Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @nanika  No však ja som to pochopila tak.že pri 50 stupňoch to treba umývať.A ako vieš ja nemám rychly program takže ja s tým problém nemám.Ja mám Auto 45-65,ECO-50,Intenzívny 70,TurboSpeed tam som použila Som..t gel to je ten 20 min. a predumytie ten som tiež použila pár krát a to bez prostriedku iba keď boli tie neznesiteľné teploty,aby nebol riad cítiť.

• @zuzuxx  Len čo sa na paneli rozsvieti indikator doplňania leštiaceho prostriedku,je k dispozícii rezerva lešt.prostriedku na 1-2 procesy umývania.Je potrebné znova doplniť lešt.prostriedok.Leštidlo sa používa na to,aby bol riad bez škvrn a poháre lesklé.Ja keď mi signalizuje hneď doplním,ináč neviem ako vám ale sa to tam zle leje niekedy aj povylievam vedľa,dajte nejaký zlepšovák.

• @marta2610
    ja mam rychly program turbo speed 20minutovy, pred prvou davkou sa 25min. nahrieva umyvacka a potom mozes tych 20min. cyklov davat za sebou vela 🙂 som spokojna.

• Sponzor fóra
  • @lea231  To tam musíš pri tom stáť a nakladať a vykladať.Mne sa to osvedčilo iba pri umývaní skla.

• @marta2610
    no same sa to nikdy nenaplni 🙂 pouzili sme ho, ked sme od prachu umyvali z debniciek riady a ukladali do novej linky 🙂

• Dakujem za nazory. Myslim ze uz som si vybrala Bosch SMI 59M05. Ma 1/2 napln, rychly program aj zasuvku na pribory. Dufam ze budem spokojna 🙂

• mam Boschku...vynikajuca...funguje uz 2 roky, poklopkavam ...zo zaciatku sme kupovali drahe tablety...ale zbytocne, aj Lidlacke postacia... teraz som presiel na GEL, napr.od SOMATU, v Carrefouri za 7,99 - 2 l na 80 x umytie... akciu maju... neni čo riešiť.

• @mima300  urcite budes 🙂

• @mima300  jasne ze budes 🙂 ja mam bosh, volam ju Bozena.. fakt je super 🙂

• Jej ste ma potesili. Idem ju objednat 🙂

• Dievcence Whirlpoool umyvacky si nekupujte, stale sa kazia, neumyvaju dobre a zanasaju sa trysky 😐 Najlepsie umyvacky su BOSH, ZANUSSI......

• @karamel suhlasim s tebou.... Bosch je fajn... a teraz su fantasticke ceny... komplet setov.

• @palihory  prosim ta napis mi kde su dobre ceny na bosch, lebo ja cakam uz od vianoc a este nic som nenasla, teraz daco dokonca zdrazelo 😛

• @luciferova  no pokial ja viem, tak tie sety sa tykali pracky a susicky 🙂

• @luciferova ahoj, uz neviem presne,...prepac... ale skus slerdovat napr,. www.hej.sk , alebo podobne... teraz maju aj vypredaje v OKAY Elektro, dnes asi zacine vypredavat DATART, NAY ma vypredaj.. akoze to su vypredaje... 🙂 skušaj..verim ze sa podarí. ak nie...pokombinuj, kde co je lacnejsie..nemusis kupovat vsetko od jedneho dodavatela 🙂

• Sponzor fóra
  • najlepsie ceny ma andreashop.sk

• @karamel  nema 🙂

• @luciferova
    ja som umyvacku brala cez www.levne-elektro.cz a vysla ma menej ako cez andreashop 🙂

• @karamel
    a co tak Siemens? som s nou spokojna zatial 🙂

• @lea231  skutocne? Tak zase je clovek o nieco mudrejsi 🙂 Siemens neviem, nemam s nou skusenosti 🙂 a vsetkych co poznam maju len Bosch a Zanussi 🙂

• @lea231
    @karamel  objednala som prave cez studio-elektro.sk 🙂 bola najlacnejsia

• @luciferova  OK tak nech dobre sluzi a uzite v zdravi 🙂

• dik 🙂

• @karamel  whirlpool, zanussi a gorenje majú tie isté komponenty... da sa povedat, ze su identické...
    mám whirlpool 4-5 rokov, zatial bezproblémov... píšem zatial, lebo ma tu všetci presviedčajú, že whirlpool je zlý, tak čakám a čakám, kedy sa už konečne niečo pos..rie, a ona nie a nie ma sklamať... 😦 😉

• Objednala som si plne zabudovanu umyvacku do domu, mozem ju zatial pouzivat v byte ako nezabudovanu? Ci nie je to dobry napad?

• @nanika
    @marta2610  viete mi poradit zienky? Otazka vyssie polozena...vdaka 🙂

• @luciferova  podla mna mozes 🙂 ved rozdiel je len v tom, ze nebudes mat na nej predne celo 🙂

• @luciferova
    preco by si nemohla? jedine co budes musiet robit je pridrzat si kolenom dvierka ked budes nakladat/vykladat.
    Dvere budu nevyvazene a budu sa stale zaklapat naspat.

• @luciferova  bez problémov ju môžeš používať ako voľne stojacu, len ako Ti tu už alžbeta spomínala, budeš si musieť pridržiavať dvierka, aspoň ju odskúšaš, kým pôjdete do domu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web, kde sa môžete inšpirovať!
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Články od našich partnerov
    Podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie Gabotherm®
    Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.
    Kúpeľňu „zaveste na stenu“ a starosti s údržbou na klinec
    Archív článkov od partnerov