Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@kkiki to som este nepocula =-) OK, nehadam sa , moze byť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 to som si myslela aj ja :) ale asi mas vsetko tak ako ma byt a je dobre, ale nemozes povedat, ze kym si prisla nato ako dosiahnut ciste riady, co to si musela vyskusat ... :) a to sa mne napriklad u predoslych znaciek nikdy nestalo :) teraz syoem prasok, pre istotu na odporucanie, aby mi potom uznali reklamaciu, lebo o tomto mas byt informovana, ze tablety sa v mnoho pripadoch nerozpustia a zanasaju plavacik a cistenie nespada do zaruky :) ....
Odpovedať
@kkiki to nie je nic, ani miele, vseeeetko sa dnes akosi kazi, kde su nase stare dobre pracky philco a tatramat, co isli do aleluje, ze jo :) Dnes uz sa kvalita nenosi :( Myslim to v globale, nielen pri UMR. Kkiki, ja ti nic nevytykam :) Verim kazde slovo :) Kolko krat sme sa tu vadili na fore o x veciach ohladne UMR, ale vzdy sa potvrdi len jedno jednine. Nikdy vsetko nesedi kazdemu a ta ista umyvacka sa prava u kazdeho inak :) Neexistuje nic univerzalne :) Takze kludne verim, ze tebe bosch nesadol a mas s nim len starosti :(
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ano mam , len neviem preco ludia tuto znacku tak nadsadzaju :) proste nema tu hodnotu, ktora jej bola umelo vytvorena ... uplne poblaznenie :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@kkiki no, o tom nic neviem, pri v navode, ze sa mozu davat normalne tablety, nic take ako pises, tam nie je... je tam akurat, že na kratkych programoch sa nemusia rozpustit...ale mne sa krasne aj tak rozpustia :) prasok som este ani nemala.. ;-) @nanika presne, mama ma PHILCO, origos Talianske este zo zaciatku 80r a stale fachčí !! segram v 89 kupili nasi ako svadobny dar v Tuzexe obom PHILCO a jedna fachčí dodnes, druha ( pri 3 detoch a praní vela) odisla asi pred 3 rokmi, cize aj tak dllllho isla :-) teraz ma novu BOSCH za skoro 700e a nevie si ju vynachvalit :-) a mne moja hnusna WHP, co ju mam 3 roky zacina pri otačaní bubna vrzgať.. akurat vcera som si to znova vsimla.. bud tam odisiel nejaky uhlík, alebo neviem... na 3 roky života nič moc !!! tak poletí o par rokov , že az.. a nova bude isto BOSCH :-) Dnes uz ani cielom vyrobcu nie je robit vec na dlhu dobu, priznavaju to, lebo vyvoj ide dopredu a ludia radsej vymenia a chcu dostupbnejsie s lepsimi funkciami.. a dostupné nemoze byt vysoka kvalita, cena by nepustila.... asi tak.
Odpovedať
Profilova fotka
jo, hovorila som teraz o práčkach, ale to len k teme bosch a philco a pod.... a zivotnosť :)
Odpovedať
@kkiki ja niesom zastanco Boshu ;-) nerozumiem co ma tlak vody so zavadami a mycke, ved otrebujes len naplnit mycku vodou, nizkym tlakom to moze dlhsie trvat,ale inak nic ine na starosti v mycke nema tlak vody v potruby. Mala som tu servisaka na pracku a ten chvalil moju 11rocnu susicku, ze posledny kus AEG susicky aky vyrobili, ze vsetky po tejto su velmi kazove a urcite 1r nepofachcia a ze dens sa fakt vsetko vyraba "na chvilu"
Odpovedať
@katrin21 tak pracka okolo tych 600-700 eur je podla mna taky dobry priemer. Za tuto cenu uz clovek kupi siemens s davkovacom avivaze a tekuteho prasku, co je fajn vec :) @kkiki ktora znacka z toho vyssieho premeru taka nie je :) Ja by som skor tvrdila, ze takou vysoko objavujucou sa v reklamach bola skor whirlpool a toho casu ich vyrobky stoja za staru belu. Neviem posudit UMR, zatial mam len skusenost s fagorom a aeg-electrolux, ale po mojich skusenstiach s prackou, vratane mojej mamy a kamosky, tak radsej W obchadzam velkym oblukom. Ale mozno je to za jedno. Ale ak si clovek oblubi jednu, ci dve znacky, je jednoduchsie si potom vybrat spotrebic, ako luskat parametre 20 znaciek, co su na trhu, ci nie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska pisem, ze nie je to z mojej hlavy , ale servisakovej :) ja sa do umyvaciek rozumiem prd ... ocakavam od 700e produktu ze tam capnem tabletu, sol a lestidlo, podla tvrdosti a ide to .... nie ze budem zopar mesiacov dumat a skusat ... aeg mam pracku susicku, kedze periem ej 3x denne susim min 1x neocakavam od nich zazrak ze vydrzia dlho :) ale vyperu a vysusia super, nemusim riesit nic :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ja nie som na znacky vobec, mne je jedno ci je to w, ci ele ci siemens atd .... ( ano som ale len v pripadoch co sa tyka mojej prace , tam si davam pozor ) vies mam 3 deti , periem, umyvam , varim stale , ale teda v tych umyvackach nevidim ziaden rozdiel, iba ten, ze boschka je o 300e drahsia :) radsej som mohla nieco kupit detom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika to nie je priemer.. priemer je 400 -500e, 700e je uz podla mna vyssi standard :-) to uz si hocikto len tak nekupi. je to vela penazi, aspon pre mna... Umyvacku ma Miele :-) na tu setrila vyse roka :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 kati servisak mi povedal, pouzivajte prasok, najlepsie kupeny v specializovanom obchode dom. spotrebicov :) tablety uplne vylucil :) no a neverte reklame , pracujem v nej ... ciste vymyvanie mozgov a dalsia vec z hygienickeho hladiska by sa spotrebice mali menit po 4-7 rokoch podla vytazenosti ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kkiki mne nejde o reklamu....tu neriesim.....
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 kati ludske trkotanie je naj reklama , nezabudaj :) a bosch by mal takymto foram platit :) len mali by zase dupnut na plyn co sa siemensu tyka :) aby ho spotrebitel nezacal preskakovat ....
Odpovedať
Profilova fotka
a uz to nechajme tak, ked sa jej paci w nech si kupi, tolko co je spokojnosti je aj nespokojnosti a to plati pri kazdej znacke, vzdy sa najde pre a proti :)
Odpovedať
@mima1 Presne tak ona mi to skráti aj o 1 Hod.Ako som už písala ,ja by som sa zamerala aby tam bol rýchly program ja ho nemám a mne veľmi chýba.Podľa mňa keď dovaríš,alebo sa najete a hneď to dáš umyť to znamená,že ten riad nie je tak zaschnutý že by to malo umyť.Či?????????Dievčatá písali,že ho využívajú.A ktosi písal o zásuvke na príbor-vynikajúca vec.A treba sa zamerať aj na hlučnosť aj energie,v tejto drahej dobe.......... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 ja mam tusim hodinovy rychly program. Da sa pouzit pri normalne znecistenom riade, napriklad prisusenu ryzu, horcicu, proste flaky, ktore potrebuju dlhsie oplachovat so saponatom, ja neviem, k comu to prirovnat, ako ked umyvas v rukach a na niecom si zamakas viac, tak to ti umyt nemusi. Zo zasady tento program vynechava uplne predoplach, rovno pusta vodu so saponatom a tak isto je tam hlavne skratena susiaca doba a dost citelne. Akoze riad po nedelnom obede, kde je pekac z kurata, alebo trocha pripecenej ryze, ci kolaca, by som to pustila radsej na automatiku, nech si UMR vyberie, ako to chce umyt...
Odpovedať
@marta2610 ved prave, ja mam rychly program, ale tabletu mi nerozpustil uplne /trva tusim 27min/ a je skor na take rychle umytie, po navsteve ked je veeela poharov. Preto pouzivam eco, a skratim ho, a niekedy ho necham aj cely, zalezi aky mam riad, len na tomto eco viem ze mi viac menej umyje vsetko. Sem tam sa chybicka vloudi...ale to neva :-) Ja mam napr. skryty panel, a kolko je dokonca neviem, ale castokrat pocujem, ze uz nic nerobi, ale akoby len cakala kedy uplynie cas na displeji, potom este raz pusti paru a pipne =-)
Odpovedať
@jane1111 ahoj, mam spomaleny net, normalna rychlost mi naskoci az v piatok, snazim sa jednu siemensku najst, bola dobra cena, spotreba, aj programy ale teraz ju neviem ani za svet najst :(
Odpovedať
ahojte potrebujem poradiť - nie značku, to asi každý má svoje názory, ale skôr keďže sme umývačku nikdy nemali ani nikde nepoužívali: načo si mám dať pozor pri výbere, čo sledovať, aké funkcie je dobré mať? Ja zatiaľ neviem nič iba také to - spotreba elektriny, vody, koľko súprav umyje. Ak mi dáte tipy budem moc rada, dakujeem
Odpovedať
@pralinkaaa ahoj, chyba ti tam ani nie pocet suprav, skor velkost, lebo vyhladavace su na nete nastavene na 45 a 60 cm UMR. Dalej ci samostatne stojaca, alebo zabudovatelna do linky. Ci panel ovladaci z vonka, ci na hrane dveri. Dat si pozor, aby bol vrchny kos nastavitelny, neviem, ci chces suflik na pribory, ci ti staci kosik do spodneho suflika. Funkcie - auto, eco, 70 stupnov a rychly. Dodatocne, ktore zalezi, ci nejako vyuzijes je 1/2 napln (ja nevyuzivam), zvlast program na sklo (pokial neporiadas doma pitky, tak zbytocne), detske poistky, predoplach (v lete, ak nespustas UMR denne)... ine ma momentalne nenapada...
Odpovedať
@nanika ahoj vstavanu 60cm, ano to som zabudla to ešte viem. Ten panel netuším čo je lepšie? Šuflík tiež neviem asi tým že som nikdy UMR nemala sa prispôsobím takej aká bude.... ešte ma napadlo že ja by som chcela funkciu odložený štart akože naplním zapnem a pustí sa to v noci.../budeme mať v kuchyno-obyvke tak nech to nemusime počuvať/ a moc dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata.........prave som docitala posledny prispevok z vasej 167 diskusie :-) bola tu fuska, no bavilo ma to...veeelmi poucne veci....dnes by nam mali doviezť tu nasu boschku smi59m05eu...citala som tu na nu celkom pekne veci, tak dufam, ze budeme spokojni. ...najprv som si ju vyhliadla na nete a dala do googla nech mi vyhlada nejake recenzie a okrem ineho ma to priviedlo aj tu :-) a tak vas citam skoro kazdy den ... vsetko od roku 2007... napriklad Katrin od casu ked o mycke len uvazovala :-) ...... ...zapojena bude asi o dvatri tyzdne, tak potom dam vediet co a ako ;-) este raz vam vsetkym dakujem a zelam pekny den
Odpovedať
@mima1 Ja mám Siemens a Auto program umýva podla znečistenia,,,minule umyl za 1,10 ked som dala panvice a hrnce po obede tak 2,10 ;-)
Odpovedať
@stanulka76 Klobúk dole,podľa mňa si si veľmi dobre vybrala.Som ju študovala a má všetko čo UMR má mať.Tak nech len dobre umýva.Niekto tu hore písal,že pri rýchlom programe sa nerozpustili tabletky,ale čo ja viem na rýchly program cca 30 min.sa nemajú dávať,výrobca ich neodporúča.Teraz je v Akcii gel Somat-ja som s ním spokojná teraz som umývala poháre a super ako z tej reklamy.Ten gel myslím,že je v Hyper...scu je vo veľmi dobrej cene teraz tam idem tak napíšem presne ? stojí.A ináč ty máš tú UMR s viditeľným panelom to sa mi páči pretože si v obraze,že ? bude ešte umývať ono to vôbec nekazí vzhľad kuchyne.To je,ale iba môj názor.Takže dievčatá do umývania.A ešte ? e ťa vyšla?
Odpovedať
Ahojte,prosím o radu: UMR sme kúpili v máji a od vtedy mi na nej stále svieti SOĽ,používam len vankúšiky Jar platinum,alebo Finish Quantum.Viem,že v oboch je všetko,ale nevadí to ak stále svieti? Dá sa to vypnúť,ale mám strach ,aby sa niečo nepokazilo. Mám /SN25M883EU a sušenie je katastrofa,inak umýva dobre,,,, :-|
Odpovedať
@meganmario Aku mas tvrdost vody? Ja predpokladam, ze riadnu, takze ti nestaci tableta. Skontroluj si nastavenie soli podla tvojej tvrdosti vody a kazdopadne nasyp sol a ked sa ani susenie nezlepsi, dokup aj lestidlo a zacni si skusat od najmensej davky, malo by sa to urcite zlepsit. Aj vyrobcovia tabliet a umyvaciek upozornuju, ze sol a lestidlo v tabletach staci len do tvrdosti vody tusim 21 stupnov dH, ine ti poradit neviem :)
Odpovedať
@jane1111 http://www.andreashop.sk/internetovy-... http://www.hej.sk/vstavane-spotrebice... tato je na andreashope za 340 Eur, ale na linku su lepsie rozpisane parametre. http://www.andreashop.sk/internetovy-... Aby som to zhrnula, ja by som na tvojom mieste hladala medze electroluxkami, maju dobre parametre za dobru cenu, ak teda trvas na cenovom, limite okolo 350 Eur. Tie, co som ti hodila linky, su velke, s malou spotrebou vody, maju aj rychly program, myslim, ze lepsie za tu cenu nenajdes. Ja sama som mala prvu aeg-electrolux favorit, uz neviem cislo a bola dobra, este fakci u nasich, obcas :) Dodatocne funkcie, ako polovicna napln, alebo predoplach, proste clovek za taku cenu nemoze cakat perpetum mobile. Bosch a siemens som zavrhla, lebo maju v tej cene dost blbe parametre... ak by si este cosi potrebovala, kludne sa ozvy, ponuram sa, net uz od dnes zasa slape :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika my mame electrolux 68070 a obrovska spokojnost. Neviem presne cim sa lisi od 67070. Prvych par krat co som ju pustil som bol nervozny, mal som pocit ze nefunguje, taky tichy chod ma... Kludne by som ju mohol dat aj do obyvacky. Doporucujem na 100%.
Odpovedať
@madein1974 ano, aj moja bola ticha, spokojna som bola urcite, po prejdeni na fagor som zazila nemily kulturny sok, ci nekulturny?! Ono su tie electroluxky aj tak na jedno kopyto, sa malickymi odchylkami, moja bola medzi prvymi troma vitazmi v d-teste, ale ja neviem, snad spred troch rokov, takze v dnesnych casoch uz neaktualne, aj som ju pred rokom a pol uz ani zohnat nevedela :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?