Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ty ams pravdu ano je to siemens teraz som sa na nu pozerala boze prepac je to siemens ja som uplne dopletena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika neviem preco ma napadlo ze samsung.....ano siemens a spotreba 6,5 litra
Odpovedať
@radustek ved je to ok, tuto tu maju viacere na fore a su velmi spokojne, medzi nimi aj Martuska :)
Odpovedať
@nanika Nie ja mám Bosch SMS 58M98EU,spokojná len mi chýba rýchly program. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 no zrejme je tych 6 litrovych uz viac, ci ako? Siemens :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky z modreho konika mi poradili vas tu na streche ;-) sem z radami na UR. mala by som zaujem o nejaku volne stojacu 60-tku nech malo papa ele.energie a vodicky, nech priehradky su sklopne spodne aj vrchne, proste nech je prakticka, setrna a cenovo dostupna cca 350€... rozmyslam nad Gorenie a Wirpool. Prosiiiiiiiiim uz som mimo tolko na trhu a ja nemam ziadne dobre referencie... |-|
Odpovedať
@katana11 Bielu,alebo striebornú?Ale nechceš prehodnotiť tie značky?Lebo za mňa nieeeeeeeeeee. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@katana11 pripajam sa k Martuske, Ak ma byt taka cena, ako pises, tak jedine Electrolux, odporucila by som ti Bosch a Siemens, ale aby UMR splnala tvoje predstavy, cenovo by sa pohybovala od cca 600 eur. Takze si skus pohladat tam. Ak nevies, kde zacat, skoc do andreashop a tam si nafiltruj podla ceny, sirky, volnestojacu atd a podla znacky a pokukaj sa, ak ta nieco zaujme, mozno to najdes este cez najnakup alebo heureku lacnejsie. Prajem stastnu ruku pri vybere. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika jejej zlata to babenka uz som citala par stranok do zadu ze sa nemas rada s Wirpoolkami a uz aj ja som pocula nazori ze to uz nie je to co bývalo... No mam predstavu bielej volne stojacej s digi. displejom s funcio min. rychleho umytia, poistka detska, el.ukazovatel nedostatku S. a L., sklopne priehradky-pripadne nastavitelne, predoplach ... to by bolo fajn keby som to nasla v tej cene cca 350€ trochu mi nie su jasne funkcie Aqua Stop, senzor naplnenia, delitelne kose na pribory... uf uf som laicka na UMR hoc vlasnila som 2m staru Indenzit ale ta uz bola pouzivana par rockov a zo dna na den prestala odstredovat... tak som stoho ;-( ale sme si od zaciatku nepadli do oka... neviem preco ale ona mala zadnu stranu ani keby izolovanu ani keby asvaltovym natero... =-) :-N a ono ked to rozohrialo to hrozne smrdelo... :-x budem rada ak zienky date aj daaky link na danu UMR. Proste chcem nieco co splni hlavnu podstatu a to ze spravne umyje a vysusi... pripadne dobre funkcie budu vhod... ozaj sa riadim teraz cenou a vydzou do buducna nie aby som za rok ju znova menila... Juuuuuuuuuuuj a ostala som v soku nasla som tu link na tvrdost vody mi mame 2,15 - 3,30 co je tvrda ale ja som ziadnu sol do tej nasej starej nedavala =-) =-) =-) |-| ani som o tom netusila a do dnes neviem ani kde sa to moze dat. Zasobnik na tabletu je vo dverach ale kde stou solov? pripadne lestidlom? a uz ked tolko otazociek neda sa mi popytat ake preferujete vyrobky ci geli, kapsule, tablety, prasok... ci treba lestidlo kedy je vhodne ci to zalezi od casu pripadne od funkcie a ta sol mi stale nejde do hlavy :-( Juuuuuj som ja nevzdelana :-D :-D :-D Dakujem a pekny zvysok dna.
Odpovedať
@katana11 Som si dala do gogla:Heureka.sk zadala voľne stojaca,ale nevedela som farbu,ja mám nerez veľká spokojnosť vôbec sa nemusíš báť super údržba to nie je ako kedysi samá packa,ale farba je na tebe ako aj výber my sme tu len také poradkyne.A moje favoritky:Siemens SN 24M284 466 e,Siemens SN 25M289 450e,Siemens 25M887 509 e túto má kamoška veľká spokojnosť a Siemens SN 25M883 460 e.Ak sa nemýlim všetky majú zásuvku na príbor úžasná to vec.Majú prijateľnú spotrebu vody,elektriky a do 46 db-hlučnosť a nie som si istá či majú všetky rýchly program.Treba sa s tým trochu pohrať ono sa to oplatí.Ja viem,že tvoj strop bol 350 e,ale pri týchto cenách,ktoré stále idú hore no to musíš trošku pouvažovať je to síce 100 e,ale myslím že oni sa ti pomaly vrátia.Prajem dobrý výber. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 idem to lustit do blba :-D dikes za tipy
Odpovedať
@katana11 boze dievca, chcela som si ta najprv precitat, utriedit si to hlave a potom postupne odpovedat, ale az sa mi z teba hlava zatocila a zahmlil sa mi zrak. za prve, mne sa napriklad paci tato, aj cena by bola myslim v pohode: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_volne... ma vsetko okrem detskej poistky - budme realistky, mne syn v troch rokoch prekonal poistku na mikrovlnke do 24 hodin :) Jednu poistku proti preteceniu ma, spodny kos sklopne drziaky na taniere, hore aj na salky, aj na pohare, aj maly kosik na pribor (ten som pouzivala, nie velky, ktory sa dava dole), ale ma aj velky kosik do spodneho kosa, zerie 10l na cyklus, aj elektrika je ok, ma predoplach, aj rychly, aj silny, aj automaticky, ukazovatele soli a lestidla za tu cenu je myslim adekvatna. Ale nerucim, ze som nasla naj, mozem ti skusit pozriet este zajtra, ale snad dievcata este hodia nejaky napad. Sol sa zvycajne dava dole pri filtri, byva taky otvor so srobovacim deklom. Nastavuje sa bud elektronicky, alebo manualne, ale kazda to ma inak, treba sa riadit navodom. Ja to mam na pravej vnutornej stene UMR. Lestidlo sa doplna povacsinou nie pred kazdym umyvanim, ale dolejes kolko sa zmesti, byva to vedla priehradky na tablety. Myslim, ze na zvysok otazok, co si sa pytala o soli, lestidle a prasku, tabletach, som odpovedala par prispevkov hore. Zvycajne to mas napisane aj v navode. V pripade dalsich otazok som ti plne k dispozicii, aj ked za chvilku uz odpadnem, ani nevidim na oci, pojdem na kute :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No Marti, skus si to preratat, uz sme to tu x krat rozoberali, ze sa ti bohuzial voda nevrati, ked si to prepocitas. Je to vyslovene o ekologickom mysleni. Lebo rozdiel par litrov na cyklus, aj ked setrim s vodou, staci o jeden raz viac splachnut a mas to tam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika xixixi som ja za pripad co :-N :-D :-D :-D :-D juuuj dobra si ty osobka nooooo tak idem ten link postudovat a ty predychaj moje ocakavania a otazky :-D dikes moc za rady ako kukam si vtom ozaj dobra x-) tak bru noc a ak by si nieco zajtra nasla budem ti vdacna ;-)
Odpovedať
@nanika Jasné súhlasím M3 vody nie je až taká suma,ale menej elektriky a tieto majú všetky zásuvky na príbor a napríklad moja na začiatku mi napíše 2.40 bude umývať a veľa krát mi to skráti aj o 45 min.To je tiež úspora nie? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@katana11 Pozri si ešte Bosch SMS 54M02EU cca 399e,ale nemá pre mňa nepostrádateľnú zásuvku na príbor.U mňa to bol bod č.1. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 :) Martus, ja nie v zlom :) To mas fajn, ja mam taku speci pracku, ze pise, ze o 5 minut konci a o 15 minut este stale odstreduje looooooool V globale si clovek musi sadnut nad tabulku v navode, kde ma rozpisane, kolko ktory cyklus zerie vody a elektriky a treba sa naucit, ktory program pustit kedy. Lebo clovek nie je jasnovidec a ja som zo zaciatku umyvala na automatike a potom kukam, co to zerie a odvtedy umyvam hlavne na eco a rychlom, obcas pustim 70, nech sa aj UMR premyje. Ostatne nepouzivam.
Odpovedať
@nanika Jasné,že nie v zlom :-D :-D :-D o tom je táto diskusia.To sú naše názory a nech si každá vyberie.Ja tiež veľmi často používam Eco,Auto a presne ako píšeš aj ja na 70 hlavne hrnce také pripečené.Píšem to tu dookola mne veľmi chýba ten rýchly preto keď si čo len jedna dala na to pozor som rada. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 No bola som dneska v Gorenje a pani mi ponukla vcelku slusnu umyvycka http://www.gorenje.sk/umyvacky_riadu/... co vi na to a cenu zlavnila na 415€ je na nu akcia do 15.7. ale ak zoberem na splatky tak jednu preplatim cca 50€... ale vizera slusne Martuska vies poradit??? :-N
Odpovedať
@katana11 No parametre OK,ale ja som za Bosch a Siemens.Pozri nejaké recenzie na ňu aj u Čechov.Ale to je na tebe.Ešte dievčatá nemáte tiež nejaké skúsenosti s touto značkou?Kúpili by ste si ju znova? : 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@katana11 ak by si chcela vediet aj moju recenziu, tak napis, dopeciem palacinky a mrknem ti to podrobnejsie, zatial len ok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika @marta2610 divcata ja budem vdacna ak poviete mi nieco o nej blizsie co a ako ma dobre ci stoji za tu cenu pripadne na co si mam davat pozor... mne okrem farby(ocel) vyzera byt vpoho...
Odpovedať
@katana11 http://www.alza.sk/siemens-sn25m883eu... v tomto pripade sa vynimocne a s radostou pripajam k Martuske, kedze cca v tej cene je aj tato siemenska a ma mensiu spotrebu vody, o skvelej znacke nehovoriac :) Osobne by som to gorenie nebrala ani so zlavou, lebo siemens je siemens a ked ma este horsie parametre ta tvoja umyvacka, podla mna to za 50 eurovy rozdiel nestoji. A to som vybrala len namatkovo :)
Odpovedať
@katana11 Ale zasa, keby si na tom trvala, tak ta gorenie nie je zla, len ti ju neviem posudit zo skusenosti, kedze nikoho nepoznam, co by ju mal. Ale parametrovo je to ok, len si myslim, ze ta cena je realne dost nadhodnotena aj po zlave :(
Odpovedať
@nanika Presne ako píšeš Bosch a Siemens sú značky.Čo píšeš tú SN 25 M 883 za 464 e má výborné parametre,ale je strieborná ,píše že chce bielu.Mne to pripadá niekedy akoby nás za to platili.že ich tu tak velebíme do neba a furt ništ :-D :-D :-D aj Ježiško už dávno chodil............ale život naučí.Keď som si kúpila moju Bosch-ku videla som na hrncoch ako sa pomaly,ale isto lesknú.Keď som po upečení kurčaťa dala Jánsku misu do UMR s Citr.Jarovým vankušíkom to som nechápala po umytí sa leskla ako z tej reklamy.ja nevravím že iné značky neumyjú ja len píšem ako si tá moja Bosch-ka poradí.To je môj názor.Ktorú značku to už je na každom z nás. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vizera pekne len mne sa uz ozaj neda ist vysie a o co je horsie splatky su tam robene cez cetelem a tam by mi ju urcite nedali nakolko som na MD a cez Quatro co mi zensak vypocitala by mi to vyslo na tu Gorenie... :-. ufff clovek je stoho zmeteny... normalne neviem teraz inak o co bola lepsia ta siemenska? Inak tuto Gorenie ked som pozerala na nete tak na nu nie su ziadne recenzie... iba v Nemecku ani keby u nas na trhu este riadne nebola =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika @marta2610 zom zabudla dat nicky :-N pekny dnik
Odpovedať
@katana11 http://datacomp.sk/siemens-sn-25-m-88... tu je cez quatro
Odpovedať
@katana11 vies to mas tak, ze vzdy je na tej umyvacke nieco, ked je dokonala, je draha, ked je biela, nema rychly program, ked ma toto vsetko aj dobru cenu, nema suflik na pribor, ked je vsetko, nie je tam nizka spotreba... ako na potvoru, este som sa v tom nurala, ale asi nevymyslim nic. Bohuzial, vsede je len cetelem a kde nie je, je vyssia cena :(
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika jeje dikes za link nuz uz len s muzom to riadne prekonzultovat... Inak ako to bude so servisom mi mame v RK rovno Gorenje a Siens u nas pobocku nema... to bude horsie s reklamaciou |-| ufff clovek ozaj premysla po kazdej stranke... Inak ty by si sa viac priklonila k tej Sienenske? Ozaj sa ti zda ze ta Gorenje je nadhodnotena? :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?