Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@katana11 pozri Kati, keby ti vyslovene islo o peniaze, hlavne, nech umyva, ma normalnu spotrebu a nedavala by si doraz na suflik na pribor, da sa vybrat aj v electroluxe. Mne ak by sa teraz pokazila fagorka, tak kedze sa stale cosi plati plus ako pises aj ty, materska a hypo, isla by som do electroluxu a cert ber suflik. Jednu som uz mala a mne vyhovovala... Ak by netrebalo platit teraz moju skolu a uz by som robila, isla by som do takej, ako som ti hodila link, do inej, ako bosch a siemens by som nesla. Ale preto ti to takto polopate pisem, aby si videla, ze nie si v tom sama a cloveku sa lahko hovori, tieto dve znacky su fajn, ked kasa nepusti. Ale zasa clovek nie je taky bohaty, aby kupoval pre mna neakceptovatelne znacky, ako whirlpool a rozne beka, fagory, gorenie a pod. Hlavne nech umyva, ale ako pisem, aj electrolux sa da, len nema suflik na pribor, len klasicky kosik, alebo este jeden kosik v hornom kosi... Tymto sa ti nesnazim to gorenie vyhovorit, ved tebe bude umyvat a blba UMR neexistuje, vsetko je o tvojich preferenciach a pocite. Mozno by stalo za to ist do obchodu a ist si normalne tie umyvacky ohmatat, obkukat, aky z nich budes mat pocit, je to ine ako po nete. Ja som bola pozerat pracky (nepotrebujem, ale dobre spotrebice vzdy preskumam) a ja som sa od bosch a siemensu nemohla odtrhnut, joj, keby som nepocitala kazde euro, aj na chrbte by som si taku pracku odniesla loooooooooooooooool
Odpovedať
@katana11 Ty bývaš v Ružomberku? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@katana11 http://www.siemens-home.com/sk/autori... si z Ruzomberka? Ved tam servis Siemens mate :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 @nanika ano z Ruzomberka jeje a kde xixi idem kuknut na nete na mape ufffffff :-N ten link mi nejde... =-)
Odpovedať
@katana11 skoda, daj si do googl "siemens servis" a hodi ta na stranku siemensu, tam si kliknes na servis a si tam
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika uf no naslo ale to bude asi daaka mini dielnicka lebo to hodilo Lipt. Lužnu a to je dedinka =-) jooooooj tomuto sa povie dilema |-|
Odpovedať
@katana11 20 km, to ja mam do BA :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika prosim ta na tej elektroluxke studujem a je tam popis: moznost podstavby... to mam brat tak ze ak ju budem chciet zabudovat ze sa bude dat vrchni diel odobrat a zabudovat?
Odpovedať
@katana11 ano, presne to to znamena :) Cize uz nikdy z nej neurobis vstavanu, ale z vrchu bude kryta linkou :)
Odpovedať
ahojte, pridavam sa k stastnym majitelkam UMR, je to moj milasek :) zatial ju mam len 3 mesiace, cize zatial asi relevantne nezhodnotim dlhodobe fungovanie, ale intenzivne ju vyuzivam a som velmi spokojna.... kedze som ale naozaj na nu mala obmedzeny rozpocet, tak som si nakoniec vybrala Beko DFN 6632 za uzasnych cca 250 eur - je to top 3 na heureke.cz, ma tam vela recenzii a v drvivej vacsine pozitivnych... pri vybere som si najprv precitala vsetko, co tu v teme radite, co sa vam zdalo dolezite a potom som si zhodnotila, co je pre mna dolezite.... kedze som sa obmedzila rozpoctom cca 300 eur, tak som na vyber UMR isla asi takto - lacnejsie su biele, volnestojace (to mi vyhovovalo), dalej som chcela nastavitelne kose a nejaky kratky program, lebo ste to tu viackrat spominali, ze je to dobre (musim suhlasit), Ackove susenie a umyvanie, A spotrebu a nizku hlucnost (do 45 db, kedze v kuchyni nam spia navstevy) a dala som trochu aj na recenzie(skor ceske a polske), suflik na pribory som kvoli cene UMR ozelela, takisto znacku a nerozhodovalo u mna mnozstvo vody - vzdy to bude menej ako ked by som umyvala rucne... kedze musime casto varit, UMR ide u nas skoro kazdy den - najcastejsie pouzivam 60 min program pri 60°C, potom 30 min pri 35°C a 2h 20 min pri 70°C pri spinavsich riadoch... pouzivam sol, lestidlo a prasok z Lidla w5, to ste tu takisto odporucali :) plastove nadoby su po doumyvani vlhke, ale kym vychladne riad, doschnu... a niekedy bojujem s ukladanim riadu - ale to vtedy, ked chcem do spodneho suflika naraz narvat aspon 2 velke hrnce, taniere a misy roznych velkosti, nejaku panvicu a kosik s priborom.... ;-) tak dufam, ze to aspon niekomu trosku pomoze v rozhodovani, ked uz som sa tak rozpisala... a baby, dakujem vam, ze sa tu tak venujete tejto teme, velmi mi to pomohlo :)
Odpovedať
@kaspa To som rada,dúfam že som aj ja troškou prispela. :-D :-D :-D
Odpovedať
Pred 10 rokmi sme kupili nejaku znackovu (mam ju v pivnici) kde odisla riadiaca jednotka, oprava by vysla na 150€ tak som si povedal ze je zbytocne vrazat € do novej podobne znackovej nakolko do domu ju brat nebudem a kupil som na zaciatku roka Ariston hotpoint zabudovatelnu len kvoli tomu ze Beko nikde nemali hned k odberu a na Aristona mi urobil po 2 pokusoch v obchode 80€ zlavu tak nebolo co riesit,ja som bol vysmiaty a zena stastna :-D - mycka ma tiche umyvanie takze nerusi,umyva dokladne nakolko ma nejake 2 senzory v sebe takze z 8 funckii ci ako pouzivam len 1... Technik co bol pozerat tu pokazenu vravel,je zbytocne kupovat drahe nakolko aj servis je vzdy drahy,takze odteraz pozeram na cenu,dizajn a zaruku nic ine ma nezaujima...za malo penazi vela muziky sa vzdy da ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nema niekto umyvacku Siemens SN56M596EU? mam ju doma, velka spokojnost, len ani v navode nie su popisane niektore tlacidla doplnkovych funkcii, tak ci by niekto nevedel poradit...
Odpovedať
Ja mam v novostavbe vstavanu Milele, ale este som ju neotestovala, kedze este nebyvame... Tak uvidim, co to bude za zazrak :-) Za umyvackou prahnem uz dlhy cas - pri 4 detoch a castom vareni cakam na to ako na spasenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky Billa má od dnes akciu na jarové vankúšiky. 70 ks / 10,49 Eura. Na metro sa nechytá, ale pomôže :-)
Odpovedať
@erix sú v akcii aj v Kauflande
Odpovedať
Profilova fotka
@marianka_21 ako tam cenovo vychádzajú prosím ťa? síce som kúpila v Bille ale ja som maniak na jarové vankúšiky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@erix a jarovy vankusik sa rozpusti aj pri kratkom programe?
Odpovedať
pozerala som leták Kaufland a nevidím tam tie jarové vankúšiky, tiež zvyknem kupovať prostriedky do UMR v akcii, keď to máte niektorá "preštudované", aká je dobrá cena, kedy sa ich oplatí kúpiť (ešte som ich neskúšala, teraz mám prášok a tablety z Lidla)
Odpovedať
@stanulka76 ano, rozpusti sa :)
Odpovedať
@nanika Jeden kamarát reklamoval UMR,že vraj mu nerozpúšťa Jar.vankúšiky.Vraveli,že vraj nie sú vhodné na rýchly program.Ja by som radila,ja ale rýchly program nemám aby ste vyskúšali prach do UMR W5-Lidl,alebo gel Somat naleješ trochu a uvidíš :-D :-D :-D Ako som písala ja mám teraz zásoby tak nekupujem.Je dostať teraz prach Lidl?Cena je rovnaká,alebo vyššia.????? 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 ked pojdem, kuknem ti, ale pojdem asi az buduci tyzden... Mne sa rozpustilo na rychlom vsetko, aj tvrde tablety, len somat bol podivny. Jarove vankusiky som zatial nikoho nepocula, zeby sa stazoval, ci na rychlom, ci normalnom programe, dokonca, ani ked som mala nieco blizko dvierok, tak sa mi ten vankusik nenacapil na tanier, ako sa mi to obycajne s tvrdymi tabletami stava. Mna uz tiez chyta nakupna mania, ale mam s cim umyvat cca do septembra, tak vsetko miniem a potom sa uvidi, ci bude akcia, alebo kupim co bude. Mam doma uz len otvorene jarove vankusiky a finish prasok...
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 ano bez problemov sa rozpusti aj pri kratkom a este aj krasne odmasti a rozvonia umyvacku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ja mam stale zasobu ale akcia na jar sa neda obist. :-D ale ja som fakt maniak. dnes som v lidli kupila dalsie tablety aby som to mala na striedacku.
Odpovedať
@erix Ty si tiež maximalistka ako ja :-D :-D :-D no nekúp to???????!!!!!!Ja čo som si kúpila do zásoby tabletky tak ich mám schované v robote a po krabici vyťahujem 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte, vie niekto poradit pls, na akom principe funguje detska poistka na UMR? My este stale vyberame a nevieme sa rozhodnut, ci mame brat do uvahy tento parameter alebo nie. Potrebujem vysvetlenie po lopate, ako to funguje s detskou poistkou.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 martuška, že po krabici.... tak to si ešte väčší škrečok ako ja :-) . Ale ja som sa fakt veľmi zaláskovala do umývačky, takže pre ňu to najlepšie. Môj mužíček krúti hlavou, ale keď nemusí stáť pri umývadle a riešiť hrnce a všetko ostatné, tak mi to isto prepáči, no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@leelyanah moja, síce neviem, ako to funguje, ale dieťa ti to vysvetlí. :-D Tie prídu na všetko zakázané skôr ako my dospeláci.
Odpovedať
@leelyanah su dva typy poistky, bud je manualna, pred spustenim UMR manualne nastavis zapadku, alebo elektronicka, kedy zablokujes tlacidla na UMR, aby ti to dieta nepreprogramovalo. Zvycajne byva na UMR bud jedna, alebo druha, ale zasa som videla UMR aj s dvojitou detskou poistkou.
Odpovedať
Profilova fotka
mam na umyvacke polovicnu napln, no ziadne vysvetlenie ako a co ]-( ........citala som tu, ze je to umyvanie len v jednom kosi? a v ktorom?........ostatne kose musia byt prazdne?......a tiez, ze sa tym padom spotrebuje menej vody, mozno aj casu, energie....je to pravda??........a mozem pouzit hocktory program?...dnes idem kupit tie jarove vankusiky, dufam, ze ich v Bille este budu mat.........dakujem dievcence!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?