Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@erix Čo ja viem tie nie sú na rýchly prog.ale až od 50 stop.Na rýchly program program by som dala Lidl prášok,alebo gel nasypeš alebo naleješ minimum.Ja som to už tu písala kamarát reklamoval UMR,že sa mu nerozpúšťajú jar,že je zla UMR,ale prišli na to že Jar vank.sú až od 50 stup.tým pádom nemá čas sa to tam rozpustiť a oni sa nedajú kuskovať.
Odpovedať
@luciferova kupila som na tejto stranke: http://www.obchodobchodov.sk/produkty..., ale bola lacnejsia ked som ju kupovala, a bohuzial svk navod nemam, ale poslali mi navod v cestine. Aj mailom, ak mas tu istu a chyba ti navod rada ti preposlem.
Odpovedať
@nanika joj este som nikde nic nesypala, pretoze nam stale stoji v predsieni nerozbalena, neviem kedy nam ju pride zapojit stolar co robil celu kuchynsku linku, povedal ze on to pride napojist, tak cakame, zatial si len zistujem info, co nakupit aby som ju potom uz mohla spustit ked ju pride zapojit. Ale dakujem za take vycerpavajuce odpovede, urcite sa potom este popytam ked to bude zapojene a v prevadzke, zatial dakujem za tieto informacie.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, u nás v Bille mali Jarové vankúšiky v akcii - 7,99 Eur/54 ks tak som ich kúpila. Umývajú výborne, i keď rovnako ako W5 z Lidla. (moje skúsenosti). A čo ma potešilo, rozpustili sa mi aj pri krátkom programe a zvládli aj velké hrnce a panvice z obeda. Tak sa teším. Budem teda kombinovať výrobky, ale W5 hodnotím najlepšie, lebo umyjú super a cenovo sa nedajú porovnať so žiadnymi inými. A teraz je v Lidli novinka tablety na ochranu skla a príborov. 1,99 Eur/30 ks. Rozpúšťajú sa krásne a aj poháre sú super umyté.
Odpovedať
Mne zle umyva kombinacia 50 stupnovy program a prasok Lidl. Normalne sa mi poriadne ten prasok nerozpusta, uz dlhsie pozorujem napadany prasok na poharoch, alebo v opaku misiek. Takze na tu 50 si budem musiet najst nieco ine, hm.
Odpovedať
@erix Tá novinka na sklo to je vlastne tabletka do UMR,ktorá sa ešte pridáva k niečomu,alebo solovo?1 ks stojí 0.67 e.Dík.
Odpovedať
@nanika U nás v Žiline nie je dostať prášok do UMR.Skús si kúpiť Somat gel.Dostať ho aj 2 balenie aj samostatne,ale treba si vyrátať cenu za ks alebo liter.Ináč možno viaceré to viete,ale na cenovkách píšu cenu za liter,kg treba si to všímať čo sa oplatí,aby sme zbytočne nepreplácali.
Odpovedať
@marta2610 ja si to vsimam, ale nie je to pravidlom, obcas tam nic nie je, alebo je napisana blbost :( hej, dominam, co mam a skusim zasa ine, toto som nepochopila :(
Odpovedať
@nanika Toto som nepochopila????????ČO????
Odpovedať
@marta2610 Tu uzasnu univerzalitu cistidiel do umyvacky, niekomu to umyje dobre, inemu zle, pritom aj ty sama si odporucila radsej prasok na kratky program, ci nizske teploty a vidis. Mozno to tak malo byt, aby som nezaspala na vavrinoch a hladala dalej prostriedok, ktory mi bude 100% vyhovovat :)
Odpovedať
@marta2610 Oprava 1 ks stojí 0.067 e.Pardon. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ide samostatne. Nič iné sa k nej nepridáva. A ja ešte ku každému umývaniu šprcnem trošíčku octu a všetko sa leskne ako psove..... :-D a krásne to vonia. No ja milujem umývačku. x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nanika ja zase nemám dobré skúsenosti so Somatom, ktorý vyhráva všetky možné testy. S gélom som spokojná, ale s tabletkami veľmi nie. Treba ozaj hľadať a skúšať tie umývačky sú potvory, každej vyhovuje niečo iné. Ako aj človeku. A tiež veľmi nerozumiem, ako jedna niečo chválime a druhá na odporúčanie vyskúša a má hrozné výsledky. Ja som bola vždy v tom, že krátky program je ozaj len na "čerstvé" riady, napr. po nejakej oslave, ale krásne mi poumýva pri krátkom aj zaschnuté taniere a aj tablety sa mi pekne rozpustia, a fakt dokonca aj tie jarové vankúšiky. Prášok som ešte neskúšala. Len píšme a píšme, tak si navzájom pomôžeme.
Odpovedať
@erix ked sa tak nad tym zamyslim, na somat som tusim este nic dobre nepocula. Tiez som ho mala, tablety, akoze bol ok, ale nic moc. Kludne by som to porovnala s neznackovymi tabletami :) Na buduce kupim Finish prasok a uvidime. Takyto nerozpusteny prach mi zostaval po Finish all in one, to bolo hrozne, mala som moje velke akciove dvojbalenie a k tomu dalsie od sestry, ktora ho nechcela ani vidiet... A nerobilo to len mne, ale ozvali sa tu viaceri z fora :(
Odpovedať
Este skusim skocit do tej DM, co je v predaji tam, nemozem sa tam dokopat :( Tak ale buduci mesiac uz mi treba plienky pre malu, tak tam skocim a kupim, co uvidim - ak by mali lestidlo a prasok. Kupovala som tam aj sol, je cca rovnaka cena ako v lidli.
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ja som mala tablety Finish vzorky nejaké 3 kusy a teda žiadna sláva. Len ja som taká šiši baba, ja by som kupovala a skúšala, ale tie tablety vydržia pomerne dlho a potom toho mám hroznú kopu. A môj mužíček už prevracia očami. A teraz mali Finish - fľašky na čistenie umývačky - 2 ks v balení 4,30 Eur - aj tie som dovliekla domov. Ale no nekúp to. :-D :-D :-D
Odpovedať
@erix tie su dobre a boli v dobrej cene, kde si ich kupila? Tie finish boli asi quantum, k tym nemam vyhrady, su dobre, ale jarove vankusiky su este kustik lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika čistič umývačky mali v 101 drogerie.
Odpovedať
Profilova fotka
aj mam rada tablety do umývačky z Lidla.
Odpovedať
@erix Presne ako píšeš,každá rada dobrá.Ja mám psa,ale gule nič moc :-D :-D :-D A ozaj aký je cenový rozdiel Lidl a DM leštidlo UMR?????????Kto vie napíšte.
Odpovedať
@marta2610 kolko stoji lestidlo v lidli a jeho objem?
Odpovedať
@nanika 1 l 2.30 e
Odpovedať
http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/se... tu je sortiment, zatial som mala: sol, na tej sa nic neda pokazit tablety obycajne, multipower aj revolution, asi uroven lidla (asi tak, ze ak tam ma clovek zaroven lestidlo, tak sa vyrovnaju tym lepsim tabletam, to iste si myslim o tych lidl, ale kedze su skor taky priemer, pekac z kurata by som s nimi neumyvala) vonu do umyvacky, je fajn, aj cenovo (lidl je lacnejsia, kvalitou podobna, ale byva len cez akcie) co by som chcela vyskusat je ten cistic UMR, praskovy cistic a lestidlo - samozrejme, zalezi aj od ceny...
Odpovedať
@marta2610 to bude urcite drahsie, ale asi nie o moc a pozeram, ze lestidlo je 1l tiez a praskovy cistic tiez 2 kg ako lidl... Ak sa dostanem do BA, tak to pozriem a opisem ceny celeho sortimentu. Ale ak by bol niekto sikovnejsi a taky strieborny, ze by to urobil skor ako ja, tak by som bola rada :)
Odpovedať
@nanika DM vyhral v teste aj prášok na pranie,ale neviem či na biele alebo farebné.A leštidlo som mala tiež od nich a spokojnosť,moje dievčatá mám 2 dávajú do UMR tabletky len z DM im sa viac páčia ako z Li...a.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 si úžasná, doteraz sa rehocem na tom tvojom dotaze o psíkovi. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 sestra si ich pochvalovala tiez, mne tam prislo, ze je menej lestidla, namala som suchy riad uplne. Ale vtedy som este nepouzivala aj lestidlo. Ja som s ich cistiacimi prostriedkami spokojna, u niecoho som nezostala kvoli cene, ze v lidli mali rovnake o nieco lacnejsie, ale inak ok. V dm je ta vyhoda, ze tie prostriedky su v predajni permanentne, ak nie je vypredane, co v lidli u niektorych produktov je problem - ako s tymi vonavkami do UMR. Ten DM prasok bol na biele pradlo, tak sa mi mari :)
Odpovedať
@nanika Máš odo mňa mail.Ja sa snažím dávať umývať až doslova večer a ráno mám umyté a uschnuté riady.Dievčatá kto má tabletky z DM napíšte respektíve porovnajte z Lidla aj cenove a prosím podajte hlásanie.Ďakujem za názor a vás čas.A ako píše erix aj ja milujem UMR je to moja naj.naj kamoška akurát jej nemôžem odpustiť,že nemá ten rýchly program.Preto to tu píšem dookola treba si na to dávať pozor.Darmo sa nehovorí,že čas sú vaše peniaze.Takže dievčatá doumývania. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky, dnes potrebujem ísť do Lidla, takže sa pokúsim (ak môj malý šinter "dovolí") odpísať ceny a objemy, kusy a hmotnosti prípravkov do umývačky. (soľ, prášok, tablety, leštík). A prosím Vás, ktorá máte cestu do DM Drogerie, spravte to isté, nech to môžeme porovnať. ďakujem. Ozvem sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ešte sa chcem spýtať, väčšinou píšeš o práškoch do umývačky. Tablety nemáš rada? Nie si spokojná ako umývaju?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?