pred pracovnu dosku. Standardne pracovne dosky su sirky 60 cm a umyvacky maju hlbku tiez 60cm ... len treba este pocitat s odpadovou a vodovodnou rurou ...

• @nanika  ahoj tak pani odpisala je to Siemens SN 25M237EU vrchná doska sa dá vycvaknut dxš= 60x60
    Ist teda do toho?

• @katana11  ano, je to presne ta, ktoru som ti nasla, takze odporucam kupit, ale ako kriloter odporuca, premeraj si priestor, kam pojde, ale ked bude kusok trcat, nebude to az tak hrozne, ja som samostatne stojacu mala zarovno linky... Teploty ok, funkcie ok, proste aj keby bola drahsia, bola by dokonala. Ak sa bude dat, nech ti baba pribali aj ucet k zaruke. Som rada 🙂

• @kriloter  ale moja byvala electroluxka mala hlbku vdaka deklu vacsiu asi o 4 cm, ale pod nou bol prazdny priestor na trubky, takze ten rozmer, co je uvadzany v navodoch uz by mal ratat aj s trubkami, ale neviem, ci je tak kazda, len som teraz pozerala u nasich moju staru 🙂

• @nanika  samomluva bola vcera 😃 dala som "odpovedat" a nevsimla som si, ze napisalo moj nick......dnes uz nestrajkuje 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam na predaj drobné nábytkové kovanie - úchytky, pánty, konzoly a iné komponenty pre domácich kutilov.
    Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
    Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Články od našich partnerov
    Odstrihnite sa od zateplenia
    Klasicky nadčasová kúpeľňa
    Keď maľovanie a stierkovanie nie je len o estetike
    Archív článkov od partnerov