Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@katrin21 Nerieš W....ol však nech si kúpia.Ja tiež píšem radím,ale to už je na nich pre ktorú sa rozhodnú:Ako viete stále to píšem dookola mne tam chýba rýchly program,preto keď len 1 človek sa poučí a dá si na to pozor budem rada,že som poradila.A keď niekto nevie ani aké má tá jeho číslo respektíve presný názov už neriešim??!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika Spotrebic ktory sa tvari nadludsky a ludia ho este aj povysuju by nemal mat taketo zavady . Potom aky je to material ? Akoze sa tvarim ze som z kvalitneho materialu ale pozor , nezabudni ako krava cistit zrnka lebo zhrdzavie . To je bosch za vyse 600 eur . Musim skusat tablety a otvarat hned po umyti aby som bola ako tak spokojna s vysledkom umytia , to je bosch . Niekedy by som chcela pocut zamestnancov boschu co hovoria . ;) mne je to uz jedno ci mi to vyreklamuju ci nie . Len som sa vyjadrila k znacke bosch . Nic viac . Nie som z ludi co baziruju na znackach a co sa prave nosi v kuchynskych studiach a pod. Je to smejd staci mu male mechanicke poskodenie od soli, ktoru tam musis dat . To nie je kvalitny vyrobok a mozu mat v knizke napisane co chcu . Nema to tu hodnotu ....
Odpovedať
@spagetka1812 ja som max spokojna pouzivam tablety s lidlu 3v1 W5 ma to aj rychly program 45 stupnov na mierne zaspineny riad 30 minutovy bez susenia ale bezne pouzivam bud eko program so spotrebou 6 l vody alebo 6 zmysel kde si podla stupna zneciastenia zvoli dobu umyvania od 70 - 155 minut aj spotrebu vody od 7 - 14 l aj teplotu v rozsahu od 40 - 70 stupnov a hlucnost je fakt ticha akurat pocut ked si pusta vodu. Porovnaj si parametre z touto BOSCH co stoji na nete 1000€ to iste aj programovo akurat ten suflik http://www.bosch-home.com/sk/spotrebi...
Odpovedať
@marta2610 Rozpis ten rychly program pri akej teplote ti to umyva ako dlho trva a ci ma aj fazu susenia pri rychlom programe ? Ja mam Whir ma to aj rychly program 45 stupnov na mierne zaspineny riad 30 minutovy bez susenia
Odpovedať
@kkiki po par hodkach tam hrdza nema co robit, musel byt povrch uz poskodeny-stacilo malo okom len tak neviditelne a vlhkom sa sol rozpustila a uz to slo-hrdza sa sirila. Urcite reklamuj.
Odpovedať
Profilova fotka
Smutne je ze si vyrobcovia z nas robia rit a co ma hodnotu 300 eur predavaju za 700 . A my blbci to kupujeme nie ;) v tomto naozaj plati co sa vody tyka , len to naj treba tu setrit netreba . Viete preco su miele take tazke ? Koli tomu spravnemu materialu .
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska to tvrdim aj ja . Ale tak ked bosch je tak uzasny musim ho akceptovat aj s hrdzou :) no a tym koncim s casom venovanym znacke bosch ;)
Odpovedať
@katka1129 Keby si riadne čítala čo píšem tak by si zistila,že dookola píšem že nemám rýchly program,ktorý mi veľmi chýba.Píšeš,že rozpíš rýchly program?????????A dá sa to aj ináč napísať. :-( :-( :-( Sa cítim ako v škole.
Odpovedať
@marta2610 nevedela som, že opytovacia veta sa používa len v škole. Pýtala som sa preto, lebo každý ospevuje rýchly program pri Bosch .
Odpovedať
Profilova fotka
@kkiki aj nas Bosch stal skoro 700e.... a funguje.. Aj Mercedes sa moze vyskytnut kazovy ;-) Inak tiez nebazirujem na znackach, akurat ked nieco ma dobre meno, tak by to malo byt na zaklade niecoho :) referencii .... bohuzial u tena to nevyslo.... je to skoda, niekde je chyba, ale to neznamena, ze Bosh je zla znacka.... @katka1129 rychly program je super vec! ked nemas napr. mastne panvice, ale len taniere a pohare a priibory, tak uplne staci , za pol hodinu mas umyte, ja som tak umyvala napr. ak dnes :)
Odpovedať
Profilova fotka
katka, ten rychly program samozrejme aj susi aj vsetko robi, ako kazdy iny... umyva na 45st teplote a trva 29-30min
Odpovedať
@katrin21 Aj pri rychlom programe ides na tablety. Bo vetsinou odporucaju prasok na rychly program ze nestihne rozpustit tabletu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lado26 ano, uplne v pohode, ako som pisala w5 3v1, uplne v poriadku mi umyvaju ( je na nich sice pisane, ze nemusia byt OK pri kratkych programoch,ale v skutocnosti umyvaju super :-) pravidelne tak umyvam )
Odpovedať
@katrin21 Ako som už písala ja ho nemám,ale by som použila gel alebo prášok z Lidla samozrejme menšie množstvo.Niekto písal,že nie je s gelom spokojný ale ja s ním nemám problém mne umyje pekne. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@lado26 zalezi od umyvacky a zalezi od tablety. Niektore sa nemusia rozpustit v konkretnej umyvacke, takze to len treba vyskusat, mozno tie, ktore mas konkretne doma ty sa ti bez problemov rozpustia :) Gel a prasok je samozrejmost a taktiez tablety s tekutymi a praskovymi zlozkami, ktore su v tych rozpustnych obaloch, nie klasicke lisovane tablety, by sa mali rozpustit tiez...
Odpovedať
mne sa tak 3x do roka stane ze sa prasok nerozpusti,ostane v nadrzke taka guca.neviem preco a ani nie pri eco programe ale pri 45-65stupnovom.
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 kati ale to zas nie ze bosch je mercedes ... Uz to nechaj tak, mna strasne sklamal . A uz si nic od tej znacky nekupim . A ked budem menit uz len miele a nech si stoji co chce. Urobila som konpromis a dala na bosch a som velmi sklamana . 700 eur nie je tak malo si myslim, aby sa na nom vyrobku objavovali tak banalne chyby ktore su este aj osetrene v zarucnej knizke . ;) pekny vecer ;) ano a mercedes byva kazovy ale iba v elektronike ;) obcas , ale nehrdzavie ;)
Odpovedať
Profilova fotka
to bol len priklad, akože aj dobra vec sa obcas nevydari.... a nie len v elektronike.. ale mas pravud nechajme to tak :) mozno 90% ludi je spokojných a bohuzial ty si sa dostala k tych 10% ,co maju nejake muchy ich UMR :-( Ale chapem tvoje sklamanie, to je jasne....
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ;)
Odpovedať
@spagetka1812 @nanika @ marianka_21 dakujem za odpovede, veru by ma nenapadlo, ze to je uvadzana spotreba iba na tie akoze eco programy. tiez je ale pravda, ako pises nanika, ze v istom cenovom rozdiele nie je sanca aby sa tie peniaze za kupu drahej UMR vratili v usetrenej vode. Takze ta spotreba je len jeden z faktorov. Aj ked principialne je dobre minat vody menej. Asi sa este par vecerov nad vyberom potrapim, ide to byt prva UMR...
Odpovedať
@lucikan zasa sa tym nejako velmi netrap, lebo aj ked to neviem ako vyspekulujes, ak budes mat smolu, tak kupis blbu UMR a ani nie vlastnym pricinenim :) Drzim prsteky :)
Odpovedať
ja som si vybrala umyvacku bosch SGV46M13EU http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... , ktora ma hlucnost 48dB. Budeme ju mat v kuchyni spojenej s obyvackou, tak neviem, ci je dostatocne ticha, ale by bolo vhodnejsie este s nizsou hlucnostou. Mate niekto s rovnakou hlucnostou? Posobi to rusivo alebo je to v pohode?
Odpovedať
@fosilka zalezi na tom, ako sa ti prenasaju z kuchyne ruchy, takze na to ti nikto spravnu odpoved neda :)
Odpovedať
Dala som si tu robotu, ze som napisala do spolocnosti vyrabajuce somat, finish a do DM (ich vyrobky), nech sa mi vyjadria k teme abrazivnosti prostriedkov do UMR. Zatial sa mi ozvala len DM, takze citujem: "Naše výrobky sú testované a podliehajú prísnym kontrolám a sú založené na chemickom odstraňovaní nečistôt, nie mechanickom." Snad niekomu pomoze v rozhodovani, ake tablety, neviem, ci sa mi ozvu zvysni vyrobcovia, sama som zvedava :)
Odpovedať
Profilova fotka
@spagetka1812 zaujíma ma ako ste spokojná s vašou novou umývačkou ADG 6240 FD, pretože som jej veľmi naklonená, no nemám ani najmenšiu skúsenosť s umývačkami. Chcem vstavanú, bez displeja a s nízkou spotrebou, čo, táto UMR má.
Odpovedať
@chris7711 myslim, ze 10 dni pri pouzivani umyvacky je prilis kratka doba, aby sa dalo povedat, ci je UMR dobra, alebo ake ma muchy...
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky dávam do pléna, ktorá máte blízko Billu a neštudujete letáky: od dnes akcia na Jarové vankúšiky: 70 ks/10,49Eura :-D
Odpovedať
pridavam sa k erix, akcia Metro do 8.5. Jar vankusiky 70 normalne, alebo 62 Platinum za 8,39 Eur
Odpovedať
Metro do 8.5. Fairy-Jar expert vankusiky 100 ks/12 Eur
Odpovedať
Profilova fotka
juj to metro, ako rada by som tam nabehla.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?