Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@mima1 navod som nemal v SK, teraz som ho stiahla, al etam je tolko ukonov, ze nemam ani chut to studovat..:-) Dakujem za radu.
Odpovedať
@laila22 no ja ti neviem poradit kedze navod nemam. ale ved prcitaj aspon zaklad, mozno je to tak ze mas navolit program a spustit startom.
Odpovedať
@laila22 dievca, ked tebe sa nechce a umyvacka je tvoja, preco by sa malo chciet niekomu inemu... Za prve nastav tvrdost vody, bud mas lakmusovy papierik, alebo si musis zistit tvdost vody v tvojej lokalite na vodarnach. Link na tvrdost vody, podla neho si nastavis tvrdost vody na podavaci soli v UMR. http://www.mertens.sk/uprava-vody-inf... Udaj si porovnas v tabulke na 6 strane tvojho navodu a podla toho navodu si to elektronicky aj navolis. V tabulke by som sa orientovala na navolenie ak mas rozpatie 6-7 dajme tomu, tak by som to v tabulke dala ako 6 a podla toho dala stupen. Nezabudni, ze tie udaje, co som ti dala su v mmol/l, takze sa orientujes podla udajov v tabulke v pravo. Nasledne tam nalej vodu a nasyp soli do UMR, co to da. Ak pouzivas tablety, lestidlo netreba nastavovat, ak ho tam nemas a nehodlas pouzivat. Pripadne si lestidlo navol len na prvy stupen. Navod 8 strana. Su tam este udaje pisane u soli a lestidla, ze pokial mas tvrdsiu vodu, ako oni pisu, nad nejaku hodnotu, odporuca sa pouzivat aj pri tabletach vzdy sol a lestidlo. To si vsak musis odsledovat. Ja som sol po prvom nastaveni uz nemenila, ci pouzivam tablety, ci prasok na umyvanie. Lestidlo mam naliate, ale to sa na mojej UMR nastavuje manualne a to si prepinam z 1 na 2, ak idem s praskom a nie tabletami. Ak nebude riad umyty, ako ma byt, da sa nasledne este operovat aj s tou solou a lestidlom a nastavit to inak. Vydrz, nastavujes to len teraz, potom uz mas pokoj, ale tym, ze mas svoju UMR, musis sa o nu starat ty, nie niekto na fore, takze hupky dupky, precitaj si tu nudu v navode, byvaju tam aj rozne tipy, ktore sa ti mozu zist.
Odpovedať
@nanika Absolutný súhlas s 1 vetou. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@nanika nechce sa ti ku nam prist dostudovat vsetky navody :-D taku pracku nevyuzivam na 100% aj po roku pouzivania :-D Baby Lidl vraj konci s predajom prasku do UMR.
Odpovedať
@atlaska ejha, odkial to mas? Zeby sa malo predaval?
Odpovedať
vo viacerych ich vobec nemaju len tablety a predavacka v BA na Bajkalskej vravela ze uz ani nebudu mat prasok.
Odpovedať
@atlaska uprimne, kolko ludi na SR ten prasok pouziva? Tak lidlov je vela, tak ak niekde nadabis, tak mozes kupit do zasoby :)
Odpovedať
@nanika My L..l máme v Žiline 3,som minule písala,že ho neni.Veru tak keď ho niekto nájdete na predajni aj ja ho odporúčam kúpiť.Škoda pretože ja sama som si podľa potreby ho dávkovala. :-( :-( :-(
Odpovedať
@nanika netusim, ja som kupila v rakuskom Metre ten ich ARO 6kg balenie za 6,98 a sol 6kg za 2,68e. Tak mam zasobu. A veru v regaly v Metre bolo minuteho kopa, brala som zo zadneho radu palety, takze kupuje sa aj tento. Kedze viem co je v napr. v pracich geloch Persil a Rex - oba z Henkel Bratislava a totozne zlozenie, nemam chut vyhadzovat peniaze za znackove "cistice"
Odpovedať
@atlaska s tym suhlasim. Tak a teraz cakame na referencie metro prasku :)
Odpovedať
@nanika No hej,ale píše že v Rakúskom M.Keby niekto bol v Slov. M pozrite prosím vás či ho majú a za ?e.Dík. :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nanika... zvladla som to aj bez navodu a vasich rad... Prepac, ze sa mi nechcelo studovat do pol noci navod.. lebo som cely den umyvala dom a vecer som si stiahla navod. Asi som fakt leniva, ked dva dni od rana do vecera makam na dome a vecer sa mi uz nechcel studovat navod...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@laila22 najprv chces radu, a poradis si sama, bez anvodu-gratulka si sikovna ak si nastavila tvrdost vody, lestidlo bez navodu, u mna sa to robi elektronicky bez navodu by to nezvladol nik. neviem aku si mala predtym mycku ja mam tretiu za 17 rokov a vsetky potrebovali nastavit tvrdost vody a vsetko ostatne, zaidnej nestaclo stlacit program + start a umyvali. inak kazda ti umyje riad aj bez nastaveni len stlacenim programu a startu.
Odpovedať
@atlaska tvrdost a lestidlo som zvladla podla polskeho navodu, davno pred tym ako som si tu pytala radu... nesiel mi prestavit program... ale uz som to dnes rano v zdraví zvladla... stací Ti taketo vysvetlenie? Predstav si, ze ja som mala gorenie pred 4 rokmi som ju kupovala a tam neboilo treba nastavit tvrdost vody a lestidlo sa nastavovalo manualne.. Takze stacilo zapnut mycku, slacit program, zavriet mycku a mycka umyvala.. Si predstav, ze nmala ani tlacidlo start... Pekný vecer.. Prepácte, ze som si pýtala nejakú radu.
Odpovedať
@marta2610 @atlaska pre mna to relevantne je, nasi obcas do rakuskeho M chodia, takze by pre mna raz za cas problem priviezt prasok nebol. Do slovenskeho mam kartu, ibaze ma tam s deckami nepustia :(
Odpovedať
@laila22 myslim, ze uplne stacilo reagovat na moj prispevok ohladom rad tebe, ze tebe ide konkretne len o to a to, ze ides pouzit tablety, alebo prasok, ze ostatne mas nastavene. Nikto tu na teba nebol ani ironicky, ani neprovokoval, ako to robis teraz ty. Som rada, ze si UMR nakoniec rozchodila a prajem ti, nech aj dobre sluzi. Tymto beriem vec za uzavretu a poprosim, aby sa uz nikto k teme laila22 a jej UMR uz dalej nevyjadroval. Dakujem.
Odpovedať
neviem ci to tu uz bolo ale opytam sa. pouzivate niekto tieto tablety http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl_... su dobre oplatia sa za tu cenu ci?
Odpovedať
My sme tu viaceré,ktoré baví diskutovať na tému UMR,myslím že sme viacerým poradili,ale mne sa zase nepáči že niektoré píšem niektoré tu si dajú poradiť a ani slovkom nenapíšu ďakujem som veľmi,alebo nie som spokojná,nie sú povinné ale???????????????Toť môj názor.Nanika prepáč nedalo mi.Takže dievčatá do umývania. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 ja tiez dakujem za radu lebo aj ja som prave vdaka tejto tme nasla umyvacku svoju :-D :-)
Odpovedať
@mima1 Ja si ich tiež chcem kúpiť za tú cenu no nekúp to.Ako som písala ja si to kupujem s dcérou 1.1,ale ich hneď vyskúšam a podľa spokojnosti no veď uvidím.Ktosi tu písal,že tie ich výrobky prudko môže,že aby sme jej dali vedieť keď bude niečo v Akcii.Nanika ty si v Nete zbehlejšia ak môžeš daj jej Avízo,alebo to písala na prečistenie UMR?
Odpovedať
@mima1 Teším sa s tebou.Rado sa stalo. :-D :-D :-D
Odpovedať
@mima1 @marta2610 dakujem. Tie tablety sa prudko oplatia a nie su to tie, ktore robili problemy, malo by to byt ok aj s cenou, aj s umyvanim. Marti, co mam dat na co avizo, co s precistenim umyvacky? Prepac, som dnes nechapava a to rano, co som si precitala ma mierne povedane dorazilo. Okrem toho mam spomaleny net a budem ho tak mat este vyse tyzdna a cokolvek otvarat je katastrofa...
Odpovedať
@nanika Erix sa mi zdá,že nás prosil Lidl,alebo sa mi to zdá?Až teraz som si všimla,že admin zmazal niečo čo písala..............To tu už dlho nebolo,ja som na tejto stránke iba rok.To nič život ide Ďalej. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 Erix len chcela info, keby sme vedeli o akcii W5, tak sa mi mari... zatial ale nebude, co to pravidelne kontrolujem. Mozno ze aj tie prasky do umyvacky budu len cez akcie, co by bolo pre vas, kde uz je vypredany, celkom fajn. Mozno ti ho inak dcery kupia, uvidis :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. Ja som slušné dievča, nepísala som nič, čo admin zmazal. Isto nie. Si si ma Marti s niekým pomýlila. Ja som vďačná že vás tu mám, lebo ste mi veľmi pomohli a tieto debaty sú podľa mňa super, lebo človek vie čo a ako má skúšať.
Odpovedať
@erix slusne dievca loooooooooooooooooooooooooooool
Odpovedať
@erix Ja som písala Nanike,že ty si chcela vedieť o Akcii Lidl,tá druhá časť vôbec nebola o tebe.Ak som ťa urazila sa ti ospravedlňujem.Presne tak budme radi,že sa máme a že sme. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@nanika Mne zase dnes kamoška vravela,že prach do UMR kupovala minulý týždeň v Lidli ,ale že už je v novom balení tak aby vás to nepomýlilo.Dnes sa tam nedostanem.Kúpili ste dnes niekto tie tabletky do UMR z L...a?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?